• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Igor Bišćan  (Prikazano: 29351 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Senad Brkić

• Veteran
Odg: Igor Bišćan
« Odgovori #270 u: Prosinac 28, 2018, 08:57:13 »
  • Kontra mraku, kontra sili... http://i.minus.com/iSASYvn3yJBVf.gif

Offline Projekt Teanna

• Forza Fiume
    « Odgovori #271 u: Veljača 19, 2019, 09:52:02 »
  • http://www.novilist.hr/Sport/NK-Rijeka/IGOR-BISCAN-Momcad-je-pokazala-karakter-s-obzirom-na-teskoce-ne-mogu-traziti-vise-od-toga?utm_source=Midas&utm_medium=Widget&utm_campaign=MidasFeed

Utihnula ova tema. Di su mudohejteri nestali? Jel moguće da su muda preko noći postala ok?

Što više razmišljam, stvarno mu treba odati priznanje za rezultat u derbiju i igru 2. pol.sa toliko sjebanih igrača na terenu i van terena.

"Velika ljubav prema klubu naglo se smanjila kada je postalo jasno da ju, ako klub vodiš, treba potkrijepiti i novcem. Što Mišković čini od prvog dana i tako već 7 godina." - D. Vukušić
    Dežurni katastrofičari... koji ne skrivaju guštanje... opet će, izgleda, morati 'pojesti govno'. - D.V

Online Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #272 u: Veljača 19, 2019, 10:11:11 »
  • Vranić:
    Citat:
    A Kek je u proteklih pet godina postavio takve stručne standarde da Bišćan ništa bitno u načinu igre nije promijenio otkada je postao trener Rijeke.
    Promijenio se samo odnos igrača prema treneru.
    Mislim da je ovo naprosto netočno. Promjenio je ulogu Pavičiću i upario ga s Lončarom na način na koji Kek nikada nije koristio sredinu terena. Dozvoljava igračima udarac s vrha 16m što je s Kekom bio raritet. Puljića je prestao koristiti kao krilo i postavio ga na jedino pravo mjesto (to što on igra pomalo toplo-hladno je Puljićev problem, ali igra di mora igrati). Dalo bi se još toga reći, ali ova Vranićeva poslanica je jednostavno - netočna i bedasta.

Offline ispod stijena

• Veteran
    « Odgovori #273 u: Veljača 19, 2019, 18:47:36 »
  • Meni smeta kod Bišćana što muda sakrije protiv Hajduka.

Inače bi danas već imali bolji međusobni score. Pas mater i Ivanu Kataliniću, koliko je taj utakmica prodao pa nikad Kantridom nije odzvanjalo Ivane turčine...n. kur..ine!
    Kad se sjetim Milinovića na lijevom bočnom i Juricu Karabatića tada i više nikada na stoperu!

Offline Ton(i)to

• Veteran
    • Vešo:"Ovo je 'istorija"
    « Odgovori #274 u: Lipanj 08, 2019, 10:27:11 »
  • Legende Liverpoola i Borrusie, upravo ušao Biškan.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=O4AnFWOeOgo[/youtube]

Spomenuli su da vodi Ri Že ku  >:(.

Offline Projekt Teanna

• Forza Fiume
    « Odgovori #276 u: Lipanj 18, 2019, 08:35:32 »
  • https://sportske.jutarnji.hr/nogomet/hnl/bivsi-dinamovac-postao-je-trener-pobjednik-biscan-progovorio-o-rijeci-i-odnosu-s-miskovicem-a-evo-sto-misli-o-povratku-zorana-mamica-u-maksimir/9015404/

Citat:
    A u kakvom ste vi odnosu s Miškovićem?

- Odličnom. Omogućio mi je potpunu slobodu u radu, imamo sjajne uvjete, klub je i prije mene funkcionirao jako dobro, a na osobnoj razini čovjek je otvoren, srdačan, neopterećen, stabilan. Baš sam zadovoljan tim odnosom.

Citat:
    Sami kažete “dobro me krenulo”; jer to realna slika, ili vas je pratila i sreća?

- Bez sreće nema ništa. Citirat ću Jordana: “Što više treniram, to imam više sreće”. Sreća je prisutna, ali do ovoga što sam dosad postigao, ključan je ipak uloženi maksimalni trud. Ne samo mene, nego i mojih suradnika, kluba, ali, naravno, i karakternih igrača.

Preokrenuli ste tešku situaciju

Kako lijepo zbori. Pametan i dobar čovjek neki. I voli Rijeku!

Ako uđe u EL u prvoj sezoni i možebitnog osvajanja drugog trofeja zaredom u prve dvije sezone (Superkup), odnosno 4 trofeja iz 4 godine trenerske karijere, da li će se tko usuditi pričati da je kvalitetniji od Keka (ne trofejniji jer za naslov prvaka se trebaju poklopiti i okolnosti izvan travnjaka (od financija kluba do HNS-a / Tatte) na što trener teško može utjecati)? Ja hoću, što opet ne znači nepoštovanje prema Najvećem.
    "Velika ljubav prema klubu naglo se smanjila kada je postalo jasno da ju, ako klub vodiš, treba potkrijepiti i novcem. Što Mišković čini od prvog dana i tako već 7 godina." - D. Vukušić
    Dežurni katastrofičari... koji ne skrivaju guštanje... opet će, izgleda, morati 'pojesti govno'. - D.V

Offline D10S

• Forza Fiume
    • Slobodna Država Rijeka
    « Odgovori #277 u: Lipanj 18, 2019, 08:56:51 »
  • https://sportske.jutarnji.hr/nogomet/hnl/bivsi-dinamovac-postao-je-trener-pobjednik-biscan-progovorio-o-rijeci-i-odnosu-s-miskovicem-a-evo-sto-misli-o-povratku-zorana-mamica-u-maksimir/9015404/

Citat:
    A u kakvom ste vi odnosu s Miškovićem?

- Odličnom. Omogućio mi je potpunu slobodu u radu, imamo sjajne uvjete, klub je i prije mene funkcionirao jako dobro, a na osobnoj razini čovjek je otvoren, srdačan, neopterećen, stabilan. Baš sam zadovoljan tim odnosom.

Citat:
    Sami kažete “dobro me krenulo”; jer to realna slika, ili vas je pratila i sreća?

- Bez sreće nema ništa. Citirat ću Jordana: “Što više treniram, to imam više sreće”. Sreća je prisutna, ali do ovoga što sam dosad postigao, ključan je ipak uloženi maksimalni trud. Ne samo mene, nego i mojih suradnika, kluba, ali, naravno, i karakternih igrača.

Preokrenuli ste tešku situaciju

Kako lijepo zbori. Pametan i dobar čovjek neki. I voli Rijeku!

Ako uđe u EL u prvoj sezoni i možebitnog osvajanja drugog trofeja zaredom u prve dvije sezone (Superkup), odnosno 4 trofeja iz 4 godine trenerske karijere, da li će se tko usuditi pričati da je kvalitetniji od Keka (ne trofejniji jer za naslov prvaka se trebaju poklopiti i okolnosti izvan travnjaka (od financija kluba do HNS-a / Tatte) na što trener teško može utjecati)? Ja hoću, što opet ne znači nepoštovanje prema Najvećem.

trofeji nisu mjerilo necije kvalitete. Doduse nesto moras osvojiti da bi usao u krug velikih trenera/igraca. Ipak, i da osvoji jos jedan trofej jos uvijek ne bih pricao da je Biscan bolji od Keka. Treba proci jos par godina pa cemo tek onda vidjeti. Uglavnom ako se ikada desi da bude bolji od Keka nece mi biti tesko priznati.
    "A ver nenés, con lo que me gusta a mi comprar fincas, caballos finos, mujeres buenas y conciencias papi".

Offline Projekt Teanna

• Forza Fiume
    « Odgovori #278 u: Lipanj 18, 2019, 09:06:39 »
  • Nisu da, pogotovo u HNL-u, ali ulazak u skupine EL definitivno bi bio mjerilo. 1 iz 2 pokušaja barem i naravno najmanje 2. mjesto ove sezone u HNL-u, nije trofej, ali donosi kucanje na vrata Raja i himnu LP u Rijeci. Opet. Od naših nebrojenih naslova viceprvaka (Osijek npr. nikad nije bio 2. - NIKAD) ovaj bi bio = naslovu za mene samo radi prilike ulaska u LP. Treći put :)

Offline D10S

• Forza Fiume
    • Slobodna Država Rijeka
    « Odgovori #279 u: Lipanj 18, 2019, 09:14:30 »
  • Da. Ovu sezonu moramo opet zavrsiti 2. Ako uspijemo, kup i pogotovo superkup (ovaj zadnji mi nista ne znaci) ne moramo ni osvojiti i ja cu biti super zadovoljan  :).
    "A ver nenés, con lo que me gusta a mi comprar fincas, caballos finos, mujeres buenas y conciencias papi".

Online D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #280 u: Lipanj 18, 2019, 11:10:08 »
  • Jesmo li to nakon vječne podjele koji je veći Scoria ili Skočić, dobili potencijalno novu bitku Kek Vs Bišćan?

To be continued....
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
    "... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Online Fornax

• Forza Fiume
    • Jebo vse ki nismo mi
    « Odgovori #281 u: Lipanj 18, 2019, 11:16:30 »
  • Jesmo li to nakon vječne podjele koji je veći Scoria ili Skočić, dobili potencijalno novu bitku Kek Vs Bišćan?

To be continued....
    Ne, ali se nadam da idemo u tom smjeru.

Offline D10S

• Forza Fiume
    • Slobodna Država Rijeka
    « Odgovori #282 u: Lipanj 18, 2019, 11:27:37 »

To be continued....

vrijeme ce pokazati. Ono sto kod Keka nisam volio, a ocito nisam jedini, sto mulce nije nikada uzimao u obzir. A i igrace je uglavnom prilagodjavao svom sustavu a ne sustav igracima. Tu se Biscan pokazao fleksibilniji. Medjutim ne bi ni Biscan stavljao mulce da se nisu dogodile sve one ozljede. Vidjet cemo ove sezone ako ne bude problema sa ozljedama koliko ce i da li ce stavljati mulce. Lepinju necu racunati, ako ne bude prodan, on je ionako u prvih 11.

Online TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #283 u: Lipanj 18, 2019, 11:35:09 »
  • Malo koji trener u prve tri godine svoje karijere uzme ukupno četiri trofeja, od toga dva naslova prvaka. I svaka mu čast, plus pokazuje vrlo kvalitetne ljudske karakteristike, odmjerene izjave, zasad je pun pogodak.

Ali treba još puuuno palente da dođe u rečenicu sa Kekom.

Online Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #284 u: Lipanj 18, 2019, 11:38:26 »
  • Nek osvoji pravenstvo. Takvu palentu lajkamo.