• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: 3. kolo HNL-a, Rijeka - Hajduk, nedjelja 12.08. 21:00  (Prikazano: 8543 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline black label

• Forza Fiume
Odg: 3. kolo HNL-a, Rijeka - Hajduk, nedjelja 12.08. 21:00
« Odgovori #30 u: Kolovoz 13, 2018, 00:50:36 »
  • 2
  • 0
  • Ne znam koliko cu sad bit realan ali ajde...

Najveci problem ove ekipe je uprava trenutno. Pa sta smo toliko jadni financijski da Canadiji nemozemo dovest veznjaka s mozgom? Jedan pravi mozak ekipe i Canadija bi pokidali ovu ligu. Ovako, on i Grahovac nisu dosta. Deckima svaka cast. Danas poseban respekt Canadiji jer decko se strgao. Ne sjecam se da se neki nas veznjak ovako trgao u utakmicAMA jer ovo mu je cetvrta u nizu da ima mode pit bull. Ali...mozak ekipe nije i tesko da ce bit.

Manji problem je cinjenica da smo mi u dvije utakmice imali barem 8,9 MRTVIH sansi. Zabili smo samo dva gola. Slazem se da je igra losija od ocekivanog, ali pa ne igramo bas tako lose kad stvorimo takve sanse.

Sto se utakmice tice..znao sam da cemo primit neki gol supski. Doduse mislio sam iz kornera al eto...penalu se nisam bas nadao s obzirom da nam nisu prismrdili 16ercu. Ali to je Rijeka. Da gol pa se povuce. Sto puta videno. Kao i Zupariceve greske iz tekme u tekmu. Ok, kriv je i Pavelic, ali ispao je i on. U padu je isao mlatarat nogama samo da ga poklopi. Ili je jebena slucajnost ili je cist penal. Ne krivim ga zbog toga jer bi vjerojatno bio gol, ali nisu smjeli onako ispast.

Iskreno...najvise me boli trganje stolica. Jebes remi. Tek je 4 kolo. Svaceg cemo se nagledat i zaboravit, ali ovo necemo. Tocno me bilo sram. Ok, kuzim ja da si isfrustriran i sve, ali jebote...u svojoj si kuci takorekuc...jadno evo.

Poslano sa mog ALE-L21 koristeći Tapatalk

''Investicija koja me čini sretnim i zadovoljnim. Vratio sam dug svom gradu. Rezultati mogu biti bolji ili slabiji, ali kamp i stadion su moja najveća pobjeda. Svih nas na Kantridi''

Offline Fornax

• Forza Fiume
    • Jebo vse ki nismo mi
    « Odgovori #31 u: Kolovoz 13, 2018, 08:35:59 »
  • 0
  • 0
  • OK, prospavana noć, malo hladnija glava. Silverado je stvarno sve odlično analizirao, ja bih tu dodao još jedno - Rijeka je nakon penala potpuno nestala s terena, a imalo se još dobrih desetak minuta za igrati. Takav moralni kolaps protiv toliko inferiornog protivnika (pred prepunim tribinama) je ozbiljan alarm sam za sebe. Kad se samo sjetim one drame protiv Slavena 2016/17, kad nam je Heber pred kraj zabio za 2-2. Ekipa ne da nije potonula, nego se bacila na glavu, i onda je Vešović rasparao rašlje. A i prošle jeseni protiv Lokomotive, 80 minuta užas od igre (puno gore nego sinoć), Matei još promaši penal, i svejedno pobjeda u zadnjim sekundama, ali kakva, u režiji Bradarića. O da, fali itekako. Fali veznjak, ali fali i kapetan.

Što se Armade tiče, ne razumijem otkud odjednom svo to silno čuđenje i šok, kao da se ono bacanje baklji na teren na San Siru nije desilo, ili repriza iste stvari sad na proljeće protiv Hajduka. Ok, uništavanje vlastite imovine jest stepenica niže, ali Armada već neko vrijeme odašilje neke nejasne signale i namjeravam cimnut par ljudi koji znaju ljude da pitam šta se dešava, jer ovo sve nekako smrdi. Tu je i činjenica da ih se na Interu skupio manji broj od prosjeka iz vremena liga za opstanak. Ok, ljeto je, tekma je bila rano, idi se ti kupaj, ali mi onda nemoj prodavat priče o "načinu života" i šta ja znam.

Suma sumarum - mislim da smo ove jeseni kolektivno oboljeli od Tovaritisa, uvjerili sami sebe da smo jači nego što jesmo i da imamo ekipu trofejnim potencijalom, i onda je baš oko Vele Gospe došao hladan tuš od pišake. Ali dobro, kao što je neko rekao, tek je treće kolo, daj Bože da je ovo najgore sranje koje ćemo gledat ove sezone. I vi i ja znamo da nije i da će bit još puno nerviranja.
    « Zadnja izmjena: Kolovoz 13, 2018, 08:44:18 od Fornax »

Offline D10S

• Forza Fiume
    • La positiva
    « Odgovori #32 u: Kolovoz 13, 2018, 09:09:53 »
  • 0
  • 0
  • Igra losa, ali sta ocekivati kad pravog veznjaka nemamo i to znamo jos od prve utakmice. Da sam gledao pripremne utakmice bilo bi mi jasno vec tada, ne moras biti strucnjak da to skuzis. Mi smo titulu osvojili sa Bradom i Misicem a sad imamo Grahovca i Canadiju. Samo da ne krene sa brdo remija kao one sezone kad su igrali Brezovec, Moco, Males.

Nego mene od lose igre vise smeta i brine sudjenje, losa igra se moze popraviti i nadam se da ce u zadnjim danima doci neki playmaker, ako je Loncar taj ne znam zasto ne dobiva minutazu. Brada je na pocetku bio los ali ga je Kek forsirao, dakle Loncar na klupi i forsiranje 2 veznjaka koji nemaju nikakvu kreaciju ne kuzim.

Sa takvim sudjenjem nema sanse da osvojimo titulu taman i da imamo onu ekipu od pretprosle sezone, i vrti mi se u glavi ona izjava od nasmrkanog "to ste vidjeli sada i nikad vise". Sta ce nama nasi ljudi u HNS-u (imamo ih 2) kad se nista nije promijenilo, i dalje se jedan Pajac s nama sprda i to nasred Ruje. Pa jbt to govno bi trebao dobiti godinu dana suspenzije a nakon toga ako bi dalje sudio tako pokvareno dozivotnu zabranu. Jbt Misko ako ne mozes ili ne znas makni se od te Mafije. Kad uvedu VAR to ce biti balkanski cirkus. Mi smo strucnjaci da sve sto je dobro sjebemo pa ce tako svijet moci vidjeti kako VAR funkcionira kod nas  ;D
    "A ver nenés, con lo que me gusta a mi comprar fincas, caballos finos, mujeres buenas y conciencias papi".

Offline Fornax

• Forza Fiume
    • Jebo vse ki nismo mi
    « Odgovori #33 u: Kolovoz 13, 2018, 09:23:40 »
  • 0
  • 0
  • Fenomenalno mi je kako su neki ljudi nakon svjetskog prvenstva popušili foru da su se u HNS-u dogodili nekakvi pomaci, a realnost je da Glavati još uvijek poteže konce iz Međugorja, barem kada je HNL u pitanju. Uostalom, ekipa iz IO-a nije samo tako preko noći mogla prestati biti njegova ekipa, sve su to ljudi koji su mu dužni na ovaj ili onaj način.

Treće kolo - močvara na Maksimiru, močvara na Rujevici. Good morning and welcome back.

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #34 u: Kolovoz 13, 2018, 09:30:11 »
  • 0
  • 0
  • Sve ste već rekli, sa Projektom sam negdje na 99% podudaranja mišljenja oko igrača, igre i suđenja pa nema svrhe ponavljati. Ali u dvije utakmice protivnik je zapucao dvaput po golu i mi smo dobili dva gola. S druge strane bez pretjerivanja barem 6-7 mrtvih mrtvih šansi, a ukupno desetak vrlo dobrih prilika ili bolje, a zabijemo dva gola. Heber van forme (ali opet nema svrhe da igra po 50 minuta pa klupa, ili ima?), ostatku napada ne mogu nešto posebno zamjeriti, ali zato od centra prema natrag koma i Gnjus... pardon, užas. Kao da me ovo jučer vratilo tri godine unatrag, kada su nam igru gradili Brezovec, Maleš i Močinić. Tako i danas da spojiš Čanađiju i Grahovca nećeš dobiti ni mali prst od Bradarićeve lijeve noge u smislu kreacije. Svaka mu čast na kraju, nisam očekivao da će se ovako brzo primjetiti koliko nam fali. Nije ni on neki specijalan igrač, ali protok lopte je duplo brži uz njega, bez obzira što je i on znao primiti pa vratiti stoperima. Grahovcu svrhu ne vidim nikakvu. Čanađija ga pojede po pitanju agresivnosti i agilnosti, tako da Kekov ljubimac ispada apsolutno nepotreban (kao i uostalom od samog dolaska ako ću biti malo zlobniji) jer ne zna ili mu je zabranjeno gledati naprijed. Dakle taj jedan veznjak nam treba još jučer, i ne znam što se čeka s obzirom da se za Bradin odlazak znalo još 31.5. Slažem se sa nekim iznad, uz jednog tehnički i fizički jačeg veznjaka, Čanađija bi mogao eksplodirati jer dečka stvarno ima posvuda. OK, nije baš najbistriji u predaji, ali ni ne treba biti jer nije jednodimenzionalan u vidu da stoji i krši već trči i krši, a ne libi se u trk sa loptom.

Bekovi? Koji bekovi? Žuta i Pavelić jučer, ono je bilo zavidno loše bojim se. Žuta kao i protiv Norvežana igra kao da prošle sezone nije naučio ništa. Curi, gubi se, a napucavanja u aut i bunar neću ni komentirati. Njih dva jučer ako nisam pogriješio prvi proboj beka imali su negdje u 85. minuti kad je ovaj ubacio skoro s gol linije. Prije toga mislim da nisu imali opasno primanje lopte blizu Hajdukovih 16m. Prespori su obojica za konstantno ponavljanje kao što su to radili Leovac i Ristovski (kao krema bekova koje smo imali ovih godina), ali dio njih mogu replicirati. Ovo je ništa. I onda kad sam sve ove iskritizirao, onda ide jedna rupa između njih i naredne dvije..rupe. Stoperi. Mila majko, htjeli bi igrati kulerski, a nemaju dvije čiste ili su toliko van forme da su Heberove partije za Ballon d'Or prema njima. Očajno i nesigurno do bola. Penal po meni čist, na snimci se vidi da Said prolazi, a ovaj diže prvo jednu pa onda i drugu nogu ne bi li ga sapleo. Vrhunac večeri. Armadu ne znam više, malo sam i na njihovoj, malo i na kontra strani...

Kek se također uklopio u ovu negativu nažalost, suci odmah s njim, netalentirana stoka i ništa više od toga. Kek jučer sere, došao do korner zastavice kad je popizdio na nepostojeć faul Čanađije (što je bio lakat Ivanovskog njemu u grlo inače), a sudac majstor dođe do klupe, ovaj mu sere i dalje u facu, ali nema muda Keka izbaciti jer zna da je u krivu pa smiri ili izbaci Matrljana. Na tim malim stvarima se vidi komičnost tog "najtalentiranijeg" domaćeg suca.

Joj. A Hajduk što reći, došao po bod i ni kriv ni dužan uzeo bod. Juranoviću svaka čast. Ostatak Hajduka ni nije Hajduk, ovo je skoro pa žalosno na što su pali (nije mi žao naravno), nekakvi Jurići, Vučuri, Šehići, skupina anonimusa. I tragično je što se nismo nametnuli takvoj ekipi.

Offline Duella©

• Forza Fiume
    « Odgovori #35 u: Kolovoz 13, 2018, 09:31:48 »
  • 0
  • 0

• Ok, uništavanje vlastite imovine jest stepenica niže, ali Armada već neko vrijeme odašilje neke nejasne signale i namjeravam cimnut par ljudi koji znaju ljude da pitam šta se dešava, jer ovo sve nekako smrdi. Tu je i činjenica da ih se na Interu skupio manji broj od prosjeka iz vremena liga za opstanak.

REKET!

Offline Fornax

• Forza Fiume
    • Jebo vse ki nismo mi
    « Odgovori #36 u: Kolovoz 13, 2018, 09:36:02 »
  • 0
  • 0

• Ok, uništavanje vlastite imovine jest stepenica niže, ali Armada već neko vrijeme odašilje neke nejasne signale i namjeravam cimnut par ljudi koji znaju ljude da pitam šta se dešava, jer ovo sve nekako smrdi. Tu je i činjenica da ih se na Interu skupio manji broj od prosjeka iz vremena liga za opstanak.

REKET!
    Head? Wilson? Yonex? Babolat?

Offline duke

• Junior
    « Odgovori #37 u: Kolovoz 13, 2018, 09:49:08 »
  • 0
  • 0
  • Da fali taj playmaker, očito Pavičić nije taj, Kek je izjavio da nije zadovoljan njegovom igrom, mene osim veze brine i obrana, Punčec jučer ponovno jedno ničim izazvano dodavanje u noge protivniku, pa onda ona presječena dijagonala unatrag, ovaj Pavelić je ipak prilično ispod razine Ristovskog, Žuta standarno limitiran, pa onda Sluga sa nekim nerezonskim ispucavanjima.
    Za penal neznam, vjerovatno nećemo dočekati da se nama sudi takav, suđenje onog duela Ivanovski/Čanađija u korist Hajduka je bolesno, i to baš u korist jednog od naprljavijih igrača HNL-a, svaka čast Juranoviću na potezu.
    Hajduk je došao ne izgubiti i ovo im je kao da su pobijedili 5:0.

Offline lavic

• Veteran
    « Odgovori #38 u: Kolovoz 13, 2018, 10:59:16 »
  • 0
  • 0
  • Nama je bod ravan katastrofi dok oni slave kao da su prvaci svemira.
    Jadni su, trebali smo ih izbiti. Ali ima još 3 utakmice s njima i nadam se da Kek zna što treba.

Offline Fornax

• Forza Fiume
    • Jebo vse ki nismo mi
    « Odgovori #39 u: Kolovoz 13, 2018, 11:20:03 »
  • 0
  • 0
  • Slave oni kurac, imaju dva boda iz tri utakmice i svi ih pljuju sa svih strana. Ove godine po svemu sudeći nemaju šanse za bit među prva 3, čak i 4. mjesto bi mogli ispušit od Lokomotive ako se ne poslože.

Nisu oni jučer ništa osvojili nego smo mi imali jednu od onih utakmica kad neće da uđe, a kad napokon uđe, pucamo sami sebi u nogu. Način na koji smo mi jučer popili taj penal je za anale ljudske gluposti, pa nije Said ne znam kakav tehničar da onako radi majmune od Pavelića i Župarića.

Offline miami

• Veteran
    « Odgovori #40 u: Kolovoz 13, 2018, 11:36:34 »
  • 0
  • 0
  • Čitajući ovo kao sa igramo samo sa njima prvenstvo  ;D
    Kakav vražji Hajduk

M
    Nama je bod ravan katastrofi dok oni slave kao da su prvaci svemira.
    Jadni su, trebali smo ih izbiti. Ali ima još 3 utakmice s njima i nadam se da Kek zna što treba.

Offline Orpat

• Pionir
    « Odgovori #41 u: Kolovoz 13, 2018, 11:56:45 »
  • 0
  • 0

• Ako ne kupimo stopera i veznjaka ne dovodemo besplatno nego kupimo za pravu lovu bitku s dinamom nećemo dobit.
    ne znam kakv je Velkovski, ali on je izgubljen do proljeća jer nije prošao pripreme i tu je problem.

Offline Duella©

• Forza Fiume
    « Odgovori #42 u: Kolovoz 13, 2018, 12:02:24 »
  • 0
  • 0

REKET!
    Head? Wilson? Yonex? Babolat?
    Kretenson...

jbt preporodio sam se prelaskom na istok

Offline koma

• Veteran
    « Odgovori #43 u: Kolovoz 13, 2018, 13:31:25 »
  • 0
  • 0
  • Kek napokon ima ekipu po svom guštu, tipičnu radnu bez zvijezda. U ekipi nema ektra klase koja će odlučit stvar u ovakvim "teškim" utakmicama. Kad se sjetim trubila, pa Krame, pa je to trebao biti Matei, pa Gavranović. Pavičić je igrač toplo - hladno, međutim igrao je 7 minuta pa neznamo jeli mu bilo toplo ili hladno  :). Trenutno je Heber ajmo reći igrač s najviše šmeka i naravno zato mu slijedi izmjena u 54. minuti. To su Kekova pravila i moš ga hebat. Dva zadnja vezna protiv ovakvih ekipa ala Gorica ili Hajduk su previše. Po meni je previše i jedan, ali da dam malo u Keku olakotnu okolnost, on u kadru i nema nekoga koji igra prema naprijed. Pavičić nije za tu poziciju. Lončar? Igrač koji i nije dobio šansu u ove 4 ozbiljnije utakmice. Naravno meni je napamet bila, zašto nema Bojinova, i ne znam koliko je taj tip jeftin, ali ispada skup kako ga god uzmeš. On kod Kek neće igrat. Uglavnom ako se ne pojačamo - a nećemo jer smo s Bradom zatvorili bađet, slijedi nam 2-3 mjesto, vidim da je Osijek poletio.

S obzirom da sam imao skoro pa najbolji pogled s S tribine bliže istoku, onako na prvu mi se činilo da je penal čist ko suza. Glup i nesmotren, ali je naš ispružio nogu, a njihov pao, dakle kontakt.

Offline ispod stijena

• Senior
    « Odgovori #44 u: Kolovoz 13, 2018, 13:40:04 »
  • 0
  • 0
  • Sve četiri utakmice su odigrali isto. Canadjija i Grahovac nisu Mišić i Bradaric.
    Pavičić po meni zasluženo na klupi, Heber bi mu brzo trebao raditi društvo .
    Žalosno da limitirani igrač poput Kvržica jučer napravi najviše štete za protivnika.
    Još od Intera mi je signal bio da je Pavelic defanzivno los, ofenzivno preplašen .
    Žuta u ritmu svojih najlošijih izdanja ...

Bit će bolje...