• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Arsenal, otočki nogomet i ostale lige ;)  (Prikazano: 11362 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Projekt Teanna

• Forza Fiume
Odg: Ostale lige
« Odgovori #105 u: Prosinac 06, 2018, 08:15:17 »
  • Ne kužim. Koji Patick?
    Ovaj?

Inače fina analiza. Objašnjene uloge bekova, visokog presinga i pomoći koju veznjaci sada nude obrani. Telesport (kao i Telegram) su baš fini portalčić.

Hahahahahaha ne Patrick nego Pierre.

Jebote šta sve Arsenal može promašiti, odnosno ovaj Silvije Degen na golu skinuti. Ako odriješe kesu i kupe na zimu dva igrača svjetske klase, mislim da je 3 mjesto zicer jer igraju fenomenalno.
    "Velika ljubav prema klubu naglo se smanjila kada je postalo jasno da ju, ako klub vodiš, treba potkrijepiti i novcem. Što Mišković čini od prvog dana i tako već 7 godina." - D. Vukušić
    Dežurni katastrofičari... koji ne skrivaju guštanje... opet će, izgleda, morati 'pojesti govno'. - D.V

Offline Projekt Teanna

• Forza Fiume
    « Odgovori #106 u: Prosinac 06, 2018, 08:16:59 »
  • Ma vidio sam. A ono što me najviše iritira je Mourinho koji zove Fellainia da preuzme Guedouzia jer je skužio da ga ne mogu čuvati. Samo sam čekao koju će bljuvotinu napraviti Fellaini. Baš divno. A Marineru sve normalno, što u biti i je kad se sjetimo Howarda Webba i njegovog suđenja kada bi ManU bio u pitanju. Samo što bi tada Ferguson iskoristio naklonost sudaca i ostvario rezultat. Mourinho to baš i ne zna. Ali zna šutirat zidove i košare s napicima.

On i Torreira rame uz rame sa Pavkeom i Lončarom! Dobro, što se tiče grande Lončara rame uz muda.
    "Velika ljubav prema klubu naglo se smanjila kada je postalo jasno da ju, ako klub vodiš, treba potkrijepiti i novcem. Što Mišković čini od prvog dana i tako već 7 godina." - D. Vukušić
    Dežurni katastrofičari... koji ne skrivaju guštanje... opet će, izgleda, morati 'pojesti govno'. - D.V

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #107 u: Prosinac 06, 2018, 08:30:26 »
  • Pretpostavio sam da se radi o Aubameyangu, ali zov Patricka je bio prejak! :)

Offline D10S

• Forza Fiume
    • Slobodna Država Rijeka
    « Odgovori #108 u: Prosinac 07, 2018, 19:15:29 »
  • Juznoamerikanci su definitvno najludji  :)

"I know people who have been divorced directly as a result of Boca. They were told 'it is Boca or me'," Nicolas Mattera, a member of the Boca Juniors fan club in Madrid explained.

https://www.marca.com/en/football/international-football/2018/12/07/5c0ab376ca47418f5e8b4638.html

"A ver nenés, con lo que me gusta a mi comprar fincas, caballos finos, mujeres buenas y conciencias papi".

Offline D10S

• Forza Fiume
    • Slobodna Država Rijeka
    « Odgovori #109 u: Prosinac 07, 2018, 19:56:12 »
  • "A ver nenés, con lo que me gusta a mi comprar fincas, caballos finos, mujeres buenas y conciencias papi".

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #110 u: Prosinac 07, 2018, 21:47:18 »
  • Ljudi malo uzivali, puhali neke baloncice, druzili se sa pucanstvom... u cemu je problem?
    Hocu reci: nikome nisu naudili, nikakav zakon prekrsili, zasto je to frka? Svi mi bi, da smo bili tamo, rekli: bas dobar party!

Online Fornax

• Forza Fiume
    • Jebo vse ki nismo mi
    « Odgovori #111 u: Prosinac 07, 2018, 22:00:34 »
  • Team building.

Offline Projekt Teanna

• Forza Fiume
    « Odgovori #112 u: Prosinac 08, 2018, 09:39:53 »
  • Ljudi malo uzivali, puhali neke baloncice, druzili se sa pucanstvom... u cemu je problem?
    Hocu reci: nikome nisu naudili, nikakav zakon prekrsili, zasto je to frka? Svi mi bi, da smo bili tamo, rekli: bas dobar party!

Problem je sto su bili na partiju sa "70 djevojaka", a oni su inhalirali balončiće i onesvijestili se :)

Online Fornax

• Forza Fiume
    • Jebo vse ki nismo mi
    « Odgovori #113 u: Prosinac 08, 2018, 11:26:06 »
  • Bome uopće me ne čudi da se u ovoj današnjoj klimi dobar dio nogometaša ne usudi ni prić curi na partiju. Jedan dio vjerojatno kod sebe uvijek ima kopiju izjave o pristanku na seks koju žena ima potpisat prije nego se skine.

Disclaimer - uopće ne tvrdim da Ronaldo, Robin van Persie i Kobe Bryant nisu krivi za silovanje, ali pitaj Boga koliko ljudi je izvuklo easy money na taj način, a da to nikad nije izašlo u javnost.

Offline Projekt Teanna

• Forza Fiume
    « Odgovori #114 u: Prosinac 08, 2018, 19:55:50 »
  • Nego, pustite vi Rijeku i ostale nebitne klubove.

Kako je Arsenal igrao danas? Grande Torreira? Patrick :) ? Ostali?

@Vado - ti si autor ove grupe btw. možeš rename-ati kako ćeš :)

Online Fornax

• Forza Fiume
    • Jebo vse ki nismo mi
    « Odgovori #115 u: Prosinac 08, 2018, 19:58:52 »
  • Grande Torreira je zabio gol škaricama. Kad sam došao doma s Ruje, tekma je već bila gotova, tako da nisam gledao.

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #116 u: Prosinac 08, 2018, 20:24:10 »
  • Nego, pustite vi Rijeku i ostale nebitne klubove.

Kako je Arsenal igrao danas? Grande Torreira? Patrick :) ? Ostali?

@Vado - ti si autor ove grupe btw. možeš rename-ati kako ćeš :)

Vid vraga. Zaista mogu. I jesam. :)
    thx!
    Nažalost nisam pogledao utakmicu jer sam ovo poslijepodne umirao u ljepoti. Ali nakon toga, umoran i istrošen ipak sam vidio da je Guenduzi bacio loptu na krilo Aubameyangu, taj ubacio na 5 metara i Torreira škaricama završio posao. btw... glazba s dole navedenog uratka je famozna!  :o
    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=_j8-SY9znEo[/youtube]

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    Odg: Arsenal, otočki nogomet i ostale lige ;)
    « Odgovori #117 u: Prosinac 09, 2018, 13:45:31 »
  • Btw... ne znam jeste li vidjeli ovo:
    https://www.index.hr/sport/clanak/poruka-borussije-nakon-pobjede-protiv-najveceg-rivala-je-hit-na-twitteru/2048728.aspx

Dakle, dosta dobro trollanje najvećeg rivala. Kad bi se riječki marketing koristio sličnim štosevima kada dobijemo recimo Dinama, vjerujem da bi svi guštirali. Pristojno, bez niskih fora i/ili nekih bahatosti. Tako što nam nedostaje.

Offline Projekt Teanna

• Forza Fiume
    « Odgovori #118 u: Prosinac 09, 2018, 15:08:33 »
  • Simpatično :)

A ovaj gol Arsenala, čista poslastica. Ima li šanse da im Zuparić ili Heber zapnu za oko? :) Sluga možda?

Online Fornax

• Forza Fiume
    • Jebo vse ki nismo mi
    « Odgovori #119 u: Prosinac 10, 2018, 21:18:14 »
  • Ovo je ili nešto najslađe ikad...

Ili najbolje trollanje koje sam vidio u dugo vremena.  ;D