• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Arsenal, otočki nogomet i ostale lige ;)  (Prikazano: 14688 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Projekt Teanna

• Forza Fiume
Odg: Ostale lige
« Odgovori #15 u: Kolovoz 20, 2018, 16:33:02 »
  • U pravu si, ali mislim da je nakon one utakmice kad se Gerrard poskliznuo i izgubio naslov da su se svi ti navijači ili ubili ili nikad više nisu pogledali ni jednu nogometnu utakmicu. Ostala je samo najnovija generacija i Kinezi :)
    "Velika ljubav prema klubu naglo se smanjila kada je postalo jasno da ju, ako klub vodiš, treba potkrijepiti i novcem. Što Mišković čini od prvog dana i tako već 7 godina." - D. Vukušić
    Dežurni katastrofičari... koji ne skrivaju guštanje... opet će, izgleda, morati 'pojesti govno'. - D.V

Offline Fornax

• Forza Fiume
    • Bring Back RP4
    « Odgovori #16 u: Kolovoz 24, 2018, 10:01:24 »
  • Daily Fail kaže da je Mourinho bivši u ManUtd-u, te da ga nasljeđuje Zidane. Ajde da vidimo koji slijedeći klub će bit toliko genijalan da tom pročitanom ofucanom propalitetu ponudi milijunski ugovor. Nisam uvjeren ni da je Zidane najbolje rješenje za United, ali mu želim sve najbolje. Nikad nisam bio naročiti fan ManU-a, ali ih ipak želim vidjeti tamo gdje im je mjesto.

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #17 u: Kolovoz 24, 2018, 10:19:26 »
  • Milan? Inter? Everton? Bilo koji u SADu?
    Nađe se onih koji bi Mourinha pod svoje skute i koji "znaju baratati s novcem".

Offline D10S

• Forza Fiume
    • Slobodna Država Rijeka
    « Odgovori #18 u: Kolovoz 24, 2018, 10:47:51 »
  • Pauza i onda u Psg  ;D
    "A ver nenés, con lo que me gusta a mi comprar fincas, caballos finos, mujeres buenas y conciencias papi".

Offline Fornax

• Forza Fiume
    • Bring Back RP4
    « Odgovori #19 u: Kolovoz 25, 2018, 17:05:10 »
  • Užasan Arsenal protiv West Hama kod kuće. Nije tu Unai Emery nešto kriv, jednostavno nema momčad, ovo je gomila patetičnih mediokriteta iz Wengerove ere koje treba rastjerati.

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #20 u: Kolovoz 26, 2018, 13:59:35 »
  • Loše je bilo, ali ne i grozno. Ako se od Emerya očekuje razultat i igra sad i odmah - onda kvragu sve. Nisu ga trebali ni dovlačiti. Ono što je sigurno je da pomalo mijenja fizionomiju momčadi i to pokušava i pokazati na terenu. Vide se konture drugačije igre koju će forsirati Emery. Igra se brzo, protok lopte je brz pa dolazi do grešaka. Ali to je ok. Bellerin i Mikhtarian sasvim lijepo kombiniraju po desnoj strani i masu toga dobrog je tamo nastalo (dva gola i mnoštvo ubačaja). Problem je obrana, pogotovo Mustafi koji je katastrofalan (jučer je previše puta zaplivao), a i zadnji vezni znaju gadno zeznuti. Kao Xhaka protiv Chelsea (jučer je bio ok). Napad previše prilika promašuje - spektakularno je ono što su fulali protiv Chelsea, a Auba je jučer nastavio priču.
    Treba vidjet što će s Ozilom biti koji je bio klasa, a danas ne znamo više ni što je. Jučer je (kao) bio bolestan. Baš me zanima što će Emery s njime. Bojim se da tu leži jedan major flop.

Uglavnom, meni se kao prvo dopada Emeryov brz, napadački nogomet. Bit će zabavno i frustrirajuće (jer se bolje momčadi tako neće dobiti) te ako kojim čudom upadne momčad u top4 - biti će to uspijeh.

Offline Fornax

• Forza Fiume
    • Bring Back RP4
    « Odgovori #21 u: Kolovoz 26, 2018, 14:33:05 »
  • Mustafi je najgori Arsenalov branič još od Sebastiena Squillacija (još jedno briljantno Wengerovo otkriće), potpuno mi je nejasno kako on nije prvi letio nakon Emeryjevog dolaska. Xhaka je mrvicu nadprosječan defanzivni veznjak koji može odigrat strašno, ali ne znam da mu je mjesto baš u top klubovima. Jučer je za onaj jedan start u prvom poluvrmenu trebao dobit direktan crveni, a on u gotovo svakoj utakmici ima barem jedan takav. Ali imao je par brutalnih okomitih lopti, moram mu priznat.

Aubameyang je bio čudo u Borussiji D, ali ovo što ovdje pokazuje, majko mila. Horor. Ne znam kakav je Welbeck s ozljedama, ali meni bi on startao. Kakav hladan, nonšalantan finiš kod trećeg gola. A Lacazette mora igrat od prve minute, apsolutno mora.

Guendouzi mi se sviđa, moglo bi bit nešto od njega.
    « Zadnja izmjena: Kolovoz 26, 2018, 14:36:23 od Fornax »

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #22 u: Kolovoz 26, 2018, 16:00:45 »
  • Hahahhaha Squilacci! :)
    Na njega sam zaboravio. Potisnuo sjećanja. Na razini Chamaka!!! Taj je bio "zvijezda".
    A gle... došao je Sokratis, kad se oporavi Koscielny bit će to dobar stoperski par. Naravno, treba treći pa i četvrti stoper - Mustafi to nije. A od Roba Holdinga boli glava. Tu svakako treba nešto Emery učiniti. Xhaka je tempirana bomba za koju ne znaš kad će eksplodirati. Zna dijeliti lopte, ima dobru dugu loptu, zna i pošteno šutirat van kaznenog prostora ali da je neka super klasa - daleko od toga. Mene živo zanima Lucas Torreira - tja bi mogao biti dobar.
    Aubu treba i vaja čekati. Kvaliteta koja će sigurno doći do izražaja. Rado bih isto rekao i za Ozila, ali tko zna gdje je njemu glava. Svađa se sa svima, od Erdogana do njemačke reprezentacije. Valjda ga je cura opet napucala.
    Dijelim sviđanje Guendouzia. Ima glupih grešaka, ali to je i stvar rutine (a i stabilnosti čitave momčadi).

Inače za Lacazetta ne znam što misliti. Emery želi brz nogomet i nisam siguran koliko se on uklapa u tu priču. Ne bi me čudilo da ne odigra većinu "jačih" utakmica pa otputuje. Nije kao težak i spor kao Bentke (Liverpool) pa da se baš moraš riješti ako žališ imati igru kakvu tražiš ali nije ni brzanac ala Auba, Mikhtarian.

Offline Fornax

• Forza Fiume
    • Bring Back RP4
    « Odgovori #23 u: Kolovoz 26, 2018, 17:01:47 »
  • Matteo Guendouzi je mulac, 19 godina, normalno je da griješi, ali vidim puno nogometne inteligencije u njemu i jako je srčan.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=dp-Pm2GktDM[/youtube]

Offline Projekt Teanna

• Forza Fiume
    « Odgovori #24 u: Kolovoz 27, 2018, 22:37:04 »
  • United puši od Tottenhama (Fergusona ce srce strefit), Roma 3:3 doma s Atalantom, Inter iz Milana uzas start, Arsenal zakurac... Šta bi oni dali da su drugi u svom prvenstvu :)
    "Velika ljubav prema klubu naglo se smanjila kada je postalo jasno da ju, ako klub vodiš, treba potkrijepiti i novcem. Što Mišković čini od prvog dana i tako već 7 godina." - D. Vukušić
    Dežurni katastrofičari... koji ne skrivaju guštanje... opet će, izgleda, morati 'pojesti govno'. - D.V

Offline D10S

• Forza Fiume
    • Slobodna Država Rijeka
    « Odgovori #25 u: Kolovoz 27, 2018, 22:56:36 »
  • ja sam gledao levante vs celta ...odlicna utakmica, onaj crni danac Sisto je odigrao maestralno. Mislim da je MVP kola. Ima jos jedan zanimljiv igrac Celte, Marokanac Boufal, usao u 75.min i napravio je darmar u obrani Levantea koja je licila na Rijekinu obranu  :D.
    "A ver nenés, con lo que me gusta a mi comprar fincas, caballos finos, mujeres buenas y conciencias papi".

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #26 u: Kolovoz 27, 2018, 23:51:52 »
  • Odgledao ManU - Tottenham i stvarno se ima što vidjeti. Nevjerojatan ritam, majstorski potezi ali i neke početničke greške (koje su ostale neiskorištene (Lukaku i Alli)).
    Očito da je portugalski prodavač magle odlučio punim srcem ući u svoju treću sezonu u ManU. Moglo bi ovdje biti više potresa nego li je bilo u prošlim trećim sezonama. Samo da ga ne otkantaju odmah, nek nam malo potraje spektakl na teatru snova! :) :)

Offline D10S

• Forza Fiume
    • Slobodna Država Rijeka
    « Odgovori #27 u: Kolovoz 28, 2018, 00:29:27 »
  • Odgledao ManU - Tottenham i stvarno se ima što vidjeti. Nevjerojatan ritam, majstorski potezi ali i neke početničke greške (koje su ostale neiskorištene (Lukaku i Alli)).
    Očito da je portugalski prodavač magle odlučio punim srcem ući u svoju treću sezonu u ManU. Moglo bi ovdje biti više potresa nego li je bilo u prošlim trećim sezonama. Samo da ga ne otkantaju odmah, nek nam malo potraje spektakl na teatru snova! :) :)

Mourinho na presici nakon tekme: izgubili smo 0-3, tri, toliko sam prvenstva osvojio u Premiershipu, to je vise nego ostalih 19 trenera Premiershipa zajedno  ;D ;D ;D ;D

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #28 u: Kolovoz 28, 2018, 09:24:37 »
  • Da nije trener bio bi internet troll.  8)

Baš zna zabaviti napaćeni narod. Jedva čekam iduću "škužu".

Offline Fornax

• Forza Fiume
    • Bring Back RP4
    « Odgovori #29 u: Kolovoz 28, 2018, 11:05:04 »
  • Mourinho je prvenstveno đubre, sekundarno troll, tercijarno idiot, a tek onda trener.