• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: 1. kolo HNL-a, Rijeka - Gorica, subota 28.07. 21:00  (Prikazano: 3682 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Duella©

• Forza Fiume
Odg: 1. kolo HNL-a, Rijeka - Gorica, subota 28.07. 21:00
« Odgovori #15 u: Srpanj 27, 2018, 10:17:59 »
  • ma kakav Čaki Čanađija.
    zna se tko je Čaki, potjerali ga a on dosao u upravu pa jezicu i koljaninu maltene polizo jaja samo da ga vrate.

gorica?
    moj boze postoji li jos koja livada u ili oko zg da zeli u prvu ligu??
    5 komada im ukrcat da se smireno vrate vlakom.

sta se rujevice tice nas par se preselilo sa S na I
    razlozi su mnogobrojni, medu glavnima je represija. jebalo ih puhanje i placanje 1600kn zbog 1,5 promila.

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #16 u: Srpanj 27, 2018, 13:16:49 »
  • ma kakav Čaki Čanađija.
    zna se tko je Čaki, potjerali ga a on dosao u upravu pa jezicu i koljaninu maltene polizo jaja samo da ga vrate.

Znači pravi klubski vojnik.  8) ;D
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
    "... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #17 u: Srpanj 27, 2018, 15:05:04 »
  • btw... zna li itko kakva je veza Gorice s Poljacima? Vidim imaju dva poljska igrača na rosteru, Zwolinski koji je igrao u U21 repki Poljske i Maslowski koji je čak odigrao 3 utakmice za A selekciju Poljske i bio polsjki prvakom s Legiom 2016.
    A imaju i ugandskog reprezentativca Miyu koji im je i najvredniji igrač prema TM. A i Čagi je tamo.
    Šarena ekipa!

https://www.transfermarkt.com/lukasz-zwolinski/profil/spieler/220740
    https://www.transfermarkt.com/michal-maslowski/profil/spieler/204035
    https://www.transfermarkt.com/farouk-miya/profil/spieler/339005

Offline delgadillo

• Junior
    « Odgovori #18 u: Srpanj 27, 2018, 19:34:52 »
  • Šta nisu neki Litavci ušli u Goricu? Valjda oni dovode te igrače.
    Hvala Miško.

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #19 u: Srpanj 27, 2018, 22:34:47 »
  • Naišao sam na informaciju da im je sportski direktor stanoviti litavac Mindaugas Nikoličius. Ima ime kao da je izašao iz gospodara prstenova.

Offline ispod stijena

• Veteran
    « Odgovori #20 u: Srpanj 28, 2018, 13:47:05 »
  • Nije mi jasno kako je Kvrzic u najavi za udarni sastav

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #21 u: Srpanj 28, 2018, 20:48:02 »
  • Čekam početak ko šiparica Leonarda di Capria

Thunderstruck se svirao 99te kad su izlazili na teren
    « Zadnja izmjena: Srpanj 28, 2018, 20:55:05 od moreplovac »
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline Futpeg

• Morčić
    • **
    « Odgovori #22 u: Srpanj 28, 2018, 21:52:34 »
  • Vrlo dobro 1. poluvrijeme, Heber i Acosty su zvijeri, a dobro je i da u našoj Rijeci imamo Pavelića !!  8)

Offline Fornax

• Forza Fiume
    • Jebo vse ki nismo mi
    « Odgovori #23 u: Srpanj 28, 2018, 23:36:37 »
  • Dobro prvo poluvrijeme, neloše i drugo, ali bude li obrana ovako plivala protiv St. Gallena, mogli bismo se pozdravit s Europom ranije nego što smo mislili.

Promašaj Čanađije za zatvor. 

Odlična posjeta.

Offline Projekt Teanna

• Forza Fiume
    « Odgovori #24 u: Srpanj 28, 2018, 23:43:37 »
  • Utakmica prava riječka. Riješili sve u 1. pol i laganini drugo.

Iznenadio me nedostatak zicera, ali Gorica je ok ekipa, uzeti će svoje bodove kad budu trebali. Realizacija visokog postotka, igra tečna, glatka, već to sada izgleda uigrano, lopta samo klizi s jedne na drugu stranu. Kek će sigurno posvojiti Čanađiju kao drugoga sina, nakon današnje kolosalne predstave. Promašio je priliku, ali i njega je šokiralo Heberovo vrhunsko propuštanje lopte. Svi su bili na razini, Punčec fenomenalan, Sluga imao jednu intervenciju 1 na 1 da je sigurno još korak bliže Premiershipu radi toga, treba vidjeti da li je bio ofsajd njihov.

Pavičiću ne vodi tatica karijericu tako da će taj momak završiti u puno jačem klubu od Bordeauxa uskoro. Heber par poteza za prste polizati, Žuta rutina. Ma sve. Iznenadilo me da Čolak nije zaigrao. Svaka čast Keku i njegovom totalnom nogometu, ali mišljenja sam da bi barem danas čista špica zabila još barem dva gola u prvome pol. Pavelić je pokazao da je moderni ofanzivni bek, ima vještinu! Čekamo boljeg protivnika da vidimo šta zna obrambeno. Nismo vidjeli Lončara, ali danas zbilja je sredina bila savršena. Acosty isto si diže cijenu samo tako, najviše su ga tukli. Itd. itd.

Rijeka je momčad.

Posjeta dobra (osim polupraznog sjevera), navijanje konstantno i glasno i dobro iako je fail što nije bilo "Rijeka je najbolje od svega", pa to je tradicija! Amaterska pogreška! Na kraju se sa istoka zaorilo "šampioni" "šampioni".

Sudac Križarić klasično glup, ali ohrabrujuća je masa žutih kartona za grubu, ali nikako prljavu Goricu, a na pritisak publike. Samo trebamo nastaviti jebati majku sudcima i imati ćemo 15 bodova nakon 5 kola bez problema sa našom igrom.
    « Zadnja izmjena: Srpanj 28, 2018, 23:45:32 od Projekt Teanna »
    "Velika ljubav prema klubu naglo se smanjila kada je postalo jasno da ju, ako klub vodiš, treba potkrijepiti i novcem. Što Mišković čini od prvog dana i tako već 7 godina." - D. Vukušić
    Dežurni katastrofičari... koji ne skrivaju guštanje... opet će, izgleda, morati 'pojesti govno'. - D.V

Offline Fornax

• Forza Fiume
    • Jebo vse ki nismo mi
    « Odgovori #25 u: Srpanj 28, 2018, 23:46:33 »
  • Posjeta dobra (osim polupraznog sjevera),
    Dobar dio ljudi sa sjevera se preselilo na istok, čini mi se. Puno novih faca oko mene danas.

NL kaže 5211 ljudi. Više nego dobro.

Offline Ton(i)to

• Veteran
    • Vešo:"Ovo je 'istorija"
    « Odgovori #26 u: Srpanj 28, 2018, 23:47:16 »
  • Da, bilo je nekoliko teških pogrešaka u obrani, posebno izgubljene lopte. Pavelić mi se svidio, Gorgon rastrčan, Heber odličan u 1. poluvremenu, Punčec isto dobar. Čanađija se čini zrelijim. Sluga izuzetno intervenirao, izuzetno.

Gorica solidna. Nakon što se prilagode 1. ligi biti će dobri. Sviđaju mi se njihovi dresovi. Naši - malo prejaka plava iskorištena za brojeve. Nisu trebali boldati  :P.

Sjever popunjen slabo, ljudi očito prešli na istok. Dosta im represije. Razumljivo.

Sudac najgori. Acosty penal???

Offline Fornax

• Forza Fiume
    • Jebo vse ki nismo mi
    « Odgovori #27 u: Srpanj 28, 2018, 23:52:55 »
  • Prošle sezone premijera protiv Slaven Belupa (prva službena utakmica nakon osvajanja titule!) - 5004 gledatelja. Činjenica da smo to nadmašili je fenomenalna, jedino što tada još sjever nije bio u funkciji.

Offline Trevor Reznik

• Morčić
    • **
    « Odgovori #28 u: Srpanj 29, 2018, 00:37:16 »
  • Blažena sloboda govora na riječkom forumu. Ne slažem se sa nekim viđenjima, pogotovo za Čanađiju i Punčeca, ali to je tako kod sveznajućeg "izbornika" poput mene  ;D Ipak, drago mi je da neki stanje stvari vide drukčije, pa uvjeravam sebe da sam u krivu... Ali evo:  Čanađija je igrao sve nešto na silu da impresionira Keka, baš se vidjelo da je u grču, Punčec je imao puno više sreće nego pameti, ali neka ga i dalje to prati (iskreno!). Gorgon prema prikazanom nije pokazao ni 50% iz pripremnih (čuva se za PRAVE utakmice?). Meni je odlično igrao Acosty (stvarno je sazrio), Heber (samopouzdanje), Pavičić (klasa), Sluga (sigurnost i povjerenje  ;D ) te Grahovac (trda kost). Nekako je moj dojam da se još uštimavamo, pogotovo u fazi agresije na protivnički posjed, jer znali smo mi bit pravi kucnuti osinjak u tom dijelu igre (jbga, navikli smo se na to). Sve ovo je samo istina iz Kekovih usta da tu ima još mnogo mjesta za rast.
    Diname će "zbunjen" patiti na kraju priče, a sad još neka grca u svojoj bahatosti, bit će to lomača taštine...   

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #29 u: Srpanj 29, 2018, 01:07:15 »
  • Čanađija je igrao sve nešto na silu da impresionira Keka, baš se vidjelo da je u grču, Punčec je imao puno više sreće nego pameti, ali neka ga i dalje to prati (iskreno!). Gorgon prema prikazanom nije pokazao ni 50% iz pripremnih (čuva se za PRAVE utakmice?). Meni je odlično igrao Acosty (stvarno je sazrio), Heber (samopouzdanje), Pavičić (klasa), Sluga (sigurnost i povjerenje  ;D ) te Grahovac (trda kost). Nekako je moj dojam da se još uštimavamo, pogotovo u fazi agresije na protivnički posjed
    Slažem se za sve, ali imam i opravdanje za Čanađiju, ipak je htio pokazati Keku da je on taj, ali ni Punčec nije loše odigrao.
    Bit će bolje svakom utakmicom dalje, neki će izletjeti a neki uletit u momčad. Dobro će bit
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo