• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Arsenal, otočki nogomet i ostale lige ;)  (Prikazano: 10222 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Online Fornax

• Forza Fiume
  • Jebo vse ki nismo mi
Odg: Arsenal, otočki nogomet i ostale lige ;)
« Odgovori #165 u: Siječanj 12, 2019, 15:53:06 »
  • 0
  • 0
  • Opet neka pizdarija s Ozilom. Svađa s Emerijem il nešto.

Online Fornax

• Forza Fiume
    • Jebo vse ki nismo mi
    « Odgovori #166 u: Siječanj 29, 2019, 11:03:32 »
  • 0
  • 0
  • Perisicev transfer u Arsenal navodno propada jer klub Emeryju nije odobrio dovoljna sredstva za prijelazni rok.

Pratim subreddit r/gunners, navijači Arsenala mrze Stana Kroenkea gore nego BBB Mamića. Očito s razlogom. Tamo rezultat očito nije nikakav imperativ, samo završiti kvartal u što većem plusu.

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #167 u: Siječanj 30, 2019, 09:54:56 »
  • 0
  • 0
  • U ovom slučaju mi je drago da do transfera neće doći. Perišić je znao pružiti brilijantne partije unazad par godina, ali u zadnje vrijeme igra toplo-hladno i stalno nešto njurga. Poput Ozila. A još jednog preplaćenog "patnika" ne bih volio gledati.

Online D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #168 u: Siječanj 30, 2019, 10:00:13 »
  • 0
  • 0
  • U ovom slučaju mi je drago da do transfera neće doći. Perišić je znao pružiti brilijantne partije unazad par godina, ali u zadnje vrijeme igra toplo-hladno i stalno nešto njurga. Poput Ozila. A još jednog preplaćenog "patnika" ne bih volio gledati.

Perišić bi nam dobro došao. Ono, ako je toliko nezadovoljan u Interu, mi smo zdrava sredina u kojoj se napune baterije za nastavak karijere.
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #169 u: Siječanj 30, 2019, 10:17:25 »
  • 0
  • 0
  • Spominje se i Carrasco. Njega bih radje gledao. Inače što se tiče Perišića, nisam sasvim objektivan jer mi užasno ide na živce pa ga rado ne bih gledao u Arsenalu. Nek je njemu Inter. Po mjeri su si. :)

Online D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #170 u: Siječanj 30, 2019, 10:30:49 »
  • 2
  • 0

Perišić bi nam dobro došao. Ono, ako je toliko nezadovoljan u Interu, mi smo zdrava sredina u kojoj se napune baterije za nastavak karijere.

Ovo dobro "bi nam dobro došao" sam mislio na Rijeku. Da ne bi slučajno netko mislio da sam fan ovih otočana. ;)
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #171 u: Siječanj 30, 2019, 10:59:42 »
  • 0
  • 0
  • Što sam rekao za Arsenal vrijedi i za nas  (s time da bi kod nas isisao sav proračun). Da ne bude zabune. Nek ode u 'ajduka.

Offline D10S

• Forza Fiume
    • Slobodna Država Rijeka
    « Odgovori #172 u: Siječanj 30, 2019, 11:25:37 »
  • 0
  • 0

Ovo dobro "bi nam dobro došao" sam mislio na Rijeku. Da ne bi slučajno netko mislio da sam fan ovih otočana. ;)

ne brini, skuzio sam te  :D
    "A ver nenés, con lo que me gusta a mi comprar fincas, caballos finos, mujeres buenas y conciencias papi".

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #173 u: Siječanj 31, 2019, 14:04:24 »
  • 0
  • 0
  • Za one koji su propustili ljepote globalizacije:
    https://www.facebook.com/Telesport.hr/videos/2014711268607387/

;D

Online Fornax

• Forza Fiume
    • Jebo vse ki nismo mi
    « Odgovori #174 u: Ožujak 30, 2019, 12:29:46 »
  • 0
  • 0
  • https://www.tportal.hr/sport/clanak/ti-nisi-normalan-dejan-lovren-brutalnim-startom-ozlijedio-suigraca-na-treningu-klopp-i-navijaci-redsa-u-nevjerici-foto-20190330

Citat:
    Klopp je odmah na treningu 'poludio', nije mogao vjerovati koliko je Lovren neozbiljan, a kad je vijest o ozljedi Keite izašla u javnost hrvatski se reprezentativac - ponovno - našao na meti navijača. Dojam je da mu ovu glupost, koliko god nenamjerna bila, nitko u klubu i oko njega neće oprostiti.
    Meni nije jasno kako se ovaj poremećeni komad stoke uopće toliko dugo održao u Liverpoolu.

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #175 u: Ožujak 31, 2019, 17:26:21 »
  • 0
  • 0
  • Je li netko odgledao Cardiff i Chelsea? Toliko lošeg suđenja nisam dugo vidio. Penal - dva koji nisu odsvirani, ofsajd od dva metra!!! koji nije primjećen. Naša suci su još mila majka za ove engleske bahate napuhane vreće.

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #176 u: Kolovoz 03, 2019, 18:37:21 »
  • 0
  • 0
  • Dugo nismo o Arsenalu ali vjerojatno svi znate da je Pepe potpisan, a i govorka se o mogućem dolasku Coutinha iz Barcelone na dvogodišnju posubdbu.
    Uglavnom gradi se turbo napad i fantastčna momčad koja će podjećati na mađarsku laku konjicu.
    Taktika je jasna. Otprilike ovakva:

Offline D10S

• Forza Fiume
    • Slobodna Država Rijeka
    « Odgovori #177 u: Kolovoz 03, 2019, 19:02:30 »
  • 0
  • 0
  • Kod nas totalni promasaj kod vas bi mogao biti dobar.
    "A ver nenés, con lo que me gusta a mi comprar fincas, caballos finos, mujeres buenas y conciencias papi".

Online Fornax

• Forza Fiume
    • Jebo vse ki nismo mi
    « Odgovori #178 u: Kolovoz 03, 2019, 19:04:49 »
  • 0
  • 0
  • Postava s jednim čovjekom u zadnjoj liniji koji nije Mustafi je svakako napredak u odnosu na zadnju liniju u kojoj jedan od četvorice jest Mustafi, ali ako je nedavna prijateljska s Lyonom pokazatelj ičega, borba za jedno od mjesta koje vode u Europa ligu je najbolje čemu se fan može nadati.

Ekipa u kojoj se najplaćeniji igrač i trener otvoreno ne podnose teško može na išta računati, osim ako se ne izglade nesuglasice (a nekako ne vjerujem).

Online Fornax

• Forza Fiume
    • Jebo vse ki nismo mi
    « Odgovori #179 u: Kolovoz 08, 2019, 12:34:02 »
  • 1
  • 0

• Hehe, kul, super.