• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Posljednja, 11. rock'n'roll utakmica (ostali info je nebitan)  (Prikazano: 15233 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline m

• Veteran
Odg: Posljednja, 11. rock'n'roll utakmica (ostali info je nebitan)
« Odgovori #60 u: Svibanj 28, 2017, 14:21:42 »
Dobio sam u cetvrtak poruku „kladi se na Dinamo, igraci su jos pijani“ :) Sam Kek je rekao da je bila turisticka utakmica, jedina zamjerka mi je sto onda nije pruzio sansu igracima s klupe.

Ali nakraju nebitno, dozivljaj dizanja pehara na maksimiru..neke stvari se ne mogu kupiti novcem. Hvala Rijeko.

Offline Fornax

• Forza Fiume
  • NK Rijeka 1946
« Odgovori #61 u: Svibanj 28, 2017, 14:46:58 »
Dobio sam u cetvrtak poruku „kladi se na Dinamo, igraci su jos pijani“ :)
Mislim da su se koeficijenti kretali negdje oko 1.90-2.60-3.50.

Završna statistika jučer apsolutno apsurdna - dominacije Rijeke u posjedu, udarcima na gol i u okvir, izvedenim kornerima, čak smo napravili i manje prekršaja... Dinamo 6 šuteva u okvir, od toga 5 u mreži i jedan skinut s crte. Jednostavno, igrali smo bez obrane. Misli su bile na dodjeli pehara i to se vidjelo iz aviona. Nikome ništa ne zamjeram, ali Ivajlova izjava o tome kako je ova utakmica pokazala da su ipak najbolja momčad u HR i kako je naslov nesretno izgubljen mi je digla tlak puno više nego što je smjela.

Prije tekme sam komentirao kako ne bih htio da prođemo kao Werder 2004., kad su naslov osigurali tri kola prije kraja, zatim kod kuće na promociji pukli 2-6 od Leverkusena, pa u zadnjem kolu 1-3 od Hanse Rostock. Al boli me kurac. Titula je tu, a Dinamu od sveg srca želim nekakav Bašakšehir u pretkolu EL. Jebo im pas mater krvavu.

Nego, jel đubrad uopće cvijeće donijela?  ;D
« Zadnja izmjena: Svibanj 28, 2017, 14:49:45 od Fornax »
-11

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
« Odgovori #62 u: Svibanj 28, 2017, 15:24:43 »
Koga briga za rezultat. Važno je što će biti u srijedu. A čak i da tamo izgubimo - i to je nebitno. Šampijoni! To je sve što se broji.

Offline Gnjusna Izdajica

• Forza Fiume
« Odgovori #63 u: Svibanj 28, 2017, 15:37:20 »
Ja sam popizdio u trenutku kada Dinamo da gol i sekund nakon toka prasnu dvije petarde u mojoj okolici.
Izletio sam van misleći 'koja to đubrad purgerska provocira'.
Vratim se nazad taman da vidim gol Vešovića.
Jbg frende, neki gledaju na Areni, a ne kao ti preko stream-a sa zakašnjenjem :)

I nije toliko šteta zbog poraza. Niti smo mi dobili niti oni izgubili prvenstvo zbog jedne utakmice. Bitan je kontiunitet, a to smo ove godine imali. Od početka do kraja, iz utakmice u utakmicu. Nekad je bilo samo malo 'kašljucanja' - ako se neriješene utakmice mog tako nazvati.

Moj osjećaj na kraju je ovakav: Ako smo protiv Stutgartta pokazali da više nismo vječiti gubitnici, ovo prvenstvo smo pokazali da smo postali pobjednici. Hvala svima koji su mi omogućili da doživim ono otpuštanje čvora u trbuhu kakvo sam doživio nakon kraja tekme protiv Cibalije. Taj čvor je bio zavezan puno prije famozne 99-te (moguće i prije '94.) i trebalo mi je dobrih 10 minuta plakanja da se uopće uspijem pokrenuti i spustiti na teren. Valjda mi zato ni ova tekma protiv Dinama ničime nije bila posebna i moguće da sam čak nekog i uvrijedio u nekim predhodnim postovima. Jbt, pa sretan sam ko guzica...

since 01.05.1982. RIJEKA – TETEKS 2:2

Offline black label

• Forza Fiume
« Odgovori #64 u: Svibanj 28, 2017, 15:50:15 »
Tema je popularna pa cu trolat, ali hitno mi je.

Jel zna netko na kojem su sektoru nasi u Varazdinu? Znaci Armada je na kojem sektoru?

Poslano sa mog ALE-L21 koristeći Tapatalk

''Investicija koja me čini sretnim i zadovoljnim. Vratio sam dug svom gradu. Rezultati mogu biti bolji ili slabiji, ali kamp i stadion su moja najveća pobjeda. Svih nas na Kantridi''

Offline Fornax

• Forza Fiume
  • NK Rijeka 1946
« Odgovori #65 u: Svibanj 28, 2017, 15:58:52 »
Ja sam popizdio u trenutku kada Dinamo da gol i sekund nakon toka prasnu dvije petarde u mojoj okolici.
Izletio sam van misleći 'koja to đubrad purgerska provocira'.
Vratim se nazad taman da vidim gol Vešovića.
Jebeš to, pred koju godinu gledam Dinamo - Rijeka na streamu, čujem petardu i pomislim da smo zabili. 30 sekundi kasnije Soudani daje gol.

Bio sam na rubu da izađem na cestu s palicom.
-11

Offline joy_division

• Forza Fiume
« Odgovori #66 u: Svibanj 28, 2017, 18:28:35 »
Tema je popularna pa cu trolat, ali hitno mi je.

Jel zna netko na kojem su sektoru nasi u Varazdinu? Znaci Armada je na kojem sektoru?

Poslano sa mog ALE-L21 koristeći Tapatalk

Armada je jug.

Prodavale su se i karte za dio zapada, z1 i z2, tribine fizički najbliže jugu.
Ivan Mance: "Šanse su 50-50, to znači da bih ja htio da dođe, a on zasad neće."

Offline joy_division

• Forza Fiume
« Odgovori #67 u: Svibanj 28, 2017, 18:33:21 »
Pogledao snimku prvog poluvremena sada, s tribine se baš nije dobro vidjelo jer je bilo dosta daleko. A i Sunce nas je jebavalo, tuklo nam direktno u oči.

- oprošten čisti crveni Pivariću u 2. minuti, zadnji igrač na Vešoviću, nije ni žuti dobio
- ona ruka u 16 m Dinama, hajde, napucana s pola metra
- suđen nepostojeći ofsajd Bezjaku u 40-toj minuti kada naša dvojica kreću prema golu Zagorca
- potencijalni crveni Schiledenfelda na Vešoviću u 41-oj minuti, zadnji igrač (van 16 m), nije ni faul suđen
- gol Soudanija iz zaleđa od barem 1 m
- zaustavljen Franko u situaciji 1 na 1 u zadnjoj minuti nadoknade, sviran kraj poluvremena

Da ne govorim o kriteriju prekršaja, SOudani kod svakog skoka naskače na igrača i to je sucu ok.

Dakle, unakazio nas prvo poluvrijeme i onda nam poklonio smiješni penal u drugom, kod 1-5. Ako ikad i igdje onog Zebeca vidim najebat ću mu se majke.
Ivan Mance: "Šanse su 50-50, to znači da bih ja htio da dođe, a on zasad neće."

Offline moreplovac

• Forza Fiume
« Odgovori #68 u: Svibanj 28, 2017, 19:33:13 »
Kao što je napisano, zebec i pomocnici su nas podsjetili protiv kakvih monstruma smo trijumfirali.

Naši onako polupijani su ih držali zbijene i usrane svaki put kad bi prešli centar.
Neznam dali je moguće u ranoj fazi ako slučajno ispadnemo iz LP naletit na dinamo ali strašno bi to volio (ovako inače ne komuniciram) da im se nahebemo mame. Uf.
"Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline river

• Forza Fiume
« Odgovori #69 u: Svibanj 28, 2017, 23:52:12 »
Pogledao snimku prvog poluvremena sada, s tribine se baš nije dobro vidjelo jer je bilo dosta daleko. A i Sunce nas je jebavalo, tuklo nam direktno u oči.

- oprošten čisti crveni Pivariću u 2. minuti, zadnji igrač na Vešoviću, nije ni žuti dobio
- ona ruka u 16 m Dinama, hajde, napucana s pola metra
- suđen nepostojeći ofsajd Bezjaku u 40-toj minuti kada naša dvojica kreću prema golu Zagorca
- potencijalni crveni Schiledenfelda na Vešoviću u 41-oj minuti, zadnji igrač (van 16 m), nije ni faul suđen
- gol Soudanija iz zaleđa od barem 1 m
- zaustavljen Franko u situaciji 1 na 1 u zadnjoj minuti nadoknade, sviran kraj poluvremena

Da ne govorim o kriteriju prekršaja, SOudani kod svakog skoka naskače na igrača i to je sucu ok.

Dakle, unakazio nas prvo poluvrijeme i onda nam poklonio smiješni penal u drugom, kod 1-5. Ako ikad i igdje onog Zebeca vidim najebat ću mu se majke.

Osim svega toga, nama se učinilo da je kod prvog gola Soudani faulirao Žutu, ali u TV snimci izgleda više kao duel. Ali da, već u prvih 10 minuta je postalo jasno zašto je bilo važno osigurati naslov prije zadnjeg kola. I podsjetnik što nas čeka u finalu kupa.

Sad ćemo vidjeti jesu li sva ova slavlja ubila naboj u igračima. Ja se nadam da je ostalo želje i snage za još jednu veliku utakmicu i da se Dinamo ispucao jučer.

Offline D2

• Forza Fiume
« Odgovori #70 u: Svibanj 29, 2017, 09:59:28 »
Još uvijek malo pod dojmom subote, nikako se prešaltati na srijedu.
Bedasto je pričati nakon 5 golova o sucu ali.....sve znamo, da je bilo normalno suđenje prvo poluvrijeme sve bi izgledalo drukčije i ne bi se pričalo o nekakvom lošem danu, turističkom posjetu i kako god.
Nije nam baš prijalo dobiti peticu ali isto tako osjetila se neka navijačka  kurcobolja u zraku vezano za rezultat, ono samo da bude 5:2 pa da nam ne mogu kakati da su bolji u međusobnim omjerima (kao da je to uopće bitno ;) ).
Meni bez obzira na sve, je izgledalo da se i u toj utakmici sve samo nas pitalo. Toliko o samoj utakmici koja na kraju bila najmanje bitna tu subotu.

Pohvalio bih Boyse i dio publike koji su ostali do kraja i sačekali proglašenje prvaka, kao i policiju koja je nenametljivo odradila lijep posao.
"+1, nije problem izgubit ali očekujem ove sezone da u porazu nekome jaja odgrizemo " - by River92 20.6.2022.
"Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
"... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Projekt2017

• Gost
« Odgovori #71 u: Svibanj 29, 2017, 10:03:03 »
Novi list danas za kolekciju obavezno kupite. Vise primjeraka.

Offline Fornax

• Forza Fiume
  • NK Rijeka 1946
« Odgovori #72 u: Svibanj 29, 2017, 11:00:01 »
Bedasto je pričati nakon 5 golova o sucu ali.....
Jebeš to, nije uopće. Pogotovo ne kad su u pitanju tako grubi i očiti previdi.

Samo da je Pivarić popio crveni kako je trebao, sve bi bilo bitno drugačije.

Novi list danas za kolekciju obavezno kupite. Vise primjeraka.
Ja sam kupio jedan. Zašto da budem egoista  i uskratim nekom drugom zadovoljstvo? :)
-11

Offline D2

• Forza Fiume
« Odgovori #73 u: Svibanj 29, 2017, 11:13:15 »
Bedasto je pričati nakon 5 golova o sucu ali.....

Jebeš to, nije uopće. Pogotovo ne kad su u pitanju tako grubi i očiti previdi.

Samo da je Pivarić popio crveni kako je trebao, sve bi bilo bitno drugačije.
Vadiš mi citat iz konteksta, dobro znači tako ćemo se igrati ;)
"+1, nije problem izgubit ali očekujem ove sezone da u porazu nekome jaja odgrizemo " - by River92 20.6.2022.
"Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
"... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Offline Fornax

• Forza Fiume
  • NK Rijeka 1946
« Odgovori #74 u: Svibanj 29, 2017, 11:45:36 »
Vadiš mi citat iz konteksta, dobro znači tako ćemo se igrati ;)
Haha, ne, samo sam citirao relevantan dio, a razmišljanja su nam identična.
-11