• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Hrvatski kup, FINALE, Rijeka - Dinamo, srijeda 31.05.2017. 20:15, Varaždin  (Prikazano: 18831 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Ton(i)to

• Veteran
  • Vešo:"Ovo je 'istorija"
Luka Petrinac. To je ime novinarčiću po kojemu nažalost Rijeka osvaja oba trofeja.

Na 3:13.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=5fcjviOWkzA[/youtube]

Projekt2017

• Gost
Ma svi su vidjeli i svi su čuli. Nije moglo biti savršenije, osvojiš SVE, od trofeja do neutralnih simpatija.

Offline black label

• Forza Fiume
Što reći? Prvaci i osvajači kupa - Rijeka. Jebote...Rijeka sa duplom krunom. 2017. godine. Nakon svega što smo prošli.

Vjerojatno ne čitaju, ali zahvala dečkima na sezoni za pamćenje. Neki ljudi su umrli prije nego su ovo dočekali, a mi smo eto imali privilegiju da živimo u ovo doba i da gledamo kako Rijeka postaje ŠAMPION.

Sad će nam se sigurno povećati apetiti, ali iskreno, trenutno me uopće nije briga za rezultat u europi. Volio bi da se uđe u skupinu EL čisto zbog financija, ali nakon ovoga, ja sam definitivno ispunjen i sretan.

Hvala Vam
''Investicija koja me čini sretnim i zadovoljnim. Vratio sam dug svom gradu. Rezultati mogu biti bolji ili slabiji, ali kamp i stadion su moja najveća pobjeda. Svih nas na Kantridi''

Online Gnjusna Izdajica

• Forza Fiume
Ovo če biti vjerovatno čitaba, ali moram....

Dragi moji navijači, čak ni ja kao valjda najveći optimist u ovom regionu foruma nisam niti u snu mislo da će ova sezona ovako završiti. Ne samo da smo osvojili sve što se moglo, nego smo to napravili na jedan tako samouvjeren i moćan način da iskreno nitko, ali ama baš nitko ne može reći ni A. Ovi dečki koji igraju su pokazali nevjerojatan karakter i na svakom koraku se vidi kakva su klapa. Da li je recimo netko primjetio da su Elezu opet složili onu foru da mu Čanađija čučne iza leđa a netko ga gurne preko njega? Isto su napravili i protiv Cibalije (i vjerojatno milion puta kada nismo vidjeli). Potom je Elez u dosluhu s nekim probao neuspješno vratiti foru nazad. To uz onaj fenomenalni paralelni intervju Ristovski-Vešović pokazuje koja je to kemija.
I zbog toga što se cijelo vrijeme ponašaju kao ekipa su i osvojili sva tri pokala koja su mogli :)

Finale Kupa je objektivno bila izuzetno dobra utakmica. Jbg, ja objektivan nisam, ali tako su mi rekli. Nakon cijele sezone istrčati takvu tekmu je stvarno respektabilno. Prezentacija naših u prvom poluvremenu je bila vrhunska i što je najzanimljivije - autorativna. Nema tu više nikakvog nepotrebnog i nezdravog respekta. I koliko nismo imali sreće u prvom poluvremenu da damo još koji gol. I koliko smo imali nesreću da iz njihovog prvog udarca primimo, toliko nam se sve vratilo brzim pogotkom u drugom. Ali mislim nitko ne može reći da to nismo zaslužili. Onih dvadesetak minuta između našeg drugog i treće gola je bilo očekivano. Što god mislili Dinamo ima kvalitetu, a ponekad zna igrati i nogomet.

I sada mali odmak. Soudani. Što god tko mislio o njemu taj dečko je igračina, a protiv nas je uvijek ekstra raspoložen. Ja iskreno nemam pojma što on radi u tom Dinamu kada bi mogao igrati u puno boljim i sređenijim ligama od naše. Da prgav je, ali da li je prgaviji od Vešota? Jučer mi ga je na kraju bilo i malo žao kad je onako sportski plakao na terenu. Nije taj dečko kriv. Vjerojatno je toliko zatvoren u balon iskrivljene Dinamove realnosti da niti ne kuži pol stvari koje se događaju oko njega. Nešto kao HR političari.

Vidim da su svi popizdili na način prijenosa Drage. Dragi moji, budite sretni da niste morali slušati prijenos na HNTV-u. Ispadalo je kroz utakmicu kao da igra Dinamo protiv samog sebe. I dok sukomentatora Cvitanovića još i mogu shvatiti za pristranost, onog komentatora ne mogu ni smilsiti. Drago je mila majka za njih. Što god govorili o HRTu ono na kraju što su složili Šukeru - kapa dolje. Joško je inače ubio u pojam Beusana kada je ovaj pokušao opravdati 'dvojbene' odluke suca utakmice koji ne zaslužuje ni da ga spomenem imenom. Još je nekako i krenulo ok, ali iskreno, Vešo vjerojatno nije trebao dočekati kraj utakmice (i to ne zbog prvog žutog). Ali bogami nisu ga trebali dočekati ni Soudani, Hodžić i ono malo smeće od Pivarića koji je jučer bilo posebno prgavo nastrojeno.

I za sam kraj neću sipati zaslužene hvalospjeve igračima koji su na pružili ovoliko nevjerojatnih trenutaka. Moja sva zahvala ide gospodinu Matjažu Keku. Osvojiš duplu krunu u uvjetima koji ti nisu naklonjeni i umjesto da bar na trenutak vruć poslije utakmice likuješ... on govori kao treba biti ponizan i strpljiv i uvijek respektirati nogomet i protivnika... i dok je ta njegova poznata mantra tijekom sezone ponekad mogla ispasti i patetična, jučer je imala toliku težinu da se meni grlo steglo.

I zato veliko hvala gospodine Kek (ljubim Vam rame) na ovim predivnim trenucima koje ćemo vjerovatno prepričavati našim unucima, a oni će nas gledati u nevjerici i pitati 'Šta da?'

« Zadnja izmjena: Lipanj 01, 2017, 09:26:07 od Gnjusna Izdajica »
since 01.05.1982. RIJEKA – TETEKS 2:2

Offline D2

• Forza Fiume

I sada mali odmak. Soudani. Što god tko mislio o njemu taj dečko je igračina, a protiv nas je uvijek ekstra raspoložen. Ja iskreno nemam pojma što on radi u tom Dinamu kada bi mogao igrati u puno boljim i sređenijim ligama od naše. Da prgav je, ali da li je prgaviji od Vešota? Jučer mi ga je na kraju bilo i malo žao kad je onako sportski plakao na terenu. Nije taj dečko kriv. Vjerojatno je toliko zatvoren u balon iskrivljene Dinamove realnosti da niti ne kuži pol stvari koje se događaju oko njega. Nešto kao HR političari.

Dobio si plus od mene i kužim što želi reći ali ovaj dio bi ipak malo komentirao...
Točno, dečko je igračina, ali nije sportaš. U njemu nema ni trunke fair playa i zato mene nije jučer grlo steglo kad je ronio suze, dapače.
Iz meni nepoznatog razloga njemu se dopušta ono što se ni jednom igraču u HNLu ne bi dozvolilo ili ako ćemo jednostavnije, slažem se da je tu negdje u rangu našeg Vešovića (koji je BTW pred kraj sezone smanjio to svoje glumljenje), samo koliko ono žutih je pobrao Vešo, a koliko on?

Taj dio oko penalizacije bi mogli svesti pod balon iskrivljene Dinamove realnosti, ali njegovo ponašanje na terenu i konstantni pokušaji u varanju sudaca me jednostavno prisiljavaju na to da ga ne mogu poštivati.
"+1, nije problem izgubit ali očekujem ove sezone da u porazu nekome jaja odgrizemo " - by River92 20.6.2022.
"Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
"... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Online Fornax

• Forza Fiume
  • NK Rijeka 1946
Finale Kupa je objektivno bila izuzetno dobra utakmica. Jbg, ja objektivan nisam, ali tako su mi rekli.
LOL, svaka čast! :D

Zbog čega zvijer kakva je Soudani igra u Dinamu, a ne u Engleskoj ili Njemačkoj za pet puta veće pare malo kome je jasno. Ali ono što je Vado rekao za Keka ("Čovjek, a tek onda trener. I tako to treba biti.") mora vrijediti općenito, a taj dečko je svojim odvratnim ponašanjem na terenu i izvan njega potpuno zaslužio sve antipatije koje je zaradio. Posebno se pamti ona izjava o ljubomornim ljudima dan nakon onog penala.

Jebe mi se za njegovu nogometnu genijalnost, nek si on i Diego Costa daju ruku. Izvanzemaljski nogometaši, ali otužni ljudi.
-11

Offline D10S

• Forza Fiume
  • Slobodna Država Rijeka

Dobio si plus od mene i kužim što želi reći ali ovaj dio bi ipak malo komentirao...
Točno, dečko je igračina, ali nije sportaš. U njemu nema ni trunke fair playa i zato mene nije jučer grlo steglo kad je ronio suze, dapače.
Iz meni nepoznatog razloga njemu se dopušta ono što se ni jednom igraču u HNLu ne bi dozvolilo ili ako ćemo jednostavnije, slažem se da je tu negdje u rangu našeg Vešovića (koji je BTW pred kraj sezone smanjio to svoje glumljenje), samo koliko ono žutih je pobrao Vešo, a koliko on?

Taj dio oko penalizacije bi mogli svesti pod balon iskrivljene Dinamove realnosti, ali njegovo ponašanje na terenu i konstantni pokušaji u varanju sudaca me jednostavno prisiljavaju na to da ga ne mogu poštivati.

Vrlo jednostavno, da igra u Rijeci ili nekom drugom nasem klubu ne bi mu se dopustalo takvo ponasanje  ;). Inace Soudani je zvijer za HNL, u ligi petica bio bi prosijecan igrac i nista vise od toga.
Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača.

Offline black label

• Forza Fiume
Od silnih padova u 16, glume, traženja kornera onako srčano, izjava, onog jučer smješkanja Vešotu u facu dok leži, Soudanija mi nije ni mrvu žao.

Ustvari zbog svega navedenog uopće ne vjerujem u te suze. Ja sam vidio kao neko plakanje, ali suze nisam. Za mene je on glumac prve klase. Da je igračina, je. To se ne može osporit. Bez njega bi Dinamo bio 15 bodova iza nas. 

Bit će mi iznimno drago kad ode. Nadam se uskoro.
''Investicija koja me čini sretnim i zadovoljnim. Vratio sam dug svom gradu. Rezultati mogu biti bolji ili slabiji, ali kamp i stadion su moja najveća pobjeda. Svih nas na Kantridi''

Offline koma

• Forza Fiume
Hvala Rijeci na prekrasnoj sezoni, ono jučer je bila demonstracija moći. Polu krepani smo razvalili tu mamićevu igračku. A ovaj će sad krenut po pojačanja i spičkat zadnju lovu što ima na opet razne Samire, tako da im želim i prognoziram strm pad. O utakmici je rečeno manje više sve, danas ću pogledat u miru snimku s htv-a, 3 sata čistog užitka.

Moram istaknut da je organizacija bila na nivou sve do 19:30. A onda su se domaćini pogubili jer je naglo došlo 1000 navijača, a oni su imali samo 3 autobusa, pa su na kraju ljudi krenuli pješke od tog parkinga do stadiona (cca 5 km), vjerojatno stigli tamo negdje u 60 minuti. Još bi ih mogao čovjek opravdati jer tko je kriv nama što smo lokali na svakoj pumpi pa stigli u zadnji čas, ali kad se sjetim kako su nas poslije utakmice trpali u istih tih 3 autobasa valjda po 50 ljudi viška u svakom, pa nas ko stoku vozili nazad do auta. I onda naravno ta policijska retardiranost gdje te sat i pol drže na parkingu, puste s istog u pola noći i onda pod rotirkama voze brinom od 65 na sat od Varaždina do Lučkog. Prije bi valjda stigao doma da smo igrali u Munchenu.

Offline D10S

• Forza Fiume
  • Slobodna Država Rijeka
Hvala Rijeci na prekrasnoj sezoni, ono jučer je bila demonstracija moći. Polu krepani smo razvalili tu mamićevu igračku. A ovaj će sad krenut po pojačanja i spičkat zadnju lovu što ima na opet razne Samire, tako da im želim i prognoziram strm pad. O utakmici je rečeno manje više sve, danas ću pogledat u miru snimku s htv-a, 3 sata čistog užitka.

Moram istaknut da je organizacija bila na nivou sve do 19:30. A onda su se domaćini pogubili jer je naglo došlo 1000 navijača, a oni su imali samo 3 autobusa, pa su na kraju ljudi krenuli pješke od tog parkinga do stadiona (cca 5 km), vjerojatno stigli tamo negdje u 60 minuti. Još bi ih mogao čovjek opravdati jer tko je kriv nama što smo lokali na svakoj pumpi pa stigli u zadnji čas, ali kad se sjetim kako su nas poslije utakmice trpali u istih tih 3 autobasa valjda po 50 ljudi viška u svakom, pa nas ko stoku vozili nazad do auta. I onda naravno ta policijska retardiranost gdje te sat i pol drže na parkingu, puste s istog u pola noći i onda pod rotirkama voze brinom od 65 na sat od Varaždina do Lučkog. Prije bi valjda stigao doma da smo igrali u Munchenu.

jel istina sta pise na portalima da je bilo nekog nereda izmedju BBB-a i Armade? Samo pise da je bilo nereda a nema nikakvih detalja.
Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača.

Offline waf

• Pionir
...gnjusni tvoje postove uvijek rado pročitam, ali stari moj, za mene je sudani najobičnije smeće..

Offline PIVA

• Pionir
Rabuzin po cetvrti put, a nikad sladji. Znam da se prvi najvise pamte, ali sada imamo sva 3 trofeja u vitrinama. Nadam se da ce dopustit navijacima obilazak jer to treba vidjeti :)

Online Gnjusna Izdajica

• Forza Fiume
A tko da sam znao da će te se od cijelog mog posta zakačiti za Soudanija...
Ono što pokušavam reći da je taj DEČKO (naglasak na ovu riječ koju valjda nitko nije ispravno percipirao) proizvod okoline. U njegovom slučaju sportski i ljudski nezdrave okoline. On šetajući okolo sa slušalicama na ušima, samozatajno čitajući knjige (navodno!?) ne može biti baš potpuno svjestan koja sranja radi.
Ono što sam želio reći je da od svih plavih glumaca koji su jučer bezglavo hodali okolo nakon poraza, njegova rekacija mi je bila najsportskija i najiskrenija. Ne vjerujem da je u tom trenutku glumatao (pa čemu? neće mu svirati penal). Mogao je kao Pivarić sipati sranja i floskule.
Ne, on je sjeo i počeo plakati: 'Mama, mama... Vešo mi je ukrao igračku'.
Meni, kao ocu, se srce steglo i u tom trenutku mi ga je bilo malo i žao.
since 01.05.1982. RIJEKA – TETEKS 2:2

Offline black label

• Forza Fiume
jel istina sta pise na portalima da je bilo nekog nereda izmedju BBB-a i Armade? Samo pise da je bilo nereda a nema nikakvih detalja.

Navodno BBB i White Stonesi. Dobro je znat da još postoje.

Offline moreplovac

• Forza Fiume
Prejako, mi smo osvojili duplu krunu.
Djeca i unuci će nas pitat šta da ali ne zato što će se čuditi da je pala dupla kruna nego zato jer neće vjerovati da smo mi nekad gubili od dinama.
Počinje nova era, hijerarhija se mijenja. Novi šerif je u gradu.
"Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo