• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Igor Bišćan  (Prikazano: 30147 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Fornax

• Forza Fiume
  • Bring Back RP4
Odg: Igor Bišćan
« Odgovori #300 u: Rujan 17, 2019, 14:21:58 »
  • Pozdrav, Igore. Hvala na kupu, bilo je veličanstveno.

"Mi smo Rijeka i tako ćemo se postaviti." - MK

"Klub misli dugoročno i ja sam takva osoba, volim ambiciozne i ozbiljne projekte" - IB

"U nogometu postoje neke limite i te limite postoje. I tako je, i tu se nema šta pričat." - SR

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #301 u: Rujan 17, 2019, 14:34:24 »
  • Kakav je osjećaj navijati za klub u kojem će jedan Roberto Punčec možda smijeniti dva trenera u godinu dana?

Offline Snjesko

• Veteran
    « Odgovori #302 u: Rujan 17, 2019, 14:51:48 »
  • Kakav je osjećaj navijati za klub u kojem će jedan Roberto Punčec možda smijeniti dva trenera u godinu dana?

Prvo i osnovno Bišćan ostaje trener to je sigurno. Drugo, Punčec nije smijenio niti jednog trenera, pa neće ni njega.
    I treće, da je kojim slučajem točno kao što insinuiraš, postavlja se pitanje za koji klub ti navijaš ako ne znaš kakav je osjećaj?

Online moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #303 u: Rujan 17, 2019, 14:59:48 »
  • Ne sviđa mi se što ovakve izjave idu u javnost. A i nije inteligentan baš taj koji je dao izjavu.
    To je dodatna destabilizacija svlačionice.
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline Fornax

• Forza Fiume
    • Bring Back RP4
    « Odgovori #304 u: Rujan 17, 2019, 15:00:10 »
    RP4, il senatore!  ;D

Ne znam, TIR... Godinu dana traje ovo mučenje. Nevjerojatno kako jedan Kek, zloglasan po nedostatku rotacije, nije imao tih problema, a sada odjednom nismo u stanju povezati dvije utakmice bez da nam se prvotimac ozlijedi. Mislim da je vrijeme za reboot. Jednostavno ne vidim drugi način da se izađe iz limba.

Nego, kakav je osjećaj navijati za klub u kojem će jedan Renato Pilipovič možda postati jedini član stručnog stožera koji će preživjeti taj reboot? Ono, Miško pucne prstima kao Thanos, Biške, Naglić i ekipa se dezintegriraju u prašinu, a Pile pogleda prema njemu i kaže: "I'M IRON MAN!"  ;D

"Klub misli dugoročno i ja sam takva osoba, volim ambiciozne i ozbiljne projekte" - IB

"U nogometu postoje neke limite i te limite postoje. I tako je, i tu se nema šta pričat." - SR

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #305 u: Rujan 17, 2019, 15:10:50 »
  • I Kek je imao jedan period kad je klub ličio na bolnicu na kraju grada, zar se nitko više ne sjeća njegovog prozivanja liječničke službe?

Po meni se više treba baviti vlastitom igrom i mehanizmima u igri nego ovim stvarima koje iako bitne su ipak sporedne.
    Meni je i ovo razmišljanje jako zanimljivo jer sam na tragu toga i takvog razmišljanja i napisao post nakon utakmice. Pustili smo im loptu i onda smo kao što sam već napisao bezglavo trčali za njima.

http://novilist.hr/Sport/NK-Rijeka/STRUCNI-POGLED-Igraci-Rijeke-su-se-fizicki-potrosili-jer-su-prepustili-posjed-lopte-Splicanima?meta_refresh=true

"RIJEKA Nekadašnji reprezentativci i branič Rijeke Hajduka, Elvis Brajković i Luka Vučko ovako su vidjeli posljednji Jadranski derbi na Rujevici:

Luka Vučko:
    .........
    Nastavak je donio bolje izdanje Hajduka. Mislim da nije pretjerano reći da je u tom dijelu igre iznenađujući gol visio u zraku jer Rijeka se povukla. Ne znam o čemu se radi, ali Hajduk je u drugom poluvremenu izgledao hitrije, življe i spremnije, I zbog toga je zasluženo izjednačio. Rijeka mi je u tom razdoblju djelovala fizički potrošeno što je i logično jer kada momčad nema loptu u posjedu, mora puno trčati za njom. ......."
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
    "... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Offline Fornax

• Forza Fiume
    • Bring Back RP4
    « Odgovori #306 u: Rujan 17, 2019, 15:20:06 »
  • I Kek je imao jedan period kad je klub ličio na bolnicu na kraju grada, zar se nitko više ne sjeća njegovog prozivanja liječničke službe?
    Sjećam se, al nisu baš usporedive okolnosti.

Po meni se više treba baviti vlastitom igrom i mehanizmima u igri nego ovim stvarima koje iako bitne su ipak sporedne.
    Čim je član prve ekipe propjevao novinama, to je pokazatelj da je prijeđena točka bez povratka. Za ekipu ili samo za njega, taj dio ćemo vidjeti.

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #307 u: Rujan 17, 2019, 15:38:19 »

• Po meni se više treba baviti vlastitom igrom i mehanizmima u igri nego ovim stvarima koje iako bitne su ipak sporedne.

Čim je član prve ekipe propjevao novinama, to je pokazatelj da je prijeđena točka bez povratka. Za ekipu ili samo za njega, taj dio ćemo vidjeti.

Nisam mislio na ovo što se pojavilo po novinama nego na ova pisanja oko tjelesne spreme i ozljeda.

O ovome što je procurilo iz svlačionice ne znam što bih mislio. Uvijek je bilo takvih izjava u svim klubovima i nama je svako malo netko bio nezadovoljan trenerima, pogotovo su hrabri u trenutku kad zareda par slabijih rezultata. Bišćan je bio igrač i sigurno će znati pravilno postupiti u toj situaciji.

« Zadnja izmjena: Rujan 17, 2019, 15:39:56 od D2 »
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
    "... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Offline d

• Forza Fiume
      • http://samorijeka.com
    « Odgovori #308 u: Rujan 17, 2019, 15:52:44 »
  • Čim je član prve ekipe propjevao novinama, to je pokazatelj da je prijeđena točka bez povratka. Za ekipu ili samo za njega, taj dio ćemo vidjeti.

Ma možda i ne. Ovako stilski mi ovo zvuči kao Župarićeva izjava, i više u stilu zafrkancije / samokritike / kukanja, a ne nekog otvorenog napada na trenera. I ako je to on, onda je to više kritika suigrača (jer se od njega ni ne očekuje da puno trči, niti je primjetno da ima problema s kondicijom). Ali više mi se čini kao pokušaj fore nego nešto zlonamjerno. Ali po eventualnim posljedicama (ili izostanku istih) ćemo vidjeti koliko će dramatično ovo shvatiti u klubu.

Offline Fornax

• Forza Fiume
    • Bring Back RP4
    « Odgovori #309 u: Rujan 17, 2019, 16:45:18 »
  • Ma nema teorije. Svega par sati nakon utakmice se proširila glasina da je u svlačionici bilo kaotično, a sad ovo... To je istup nekoga kome je pun kurac.

Online Evri

• Pionir
    « Odgovori #310 u: Rujan 17, 2019, 18:43:37 »
  • Tesko mi je ne primjetiti da bi ti volio da je nekome pun kurac  ;)
    Meni isto djeluje kao ruganje sami sebi jer realno mi pokušavamo svaki put kada povedemo kontrolirati prostor i glumimo Liverpool ( Biske ) ali nemamo takve igrače u sredini već oni  stvarno trče kao muha nez glave , pa Franko je pokazao kako se igra presing u samo jednoj tekmi plus kada se trci za loptom se vise umara ako se ne trci pametno nego kada je lopta u nogama
    P.S sjećam se kada je Čolak govorio nakon dolaska Biscana da sada ne rade presing konstantno kao kod Keka nego da čekaju i onda napadaju i same linije su bliže našem golu ali u zadnje vrijeme smo stvarno bez učinka u tome i kao muhe bez glave
    Meni je bilo znakovito kako smo nakon gola opet imali snage stisnuti , meni to govori sa se igrači drže onoga šta im trener diktira  i da je to do njegove taktike e sada tko nije skužio još sa se sa loptom teze dobije gol i manje umara nikada niti neće  ::)
    « Zadnja izmjena: Rujan 17, 2019, 18:45:08 od Evri »

Offline Eddie

• Inćun
    • *
    « Odgovori #311 u: Rujan 17, 2019, 20:37:58 »
  • Iz neimenovanog ali  pouzdanog izvora saznajem dio konverzacije između Prskala i Župarića negdje oko 65-70. min u jeku Hajdukove dominacije....
    Prskalo: Izađite van šta ste se svi stisli
    Župarić ga gleda i umorno odgovara: Stari ja ne mogu više...
    Bolje biti prvi nego zadnji

Offline Fornax

• Forza Fiume
    • Bring Back RP4
    « Odgovori #312 u: Rujan 17, 2019, 21:48:42 »
  • Ok, to ipak zvuči kao lovačka.

Offline Eddie

• Inćun
    • *
    « Odgovori #313 u: Rujan 17, 2019, 21:55:54 »
  • A vidi lovačka ne lovačka. Ako lažu mene i ja lažem vas
    Bolje biti prvi nego zadnji

Online Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #314 u: Rujan 17, 2019, 22:10:08 »
  • Iz neimenovanog ali  pouzdanog izvora saznajem dio konverzacije između Prskala i Župarića negdje oko 65-70. min u jeku Hajdukove dominacije....
    Prskalo: Izađite van šta ste se svi stisli
    Župarić ga gleda i umorno odgovara: Stari ja ne mogu više...

I onda krene graditi napad u 80toj.

Puno previše rekla-kazala pričica, nezadovoljstva trkom i rezultatom, dodaj tome lagano bockanje iz NL (da ne kažeš otrovne strelice) i eto kraja svijeta. Kao da se dio navijača pretvorio u južne susjede. Krene mrvu lošije odmah frka-panika. ;)