• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Posljednja, 11. rock'n'roll utakmica (ostali info je nebitan)  (Prikazano: 15335 puta)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Gnjusna Izdajica

• Forza Fiume
Odg: Posljednja, 11. rock'n'roll utakmica (ostali info je nebitan)
« Odgovori #45 u: Svibanj 26, 2017, 13:21:39 »
Meni su svi doma ali očito da tebi nisi jer nikada nisi bio dalje Sušaka pratit Rijeku pa se praviš pametan i drugima popuješ sa 'netko tko vodi djecu i sebe u glavni grad vlastite države i planira u centru popiti kavu - ugrožava sebe i svoju djecu???'. Da, ugrožava sebe i druge jer ako ideš sa obilježjima Rijeke popit kavu u centar ZG, budi siguran da nećeš proći lišo. Ili si izrazito glup, neznalica ili arogantan da bi nešto takvo napravio ali najviše glup.
A moje rečenice ne izvlači iz konteksta.
Država nam je u banani jer neznalice poput tebe izmišljaju toplu vodu gdje ona već postoji i izvrću činjenice.
Znam puno navijača sa puno gostovanja ali nikada nikome nije palo na pamet da se šeće po ZG i tjera svoju prvadu i očekuje da će ga ova banana država zaštititi od degenerika kojih ima u svakom gradu.
Da. Ja živim u zabludi da će jednom postojati država koja će me zaštititi od degenerika koji bi mene i moju djecu ili bilo koga drugog napali iz razloga što su po bilo čemu drugačiji od njih. Živim u zabludi da će jednom postojati i navijački forum Rijeke na kojem se ljudi neće međusobno dijeliti na skupine i time dobivati ili gubiti fiktivna prava da nešto napišu ili da se jednostavno (kako ti kažeš) prave pametni.
Napisao sam da tvoje razmišljanje ne razumijem.
Inače kontekst je takav (vratimo se na početak) da sam ja napisao, nešto u stilu - ne razumijem čemu proslava naslova prvaka kod 'mrskog nam neprijatelja' i da bi bilo bolje da smo svi zajedno na Kantridi. To je moje mišljenje. Niti u jednom trenutku nisam napisao da je 5000+ navijača Rijeke koji idu gore glupo ili manje/više važno. Dapaće, dobru zabavu svima.
since 01.05.1982. RIJEKA – TETEKS 2:2

Offline delgadillo

• Forza Fiume
« Odgovori #46 u: Svibanj 26, 2017, 19:59:19 »
Šetat pojedinačno ili u malim grupicama , sa obilježjima Rijeke, po Zagrebu ili Splitu na dan utakmice je velika glupost, neznanje i opasno izlaganje riziku. Nadam se da će sve proći ok, ali to se NE radi.
Reset

Offline Gnjusna Izdajica

• Forza Fiume
« Odgovori #47 u: Svibanj 27, 2017, 00:12:17 »
Da probam raspravu vratiti bar priblizno 'on topic'.

Ovo je isključivo radi vizualnog dojma tablice na kraju sezone:
Pobijedili ili ne, trebamo dati bar 2 gola i po mogućnosti ne izgubiti sa više od 3 razlike.
Ova dva gola su izuzetno bitna jer će mo inače se naslušati natpisa o 'najefikasnijoj momčadi' i 'moralnom pobjedniku mjeseca svibnja'.
Pobjeda bi donjela još jednu lijepu stvar - mi bi po bodovima bili u višoj desetici (90) od pratitelja (80).
I Franko mora dati 4 kako zna i umije.
since 01.05.1982. RIJEKA – TETEKS 2:2

Offline black label

• Forza Fiume
« Odgovori #48 u: Svibanj 27, 2017, 01:29:54 »
Slazem se kabulom jednim dijelom, s jednim ne. Ne zelim da nekog nabiju, al da je to glup potez je. Zato postoje razlike izmedu simpatizera i navijaca/ultrasa. Te fore 'zasto ja nemogu pit kavu u zgu na dan utakmice' smo valjda do sad vec trebali prozvakat. Mozes brate, ali bez obiljezja, i parkiraj auto negdje na sigurno. Dijete povedi u koprivnicu, nemoj u zg i split. Zasto bi tebe trebala drzava cuvat jer se tebi sece po zgu bas taj dan? I ne, neces docekat taj dan jer niti jedna drzava u svijetu to ne radi. U famoznim nogometno uredenim drzavama engleskoj i svedskoj su neredi ekstra brutalni van stadiona.

Jos zg ajde nekako jer su boysi u banani sad al nece bit dovjeka.

E da, Tonito ebem li ti sunce. Ustvari svima koji ubuduce takve stvari ne postaju na forum. Ja i ekipa smo mislili na kup, imamo kombi, volju, sve...al eto nismo mogli do karti. Da si rekao na vrijeme sad bi vec sve bilo isplanirano...ubuduce te stvari pisite ovamo. Pametnije je to nego ove debilane oko nabijanja navijaca.

Poslano sa mog ALE-L21 koristeći Tapatalk

''Investicija koja me čini sretnim i zadovoljnim. Vratio sam dug svom gradu. Rezultati mogu biti bolji ili slabiji, ali kamp i stadion su moja najveća pobjeda. Svih nas na Kantridi''

Offline Ton(i)to

• Veteran
  • Vešo:"Ovo je 'istorija"
« Odgovori #49 u: Svibanj 27, 2017, 07:13:02 »
E da, Tonito ebem li ti sunce. Ustvari svima koji ubuduce takve stvari ne postaju na forum. Ja i ekipa smo mislili na kup, imamo kombi, volju, sve...al eto nismo mogli do karti. Da si rekao na vrijeme sad bi vec sve bilo isplanirano...ubuduce te stvari pisite ovamo. Pametnije je to nego ove debilane oko nabijanja navijaca.
Znaš šta mi je palo na pamet? Da ponudim svoje "usluge" čekanja u redu (kažem, bio sam spreman doći u 7 i sigurno bih došao do karata, nije mi problem čekati), a zauzvrat onaj/oni kome/kojima kartu kupim me povezu. No, nekako mi je to zvučalo kurvinski  :-\.

Znati ćemo za sljedeći put.

Offline d

• Forza Fiume
    • http://samorijeka.com
« Odgovori #50 u: Svibanj 27, 2017, 10:23:50 »
Što se tiče varaždina, sutra tek idu u prodaju paketi od armade (karta za jug + bus), 500injak komada navodno

Projekt2017

• Gost
« Odgovori #51 u: Svibanj 27, 2017, 10:40:46 »
Dnevnik osjećaja navijača prvaka:

Hoće li na Cvjetnome trgu imati cveće koje volim i da li će nam ga dijeliti prije utakmice?

Offline moreplovac

• Forza Fiume
« Odgovori #52 u: Svibanj 27, 2017, 19:53:36 »
Dečki su se opustili

Shifo srušio Vesota, jasno ko dan,žuti čisti, mogao je izvuc na 16m ali i penal isto tako.
Druga stvar ofsajd Soudanija, neznam šta se tog tipa toliko štiti, super igrač ali njemu se ne sudi ni jedan faul a radi ih.
Elezu ko da se neda.
« Zadnja izmjena: Svibanj 27, 2017, 19:55:22 od moreplovac »
"Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline D10S

• Forza Fiume
  • Slobodna Država Rijeka
« Odgovori #53 u: Svibanj 27, 2017, 20:12:57 »
Jesta da smo prvaci al ovo je sramocenje totalno
Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača.

Offline Ton(i)to

• Veteran
  • Vešo:"Ovo je 'istorija"
« Odgovori #54 u: Svibanj 27, 2017, 21:28:03 »
Drago mi je da su nas Zebec i pomoćnici podsjetili šta smo mi to zapravo osvojili i protiv koga.

Offline moreplovac

• Forza Fiume
« Odgovori #55 u: Svibanj 27, 2017, 21:59:42 »
Drago mi je da su nas Zebec i pomoćnici podsjetili šta smo mi to zapravo osvojili i protiv koga.

slazem se s tobom 200%.
nasi su pokazali da i opusteni ovako mogu zabit i natjerat ih da im se tresu gace.
nadam se da je ovo dovoljna opomena za varazdin.
nebih ovo nazvao sramotom.

Projekt2017

• Gost
« Odgovori #56 u: Svibanj 27, 2017, 22:06:35 »
ma kakva sramota, revijalna utakmica bitna samo spam skupljacima klikova...

i s ovom utakmicom smo osvojili kup jer ce biti sretno nervozni i igrati ce kako treba , samo da se ne naseru kao guzice

hnl put je zavrsio, bio je predivan

Offline moreplovac

• Forza Fiume
« Odgovori #57 u: Svibanj 27, 2017, 22:23:20 »
napokon neko ko gleda kroz moje cvike

a necu ni nabrajat zbecove "greske" koje su mogle debelo utjecat na utakmicu

Offline moreplovac

• Forza Fiume
« Odgovori #58 u: Svibanj 28, 2017, 00:05:36 »
http://www.index.hr/sport/clanak/kek-opalio-po-hnsu-hvala-vam-na-ovom-slavlju-sreca-da-utakmica-nije-bila-odlucujuca/973072.aspx

Kek: "Svašta bih mogao pričati o utakmici, ali kada se sve zbroji Dinamo je zasluženo pobijedio".

Ipak, o suđenju je još rekao: "Deplasirano je sada govoriti o sucu. Toliko je očito sve to skupa, upropastiš ovakvu utakmicu... U ovoj utakmici to nije bilo potrebno".

Offline joy_division

• Forza Fiume
« Odgovori #59 u: Svibanj 28, 2017, 11:36:46 »
Ovo je bilo epski - vidit ovoliko ljudi na Ruglomiru.

Inače, odmah se vidilo da smo došli turistički, nagledao sam se u povijesti utakmica kad Dinamo da gol iz prve šanse. I onda krene po zlu.

Oba boka su nam puštala na sve strane, ali da je Zebec imao barem normalan kriterij ovo bi završilo neriješeno.

Ali nema veze, bilo je malo nervoze za vrijeme tekme, ali poslije se o rezu nije niti pričalo. Kao da se nije dogodilo.

Ivan Mance: "Šanse su 50-50, to znači da bih ja htio da dođe, a on zasad neće."