• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: 32. kolo HNL-a Lokomotiva - Rijeka 6.5.2017 19h - 7. rock'n'roll utakmica  (Prikazano: 14117 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline D10S

• Forza Fiume
  • Slobodna Država Rijeka
Do jučer je PSK davala 1,07 da osvajamo trofej šampinjon, a jutros je 1,15. Kroacija 5,50.

Majkemi ako neću uplatiti koju stoticu na 5,50 pa da se tješim 27.-og.

Stvarno se loše osjećam ako pišem ovo :D.

U zadnje vrijeme mi klada tako lose ide da sam se namjerno kladio na Dinamo protiv Hajduka i Slavena u nadi da ce kiksat i to se i ostvarilo  :D, znaci trebao bih nastaviti s tom taktikom  :D
« Zadnja izmjena: Svibanj 07, 2017, 10:45:30 od D10S »
Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača.

Offline m

• Veteran
Najrealniji rezultat jucerasnje utakmice bio bi nista-nista, jer je takva bila igra. Nedavno sam napisao da je najveca snaga ove Rijeke ta koncentracija kvalitete u napadu, ako jednome nije dan onda drugi povuce. Jucer se prvi put dogodilo da nitko od njih nista opipljivo nije napravio, jel to zakon velikih brojeva, igra Lokomotivine obrane ili nesto trece, nije ni bitno - prvi poraz je tu. Bitno je, uzasno je bitno da sad ne krene panika vec mobilizacija, a to vjerujem da ce Kek napraviti. I dalje imamo +5, i dalje je sve u nasim rukama.

Ono sto mene vec pomalo ljuti da smo totalno bezopasni iz kornera, sve te lopte padaju uglavnom na prvu stativu i od toga nista. Na tome treba raditi. Slijedi Hajduk koji je u naletu, paradoksalno ali cini mi se da je to dobro za nas. Opet ce doci puni sebe, a tad obicno dobiju po nosu.

Offline D10S

• Forza Fiume
  • Slobodna Država Rijeka
Najrealniji rezultat jucerasnje utakmice bio bi nista-nista, jer je takva bila igra. Nedavno sam napisao da je najveca snaga ove Rijeke ta koncentracija kvalitete u napadu, ako jednome nije dan onda drugi povuce. Jucer se prvi put dogodilo da nitko od njih nista opipljivo nije napravio, jel to zakon velikih brojeva, igra Lokomotivine obrane ili nesto trece, nije ni bitno - prvi poraz je tu. Bitno je, uzasno je bitno da sad ne krene panika vec mobilizacija, a to vjerujem da ce Kek napraviti. I dalje imamo +5, i dalje je sve u nasim rukama.

Ono sto mene vec pomalo ljuti da smo totalno bezopasni iz kornera, sve te lopte padaju uglavnom na prvu stativu i od toga nista. Na tome treba raditi. Slijedi Hajduk koji je u naletu, paradoksalno ali cini mi se da je to dobro za nas. Opet ce doci puni sebe, a tad obicno dobiju po nosu.

Ako izgubimo naslov izgubit cemo ga protiv Slavena a ne protiv Hajduka.

Offline TIR

• Administrator
  • Forza Fiume
Točno prije gola ona 100% šansa.

Matei u živom zidu, Žuta statira dok mu igrač (#21, Antunović) sam na petercu.
Kasnije Mišić gleda tog istog Antunovića par sekundi i lagano potrči prema njemu.

[gyfcat=FantasticGregariousAnkolewatusi][/gyfcat]

Iz kornera smo bezopasni već ohoho, u napadu loši već par kola u nizu, igrači su van forme i djeluju psihički potrošeno - kao i sam Kek uostalom, jučer kod vrlo neuvjerljive predstave 2 zamjene bez ikakvog pokušaja rošade, a u Puli kad smo dominirali je pokušao još promijeniti u nadi da će pasti gol - a kad se poklopi sve to sa neraspoloženim pojedincima (Vešovića primjerice nije ništa išlo jučer, ali je tražio loptu stalno, što ne mogu reći za Franka, Gorgona i Gavranovića, a tu su još neki drugi tipa Mišić sa gro lopti u bunar ili Ristovski koji nije prešao centar 2.p.), dobiješ 0 udaraca u okvir toj Lokomotivi.

Offline toshiro75

• Pionir
Mi do maxa uzimamo 4-5 boda, a tamo zna se što će se dogoditi.

Offline moreplovac

• Forza Fiume
D10S mislim da nisi razumio sto sam htio rec,nije ni bitno.

Ja eto ne zelim biti kritican prema njima jer im je to sad najmanje potrebno,do sad su se borili i ginuli za svaku loptu,svaku utakmicu,osvojili rekordan broj bodova(cak vise od proslogodisnjeg broja bodova dinama dostatnog za osvajanje prvenstva),jer ovi decki se ne bore samo protiv protivnika na terenu i svoje lose forme,ovo je nesto mnogo vise,ovo je borba protiv ukorijenjenog zla koje se godinama gradi u nasem drustvu,pa samim time i u nogometu.Zar ste mislili da ce biti lako uci u kavez sa zvijeri.To smo htjeli sve ove godine,i sta sad plakanje nakon nekih kikseva gdje nismo nadmocno pomeli sve pred sobom.Nema ekipe koja igra u konstantnoj formi cijele godine u visokom ritmu,nema.
I ne bojim se maksimira,nasi to mogu odradit kako treba,silama unatoc.
"Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline joy_division

• Forza Fiume
Stvarno nas je sve ovaj klub sjebao kad čitam komentare.

Prvo, hajmo zapamtit da bi ovo prvenstvo bilo odavno gotovo da je suđenje bilo kako treba, s tim da ne mislim na suđenje nama već zna se kome.

Najnormalnije je da momčad odigra i pokoju lošu utakmicu, ovo je druga (druga!) u ovom prvenstvu, i prvi poraz nakon preko godine dana neporaženosti u prvenstvu uz sve sudačke navlakuše.

Jesu jučer su odigrali grozno i svi koji smo bili gore smo pokisli poslije utakmice. Ja ne krivim igrače, krivim Keka i njegovu tradicionalnu tvrdoglavost. Njemu je prvih 11 prvih 11 i ako igrač iz prvih 11 može hodati igra. Imamo nominalno jaku klupu, ali na klupi nam sjede dobri igrači tipa Čanađija i Matei koji skupljaju "trash time" cijelu sezonu. S druge strane Gorgon je strahovitom padu forme cijelo proljeće, Gavran ne može ništa zabiti, a i Franko je stao. E sad, da li će ovaj poraz ukazati Keku na neke greške i zablude pa će malo osvježiti ekipu ili će ići opet glavom kroz zid,  to ćemo vidjeti u ovim sljedećim utakmicama.

Ja se ne bojim nikoga dok smo mi pravi, ali da ekipu na neki način treba prodrmati, to stoji. A mi smo tu da dajemo podršku i da ne sumnjamo, još uvijek smo prvi i imamo 5 bodova prednosti. Isključivo sami o sebi ovisimo.

Ivan Mance: "Šanse su 50-50, to znači da bih ja htio da dođe, a on zasad neće."

Offline black label

• Forza Fiume
Mnogo ste pesimisticni...nemojte tako. Jos je sve u nasim rukama. Jedan poraz (na koji sam ja iskreno i racunao) ne mjenja previse toga. Moraju se dobit domace i obavezno Slaven i stvar rjesena. Pa da neka od tih i bude nerjesena, ne moze nas Dinamo gore dobit sa tri razlike, uozbiljite se. Jedino da ostanemo uoci te utakmice bez 4,5 stozernih igraca.

Poslano sa mog ALE-L21 koristeći Tapatalk

''Investicija koja me čini sretnim i zadovoljnim. Vratio sam dug svom gradu. Rezultati mogu biti bolji ili slabiji, ali kamp i stadion su moja najveća pobjeda. Svih nas na Kantridi''

Online Fornax

• Forza Fiume
  • NK Rijeka 1946
Najnormalnije je da momčad odigra i pokoju lošu utakmicu, ovo je druga (druga!) u ovom prvenstvu,
Treća, ako ćemo pošteno. U Koprivnici je bilo jako loše, a i zadnja na Poljudu.

A o kornerima (i Mišićevom slabom izvođenju istih) ja tupim već neko vrijeme. Lopte su mu u 90% slučajeva neupotrebljive.

Citat:
Moraju se dobit domace i obavezno Slaven i stvar rjesena.
99% mog osobnog pesimizma se bazira baš na činjenici da se sa Slavenom mučimo i doma kad smo u formi, a Koprivnica nam je ukleta.

Gdje na PSK je klađenje na prvaka? Gledam na web stranicama i ne mogu nać. U iskušenju sam. Ameri to zovu "grief insurance", makar vam mogu reć iz vlastitog iskustva da će vam se taj eventualni dobitak gadit. Najbolje tim parama odmah jednostavno platit račune. Krvav novac za krvave režije.
« Zadnja izmjena: Svibanj 07, 2017, 16:00:01 od Fornax »
-11

Offline moreplovac

• Forza Fiume
gledam penal i sjetim se utakmice protiv dinama i kekovih rijeci:"treba imat muda i sudit penal za Rijeku pri kraju utakmice"  ali muda su se pronasla kad je trebalo sudit penal na Rijekinu stetu pri kraju utakmice, hešteg samokazem
"Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Online Fornax

• Forza Fiume
  • NK Rijeka 1946
gledam penal i sjetim se utakmice protiv dinama i kekovih rijeci:"treba imat muda i sudit penal za Rijeku pri kraju utakmice"  ali muda su se pronasla kad je trebalo sudit penal na Rijekinu stetu pri kraju utakmice, hešteg samokazem
Zaboravi taj penal. Plakanje nad dvostrukim kriterijima je kontraproduktivno i inače, a pogotovo sada.
-11

Offline Trevor Reznik

• Morčić
  • **

Baš svratih da napišem to šta si ti napisao nakon šta sam pogledao na novom listu snimku...

Edit: Evo i Feyenoord usro kolo prije kraja naslov prvaka, izgubili od nekih jadnika 3:0, sad je samo bod pred Ajax-om u zadnjem kolu...A mogli su lijepo već danas slavit ko i mi da smo jučer dobili...jbga, očito se događa svima..
« Zadnja izmjena: Svibanj 07, 2017, 16:37:50 od Trevor Reznik »

Offline Ton(i)to

• Veteran
  • Vešo:"Ovo je 'istorija"
Gdje na PSK je klađenje na prvaka? Gledam na web stranicama i ne mogu nać. U iskušenju sam. Ameri to zovu "grief insurance", makar vam mogu reć iz vlastitog iskustva da će vam se taj eventualni dobitak gadit. Najbolje tim parama odmah jednostavno platit račune. Krvav novac za krvave režije.
Jutros sam gledao i bilo je, sada nema. Dakle, klikne se na nogomet, pa na sve lige i na samom dnu su ponude za pobjednike španjolske lige, LP-a, EL-e... Sada Hrvatske nema u ponudi. Niš' čudno, 1,15 je smiješno. Naša patnja je daleko veća od tih 1,15.

Offline Gnjusna Izdajica

• Forza Fiume
Jedino, ali baš jedino što je pozitivno u ovom negativnom rezultatu je to da se povečala mogućnost za potvrdu prvenstva doma protiv Cibalije.
Kada već ne može protiv Hajduka, zadovoljiti ću se i Cibalijom.
since 01.05.1982. RIJEKA – TETEKS 2:2

Offline D10S

• Forza Fiume
  • Slobodna Država Rijeka
Da je ta liga postena mi bi vec uzeli taj naslov medjutim i u ovakvom prvenstvu mi smo pobjegli Dinamu na +8 i ako u 4 kola prokockamo tu prednost onda smo si sami krivi. Tko nam je kriv sto Istri nismo zabili 2 komada ? Tko nam je kriv sto Dinamu nismo utrpali u 1.poluvremenu 5 komada? Tko nam je kriv sto smo jucer u utakmici, koja je jedna od najbitnijih utakmica sezone, igrali beskrvno ? Pa nije sudac kriv za te utakmice, jelda? Mi sebe sa slabom realizacijom dovodimo u situaciju da nam momcadi otkidaju 2 boda ili sucu dajemo priliku da svira penal protiv nas u 92.minuti. Najgore od svega je sto jucer nismo uopce imali ni igru pa se ne mozemo zalit ni na losu realizaciju.