• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: 32. kolo HNL-a Lokomotiva - Rijeka 6.5.2017 19h - 7. rock'n'roll utakmica  (Prikazano: 14113 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline river

• Forza Fiume
Ako nekome par stotina ili možda milju kuna može predstavlja ikakvu utjehu što nismo osvojili prvenstvo, svaka čast. Vjerujem da je napisano više u (crno)humornom duhu, ali svejedno...

Offline Fornax

• Forza Fiume
  • NK Rijeka 1946
Ako nekome par stotina ili možda milju kuna može predstavlja ikakvu utjehu što nismo osvojili prvenstvo, svaka čast.
Nema teorije. Kratkoročno možda malo ublaži šok, i to je to. O utjesi nema govora.
-11

Offline TIR

• Administrator
  • Forza Fiume
Svatko ima svoju cijenu, ako ćemo baš u detalje.

To je ona fora:

Citat:
“Churchill: "Madam, would you sleep with me for five million pounds?" Socialite: "My goodness, Mr. Churchill... Well, I suppose... we would have to discuss terms, of course... "
Churchill: "Would you sleep with me for five pounds?"
Socialite: "Mr. Churchill, what kind of woman do you think I am?!" Churchill: "Madam, we've already established that. Now we are haggling about the price”

Offline Fornax

• Forza Fiume
  • NK Rijeka 1946
Seks s odbojnom osobom za veću svotu novaca... Vječita dilema. Snimani su i filmovi o tome. Ne znam je li tko gledao seriju Black Mirror, prva epizoda postavlja pitanje biste li se prisilili na seks sa životinjom, ako bi to spasilo nečiji život. Mučno sranje. Mučno u tri p.m.

Rezon kod klađenja protiv ekipe za koju navijaš (de facto protiv samog sebe) ne leži čak ni u utjesi. Više je to ono, okej, koliko bih ja bio spreman platiti za željeni ishod. I onda platiš, pa ako do željenog ishoda ne dođe, dobiješ povrat novca, puta koeficijent. Nema tu ni utjehe ni satisfakcije.

-11

Offline TIR

• Administrator
  • Forza Fiume
Black Mirror je vrh serija, ali vrlo depresivne tematike, posebno za raspravu u nedjelju u 10 navečer pred početak novog radnog tjedna. :D

Offline Fornax

• Forza Fiume
  • NK Rijeka 1946
Black Mirror je vrh serija, ali vrlo depresivne tematike, posebno za raspravu u nedjelju u 10 navečer pred početak novog radnog tjedna. :D
TIR, ja sam danas cijeli dan toliko u kurcu, da mi Black Mirror izgleda kao romantična komedija.
-11

Offline joy_division

• Forza Fiume
Ivan Mance: "Šanse su 50-50, to znači da bih ja htio da dođe, a on zasad neće."

Offline river

• Forza Fiume

Offline D2

• Forza Fiume
Nisam imao mogućnost pratiti utakmicu pa sam sada odgledao sažetak i pročitao par članaka i postova po forumima.
Možemo se mi s pravom ljutiti na sebe koliko hoćemo ali realno je da se odigra pokoja lošija utakmica i da se zapadne i u poneku duži ili kraću krizu ali isto tako tko god kaže da smo sami sebi krivi jer smo ovu izgubili nije realan. Izgubili smo jedino zbog suca koji je jedva dočekao kontakt u 16 da nas može zatući.
"+1, nije problem izgubit ali očekujem ove sezone da u porazu nekome jaja odgrizemo " - by River92 20.6.2022.
"Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
"... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Offline D10S

• Forza Fiume
  • Slobodna Država Rijeka
Sto se tice krize realizacije, ona traje vec poprilicno dugo odnosno od utakmice s Dinamom, samo dok pobjedjues a glavni konkurent prosipa bodove onda je sve ok. Budemo li nastavili s takvom realizacijom, a ne daj boze da ponovimo i losu igru kao protiv filijale, onda gubimo prvenstvo a jedino di nas suci mogu pokrasti pa cak i unatoc dobroj igri i realizaciji je u Maksimiru, ako ta utakmica bude odlucivala o prvaku. Ako prokockas +8 momcad i trener su najveci krivci pa tek onda suci. Do sada kriza igre nije postojala a da li je ono protiv Lokomotive bio samo los dan ili nesto drugo saznat cemo uskoro.
Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača.

Offline Fornax

• Forza Fiume
  • NK Rijeka 1946
Nisam imao mogućnost pratiti utakmicu pa sam sada odgledao sažetak i pročitao par članaka i postova po forumima.
Možemo se mi s pravom ljutiti na sebe koliko hoćemo ali realno je da se odigra pokoja lošija utakmica i da se zapadne i u poneku duži ili kraću krizu ali isto tako tko god kaže da smo sami sebi krivi jer smo ovu izgubili nije realan. Izgubili smo jedino zbog suca koji je jedva dočekao kontakt u 16 da nas može zatući.
Ja sažetak pak nisam gledao, nit planiram (jer me zaboli želudac od same pomisli na tu tekmu i zadnje što mi treba je ponovno to proživljavat), ali kad izdvojiš igrače individualno i analiziraš njihovu igru, prolaznu ocjenu zaslužuje samo nekolicina,  a ne sjećam se kad sam zadnji put vidio toliko nesporazuma među njima. Pa valjda ni jedan pokušaj duplog pasa nije uspio, hrpa lopti u bunar, grešaka u predaji...

Nego, jel se iz sažetka dao vidjet Mateiev doprinos? Mislim da je dečko izgubio skoro svaku loptu koji je dobio, a kod prvog dodira kad je ušao pobjegla mu je u aut (nije bio čuvan).
-11

Offline river

• Forza Fiume
Napomenuo bih da smo do prije 2-3 kola imali puno bolju gol-razliku od Dinama, ali oni su u zadnje dvije utakmice postigli 9:0. To znači da ako u zadnjem kolu budemo išli gore sa +3 boda njima bi za naslov prvaka mogla biti "dovoljna" pobjeda od 3 gola razlike, a ne više 4. Možda se ne čini kao big deal, ali mislim da nas oni ne mogu dobiti 4:0, 5:1 ili 6:2 pa da imamo ne znam kako loš dan. Ionako bismo tu utakmicu igrali onako kako nama paše, tj. nismo mi ti koji moraju napadati. 3 gola razlike je isto puno, ali ipak malo napetije.

Sada Hajduk i Slaven. Teške utakmice, ali mi smo samo 180 minuta udaljeni od naslova prvaka. To kažem zato što utakmicu s Cibalijom smatram riješenom, to mora biti 3:0 u 15. minuti. Zvuči bahato, ali nema fucking teoretske šanse da nas zahebe fenjeraš, i to na Rujevici. Prema tome, sve snage se moraju skupiti da se iduće dvije utakmice odigraju jednostavno savršeno. To znači i da Kek ne smije spavati na klupi nego mijenjati na vrijeme ako bude trebalo. Vjerojatno će jedina promjena biti Gavranović na polušpici i Bezjak kao centarfor, a i nije baš neka novost. Ne vidim prostora za neko taktičko iznenađenje s naše strane jer uvijek igramo istu formaciju sa istim igračima na istim pozicijama sa istim linijama kretanja i dodavanja. Za pobjedu će nam trebati ekstra doza agresije i samopouzdanja i mnogo brži i okomitiji protok lopte, ono što je falilo u Zagrebu. Kad ubacimo u najvišu brzinu i automatizmi prorade, tada svaka ekipa u HNL-u pada. Kad to izostane vrlo smo predvidljivi. Mislim da Hajduk ne može odigrati baš onakvu bunkerčinu kao Lokomotiva, nije im to u genima. Mislim isto da će Carrillo ovaj tjedan imati itekako puno posla stišavati euforiju i među samim igračima koji se možda sad osjećaju moćnima da nam dođu naplatiti sve frustracije, a to ih može odvesti u krivom smjeru. Važan će biti i sudački kriterij jer Hajduk tradicionalno tuče i provocira.

Offline koma

• Forza Fiume
Napomenuo bih da smo do prije 2-3 kola imali puno bolju gol-razliku od Dinama, ali oni su u zadnje dvije utakmice postigli 9:0. To znači da ako u zadnjem kolu budemo išli gore sa +3 boda njima bi za naslov prvaka mogla biti "dovoljna" pobjeda od 3 gola razlike, a ne više 4. Možda se ne čini kao big deal, ali mislim da nas oni ne mogu dobiti 4:0, 5:1 ili 6:2 pa da imamo ne znam kako loš dan. Ionako bismo tu utakmicu igrali onako kako nama paše, tj. nismo mi ti koji moraju napadati. 3 gola razlike je isto puno, ali ipak malo napetije.

Sada Hajduk i Slaven. Teške utakmice, ali mi smo samo 180 minuta udaljeni od naslova prvaka. To kažem zato što utakmicu s Cibalijom smatram riješenom, to mora biti 3:0 u 15. minuti. Zvuči bahato, ali nema fucking teoretske šanse da nas zahebe fenjeraš, i to na Rujevici. Prema tome, sve snage se moraju skupiti da se iduće dvije utakmice odigraju jednostavno savršeno. To znači i da Kek ne smije spavati na klupi nego mijenjati na vrijeme ako bude trebalo. Vjerojatno će jedina promjena biti Gavranović na polušpici i Bezjak kao centarfor, a i nije baš neka novost. Ne vidim prostora za neko taktičko iznenađenje s naše strane jer uvijek igramo istu formaciju sa istim igračima na istim pozicijama sa istim linijama kretanja i dodavanja. Za pobjedu će nam trebati ekstra doza agresije i samopouzdanja i mnogo brži i okomitiji protok lopte, ono što je falilo u Zagrebu. Kad ubacimo u najvišu brzinu i automatizmi prorade, tada svaka ekipa u HNL-u pada. Kad to izostane vrlo smo predvidljivi. Mislim da Hajduk ne može odigrati baš onakvu bunkerčinu kao Lokomotiva, nije im to u genima. Mislim isto da će Carrillo ovaj tjedan imati itekako puno posla stišavati euforiju i među samim igračima koji se možda sad osjećaju moćnima da nam dođu naplatiti sve frustracije, a to ih može odvesti u krivom smjeru. Važan će biti i sudački kriterij jer Hajduk tradicionalno tuče i provocira.

Prvi uvjet su međusobne utakmice, tako da ta gol razlika bi igrala samo ako bi bili isti tj. kad bi oni pobijedili s 5:2. Dva puta je bilo po 1:1
« Zadnja izmjena: Svibanj 08, 2017, 17:59:09 od koma »

Offline river

• Forza Fiume
Prvi uvjet su međusobne utakmice, tako da ta gol razlika bi igrala samo ako bi bili isti tj. kad bi oni pobijedili s 5:2. Dva puta je bilo po 1:1

Imaš pravo, sad sam pogledao propozicije natjecanja. Članak 42. je u pitanju.
http://hns-cff.hr/files/documents/8620/Propozicije%20Maxtv%20Prve%20HNL.pdf

Znači ako izgubimo 3:0 ili 4:1 oni imaju više golova u gostima u međusobnim utakmicama i u prednosti su.
« Zadnja izmjena: Svibanj 08, 2017, 21:09:14 od river »

Offline miami

• Veteran
Ako dobimo a dobit cemo 200% Hajduka nikakve kalkulacije im nece pomoci , ja sam uvjeren da mi uzimamo u sljedece 3 tekme 9 bodova , ova ekipa imala ja jedan los dan i jako dobro znaju za sta igraju, to nisu zaboravili, malo pozotive i vjere u sebe i jos malo pa gotovo