• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Arsenal, otočki nogomet i ostale lige ;)  (Prikazano: 10212 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Fornax

• Forza Fiume
  • Jebo vse ki nismo mi
Odg: Arsenal, otočki nogomet i ostale lige ;)
« Odgovori #120 u: Prosinac 18, 2018, 12:01:59 »
  • 0
  • 0
  • Emeryjevu prvu blamažu na klupi Topnika smo izignorirali...

U međuvremenu, Mourinho traži novi klub dovoljno retardiran da ga zaposli i iskešira masnu otpremninu nakon niza blamaža.

Offline d

• Forza Fiume
      • http://samorijeka.com
    « Odgovori #121 u: Prosinac 18, 2018, 12:21:20 »
  • 0
  • 0
  • A ovo?  ;D

https://www.index.hr/sport/clanak/prije-godinu-i-pol-nisu-postojali-a-danas-su-gledaniji-od-cityja-i-psga/2050758.aspx

Citat:
    Njegov klub je ove sezone u prosjeku gledalo oko 55.000 gledatelja.

"Po toj statistici smo 14. najgledaniji klub na svijetu, što je nevjerojatno. Bolji smo od Cityja, PSG-a, Milana i Chelseaja, koji su nogometne institucije", dodao je Eales.

Možemo se mi smijat Amerima koliko želimo ali evo krcati stadion, ludnice i baklje na ulicama, pive i zastave na tribinama i sve u svemu super atmosfera i jedna lijepa atlantska (atlantaška?) priča.

Iako će vjerojatno netko reći da je sve to "fejk" i "šuplje" jer ti nitko neće kamenom razbit glavu ako se u suparničkom dresu prošećeš po gradu ili dođeš na tribinu.  ::)

Offline D10S

• Forza Fiume
    • Slobodna Država Rijeka
    « Odgovori #122 u: Prosinac 18, 2018, 13:03:18 »
  • 0
  • 0
  • A ovo?  ;D

https://www.index.hr/sport/clanak/prije-godinu-i-pol-nisu-postojali-a-danas-su-gledaniji-od-cityja-i-psga/2050758.aspx

Citat:
    Njegov klub je ove sezone u prosjeku gledalo oko 55.000 gledatelja.

"Po toj statistici smo 14. najgledaniji klub na svijetu, što je nevjerojatno. Bolji smo od Cityja, PSG-a, Milana i Chelseaja, koji su nogometne institucije", dodao je Eales.

Možemo se mi smijat Amerima koliko želimo ali evo krcati stadion, ludnice i baklje na ulicama, pive i zastave na tribinama i sve u svemu super atmosfera i jedna lijepa atlantska (atlantaška?) priča.

Iako će vjerojatno netko reći da je sve to "fejk" i "šuplje" jer ti nitko neće kamenom razbit glavu ako se u suparničkom dresu prošećeš po gradu ili dođeš na tribinu.  ::)

upravo to ... nebitni su mi  :). Ali prije par dana sam naletio na slican clanak u telesportu

https://telesport.telegram.hr/price/jedinstvo-iz-atlante/

"A ver nenés, con lo que me gusta a mi comprar fincas, caballos finos, mujeres buenas y conciencias papi".

Offline D10S

• Forza Fiume
    • Slobodna Država Rijeka
    « Odgovori #123 u: Prosinac 18, 2018, 13:34:50 »
  • 0
  • 0

U međuvremenu, Mourinho traži novi klub dovoljno retardiran da ga zaposli i iskešira masnu otpremninu nakon niza blamaža.

Sanjam Mourinhov povratak u Real  :)
    "A ver nenés, con lo que me gusta a mi comprar fincas, caballos finos, mujeres buenas y conciencias papi".

Offline Fornax

• Forza Fiume
    • Jebo vse ki nismo mi
    « Odgovori #124 u: Prosinac 18, 2018, 13:55:04 »
  • 0
  • 0
  • Ma opet će završit negdje na otoku, tamo obožavaju šarlatane.

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #125 u: Prosinac 18, 2018, 21:56:09 »
  • 1
  • 0
    hmmm... ne znam je li baš blamaža Emerya jer postoji puno razloga koji ga amnestiraju: nedostajala je čitava obrana: Sokratis, Mustafi, Holding + Tenk (Kolašinac). Vratio se Koscielny s dugotrajnog odsustva i odigrao katastrofalno (odgovoran za dva gola), dodaj tome katastrofalnog Lenu (lijepo je prolivao kod trećeg gola), zatim dvije ozlijede desnih bekova/krila (i Bellerin i Lichensteiner su izašli nakon ozlijeda), te krvničkog britanskog suđenja. Poslovno neraspoloženog Ozila... Mah. Uglavnom puno razloga za poraz - neki opravdani, neki ne. Ali rekao bih da su više na dušu nekih pojedinaca ili određenih okolnosti nego li na dušu Emerya. Ali eto... dogodi se poraz koji se nije smio dogoditi. Loša predstava svakako.
    Idemo one papke iz sjevernog Londona razmonitrat sutra u Kakao kupu i sve će biti ok.

Ali da budemo iskreni spektakl je uzeo ManU svojim umijećem nogoloptanja. Koliko je bilo pokušaja udarac na njihov gol? 36? 39? Uglavnom spektakluarno se taj klub srozao. Sad je ipak glavna tema pitanje trenera koje se može ilustrirati i na ovaj način (povećajte sliku ako je premala):

Offline Projekt Teanna

• Forza Fiume
    « Odgovori #126 u: Prosinac 19, 2018, 08:06:58 »
  • 0
  • 0
  • Mou može samo sa svojom otpremninom dvije godine financirat cijelui Rijeku :) Ne vjerujem da očajava.
    "Velika ljubav prema klubu naglo se smanjila kada je postalo jasno da ju, ako klub vodiš, treba potkrijepiti i novcem. Što Mišković čini od prvog dana i tako već 7 godina." - D. Vukušić
    Dežurni katastrofičari... koji ne skrivaju guštanje... opet će, izgleda, morati 'pojesti govno'. - D.V

Offline D10S

• Forza Fiume
    • Slobodna Država Rijeka
    « Odgovori #127 u: Prosinac 19, 2018, 08:24:35 »
  • 0
  • 0
  • Dio spanjolskih medija se plasi njegovog povratka u Real, cinjenica je da ga Perez cijeni tako da ...  ;)

Offline Fornax

• Forza Fiume
    • Jebo vse ki nismo mi
    « Odgovori #128 u: Prosinac 19, 2018, 08:44:47 »
  • 0
  • 0
  • Lik je u zadnje dvije (katastrofalno odrađene) gaže uzeo 50-ak milijuna nečega samo na ime otpremnine. Trebao ga je United odjebat, pa ić na sud. Kao CBS, koji je otkazao ugovor svom CEO-u uslijed optužbi za spolno uznemiravanje i odbio mu isplatit 120 mil. dolara otpremnine koliko su ugovorom obvezni, pa sad slijedi duga pravna bitka.

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #129 u: Prosinac 19, 2018, 09:05:20 »
  • 0
  • 0
  • Mou može samo sa svojom otpremninom dvije godine financirat cijelui Rijeku :) Ne vjerujem da očajava.
    Samo dvije?  8)
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.

Offline Projekt Teanna

• Forza Fiume
    « Odgovori #130 u: Prosinac 19, 2018, 09:59:56 »
  • 0
  • 0
  • 2 god. Miškove Rijeke, pola sezone Dinama ili 100 sezona Jaduka metodom otpisa kredita i državnih sponzorstava ili 8% Neymara! Govorim samo o otpremnini iz Uniteda.

Wenger u Unitedu? :D

E to bi bio bojkot navijača! Vjerojatno bi se još 10 navijačkih klubova Uniteda osnovalo sljedeći dan :)
    « Zadnja izmjena: Prosinac 19, 2018, 10:02:27 od Projekt Teanna »
    "Velika ljubav prema klubu naglo se smanjila kada je postalo jasno da ju, ako klub vodiš, treba potkrijepiti i novcem. Što Mišković čini od prvog dana i tako već 7 godina." - D. Vukušić
    Dežurni katastrofičari... koji ne skrivaju guštanje... opet će, izgleda, morati 'pojesti govno'. - D.V

Offline D10S

• Forza Fiume
    • Slobodna Država Rijeka
    « Odgovori #131 u: Prosinac 19, 2018, 10:16:17 »
  • 0
  • 0
  • 2 god. Miškove Rijeke, pola sezone Dinama ili 100 sezona Jaduka metodom otpisa kredita i državnih sponzorstava ili 8% Neymara! Govorim samo o otpremnini iz Uniteda.

Wenger u Unitedu? :D

E to bi bio bojkot navijača! Vjerojatno bi se još 10 navijačkih klubova Uniteda osnovalo sljedeći dan :)

Kad sam jucer procitao da je Mourinho dobio otkaz odmah sam se sjetio Wengera pa da klub nastavi tapkat u mraku  :). Ali nisam hejter Man Utd-a niti dozivljavam engleski nogomet pa im to ipak ne zelim  :). Volio bih da se Mourinho vrati u Real ili da drasticno spusti svoje financijske apetite i da  preuzme ajduka ili dinamo  ;D.

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #132 u: Prosinac 19, 2018, 11:38:10 »
  • 0
  • 0
  • Evo Ole Gunnar kao privremeno rjesenje. Dok ne nadju pravu zamjenu portugalskom prodavatelju magle. Bas me zanima koji je sljedeci trener ciju ce karijeru sprziti.

Offline D10S

• Forza Fiume
    • Slobodna Država Rijeka
    « Odgovori #133 u: Prosinac 19, 2018, 12:06:09 »
  • 0
  • 0
  • citajuci spanjolske medije Man Utd po jednima ima namjeru platiti 45m eura za Pochettina (to je iznos koji je Tottenham trazio od Reala proslo ljeto)a po drugima je Zizou vec dobio ponudu da sjedne na klupu iduce ljeto a ovaj to navodno prihvatio. Znaci potrosili su 25m eura na otpremninu za ovog sarlatana i jos zamislite ako pljunu 45m eura za Pochettina, samo na trenere ogroman trosak a di su tu jos place. Ja bi njima uvalio za masne pare par skartova iz Barce  ;D. Treba iskoristit kad budale imaju para a ne znaju to pametno potrosit :).
    « Zadnja izmjena: Prosinac 19, 2018, 12:08:01 od D10S »

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #134 u: Prosinac 19, 2018, 12:12:57 »
  • 0
  • 0
  • To bi sve trebalo spustiti na amaterski nivo. Bolesni novci.
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.