• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Hrvatski kup, FINALE, Rijeka - Dinamo, srijeda 31.05.2017. 20:15, Varaždin  (Prikazano: 18827 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Projekt2017

• Gost
Dinamu Soudani odbrojani.  - Badbeat; rano 21.st.

Poštovani usrećeni prijatelji i rodbino, obavještavamo Vas da će se 31.5.2017. s početkom u 20:15 održati sprovod GNK Dinama.

Zvjerka koja je 11 godina terorizirala ljude broji posljednje sekunde. Skončala je pod nogama nogometaša Rijeke, dugo, temeljito i nemilosrdno gažena te konačno pregažena u proljeće 2017.

Zadnjim trzajima u zadnjem kolu, beštija stjerana u kut je pokušala pobjeći uz pomoć svojih crnih robova i odgoditi neizbježno, ali nakon otriježnjenja prvaka u otmjenom i veličanstvenom slavljeničkom trijumfu konačni kraj je došao! Neka bude dug i bolan te neka traje od 90 do 120 minuta.

Dok modra lešina ne bude trunula na riječkom Rabuzinovome suncu uz taktove orkestra HNK Ivana pl. Zajca nemojmo se prisjećati mrskog nam pokojnika i koliko nam je ono značio, nego uživajmo slaveći šampione!

Program će uveličati i kraj bezvrijedne karijere roba Vučemilovića.

Molimo glazbeno osviještene usrećenike da odaju nepoštovanje čudovištu odgovarajućim linkovima.

Svečanu ceremoniju će voditi vl. Kek.
« Zadnja izmjena: Svibanj 28, 2017, 20:38:58 od Projekt2017 »

Offline toshiro75

• Pionir

Offline Ton(i)to

• Veteran
  • Vešo:"Ovo je 'istorija"
Ne znam da li imaju ijednog stopera koji je fit.
S druge strane, jesu li naši sposobni odigrati dovoljno dobro nakon nekoliko slavlja, pijanstava, dana bez treninga i emocionalnog pražnjenja? Volio bih da mogu jer nakon osvajanja prvog naslova u povijesti, dupla kruna se nameće kao sljedeći logičan cilj.

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
Mi smo bolji. To je sigurno. Ali moramo biti bolji i od Vučemilovića-Šimunovića. Njemu je to zadnja utakmica, a bila je i Reneu Sinovčiću kada je '99 unakazio Cibaliju u finalu kupa.

Kako danas nije '99, kako smo digli Bujol, tako ćemo i Suncem ukrasiti isti. Sudačkom lobiju unatoč.

Offline Fornax

• Forza Fiume
  • NK Rijeka 1946
Imperativ je na strani Dinama. Oni MORAJU.

U prijevodu, odigrajmo bez nervoze i pametno.
-11

Offline moreplovac

• Forza Fiume
"Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
Ma samo opušteno... bez živciranja.
https://www.youtube.com/watch?v=RDfjXj5EGqI

Offline river

• Forza Fiume
Srediti obranu da se ne ponovi subota. Prema naprijed ima rješenja, Dinamo je rupa, čak i u turističkom izdanju smo napravili hrpu dobrih akcija i šansi. Naravno, tu je i faktor Vučemilović. Btw., finale na neutralnom terenu je ipak nešto ekstra.

Offline river

• Forza Fiume
Super da nam se vratio Projekt sa svojim jedinstvenim diskursom. Odlična najava utakmice. ;D

Offline moreplovac

• Forza Fiume
Ma samo opušteno... bez živciranja.
https://www.youtube.com/watch?v=RDfjXj5EGqI
Divim ti se na opustenosti ali u subotu je bila opustenost pa je završilo kako jest uz zebecove koktele idealna kombinacija.
Na našima je da se uozbilje, Kek mobilizira i da zvijeri odrezemo glavu i trijumfalno se vratimo doma.
Da o ovome pričaju godinama, da ih prođe jeza kad spomenu Rijeku.
"Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
Slazem se. Oni se moraju "mobilizirat". Mi mozemo smireno promatrati pucketanje vatre. Na repeatu. :)

Offline koma

• Forza Fiume
Iako sam prije polufinala rekao da me zaboli za rabuzina i da mogu protiv Osijeka istrčat "Vizingeri" i popušit 10 razlike, danas razmišljam malo drugačije. S obzirom da nam se "nude" treba ih dotuć i osvojit i kup, pa nek laju na mjesec. Prvo sad kad je prilika - trofej je trofej, onda ne moraš igrat super kup (iako će se čohi uhvatit za glavu, aš neće niš zaradit), a i treće, ako slućajno izgubimo krenut će priče svih teoretičara koji znaju sve - nama prvenstvo, vama kup. A i nije na odmet da dotućemo neman do kraja. Ovako će se tješit da su igubilki prvenstvo slućajno (za 2 mala bodića), a i vidiš uzeli kup.

Ako su se dovoljno otrijeznili - trebali dobit ovu utakmicu igrao Vučemilović za njih ili ne.

Projekt2017

• Gost
Vizingeri :)))

Slažem se sa vatricom i kaminom, apsolutno (mi kao navijači), igrači ipak Helms Deep :)

Dnevnik osjećaja navijača prvaka:

"Kao navijač doživo sam najbolje moguće što je se može, prvi naslov prvaka ikad, bolje je nemoguće, a sada uživanje u svemu, od taktike u finalu kupa preko mercata do plesa kuglica i viceprvenstava, ako treba i tako zauvijek 364 dana."
« Zadnja izmjena: Svibanj 29, 2017, 09:47:08 od Projekt2017 »

Offline D2

• Forza Fiume
Ma kakvo odustajanje, zar itko sumnja u igrače i njihovu želju da uzmemo sve ove godine.
Ristovski je u trenutku najvećeg slavlja s tribine na Korzu poručio, da kalmamo jer u srijedu treba odigrati Kup. Eeeejjjj!! Čovjeka dignu na pozornicu, ispod njega desetak tisuća ljudi u transu, voditelji u euforiji, svi od igrača traže "prikladno patetične" izjave, a oni su tada u mislima na Kup.
Nema brige. Možemo mi i podojiti Kup, ako protivnik bude bolji (stisak ruke) ili nas zezne sudac  >:( , ali ja nemam ni malu dozu sumnje da će naši gristi kao da ne postoji sutra.

Vjerujmo u dečke, ova generacija je isprogramirana za uspijeh. Nije ovo prvenstvo došlo slučajno i ako ne odemo u nekakav gadni reset nakon ove sezone, ovakve sezone bi nam mogle postati navika. Ovo sada bi zaista trebalo biti rađanje jedne nove Rijeke, puno je stvari oko kluba napravljeno koje su promijenile Rijeku, nije ovo posljedica samo dovođenja jednu sezonu grupice koja je kliknula. Ovo bi zaista mogla biti neka nova Rijeka kao klub.

Uu, otišao sam u neke druge vode. 'Ajmo mi uzet to "Sunce moje malo" i staviti ga u vitrinu di mu je mjesto!
« Zadnja izmjena: Svibanj 29, 2017, 11:13:58 od D2 »
"+1, nije problem izgubit ali očekujem ove sezone da u porazu nekome jaja odgrizemo " - by River92 20.6.2022.
"Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
"... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Offline Fornax

• Forza Fiume
  • NK Rijeka 1946
Na kladionicama skroz druga priča u odnosu na zanje kolo. PSK: 2.60 na Dinamo, 2.70 na Rijeku.
-11