• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Arsenal, otočki nogomet i ostale lige ;)  (Prikazano: 10231 puta)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
Arsenal, otočki nogomet i ostale lige ;)
« u: Kolovoz 10, 2018, 11:59:44 »
  • 0
  • 0
  • Kako danas započinje premiership htio sam linkati jednu meni simpatičnu sličicu, ali eto... ne znam gdje. Pa eto - otvaram ovaj topic za ostale lige. HNL je "the one and only", sve ostalo je manje bitno, ali i za ovo manje bitno bi mogli imati neki kutak za rasprave. Pa eto. (Ako već postoji nek me TIR ispravi).

Uglavnom htio sam postati ovu sličicu:

Njima je prijelazni rok gotov, nije bio spektakularan - osim po pitanju golmana i baš me zanima kako će momčadi izgledati ove godine.
    Meni dragi Arsenal je ove godine započeo novu eru pod vodstvom nama dobro poznatog Unaia Emerya te se iskreno nadam iskoraku!!! Povratak na stare utabane staze četvrtog mjesta bi predstavljao napredak. Naravno, nadam se i boljem rezultatu.

btw... ima li koji Tottenhamovac da se možemo vrijeđati? :)
    « Zadnja izmjena: Prosinac 08, 2018, 20:19:39 od Vado mangnar »

Offline Fornax

• Forza Fiume
    • Jebo vse ki nismo mi
    Odg: Ostale lige
    « Odgovori #1 u: Kolovoz 10, 2018, 12:21:49 »
  • 0
  • 0
  • Bome ako je Emeryjeva ideja "iskoraka" iskrcati 30 mil. nečega za Domagoja Vidu, onda je Wenger mogao slobodno ostati još jednu sezonu.

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #2 u: Kolovoz 10, 2018, 13:40:25 »
  • 0
  • 0
  • Kakav crni Vida!!!! Doveo je Sokratisa koji bi trebao predstavljati pojačanje u braničkom djelu momčadi, Lichtsteinera na bekovsku pozciju i Guendouzi kao zadnjeg veznog.
    Vida se spominjao u nekim tračevima i nadam se da će na tome i ostati.

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #3 u: Kolovoz 17, 2018, 17:18:09 »
  • 0
  • 0
  • https://streamable.com/y4oss

Nije Bradarić krivo odabrao ipak.

Jučer nakon prolaska Bordeauxa protiv ukrajinskog Mariuopola na pressici poludio nakon što ga mu je komična uprava prodala jedinu devetku očito bez njegova znanja. Igrači stali u potporu, odbili trenirati dalje. Klub suspendirao trenera na tjedan dana

Offline Fornax

• Forza Fiume
    • Jebo vse ki nismo mi
    « Odgovori #4 u: Kolovoz 18, 2018, 18:45:23 »
  • 0
  • 0
  • Mislim da Unai Emery neće dugo. Chelsejeva viktorija pred Arsenalovim golom, a obrana mu je švicarski sir. Miriše na masakar.

Online D10S

• Forza Fiume
    • Slobodna Država Rijeka
    « Odgovori #5 u: Kolovoz 18, 2018, 18:47:25 »
  • 0
  • 0
  • Mislim da Unai Emery neće dugo. Gledam ih protiv Chelsea, sve miriše na masakar. Obrana im je švicarski sir, a igra se viktorija. Užas.

meni taj Emery nije neki trener .... bar ne za top klubove iako nazalost ni Arsenal vec neko vrijeme nije top klub.
    "A ver nenés, con lo que me gusta a mi comprar fincas, caballos finos, mujeres buenas y conciencias papi".

Offline Fornax

• Forza Fiume
    • Jebo vse ki nismo mi
    « Odgovori #6 u: Kolovoz 18, 2018, 19:09:33 »
  • 0
  • 0
  • Ma nema Arsenal ni kadar, to je gomila prosječnih igrača.

Mkhitaryan, koji je promašio ovaj drugi zicer, je upravo zabio lijep gol s ruba 16. Ovo je sudar dviju izuzetno loših obrana.

Online D10S

• Forza Fiume
    • Slobodna Država Rijeka
    « Odgovori #7 u: Kolovoz 18, 2018, 19:13:04 »
  • 0
  • 0
  • Ma nema Arsenal ni kadar, to je gomila prosječnih igrača.

Mkhitaryan, koji je promašio ovaj drugi zicer, je upravo zabio lijep gol s ruba 16. Ovo je sudar dviju izuzetno loših obrana.

jbt ovaj nesto kao Heber vs Hajduka  :). Evo slusam na radiju Gunnersi izjednacili  :)
    "A ver nenés, con lo que me gusta a mi comprar fincas, caballos finos, mujeres buenas y conciencias papi".

Offline Fornax

• Forza Fiume
    • Jebo vse ki nismo mi
    « Odgovori #8 u: Kolovoz 18, 2018, 19:17:15 »
  • 0
  • 0
  • Aubameyang u međuvremenu još jednom promašio čitav gol s linije 5m. Ovakvo nešto nisam vidio još od Krstanovića.

Chelsejeva zadnja linija ne postoji, David Luiz je jebeni General Von Klinkerhoffen.  ;D
    « Zadnja izmjena: Kolovoz 18, 2018, 19:20:31 od Fornax »

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #9 u: Kolovoz 19, 2018, 10:37:15 »
  • 0
  • 0
  • Da su pogodili što su trebali bilo bi 2-4 za Arsenal na poluvremenu. Ne bih bio previše skeptičan po pitanju Emerya. Promjene se pomalo naziru: prvo i osnovno krenuo je sa krpanjem rupa u obrani, Sokratis, Leno, Lichstenier, Torreira; počeo je s provjetravanjem svlačionice i zahvalio se nekim nikad do kraja razvijenim nadama kluba, a i promjene u igri su vidljive: visoki presing, igra preko krila. Na kraju krajeva ovo su tek prve dvije službene utakmice Emerya nakon što je klub dvadeset godina vodio Wenger. Pomalo.
    Uglavnom, od Arsenala ove sezone očekujem promjenu smjera koja bi dugoročno mogla vratiti Arsenal na vrh jer, ono što se događalo posljednjih godina nije baš išto u tom smjeru. A što se tiče samih rezultata ove godine - cilj bi trebala biti konkurentnost u borbi za ulazak u LP i ulazak u istu. Sve preko toga je uspijeh.

Offline Fornax

• Forza Fiume
    • Jebo vse ki nismo mi
    « Odgovori #10 u: Kolovoz 19, 2018, 11:31:34 »
  • 0
  • 0
  • OK, nakon 22 godine pod Wengerom napredak nikako ne može doći preko noći, to je svakome jasno. Naznake igre se naziru, ali pred Emeryjem je trnovit put. Svlačionicu treba olakšati za barem još 4-5 mediokriteta, prvo i osnovno Mustafi, a nisam siguran ni da je Xhaka nivo za jedan Arsenal. Ono jučer nije bio relevantan pokazatelj, jer Chelsea nema obranu. Pogledaj ova dva GIF-a gore, to je živa komedija. Prvo kolo protiv Cityja nisam gledao, ali statistika je jeziva, kao da je City igrao s nekakvim Huddersfieldom, a ne trinaesterostrukim prvakom Engleske.

Offline Fornax

• Forza Fiume
    • Jebo vse ki nismo mi
    « Odgovori #11 u: Kolovoz 20, 2018, 08:42:00 »
  • 0
  • 0
  • Sad čitam o polupraznom Santiago Bernabeu na otvaranju sezone, najniža posjeta u skoro deset godina. Na otvorenju sezone. Zanimljivo je počela ova sezona.

U Premier ligi ništa novo, Mourinho još jednom potvrđen kao pročitana knjiga, a uprava Uniteda kao zbor debila. Kakvu ekipu imaju, a kako su jadni...

Online D10S

• Forza Fiume
    • Slobodna Država Rijeka
    « Odgovori #12 u: Kolovoz 20, 2018, 08:44:29 »
  • 0
  • 0
  • Sad čitam o polupraznom Santiago Bernabeu na otvaranju sezone, najniža posjeta u skoro deset godina. Na otvorenju sezone. Zanimljivo je počela ova sezona.

U Premier ligi ništa novo, Mourinho još jednom potvrđen kao pročitana knjiga, a uprava Uniteda kao zbor debila. Kakvu ekipu imaju, a kako su jadni...

48k gledatelja .... inace je Madrid u ovo doba godine prazan grad ali da je bilo manje publike nego inace to je.

Offline Projekt Teanna

• Forza Fiume
    « Odgovori #13 u: Kolovoz 20, 2018, 14:19:10 »
  • 0
  • 0
  • Nema depresivnijih ljudi trenutno u svijetu nogometa u ovome desetljeću od pravih navijača Arsenala i Hajduka. Vidjeti ćemo da li će im se pridružiti tradicionalno navijači Milana ove sezone. Inter je kiksao, ali bit će oni ok.
    "Velika ljubav prema klubu naglo se smanjila kada je postalo jasno da ju, ako klub vodiš, treba potkrijepiti i novcem. Što Mišković čini od prvog dana i tako već 7 godina." - D. Vukušić
    Dežurni katastrofičari... koji ne skrivaju guštanje... opet će, izgleda, morati 'pojesti govno'. - D.V

Online D10S

• Forza Fiume
    • Slobodna Država Rijeka
    « Odgovori #14 u: Kolovoz 20, 2018, 14:59:03 »
  • 0
  • 0
  • Nema depresivnijih ljudi trenutno u svijetu nogometa u ovome desetljeću od pravih navijača Arsenala i Hajduka. Vidjeti ćemo da li će im se pridružiti tradicionalno navijači Milana ove sezone. Inter je kiksao, ali bit će oni ok.

Jest da je igrao finale LP a da ju je 2005. osvojio ali Liverpool nije osovjio domaci naslov jos od 1990. i kad uzmes u obzir da ih je Man Utd. prestigao po pitanju domaceg prvenstva mislim da i navijaci Liverpoola mogu biti u depri  :)