• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Arsenal, otočki nogomet i ostale lige ;)  (Prikazano: 7485 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline D10S

• Forza Fiume
  • VOLIM GRAD KOJI TEČE
Odg: Ostale lige
« Odgovori #45 u: Listopad 07, 2018, 17:43:46 »
  • 0
  • 0
  • ova tema bi se umjesto "ostale lige" trebala zvati "Arsenal"  :-*

Offline Projekt Teanna

• Forza Fiume
    « Odgovori #46 u: Listopad 07, 2018, 18:09:33 »
  • 0
  • 0
  • "Velika ljubav prema klubu naglo se smanjila kada je postalo jasno da ju, ako klub vodiš, treba potkrijepiti i novcem. Što Mišković čini od prvog dana i tako već sedam godina." - Danijel Vukušić, 24sata.hr

Offline Fornax

• Forza Fiume
    • Fuck everyone who isn't us.
    « Odgovori #47 u: Listopad 07, 2018, 22:31:58 »
  • 0
  • 0
  • Neka se ponovi 1989.!!! Mogla bi :)

https://en.wikipedia.org/wiki/Liverpool_F.C._0%E2%80%932_Arsenal_F.C._(26_May_1989)

Ni slučajno pobrkati s očajnim američkim remakeom.

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    • Riječki Gay, Srbin, Musliman, Urbani Jugosloven...
    « Odgovori #48 u: Listopad 08, 2018, 12:34:31 »
  • 0
  • 0
  • Divna knjiga, grozan film.

A jučer divno poslijepodne. Arsenal kakvog bih volio gledati. Emery je konačno posložio kockice, veznajci su bliži obrani pa onda čak i Mustafi izgleda ozbiljno, Lacazette je proradio, čak i zaboravljeni Welbeck ima nekog smilsa na krilu/polu špici.

I da... ajmo preimenovat topic u Arsenal. Ja sam za. :)

Offline Projekt Teanna

• Forza Fiume
    « Odgovori #49 u: Listopad 08, 2018, 14:34:04 »
  • 0
  • 0
  • Mustafi izgleda ozbiljno! Ma šta mi pričaš! Šta je sljedeće, Koscielny izgleda ozbiljno?
    "Velika ljubav prema klubu naglo se smanjila kada je postalo jasno da ju, ako klub vodiš, treba potkrijepiti i novcem. Što Mišković čini od prvog dana i tako već sedam godina." - Danijel Vukušić, 24sata.hr

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #50 u: Listopad 08, 2018, 14:44:50 »
  • 0
  • 0
  • Ajde nije Koscielny baš toliko loš. Za Mustafija je izmislio defanzivu.

Doduše, za Mustafija je i Punčec izmislio defanzivu.

Edit:

:o
    « Zadnja izmjena: Listopad 08, 2018, 15:02:30 od Fornax »

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #51 u: Listopad 08, 2018, 15:21:18 »
  • 0
  • 0
  • Šta je sljedeće, Koscielny izgleda ozbiljno?

Punčec u Arsenalu. :)

A za ozbač: Koscielny je bio ok stoper. Vidjet ćemo kakav će biti nakon oporavaka, ali sasvim ok. Mustafa je rupa. Ali ga Torreira čini manje poroznim. Po meni štoperčina je ono što Arsenalu sada najviše treba. A i desni bek ako Bellerin ne popravi igru u obrani.

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #52 u: Listopad 16, 2018, 18:05:46 »
  • 0
  • 0

•  
    Šta nedostatak sna radi čovjeku...  ;D

Offline D10S

• Forza Fiume
    • VOLIM GRAD KOJI TEČE
    « Odgovori #53 u: Listopad 22, 2018, 18:06:31 »
  • 0
  • 0
  • da ne spamamo temu Rijeke  :). Ne bih htio ni ovdje spamat ali ovo kao da je Arsenal tema  :)

@Fornax

po tvojoj logici svi najveci europski velikani su lopovi: Real, Barca, Juve, Milan, Bayern itd. Ima li netko da redovito osvaja naslove bez sudackih poguranaca, kradja ili kako god da ih nazovemo? Ne pratim engleze jer su mi dosadni ali mora da i medju njima ima klubova koji su pobjedjivali i osvajali trofeje zahvaljujuci sudackim pogurancima ili  kradjama (ovisno s kojeg kuta netko gleda).

Kad bi Arsenal cesce bio u prilici boriti se za trofeje cesce bi imao u svoju korist sudacke pogurance ili ti ga kradje ali u usporedbi sa gore navedenim klubovima Arsenal je mali klub. Mozda danas sutra uleti neki katarski kapital pa ce doci u poziciju da ce mu suci biti naklonjeniji te ce uci u drustvo  europskih lopovskih velikana. Doduse prosle sezone protiv sirotog Milana u Londonu je Arsenal pobijedio uz sudacke pogurance dok ce neki drugi smatrati da je rijec o sudackim  kradjama . Kao sto rekoh ne pratim engleze a vjerujem kad bih isao istraziti povijest Arsenala da bih naisao na razne pogurance, pardon, sudacke kradje  :D.

A sto se tice domacih blaugranera tu se slazem s tobom. To su sve pomodni navijaci ili simpatizeri, jucer ili danas Barca radi Ronaldinha ili Messia, danas Real a sutra netko treci. Isto kao sto ima masu njih koji su poceli navijati za Arsenal radi Henrya.

ja pak navijam za Barcu od kraja osamdesetih a rodom sam iz Spanjolske tako da za razliku od svih vas domacih simpatizera ili navijaca nekih stranih klubova moj izbor da osim Rijeke navijam i za "strani" klub je sasvim logican i opravdan. U biti nije rijec o izboru nego jednostavno se desi da za neki klub navijas i amen.

ps

neki football.london ( ne ulazim u to jesu li im novinari kao ovi iz Imbexa pa ne znam koliko su vjerodostojni) je prosle godine napisao:

Arsenal receive more 'favourable' refereeing decisions than Chelsea or Spurs
    Research suggests Arsene Wenger's side have benefited more than any other top six side 
    Taking the 'Big Six' into isolation, Arsenal have benefited from refereeing decisions the most. Despite Arsene Wenger complaining about a goal ruled out against Stoke City as well as Raheem Sterling winning a penalty for Manchester City this season, they have a club referee affinity level of 64.60%.

Za klub koji nikome nije prijetnja u Engleskoj ima finu naklonjenost sudaca  ;D.
    Sta bi tek bilo da se Arsenal svake sezone bori za naslov .... prvo bi bili engleski lopovi a potom s nekim katarskim kapitalom europski lopovi  ;D ?

« Zadnja izmjena: Listopad 22, 2018, 18:11:45 od D10S »

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #54 u: Listopad 22, 2018, 18:31:26 »
  • 0
  • 0
  • @Fornax

po tvojoj logici svi najveci europski velikani su lopovi: Real, Barca, Juve, Milan, Bayern itd.
    Pitaj Njemce koji ne navijaju za Bayern šta misle o njemu. Barca i Real su bespredmetni, mislim da na europskoj sceni nitko ne krade kao oni i tome bismo mogli do prekosutra. Realovu batinu smo i sami osjetili na guzici (prošle ju je godine osjetio Bayern), a što se Barce tiče, kako je ono Mourinho rekao, "nevjerojatno, ali kako uvijek baš Barcelona?" Od Ovreba na dalje je bilo puno sranja, zadnje ono protiv PSG-a prošle godine. Nije za vraga UEFAlona postala meme.

O Juventusu nemamo šta raspravljati, talijansko pravosuđe je već odavno reklo svoje, ali Milan, ovako na prvu, nemam pojma. Osim što su prošle godine nas pobijedili golo iz ofsajda, ali neka ozbiljnija krađa u njihovu korist u zadnjih 10-15 godina mi ne pada na pamet.

Citat:
    neki football.london ( ne ulazim u to jesu li im novinari kao ovi iz Imbexa pa ne znam koliko su vjerodostojni) je prosle godine napisao:

Arsenal receive more 'favourable' refereeing decisions than Chelsea or Spurs
    Research suggests Arsene Wenger's side have benefited more than any other top six side 
    Taking the 'Big Six' into isolation, Arsenal have benefited from refereeing decisions the most. Despite Arsene Wenger complaining about a goal ruled out against Stoke City as well as Raheem Sterling winning a penalty for Manchester City this season, they have a club referee affinity level of 64.60%.

Bo. Ali ja ne zaboravljam drugi žuti RVP-u za šut nakon suđenog ofsajda protiv Barce one godine. Ajde da mi netko nabroji ukupno tri takva slučaja igdje, otkad prate nogomet. "Nevjerojatno, ali kako uvijek baš Barcelona?"

Offline D10S

• Forza Fiume
    • VOLIM GRAD KOJI TEČE
    « Odgovori #55 u: Listopad 22, 2018, 18:52:33 »
  • 0
  • 0
  • jbt Mourinho, taj krelac bi dao supka da bude trener Barce pa bi pitao: nevjerojatno ali zasto uvijek bas Real  :). Ako Arsenal ikada bude mocan poput klubova koje smo nabrojali vjerojatno ce biti skandaloznih sudjenja i u njegovu korist. I ovo malo sto sam istrazio ispada da nerijetko imaju pristrano sudjenje. Steta sto uopce ne poznajem englesku ligu pa da vidim koji su to jos klubovi koji kradu ... u ocima navijaca nekog malog kluba vjerojatno su mu Arsenal, Man Utd, Chelsea itd lopovi.

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #56 u: Listopad 22, 2018, 22:48:05 »
  • 0
  • 0
  • Eto, Leicester oštećen za penal na Emiratesu...

A Ozil igra kao u najboljim danima:

« Zadnja izmjena: Listopad 22, 2018, 23:30:41 od Fornax »

Offline Projekt Teanna

• Forza Fiume
    « Odgovori #57 u: Listopad 22, 2018, 22:58:45 »
  • 0
  • 0
  • Imao sam sreće i odabrao Arsenal - Leicester. Kakav ponedjeljak večer!

Kakva igra, kakvi golovi. Prekrasan nogomet. Ne mogu vjerovati da je to ista igra, kao ono što ja gledam uživo, a Rijeka je među modernijim i boljim klubovima zadnjih 6 godina u HNL-u. Ipak na temelju 2-3 akcije u Zaprešiću, proglasiti ću Igora kvarnersko-purgerskim Emeryem!

Ovaj zadnji gol, da li je moguće postići tu razinu uigranosti? Predivno. Bravo za Arsenal. Spavaš li mirno Kloppe?

A ne tako davno mi smo sa grande Arsenalom igrali 2:2!!!
    "Velika ljubav prema klubu naglo se smanjila kada je postalo jasno da ju, ako klub vodiš, treba potkrijepiti i novcem. Što Mišković čini od prvog dana i tako već sedam godina." - Danijel Vukušić, 24sata.hr

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #58 u: Listopad 22, 2018, 23:08:30 »
  • 0
  • 0
  • Kad smo mi igrali s Arsenalom??? Sa Sevillom je bilo 2:2. To je ok. Ali ne s Arsenalom.

Anyway, ovo je bila divotica od utakmice iako, da je VARa bi ju Holding svojim glupostima uništio. Penal i drugi žuti bi odveli utakmicu u neke druge vode.
    Obrana je i dalje najlošiji dio, a kad vidim Holdinga kako prodaje neke elezovske fore - ja se prestravim.

Uglavnom... ovo je baš bilo "you can't buy class!".

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #59 u: Listopad 22, 2018, 23:12:43 »
  • 0
  • 0
  • Kad smo mi igrali s Arsenalom??? Sa Sevillom je bilo 2:2. To je ok. Ali ne s Arsenalom.
    Brijem da je htio reći "grande Unai".

Bome, AW mi je jako drag, i pukne me bedara na ovakve stvari, al štaš...

Hector Bellerin je (unatoč autogolu) apsolutno fantastičan. A malog Guendouzija je privilegija gledati, taj će zajedno s Mbappeom gurati Francuze do titule prvaka Europe 2020. pod izbornikom Zinedineom Zidaneom (skrinšotaj da zapamtiš gdje si ovo prvi put čuo). :D

« Zadnja izmjena: Listopad 22, 2018, 23:15:04 od Fornax »