• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Arsenal, otočki nogomet i ostale lige ;)  (Prikazano: 10221 puta)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
Odg: Arsenal, otočki nogomet i ostale lige ;)
« Odgovori #135 u: Prosinac 19, 2018, 15:47:13 »
  • 0
  • 0
  • Ako im treba imamo vrhunskog pomoćnika trenera. Pileta damo za kikiriki. Par miliončića i prijateljska na Ruji nam je taman.

Online Fornax

• Forza Fiume
    • Jebo vse ki nismo mi

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #137 u: Prosinac 22, 2018, 12:59:05 »
  • 0
  • 0
  • Oduvijek je bio off. Ovaj puta taj off je na konju! :)
    Nogometno je šteta što nije napravio više, ali neke stvari se pamte poput njegovih 4 gola Liverpoolu.

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #138 u: Prosinac 24, 2018, 11:26:46 »
  • 1
  • 0
  • Everton je uvijek bio loš. Ali nisam vjerovao da je baš toliko loš da ga Tottenham natambura (jer Tottenham po definiciji ne može biti dobar).

https://highlightsfootball.com/video/everton-vs-tottenham-hotspur-highlights/#close

Ajde jedan mali rant jer osim novogodišnje nogoloptačke zabave počinje i prijelazni rok, pa me zanima koliko će se novaca potrošiti ovog Siječnja. Neka predviđanja:
    ManU mora trošiti jer im, kao i uvijek, fali kvalitete. A pogotovo po odlasku portugalske prijevare će im trebati nešto da smire navijače. Dakle, neki mega transfer iz Juventusa od cca 80m. Naravno bit će promašaj.
    Ćelava protuha na čelu građana zaostaje četiri boda što ako se prevede u milijune znači bar 120€ ulaganja u nove igrače u nadolazećem prijelazom roku. Na Pireneju već trljaju ruke i nadaju se još daljnjem gubitku bodova.
    Kancerogeni mrzitelj bratske ljubavi na čelu Chelsea mora dokazati da njegov Sarriball ima smisla i zato mora donijeti nekoliko veznjaka s apeninskog poluotoka. I zamjenu za Hazara koji mu odlazi. I špicu, jer Morata nikada nije ni došao.
    Oni kokošari sa sjevernog Londona uvijek donesu nekoga iz Nizozemske, a Ajax je ove godine baš moćan. Ne bi me čudilo da se prijateljski cionistički kapital dogovori i proslijedi kojeg mladca na otok.
    Nervozni nijemac na čelu tablice će gunđati zbog ozlijeda, pa će i on dovesti nešto iz Bundeslige.
    Fulham je već spiskao 100m€ pa zašto ne bi još 100m ionako iduće sezone misle izdominirati Championship.
    A Arsenal? Stare navike se teško mijenjaju pa očekujem još par nedokazanih francuskih mladića i bundesligaških štopera u poznim godina.
    Ostali? Pretplatiti će nekog mladog Engleza pa će dati 40m€ za novog Pickforda ili Luke Shawa.
    Uglavnom sve po starom!

Offline Projekt Teanna

• Forza Fiume
    « Odgovori #139 u: Prosinac 24, 2018, 11:54:44 »
  • 0
  • 0
  • Hahaha baš rant :)

Neće nitko normalan Pickforda nakon zadnjih mjesec dana.

United će se okrenuti Fergusonovom poučku, nema više milijuna, vratiti će se britanskim korijenima!

Arsenal troši 200 milijuna u ovome prijelaznome roku i hvata ligu prvaka i šampionski zalet 19/20.

Chelsea postaje Tottenham, a Tottenham postaje Chelsea, osjećam tragediju neviđenih proporcija (Liverpool gubi prvenstvo u zadnja 3 kola od Tottenhama). Lijep igra Tottenham, trebao bi im jedan superstar, malo gladan trofeja i pravi karakter!

City je ranjen, a ako dobiju po piksi u LP raspada se lijepa priča :) Trošiti mogu koliko hoće.
    "Velika ljubav prema klubu naglo se smanjila kada je postalo jasno da ju, ako klub vodiš, treba potkrijepiti i novcem. Što Mišković čini od prvog dana i tako već 7 godina." - D. Vukušić
    Dežurni katastrofičari... koji ne skrivaju guštanje... opet će, izgleda, morati 'pojesti govno'. - D.V

Offline Projekt Teanna

• Forza Fiume
    « Odgovori #140 u: Prosinac 26, 2018, 18:51:10 »
  • 0
  • 0
  • Korak bliže tragediji opisanoj u postu iznad! City će bar na miru se posvetiti LP iako sve se to okrene u ligi sa 50 derbija za čas.
    "Velika ljubav prema klubu naglo se smanjila kada je postalo jasno da ju, ako klub vodiš, treba potkrijepiti i novcem. Što Mišković čini od prvog dana i tako već 7 godina." - D. Vukušić
    Dežurni katastrofičari... koji ne skrivaju guštanje... opet će, izgleda, morati 'pojesti govno'. - D.V

Offline Projekt Teanna

• Forza Fiume
    « Odgovori #141 u: Prosinac 31, 2018, 17:53:44 »
  • 0
  • 0
  • Šta je Topnici, ne komentiramo pušenje kao Jaduk iz Splita usred Anfielda? A ni cveće prvaku im nismo donijeli.

Gledao utakmicu i iako smo :) pokradeni za 2 penala, obrana nam je toliko šuplja bila da je trebalo biti 10:2. Trenuti stari Adams i Keown, a na beku Bertoša (i to desno!) bi odigrali bolje od Lichesteinera, Sokratisa i Mustafija.

Ovaj sudac Oliver bi i u HNL-u bio među odvratnijim i ljigavijim.

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #142 u: Siječanj 01, 2019, 12:23:53 »
  • 0
  • 0
  • Povukli smo se u mišju rupu. Bar ja.
    Ono je bilo grozomorno, ali i realno stanje sadašnjeg Arsenala. Obrana je u komi, i kada se tome pridruži loš dan Torreire i fenomenalni Liverpool - rezultat je predvidljiv. Nadao sam se dostojanstvenoj borbi. Nije toga bilo. Ali vidilo se da ne valja već protiv Brightona i Southamptona.

Vozi dalje. Ali ne vjerujem da ova momčad ima kvalitete za top4. Danas Fulham... Ne bi me čudio kiks.

Online Fornax

• Forza Fiume
    • Jebo vse ki nismo mi
    « Odgovori #143 u: Siječanj 01, 2019, 15:16:55 »
  • 0
  • 0
  • Nisam baš pozorno pratio, ali vidim da se već neko vrijeme dešavaju sranja oko Ozila, a Arsenalov početak krize se baš nekako i poklopio s početkom tih sranja.

Offline Projekt Teanna

• Forza Fiume

Online D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #145 u: Siječanj 02, 2019, 19:55:20 »
  • 0
  • 0
  • Meni se ovo gadi.

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=sport&id=2053649

Dio članka.
    "BEZOSJEĆAJNOST modernog nogometa zasjala je kroz primjere nekih engleskih klubova koji traže novac roditelja u zamjenu da njihova dječica istrče na teren držeći nogometaše za ruke."

« Zadnja izmjena: Siječanj 02, 2019, 19:57:31 od D2 »
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.

Online Fornax

• Forza Fiume
    • Jebo vse ki nismo mi
    « Odgovori #146 u: Siječanj 02, 2019, 19:59:51 »
  • 0
  • 0
  • Bijedno.

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #147 u: Siječanj 02, 2019, 20:53:58 »
  • 0
  • 0
  • Ovo je baš dno dna. Umjesto da klincima daju prilike da se poistovjete sa svojim idolima oni to naplaćuju. Jadno da ne može biti jadnije.
    Nekako sam se uvijek (navino naravno) nadao da su ti klinci neki klinci iz siromašnijih staleža, da im se na ovaj način da malo prostora i pažnje, a ne da se naplaćuje par tisuća kuna da bi netko mogao reći "držao sam za ruku Dele Allia". Mah...

Drago mi je da bar neki klubovi to ne rade.

Offline D10S

• Forza Fiume
    • Slobodna Država Rijeka
    « Odgovori #148 u: Siječanj 03, 2019, 08:15:01 »
  • 0
  • 0
  • u zadnje vrijeme na kladionici Man Utd je zicer samo takav ...  nakon dolaska mladog trenera slican preporod kao u slucaju Rijeke. Na kraju ce crveni vragovi preskociti i vas i Chelsea  ;).
    "A ver nenés, con lo que me gusta a mi comprar fincas, caballos finos, mujeres buenas y conciencias papi".

Online Fornax

• Forza Fiume
    • Jebo vse ki nismo mi
    « Odgovori #149 u: Siječanj 03, 2019, 09:31:17 »
  • 0
  • 0
  • Na prvu sličan scenarij kao kod nas, ali zapravo ta dva slučaja nemaju veze jedan s drugim.

United je bio talac pročitanog, istrošenog stratega s triput većim egom od čitave prve momčadi zajedno. Da igraju bez trenera, "preporodili" bi se.

Mourinho i Kek su stvarno dijametralno suprotni ljudi, a ni između Ole Gunnara i Bišćana nema zapravo puno dodirnih točaka.