• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: 32. kolo HNL-a Lokomotiva - Rijeka 6.5.2017 19h - 7. rock'n'roll utakmica  (Prikazano: 14115 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline moreplovac

• Forza Fiume
Čitam jelicic govori u emisiji zasluženo izgubili, ma nek ne sere,počelo mi je odavno na cunu ići ove gluposti a isto i od naših navijača ta pretjerana samokritika. Da,nismo odigrali bajnu utakmicu, nismo stvorili šanse, ali po čemu je Lokomotiva bila toliko bolji takmac da je zasluženo dobila.
Naši su imali jalovu premoć cijelo vrijeme, ovi se branili u dva bloka, i onda su zaslužili.
Da je bilo neriješeno, nebi se niko sjetio reci da je Lokomotiva izgubila bodove jer je zaslužila pobijediti. Takav odnos prema Rijeci je već godinama, ako ne igramo spektakularno nismo ništa zaslužili.
Rijeka je odavno zaslužila ove zvjezdane momente,nakon svega što su joj radili u povijesti, to bi se Jela trebao sjetiti, pogotovo iz igrackih dana u tuđmanovoj igrački.
"Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline Ton(i)to

• Veteran
  • Vešo:"Ovo je 'istorija"
Nije mi jasno zašto se uopće bavimo šta drugi kažu ili pišu. Ogromna većina gušta u našim posrtajima, južnjaci i njihovi i Kroacijini i njihovi (koji god da su ostali).

Beusan je izgubio kredibilitet prije, ne manje od 10 godina, a Jeličić, ono, dobije priliku da ispali neku svoje frazicu pa da se o tome piše 2 dana.

Nitko ne zna Rijeku bolje od onih koji je aktivno prate i zajedno sa njome pate - MI  8).

Offline goginho

• Forza Fiume
ma dobro zasluženo izgubili ili ne, danas je svejedno, realan je bio bod ali uspoređujući kvalitetu naše ekipe i lokomotive, oni su zaslužili bodove. drugi je par rukava što oni igraju za svoj feeder klub, što je liga neregularna, al jbg, davno se trebalo boriti protiv takve neprirodne situacije u ligi, sad treba odjebat plakanje i u svaku ulaziti ko da nema sutra jer ko što sam neki dan i čitao, nekima to može biti jedina šansa za naslov u karijeri, nekima prvi, nekima zadnji, a i Ri će sljedeću priliku čekati 20g, zato zatvorit ovu temu i naći načina za dobiti prvu sljedeću..

Online D10S

• Forza Fiume
  • Slobodna Država Rijeka
ma dobro zasluženo izgubili ili ne, danas je svejedno, realan je bio bod ali uspoređujući kvalitetu naše ekipe i lokomotive, oni su zaslužili bodove. drugi je par rukava što oni igraju za svoj feeder klub, što je liga neregularna, al jbg, davno se trebalo boriti protiv takve neprirodne situacije u ligi, sad treba odjebat plakanje i u svaku ulaziti ko da nema sutra jer ko što sam neki dan i čitao, nekima to može biti jedina šansa za naslov u karijeri, nekima prvi, nekima zadnji, a i Ri će sljedeću priliku čekati 20g, zato zatvorit ovu temu i naći načina za dobiti prvu sljedeću..

sve si dobro rekao jedino se nadam da nisi u pravu kad kazes da ce Rijeka slijedecu priliku za naslov cekati 20g :(. Ako osvojimo taj naslov onda sam uvjeren da ce se jos koji naci u nasoj vitrini.
Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača.

Offline goginho

• Forza Fiume

sve si dobro rekao jedino se nadam da nisi u pravu kad kazes da ce Rijeka slijedecu priliku za naslov cekati 20g :(. Ako osvojimo taj naslov onda sam uvjeren da ce se jos koji naci u nasoj vitrini.

ma dobro, vjerojatno pretjerujem, ali ko zna šta budućnost nosi.. prilika nam je pred nosom, treba imati pameti i jaja ju uzeti!

Offline Fornax

• Forza Fiume
  • NK Rijeka 1946
Do jučer je PSK davala 1,07 da osvajamo trofej šampinjon, a jutros je 1,15. Kroacija 5,50.
Sad sam bacio oko, 1.20 na nas, 4.00 na đubrad.

-11

Offline black label

• Forza Fiume
 S obzirom na 5 bodova to je jos i malo na nas

Poslano sa mog ALE-L21 koristeći Tapatalk

''Investicija koja me čini sretnim i zadovoljnim. Vratio sam dug svom gradu. Rezultati mogu biti bolji ili slabiji, ali kamp i stadion su moja najveća pobjeda. Svih nas na Kantridi''