• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Igor Bišćan  (Prikazano: 30149 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
Odg: Igor Bišćan
« Odgovori #255 u: Prosinac 15, 2018, 09:51:23 »
  • Dobro rečeno d2.

I ajmo ne biti isključivi. Niti su crna, niti su bijela jedine boje kroz koje se ovo može gledati (niti je to ružićasta btw.) Nit je Bišćan, niti su Armada divote ili grozomorne nakupine organskih spojeva.
    Da, Bišćan je kriv i kažnjen za ono što je napravio. Treba li ga zbog toga maknuti s mjesta trenera NK Rijeke? Ne. Sve je to učinjeno puno ranije i o tome se sve znalo. Treba li ga veličati? Ne. Razultati su izvrsni, ali o nekim njegovim životnim odlukama bi se da dalo diskutirati.

Offline Projekt Teanna

• Forza Fiume
    « Odgovori #256 u: Prosinac 15, 2018, 10:14:39 »
  • Kao da pričamo o ubojstvu pljačkaša koje si zatekao u kući, a ne jednoj odgojnoj glavom o' glavu i pacificiranje drskog taksista koji je fizički nasrnuo na Bleka Stenu.

Da bar Igor pusti kosu malo.
    "Velika ljubav prema klubu naglo se smanjila kada je postalo jasno da ju, ako klub vodiš, treba potkrijepiti i novcem. Što Mišković čini od prvog dana i tako već 7 godina." - D. Vukušić
    Dežurni katastrofičari... koji ne skrivaju guštanje... opet će, izgleda, morati 'pojesti govno'. - D.V

Offline koma

• Veteran
    « Odgovori #257 u: Prosinac 15, 2018, 19:53:26 »
  • Kao da pričamo o ubojstvu pljačkaša koje si zatekao u kući, a ne jednoj odgojnoj glavom o' glavu i pacificiranje drskog taksista koji je fizički nasrnuo na Bleka Stenu.

Da bar Igor pusti kosu malo.

Najebat će Crveni mundiri

Offline Senad Brkić

• Veteran
    « Odgovori #258 u: Prosinac 16, 2018, 00:12:48 »
  • crveni mundiri su već pazarili svoju kesu za zemlju na Ruji, tako da će ovaj put kuco

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Kontra mraku, kontra sili... http://i.minus.com/iSASYvn3yJBVf.gif

Offline d

• Forza Fiume
      • http://samorijeka.com
    « Odgovori #259 u: Prosinac 17, 2018, 10:37:28 »
  • [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=8BSMPQGNGe8[/youtube]

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline Futpeg

• Morčić
    • **
    « Odgovori #261 u: Prosinac 17, 2018, 22:54:34 »
  • Podrška Bišćanu u slučaju "taksist" . Nekoć su taksisti bili gospoda, danas su nekulturni, bezobrazni i prometno nepismeni.

Bravo podrška i Daruvarcu protiv bahate tinejdžerke..
    https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=2050035

Nije bolest sve što boli.

Offline Projekt Teanna

• Forza Fiume
    « Odgovori #262 u: Prosinac 18, 2018, 08:08:15 »
  • https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=sport&id=2050666

Ima puno primjera vrhunskih igrača i užasnih trenera i suprotno, ali mislim da trener ne može biti kompletna osoba, ako nije prošla određeni igrački put. Bišćan jest i to sa respektabilnim trenerima i to se vidi. Vaha (Kek za bogate) i Benitez, a jučer je rekao da mu je Sarri uzor na PSK. SVIĐA MI SE ODABIR! Joj, mislim da nas čeka neki trofejić u 2019., a možda i 2, ali mijenjam Superkup za skupine EL! Ma ne mijenjam ništa!

Citat:
    The concept of 'Sarriball' – or 'Sarrismo' – is essentially a fast-paced, possession-based style of attacking football often likened to a vertical tiki-taka. Much like the style of play made famous by Pep Guardiola during his reign at Barcelona, Sarriball features short and quick passes designed to move play as far up the pitch as quickly as possible.

The new Chelsea boss builds upon this method through pushing the ball out from his back-line, and depends heavily on his defenders holding possession to begin the first instance of attacking threat. Sarri's defenders are the first instigators of the attack – as seen through his use of defender Kalidou Koulibaly at Napoli last season, whose passing and ball control was integral to the Italian side's push for the title.

Tko zna, možda nas čekaju promjene u zadnjoj liniji, dao bi jedno mudo za Mitrovića i Eleza sada Bišćan siguran sam!
    "Velika ljubav prema klubu naglo se smanjila kada je postalo jasno da ju, ako klub vodiš, treba potkrijepiti i novcem. Što Mišković čini od prvog dana i tako već 7 godina." - D. Vukušić
    Dežurni katastrofičari... koji ne skrivaju guštanje... opet će, izgleda, morati 'pojesti govno'. - D.V

Offline Projekt Teanna

• Forza Fiume
    « Odgovori #263 u: Prosinac 27, 2018, 13:20:05 »
  • Lijepi intervju danas u NL sa g. Bišćanom. Obavezno pročitati. Stvarno normalan čovjek. Pravi izbor za Ligu prvaka. Samo da nam Dinamo donese to 2. mjesto u LP.

Sviđa mi se dio gdje nas gotivi kao regiju, odnosno kaže defacto da su Rijeka i Zagreb jednaki mentalitetom i drugačiji od ostatka Hrvatske! Slažem se.

Offline Senad Brkić

• Veteran
    « Odgovori #264 u: Prosinac 27, 2018, 13:38:23 »
  • Lijepi intervju danas u NL sa g. Bišćanom. Obavezno pročitati. Stvarno normalan čovjek. Pravi izbor za Ligu prvaka. Samo da nam Dinamo donese to 2. mjesto u LP.

Sviđa mi se dio gdje nas gotivi kao regiju, odnosno kaže defacto da su Rijeka i Zagreb jednaki mentalitetom i drugačiji od ostatka Hrvatske! Slažem se.

ližeš razroke mošnje, voliš zig-zag medveščak, navijat ćeš za plave da nam donesu LP, voliš pajcek-mentalitet....

Jesi siguran da si na pravom forumu?

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Kontra mraku, kontra sili... http://i.minus.com/iSASYvn3yJBVf.gif

Offline Projekt Teanna

• Forza Fiume
    « Odgovori #265 u: Prosinac 27, 2018, 13:44:59 »
  • Hahaha neznam šta reći, starim, mijenjam se. Naslov prvaka je otopio moje ledeno srce puno gorčine. Kao Grinchu! Evo jučer sam gledao čak 10 sekundi i "4 kafića", ali onda sam ipak povratio.

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #266 u: Prosinac 27, 2018, 14:14:00 »
  • Moze li se negdje procitati interview? NL mi je nedostupan, a portal je bez sadrzaja - clickbait reklo bi se.

Offline Projekt Teanna

• Forza Fiume
    « Odgovori #267 u: Prosinac 27, 2018, 14:26:44 »
  • A biti će sutra - prekosutra cijeli razgovor mislim na portalu, ja bi slikao i skenirao, ali nisam tip koji krade novine iz birca :)

Offline D10S

• Forza Fiume
    • Slobodna Država Rijeka
    « Odgovori #268 u: Prosinac 27, 2018, 15:11:52 »
  • A biti će sutra - prekosutra cijeli razgovor mislim na portalu, ja bi slikao i skenirao, ali nisam tip koji krade novine iz birca :)

Poslikat ili skenirat clanak nakon sto si ga procitao nije kradja novina  :D. Da je Medvescak vec bi ti ovdje naljepio clanak   :D
    "A ver nenés, con lo que me gusta a mi comprar fincas, caballos finos, mujeres buenas y conciencias papi".