• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Klub  (Prikazano: 19219 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Online Fornax

• Forza Fiume
  • Bring Back RP4
Odg: Klub
« Odgovori #225 u: Rujan 16, 2020, 19:41:12 »
  • Wtf su arapske vrijednosti?

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #226 u: Rujan 16, 2020, 20:56:43 »
  • Čohi je kod nas uspostavio arapske vrijednosti, a tamo dijeli šakom i kapom  8)
    Nemoj tako zadržane neke navike uvijek ima ali tako je print možda zagubljene iskaznice 50kn, manje ih košta ako kupe ulaznicu za te 2-3 utakmice koje će moć pogledati. ;) ;)
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
    "... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #227 u: Prosinac 09, 2020, 11:33:08 »
  • Informacija/članak nije vezan direktno uz HNK Rijeka, ali se pričalo o mogućem sponzorstvu u svijetlu dolaska Kineza u Rijeku.
    U ovom članku https://slobodnadalmacija.hr/vijesti/biznis/kineska-tvrtka-koja-gradi-peljeski-most-blokirala-natjecaj-za-prugu-jer-zele-i-koncesiju-u-rijeckoj-luci-1062928 stoji: "Kinezi su ponudili stalni dio godišnje koncesijske naknade od dva milijuna eura, uz obvezu dovršenja radova druge faze u pet godina."

Što onda HNK Rijeka može realno očekivati ako postoji interes za sponzorstvom vezano za posao koji na nivou godine dođe samo 2M€?

Nije ni blizu moj fah pa ne znam do koliko cifre idu što se tiče dijela oko prekrcanog tereta (valjda i toga ima), ali nije me cifra izula iz cipela.
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
    "... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.