• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: 33. kolo HNL-a Rijeka- Hajduk 13.5.2017 17h - 8. rock'n'roll utakmica  (Prikazano: 9789 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Fornax

• Forza Fiume
  • NK Rijeka 1946
Odg: 33. kolo HNL-a Rijeka- Hajduk 13.5.2017 17h - 8. rock'n'roll utakmica
« Odgovori #15 u: Svibanj 12, 2017, 14:22:58 »
Ja sam sanjao da ce Dinamo danas kiksat  :)
Ja sam prije par dana sanjao da sam kupio opičenu Hondu Civic Hatchback. Tirkiznu, metalik. Čudno, uvijek sam htio crvenu.
-8

Offline D10S

• Forza Fiume
  • Slobodna Država Rijeka
« Odgovori #16 u: Svibanj 12, 2017, 14:28:58 »
Ja sam prije par dana sanjao da sam kupio opičenu Hondu Civic Hatchback. Tirkiznu, metalik. Čudno, uvijek sam htio crvenu.

S obzirom da mi ne ide kladiona u zadnje vrijeme onda sam se protiv Slavena i Hajduka kladio na Dinamo, kao zicer pa mozda bas to fulam i tako se dogodilo ...ako ponovim danas taj ritual mozda se ponovi kiks Dinama  :P
Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača.

Offline Fornax

• Forza Fiume
  • NK Rijeka 1946
« Odgovori #17 u: Svibanj 12, 2017, 14:33:11 »
S obzirom da mi ne ide kladiona u zadnje vrijeme onda sam se protiv Slavena i Hajduka kladio na Dinamo, kao zicer pa mozda bas to fulam i tako se dogodilo ...ako ponovim danas taj ritual mozda se ponovi kiks Dinama  :P
Koliko je kvota, 1.15? Stavi hiljadarku i postaj ovdje dokaz o uplati.  ;D
-8

Offline D2

• Forza Fiume
« Odgovori #18 u: Svibanj 12, 2017, 14:44:36 »
Oni su jako poletili, nema boljih na svijetu od njih. Mi smo pak dobili mokrom krpom po glavi i ušima i sada smo zitto. U takvim situacijama smo uvijek davali sve od sebe i dobro prolazili. Uglavnom, niti smo mi iznenada zaboravili igrati, niti su oni preko noći postali dobra ekipa. Sve će na kraju ovisiti o tome koliko se naši budu trudili.
« Zadnja izmjena: Svibanj 12, 2017, 14:55:43 od D2 »
"+1, nije problem izgubit ali očekujem ove sezone da u porazu nekome jaja odgrizemo " - by River92 20.6.2022.
"Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
"... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Offline goginho

• Forza Fiume
« Odgovori #19 u: Svibanj 12, 2017, 16:42:23 »
Oni su jako poletili, nema boljih na svijetu od njih. Mi smo pak dobili mokrom krpom po glavi i ušima i sada smo zitto. U takvim situacijama smo uvijek davali sve od sebe i dobro prolazili. Uglavnom, niti smo mi iznenada zaboravili igrati, niti su oni preko noći postali dobra ekipa. Sve će na kraju ovisiti o tome koliko se naši budu trudili.

Puno je vise faktora u igri, no da, najvise ovisimo o sebi.. koncentracija u oba smjera je kljucna, nadam se da nas psiholoski teret nece sputati... nije to lako igrati iz tjedna u tjedan bez prava na pogresku, zato se i dogodila 'lokomotiva', nadajmo se da smo taj sok prebrodili..

Offline river

• Forza Fiume
« Odgovori #20 u: Svibanj 12, 2017, 19:12:23 »

Znam da nije velika šansa za iznenađenje, ali ipak Split ne bi trebao baš razvući crveni tepih za maksimirske manekene samim time jer im nisu filijala, a k tome nije im nimalo komotno na tablici.

Offline d

• Forza Fiume
    • http://samorijeka.com
« Odgovori #21 u: Svibanj 12, 2017, 19:51:55 »

Znam da nije velika šansa za iznenađenje, ali ipak Split ne bi trebao baš razvući crveni tepih za maksimirske manekene samim time jer im nisu filijala, a k tome nije im nimalo komotno na tablici.

Cibalia dobila u Puli, Split je trenutno zadnji (iako do kraja imaju lakši raspored od Cibalije), nadam se da će poginut večeras  ::)

Offline river

• Forza Fiume
« Odgovori #22 u: Svibanj 13, 2017, 00:22:03 »
Na brzinu sam vidio da je kod 0:0 Split pogodio prečku iz slobodnjaka, lopta je pala valjda pola metra ispred crte. Par minuta kasnije Dinamo zabio. Klasika.

Offline Ton(i)to

• Veteran
  • Vešo:"Ovo je 'istorija"
« Odgovori #23 u: Svibanj 13, 2017, 09:56:49 »
Rekao bih da je danas utakmica kojom spašavamo prvenstvo. Gledam ju u kontekstu gostovanja u Koprivnici gdje ne očekujem da ćemo pobijediti, iz više objektivnih razloga, tako da danas imamo imperativ osvajanja 3 boda.

U protivnom, dolazimo na Maksimir s imperativom da ne izgubimo, a to će biti misija za Toma.

Uzdam se u naše dobre stopere koji će morati paziti na prgavog Mađara, ne se dati isprovocirati. Ključ igre je da ih stisnemo, da "uzmemo" sredinu terena jer je njihova slabija karika ipak obrana.
Najviše šta me brine je što teško pogađamo gol, jednostavno smo loši u realizaciji, posebno u zadnjh nekoliko utakmica, a nije da ćemo napraviti 5-6 čistih šansi.

Nadam se dobroj atmosferi i pobjedi.

Offline D10S

• Forza Fiume
  • Slobodna Država Rijeka
« Odgovori #24 u: Svibanj 13, 2017, 10:17:03 »
Rekao bih da je danas utakmica kojom spašavamo prvenstvo. Gledam ju u kontekstu gostovanja u Koprivnici gdje ne očekujem da ćemo pobijediti, iz više objektivnih razloga, tako da danas imamo imperativ osvajanja 3 boda.

U protivnom, dolazimo na Maksimir s imperativom da ne izgubimo, a to će biti misija za Toma.

Uzdam se u naše dobre stopere koji će morati paziti na prgavog Mađara, ne se dati isprovocirati. Ključ igre je da ih stisnemo, da "uzmemo" sredinu terena jer je njihova slabija karika ipak obrana.
Najviše šta me brine je što teško pogađamo gol, jednostavno smo loši u realizaciji, posebno u zadnjh nekoliko utakmica, a nije da ćemo napraviti 5-6 čistih šansi.

Nadam se dobroj atmosferi i pobjedi.

Nama je imperativ osvajanja 3 boda u sve 3 utakmice inace se mozemo pozdravit s naslovom, mene je najvise strah utakmice u Koprivnici ali treba to dobit kako god znaju. Samo jedan kiks je dovoljan da mi na Maksimir idemo s imperativom da ne izgubimo. U zadnjem kolu ne bi izvukli ni remi.
« Zadnja izmjena: Svibanj 13, 2017, 10:18:54 od D10S »

Offline Ton(i)to

• Veteran
  • Vešo:"Ovo je 'istorija"
« Odgovori #25 u: Svibanj 13, 2017, 10:22:09 »
Nama je imperativ osvajanja 3 boda u sve 3 utakmice inace se mozemo pozdravit s naslovom, mene je najvise strah utakmice u Koprivnici ali treba to dobit kako god znaju. Samo jedan kiks je dovoljan da mi na Maksimir idemo s imperativom da ne izgubimo. U zadnjem kolu ne bi izvukli ni remi.
Pa, ako dođemo s prednošću od 2 boda ili manje - ne smijemo izgubiti, a ako dođemo s 3 - možemo izgubiti i 2-0 tako da nije baš isto.

Offline D10S

• Forza Fiume
  • Slobodna Država Rijeka
« Odgovori #26 u: Svibanj 13, 2017, 10:28:21 »
Pa, ako dođemo s prednošću od 2 boda ili manje - ne smijemo izgubiti, a ako dođemo s 3 - možemo izgubiti i 2-0 tako da nije baš isto.

Hm, ne bih bas volio da im dodjemo na megdan s imperativom da ne smijemo izgubiti 3-0 ili recimo 4-1. Naravno da nije isto ako im dodjemo sa +2 ili +3 ali mislim da u oba slucaja gubimo naslov. Imati +8 i onda prokockat gotovo cijelu prednost do te utakmice, mislim da bi nasi igraci psihioloski totalno pali. A kako bi tek sudacka masinerija proradila na toj utakmici.

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
« Odgovori #27 u: Svibanj 13, 2017, 12:51:56 »
Zanimljivo da nitko ne govori o utkamici nego samo o koliko bodova treba gdje uzeti. Bojim se da smo i mi sami navijači nespramni za situaciju u kojoj se momčad bori za naslov. Nama ovakvo stanje jednostavno nije "normalno". Moramo i mi sazriti, a ne samo klub.

on topic: ima li važnijih izostanka "u 'ajduka"?  Od naših znam za Andrijaševića i priča o nespremnom Gorgonu. Ostalo?

Offline D10S

• Forza Fiume
  • Slobodna Država Rijeka
« Odgovori #28 u: Svibanj 13, 2017, 13:29:21 »
Zanimljivo da nitko ne govori o utkamici nego samo o koliko bodova treba gdje uzeti. Bojim se da smo i mi sami navijači nespramni za situaciju u kojoj se momčad bori za naslov. Nama ovakvo stanje jednostavno nije "normalno". Moramo i mi sazriti, a ne samo klub.

on topic: ima li važnijih izostanka "u 'ajduka"?  Od naših znam za Andrijaševića i priča o nespremnom Gorgonu. Ostalo?

Fali im Grk Savvas Gentsoglou .... da li im je bitan igrac nemam pojma.

Offline david_ri

• Morčić
  • **
« Odgovori #29 u: Svibanj 13, 2017, 14:52:15 »

Upravo to. Svi spominju ovu utakmicu kao da se mora dobit. Po meni se ne mora dobiti. Kroz sve prikazano u prvenstvu najbolja smo ekipa. Kriza igre pojavila se jedino u kranjcevicevoj. Psiholoski pritisak osjetio se u zadnjih nekoliko utakmica najvise u sansama koje bi inace zabijali. Ova ekipa je toliko dominantna kada je prava, kikseva do kraja prvenstva moguce da ce biti. Ali krize igre ne vjerujem, a to je najvaznije. Konacno, ako se budemo morali vaditi bas u maksimiru zadnje kolo, ja cu i dalje vjerovati, jer smo ih ali bas u svakoj utakmici ovoga prvenstva nadigrali. Bolji smo bili od njih gore unatoc Vucemilovicu i pomocnicicama pa i crvenom kartonu. Sjetite se Bradariceve sanse u zadnjim sekundama gore. Biti ce to dobro. Tek sada se osjeti vaznost Kekove mantre ''utakmicu po utakmicu''. To nas je i dovelo tu di jesmo, i odvest ce nas tamo di zasluzujemo.