• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Arsenal, otočki nogomet i ostale lige ;)  (Prikazano: 10215 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline lavic

• Veteran
Odg: Arsenal, otočki nogomet i ostale lige ;)
« Odgovori #195 u: Kolovoz 25, 2019, 17:12:52 »
  • 0
  • 0
  • Moram reci da mi je stadion jebeno ruzan a jos sam se vise iznenadio da je izgradjen 1999. Dakle nije to tako davno.

Sve 4 strane...

Offline Fornax

• Forza Fiume
    • Jebo vse ki nismo mi
    « Odgovori #196 u: Kolovoz 25, 2019, 17:21:21 »
  • 0
  • 0
  • Hajduk je tamo gostovao 2001. Varteks je igrao četvrtfinale kupa kupova s Mallorcom na starom stadionu.

Offline D10S

• Forza Fiume
    • Slobodna Država Rijeka
    « Odgovori #197 u: Kolovoz 25, 2019, 17:28:30 »
  • 0
  • 0
  • Hajduk je tamo gostovao 2001. Varteks je igrao četvrtfinale kupa kupova s Mallorcom na starom stadionu.

Da, gustao sam kad je Mallorca izbacila tovare.
    "A ver nenés, con lo que me gusta a mi comprar fincas, caballos finos, mujeres buenas y conciencias papi".

Offline lavic

• Veteran
    « Odgovori #198 u: Kolovoz 25, 2019, 19:02:10 »
  • 0
  • 0
  • Završilo 0-1. Gol iz kontre u 82'
    Skini stadion i ambijent od 20ak tisuća ljudi, obična HNL utakmica bez ludog tempa i nekih poteza (barem ove 2 ekipe).
    Inače sve neki fini ljudi. Tu i tamo povik s tribina bez nekakvog prevelikog pritiska publike. Nema pljuvačine, psovki... povremeno navijanje grupe iza gola praćeno pljeskom ostatka stadiona i to je to.

Da nismo toliko puni respekta prema ligi mogli bi igrati s njima. Prokletstvo malih liga i stadiona.

Offline D10S

• Forza Fiume
    • Slobodna Država Rijeka
    « Odgovori #199 u: Kolovoz 25, 2019, 20:40:44 »
  • 0
  • 0
  • Završilo 0-1. Gol iz kontre u 82'
    Skini stadion i ambijent od 20ak tisuća ljudi, obična HNL utakmica bez ludog tempa i nekih poteza (barem ove 2 ekipe).
    Inače sve neki fini ljudi. Tu i tamo povik s tribina bez nekakvog prevelikog pritiska publike. Nema pljuvačine, psovki... povremeno navijanje grupe iza gola praćeno pljeskom ostatka stadiona i to je to.

Da nismo toliko puni respekta prema ligi mogli bi igrati s njima. Prokletstvo malih liga i stadiona.

Ako zelis vatrenu atmosferu uvijek u Spanjolskoj spominju navijace Betisa, Seville, ATM-a i mislim Bilbao.
    "A ver nenés, con lo que me gusta a mi comprar fincas, caballos finos, mujeres buenas y conciencias papi".

Offline D10S

• Forza Fiume
    • Slobodna Država Rijeka

Offline Fornax

• Forza Fiume
    • Jebo vse ki nismo mi
    « Odgovori #201 u: Studeni 03, 2019, 11:38:26 »
  • 0
  • 0
  • Fornax, mora da si odusevljen  ;D

https://www.index.hr/sport/clanak/times-ljudi-iz-arsenala-rucali-su-s-mourinhom-emery-ima-jos-dvije-utakmice/2128958.aspx
    Kako ne bi bio.

Nije problem u Unaiu, nego u čitavoj korporativnoj kulturi u tom klubu. Čak bih i volio da Mourinho dođe, raspad sistema biti će veličanstven.

Offline d

• Forza Fiume
      • http://samorijeka.com
    « Odgovori #202 u: Studeni 12, 2019, 13:17:24 »
  • 0
  • 0
  • https://footballtabl.es/english-premier-league/alternative-table/

Jako su zanimljive ove alternativne tablice jer za razliku od običnih tablica daju vizualno jasnu sliku kolike su stvarne razlike između klubova koje možda dijeli samo 1 mjesto na tablici, ili kada je puno klubova nagurano unutar par bodova.

khm khm a evo na primjeru premier lige je to baš lijepo za vidjeti khm khm

Offline Fornax

• Forza Fiume
    • Jebo vse ki nismo mi
    « Odgovori #203 u: Prosinac 06, 2019, 09:21:58 »
  • 0
  • 0
  • https://www.index.hr/sport/clanak/arsenal-ovo-ne-pamti-42-godine-ovo-nije-arsenal/2138170.aspx

Dovedeš jebenog Davida Luiza, ne potjeraš jebivjetra Ozila (generatora kaosa i nediscipline u svlačionici koji je ujedno i najskuplji igrač u povijesti kluba), kapetansku traku daš Granitu Đaki, i onda se čudiš što si postao veća sprdačina na Otoku nego što je jedan Milan trenutno u Italiji... Nije da neki od nas nisu upozoravali na ove stvari uoči početka sezone.

Bože mili, meni je Arsenal nekad bio "comfort food" kad bi Rijeka pušila od raznih Mladosti 127, a danas je obrnuto...  ;D

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #204 u: Prosinac 08, 2019, 09:44:13 »
  • 0
  • 0
  • Ja sam polagao nade u Emerya ali ako nisi u stanju nauciti jezik u godinu dana onda nemas sto traziti u vrhunskum trenerskim vodama. Ali nije sve do njega. Katastrofalna kadrovska politika proteze se na pre Emery razdoblje: Wengerovo davanje mega ugovora Ozilu, dovodjenje nekoliko flopova poput Mustafia. Ali i ovogodisnja politika je bila slaba: Pepe nije za Premiership, pogotovo ne za 65m, spasavanje obrane Luizom je najblaze receno kratkorocno mazanje ociju, holder nedostaje...
    Uglavnom lose.

Offline D10S

• Forza Fiume
    • Slobodna Država Rijeka
    « Odgovori #205 u: Prosinac 18, 2019, 19:59:58 »
  • 0
  • 0
  •  slijedi li kako bi Fornax rekao comfort food ili dodatne frustracije  :)

Offline Fornax

• Forza Fiume
    • Jebo vse ki nismo mi
    « Odgovori #206 u: Prosinac 29, 2019, 15:25:44 »
  • 0
  • 0
  • Trenutak u kojem je Arsenal izgubio utakmicu:

Offline Fornax

• Forza Fiume
    • Jebo vse ki nismo mi
    « Odgovori #207 u: Prosinac 29, 2019, 16:53:24 »
  • 0
  • 0

• Kažu da je ludost ponavljati jedno te isto u nedogled i očekivati drugačiji ishod...

Jebi ga, mi smo svog Punčeca potjerali. A Arsenal... A ako Bog da, izborit će ostanak.

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #208 u: Prosinac 30, 2019, 11:04:35 »
  • 0
  • 0
  • Ma da je samo u njemu problem...
    Ako si gledao utakmicu onda si sigurno primjetio povlacenje Guendouzija koje je moralo rezultirati penalom i drugim zutim. Taj bi potez odredio utakmicu rezultatski, ali ako obratis pozornost na glupave reakcije velikog broja igraca vidjet ces da je Guendouzijev potez samo jedan u nizu takvih. Kiksevi kod trcanja u obranu, kriva postavljanja, nespretna dodavanja, neprimjereni driblinzi... Uglavnom lose poslozeni orkestar s previse kiksera koji su u stanju pucati si u stopalo na random. U bilo kojem trenutku okrenuti tijek utakmice.
    To je stvar selekcije igraca i psiholoskog bremena kojeg su sami sebi postavili na grbacu i sad pritisce. Arteta je dobrodosla promjena, prvih 30 min je bilo njegovo, ali nakon toga je doslo do Arsenal faktora i eto... rezultat je zrcalo toga.
    Morat ce se potjerati vise od jednog pojedinca. Mustafi nije problem jer je ionako prekrizen (ne bi ni igrao da Holding i Socratis nisu ozlijedjeni), problemi su brojniji.

Offline Fornax

• Forza Fiume
    • Jebo vse ki nismo mi
    « Odgovori #209 u: Prosinac 30, 2019, 17:09:44 »
  • 0
  • 0
  • Ma da je samo u njemu problem...
    Ma kakvi, taj klub ima puno dubljih korijenskih problema. Arteta bi morao primijeniti Rožmanovu metodu, ali je pitanje koliku autonomiju trener ima u tom klubu. Po svemu sudeći nikakvu.