• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Hrvatski kup, FINALE, Rijeka - Dinamo, srijeda 31.05.2017. 20:15, Varaždin  (Prikazano: 18915 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline koma

• Forza Fiume
Pa nisu ni kladionice vesla sisale. Ono u subotu je bilo za očekivat, mi polupijani s jednom vizijom igre - dočekati kraj i dignut pehar. Ja bi čak rekao da je Kek opet drvio po svom i igrao s najjačim sastavom - umjesto da odmori 5-6 najpijanijih i da malko šanse nekom drugom. Ali mu je ego malo prejak pa nije htio izgubit. Na kraju priče je ispalo najgore em smo popušili em smo se dodatno potrošili. S druge strane možda je i bolje da su igrali najbolji da izbace te alkoholne pare iz sebe.

U Vž će bit sasvim druga priča, samim time i drugi koeficjenti

Offline Gnjusna Izdajica

• Forza Fiume
A moguće da je sve to bio jedan dobar regeneracijski trening.  ::)
since 01.05.1982. RIJEKA – TETEKS 2:2

Offline moreplovac

• Forza Fiume
Volim ovakve govore i kad ljudi vjeruju, jer taj feeling se prenese na igrače i to se vidi.
Kad se sjetim (jedna od onih "during the war" priča) kad je dolazio palibrk i cehic a ja frendu govorim možda baš sad poludi i odigra fenomenalno i ponese nas visoko a ovaj me gleda ko da će me na rehabilitaciju poslat.
Ljudi gustirajmo u svakom momentu jer ovo smo čekali od kad smo djeca bili. Čak i kad nisam doma prozivim sve intenzivno.
"Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline Gnjusna Izdajica

• Forza Fiume
Kad se sjetim (jedna od onih "during the war" priča) kad je dolazio palibrk i cehic a ja frendu govorim možda baš sad poludi i odigra fenomenalno i ponese nas visoko a ovaj me gleda ko da će me na rehabilitaciju poslat.
Svake godine ista priča sa mnom... još je Palibrk dobar u odnosu na druge na koje sam se ja 'palio'.

Offline moreplovac

• Forza Fiume
Palibrk, jedan u nizu  ;D
A Cehic,..majko mila, Dedic.

A cijelom forumu nisam zaboravio Nusmira Fajica, na križ se pribijalo Juricica zbog njegovog ne dovođenja.  ;D

Sad se ništa ne nadam, sad slijepo vjerujem, ako Mance i Srećko kažu dobar je, ja znam da je dobar.
Desi se koji Handzic ali mislim da je on bio 5 do podne job. Daj šta daš jer nemamo napadača.
« Zadnja izmjena: Svibanj 29, 2017, 23:09:27 od moreplovac »

Projekt2017

• Gost
Netko je i Cisottija amenovao, ali Kek je mudro decka stavio na jednoj posjećenijoj prijateljskoj, komedija ziva...

Bas sam isao malo na Wiki procitati di je.  Casertana, treća liga.

Da nema epizode u Rijeci II karijera bi mu bila kao onome sinu nacelnika sto je prosao sve HNL klubove i nikada gola zabio, ne mogu se sjetiti kako se zove, na vrhu jezika mi je...

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
Vjerojatno su neki od transfera u SJ doba rađeni s ciljem stjecanja nekih privilegija kod određenih managera. Uzmeš Čizotija, dobiješ... boh? Pjat pašte i salse?
U svakom slučaju, SJ i ekipica su napravili neke greškice, i sigurno će i zaribat neki transferni rok, ali eto - za sada, gledavši u globalu, rade sjajan posao.

Btw... da budemo ontopic: ako se ne varam utakmica se prenosti i na HTV2 i na HNTVu.
Nedostaje li nam itko? Župarić je u nedjelju izašao zbog povrede? Ili mu je prisjela rakija? Ostali? Match fit?

Offline black label

• Forza Fiume
Jučer je u NS-u pisalo da je upitan. Pao je valjda nekako na rebra. Vjerujem da će stisnut.
''Investicija koja me čini sretnim i zadovoljnim. Vratio sam dug svom gradu. Rezultati mogu biti bolji ili slabiji, ali kamp i stadion su moja najveća pobjeda. Svih nas na Kantridi''

Offline moreplovac

• Forza Fiume
Jučer je u NS-u pisalo da je upitan. Pao je valjda nekako na rebra. Vjerujem da će stisnut.
Ja mislio da piše o Cissotiju
A di je frend od Messija?

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
Ja mislio da piše o Cissotiju
A di je frend od Messija?
Ajd da i ja jednom imam prilike iskoristiti onu već krajnje izlizanu foru:
s Lakhalom pliva prema Rijeci. Sad će. Samo što nije!  ::)

Offline moreplovac

• Forza Fiume
Lakhal nikad neće bit izlizan.  ;D To je igrač koji je skoro zaigrao za nas i skoro ga pred nosom preoteli Arsenalu. A mogao je bit skoro najace pojačanje.

Offline Gnjusna Izdajica

• Forza Fiume
Lakhal nikad neće bit izlizan.  ;D To je igrač koji je skoro zaigrao za nas i skoro ga pred nosom preoteli Arsenalu. A mogao je bit skoro najace pojačanje.
Da je bar brže plivao došlo bi nam i to prvenstvo prije.

Projekt2017

• Gost
Dobro jutro, danas je predivan sunčan dan za začepiti bahatu gubicu bugarskog šanera.

Svaki dan je predivan za tako nešto, ali kad sija sunce to, ipak je posebno.

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
Nek i nakon sto padne mrak nastavi sijati i to je - to!
Dosta mi je rasprave o rezultatima, ne zelim superkup. Zelim da udjemo u sezonu kiselih krastavca.

Offline Ton(i)to

• Veteran
  • Vešo:"Ovo je 'istorija"
Bilo bi sjajno uzeti Kup večeras. Pripremam, kako je to Fornax napisao, jedan "grief insurance".

Zanima me u kakvom smo stanju. Ne sumanjm u želju, ali malo u mogućnosti, da. Ipak se popilo. Jel' da Župariću  8)?