• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Arsenal, otočki nogomet i ostale lige ;)  (Prikazano: 7929 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
Odg: Arsenal, otočki nogomet i ostale lige ;)
« Odgovori #180 u: Kolovoz 08, 2019, 12:55:56 »
  • 0
  • 0
  • Tierney i Luiz danas potpisuju, Bellerin se oporavlja, Holding se vratio treninzima, Koscielny otišao, a i Mustafi je na putu. Nije loše. Možda i obrana bude imala smisla.

Što se tiče Luiza i Guendouzia
    https://twitter.com/SimpsonsArsenal/status/1159345249824772096

:)

Online Fornax

• Forza Fiume
    • Jebo vse ki nismo mi
    « Odgovori #181 u: Kolovoz 08, 2019, 13:01:59 »
  • 0
  • 0
  • Koliko jedan 32-godišnjak kojeg je Chelsea prodao PSG-u za 50 mil. €, pa ga dvije godine kasnije otkupio nazad za 35, da bi ga sad se sad riješio za četvrtinu tog iznosa, može biti pojačanje?

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #182 u: Kolovoz 08, 2019, 13:16:18 »
  • 0
  • 0
  • Čupa je tu. U mom svijetu to je pojačanje.

No, šalu na stranu: da, u pravu si, upitno je to pojačanje. Ali Koscielny je prošle sezone bio gadan kikser, na samu spomen mogućeg odlaska Mustafija gore navijački forumi Arsenala, pa ostaje samo Sokratis kao provjerena kvaliteta i Holding kao nada/solidan igrač. Luiz je i dalje solidan branič, od Mustafija i Koscielnya ne može biti gori, a i s Emeryom je radio u PSGu. Dakle, vjerujem da Emery zna što radi. Cijena je prava sitnica (recimo da se Rugani nudio za 50, a RB Leipzig Upamecana ne želi pustiti za 40 nego traže 90 nečega).
    Po meni dobar deal, iako definitivno treba još jedan provjereni centralni branič.

Online Fornax

• Forza Fiume
    • Jebo vse ki nismo mi
    « Odgovori #183 u: Kolovoz 08, 2019, 13:43:10 »
  • 0
  • 0
  • Laurent Koscielny i Sebastien Squillaci su bili uvjerljivo najgori stoperski par kojeg sam ikad gledao. To je kao da Roberta Punčeca kloniraš i staviš oba u sredinu (ili upariš Punčeca i Mustafija, ne znam šta je gore)... Ali Kos je zato ipak imao jedan period kad je bio solidan, i u klubu i u reprezentaciji. David Luiz... Ne znam šta bih mislio. Ako se Arsenalove ambicije svode na "ne može biti gori od Mustafija" onda u klinac i sve.

Offline D10S

• Forza Fiume
    • La positiva
    « Odgovori #184 u: Kolovoz 17, 2019, 09:15:27 »
  • 0
  • 0
  • kakva golcina ultra veterana. Usao u 87.min a minutu kasnije zabija golcinu.

"A ver nenés, con lo que me gusta a mi comprar fincas, caballos finos, mujeres buenas y conciencias papi".

Online TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #185 u: Kolovoz 17, 2019, 09:41:26 »
  • 0
  • 0
  • Ako izbrišu slučajno: https://streamja.com/16dP

Zadnje škarice kod nas je zabio Erceg tamo pred 13 godina negdje valjda.
    « Zadnja izmjena: Kolovoz 17, 2019, 09:43:09 od TIR »

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #186 u: Kolovoz 17, 2019, 13:16:18 »
  • 0
  • 0

• Ovo se ne viđa baš svaki dan. :)

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #187 u: Kolovoz 19, 2019, 10:48:36 »
  • 0
  • 0
  • https://telesport.telegram.hr/na-prvu/pogledajte-trenutak-u-kojem-je-grunula-atmosfera-na-stadionu-union-berlina-nakon-15-minuta-muka/?fbclid=IwAR2_tRxdAnZ6wQJJ4zeg-IZfTONTtedW9trjvs86A0ePprYlHAAW2Sw2HOQ

Union Berlin. Nakon ujedinjenja - prvi puta u prvoj ligi. Prvih 15 minuta nisu navijali jer je s druge strane stajao Red Bull Leipzig: klub i brend koji utjeljovljuje sve najgore u suvremenom viosko monetariziranom nogometu. Kako su RB Leipzig i RB Salzburg praktički isto - sjetimo se samo kako su otkantali navijače stare Austrije Salzburg i svu njenu povijet. Union Berlin je upravo sušta suprotonost toj priči: povezanost s navijačima je jedna od temeljnih klupskih vrijednosti i ono što su napravili za ovu utakmicu je jedinstveno: svaki navijač je mogao donijeti fotografiju nekog svog prijatelja/rođaka koji je preminuo i nije doživo ulazak Uniona u prvu ligu, a klub je te fotografije tiskao i kao banneri su i oni mogli pogledati utakmicu.
    Svaka im čast. TO je klub sa srcem!!!
    « Zadnja izmjena: Kolovoz 19, 2019, 10:50:51 od Vado mangnar »

Offline d

• Forza Fiume
      • http://samorijeka.com
    « Odgovori #188 u: Kolovoz 19, 2019, 12:05:22 »
  • 0
  • 0
  • Union Berlin. Nakon ujedinjenja - prvi puta u prvoj ligi. Prvih 15 minuta nisu navijali jer je s druge strane stajao Red Bull Leipzig: klub i brend koji utjeljovljuje sve najgore u suvremenom viosko monetariziranom nogometu. Kako su RB Leipzig i RB Salzburg praktički isto - sjetimo se samo kako su otkantali navijače stare Austrije Salzburg i svu njenu povijet.

Na stranu upitan smisao uskraćivanja podrške svojoj momčadi kako bi se protestiralo protiv protivnika, ali ne bi baš rekao da su RB Leipzig i RB Salzburg isto. Da, na koncu ista osoba stoji iza jednog i drugog, ali ono što je napravljeno u Salzburgu je "zločin" prema klubu i tradiciji. Ono što je napravljeno u Leipzigu nije. U Leipzigu nije uopće postojao profesionalni nogomet već 20+ godina, a tako veliki grad (s novim stadionom) je jednostavno čekao da netko s novcem uleti i pokrene priču. I teško je reći da je loše što je netko to napravio.

Jer RB nije ovdje preuzeo neki postojeći, tradicionalni klub (i bolje) nego su doslovno krenuli od nule (ajde, od pola koraka, jer su otkupili licencu nekog 5.-ligaša). Podršku u gradu imaju, stadion je krcat, tisuće ljudi ide na gostovanja.. da, klub je nov, pa što? svi klubovi su nekad bili novi, a kažem, nijedan klub nije morao "umrijeti" da bi se ovaj rodio. Da, imaju drugačiji vlasničku strukturu od ostalih njemačkih klubova (ali ništa neobično za nogomet). Da, glavni financijer im je velika korporacija (isto ništa neobično, i sigurno bolje nego klubovi financirani državnim arapskim/ruskim/mađarskim novcima). I da, naravno da neće nikada imati tradiciju i simpatije kao većina drugih klubova, ali baš da su uzrok tolike mržnje mi se čini neutemeljeno.

Union Berlin je upravo sušta suprotonost toj priči: povezanost s navijačima je jedna od temeljnih klupskih vrijednosti i ono što su napravili za ovu utakmicu je jedinstveno: svaki navijač je mogao donijeti fotografiju nekog svog prijatelja/rođaka koji je preminuo i nije doživo ulazak Uniona u prvu ligu, a klub je te fotografije tiskao i kao banneri su i oni mogli pogledati utakmicu.
    Svaka im čast. TO je klub sa srcem!!!

Ovo je predivno, i šteta da se netko kod nas nije sjetio nečeg takvog za proslavu naslova prvaka.

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #189 u: Kolovoz 19, 2019, 12:22:36 »
  • 0
  • 0
  • Upravo je to i bila moja misao: štata što se toga netko nije sjetio za proslavu naslova prvaka. Puno ih je sanjalo, neki od nas su imali sreće i to doživjeli.

A što se tiče RB Leipzig - slažem se. Nije ta priča u toj mjeri loša kao priča RB Saltzburga. No, ono što mi je krajnje jadno je kada isti vlasnik ima više klubova koji se nadmeću u istim natjecanjima (Euro lige npr.) kao i ono što npr. radi Chelsea s Vitesseom. I naravno, Dinamo s Lokomotivom (iako se čini da je tu došlo do neke mini rupture).

Online Fornax

• Forza Fiume
    • Jebo vse ki nismo mi
    « Odgovori #190 u: Kolovoz 24, 2019, 19:14:29 »
  • 0
  • 0
  • Eto vam VAR... Liverpoolu priznat gol unatoč faulu na Davidu Luizu koji se vidio iz aviona. Koji je smisao uopće?

A Davidu Luizu nažalost nije dugo trebalo da opravda reputaciju. Arsenal se s ovakvom transfer politikom neće još godinama vratiti u elitu. Džabe ti napadač od 80 mil. € ako te buše.
    « Zadnja izmjena: Kolovoz 24, 2019, 19:41:21 od Fornax »

Offline lavic

• Veteran
    « Odgovori #191 u: Kolovoz 25, 2019, 16:40:22 »
  • 0
  • 0
  • Malo za promjenu... Mallorca - R. Sociedad
    Pije se piva, unose se upaljači i plastične bočice... Samo ja kao seljo sakrio upaljač  :-[

« Zadnja izmjena: Kolovoz 25, 2019, 16:42:53 od lavic »

Offline D10S

• Forza Fiume
    • La positiva
    « Odgovori #192 u: Kolovoz 25, 2019, 16:52:39 »
  • 0
  • 0
  • Malo za promjenu... Mallorca - R. Sociedad
    Pije se piva, unose se upaljači i plastične bočice... Samo ja kao seljo sakrio upaljač  :-[

bas cekam utakmicu na SK  :). Koliko je ulaznica pa da malo usporedimo sa cijenama na Ruji  :)
    "A ver nenés, con lo que me gusta a mi comprar fincas, caballos finos, mujeres buenas y conciencias papi".

Offline lavic

• Veteran
    « Odgovori #193 u: Kolovoz 25, 2019, 16:59:31 »
  • 0
  • 0
  • Moja je 35eur
    Ima od 10 do 120. Navodno nisu mijenjali cijene od prošle godine kao zahvala za podršku u 2.ligi.

Offline D10S

• Forza Fiume
    • La positiva
    « Odgovori #194 u: Kolovoz 25, 2019, 17:06:27 »
  • 0
  • 0
  • Moram reci da mi je stadion jebeno ruzan a jos sam se vise iznenadio da je izgradjen 1999. Dakle nije to tako davno.