• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: 35. kolo HNL-a Rijeka - Cibalija 21.5.2017 19h - 10. rock'n'roll utakmica  (Prikazano: 8539 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Fornax

• Forza Fiume
  • Jebo vse ki nismo mi
  • 0
  • 0
  • Usput jako mi je "zasmetalo" što tupasti Krmpotić uz vatrmet kao podlogu nije pustio we are the champion, a nije da ga nisam molio.
    Vrtilo se zato na Gatu.  ;)

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
  • 2
  • 0

• Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
  • 0
  • 0
  • Strašno je to bilo... trnci mi kroz tijelo prolaze dok gledam sažetak. Divotica!!!

Offline Fornax

• Forza Fiume
    • Jebo vse ki nismo mi
  • 0
  • 0
  • Ovaj sažetak se već izlizao, koliko puta sam ga pogledao. Postoji li negdje snimka čitave utakmice u HD-u?

Prekrasan topao dan... Nisam bio pretplatnik i nisam uspio doć do karata (unatoč gomili truda i potezanju veza), pa sam gledao na (krcatom) Gatu Karloline Riječke... Možda najljepša uspomena iz tog popodneva mi je bila kad je završeno prvo poluvrijeme. Bilo je dosta mirno, sunce je već bilo nisko, to je bio onaj "golden hour" kad je svjetlo toplo... Stojim uz more i gledam prema Učki, potpuno smiren... Ekipa je igrala s takvim samopouzdanjem, od prve minute su se postavili kao šampioni... Ni prije prvog gola nije bilo nervoze, jednostavno, ta utakmica je bila dobivena čim je lopta krenula s centra...

I onda Bezjak zabija za 3-0... To je to, the end, prvaci smo, tu ni Cibalia ni suci više ne mogu ništa promijenti. Dosta sam bio prazan, nakon toliko stresnog proljetnog dijela gdje se svaki gubitak bodova gledao kao kataklizma. U biti ispraznio sam se četiri dana ranije. Deveta rokenrol utakmica je najvažniji trenutak u povijesti kluba, bez dvojbe. Nasrao sam se bio kao stoka.  ;D

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
  • 0
  • 0
  • Na stadionu je bilo sumanuto. Kada je bilo jasno da je to - to, pive su stizale sa svih strana. Jednostavno nisi mogao popiti toliko. Ulazak u teren je pak bilo ateriranje pijanog bedaka na travnjak. Vrijedno svih bolova koji su uslijedili idućih dana. Pa ludilo na travnjaku. A onda odlazak do grada...
    Nemam pojma kako sam došao doma.
    Nezaboravno!

Offline Fornax

• Forza Fiume
    • Jebo vse ki nismo mi
  • 0
  • 0
  • Na stadionu je bilo sumanuto. Kada je bilo jasno da je to - to, pive su stizale sa svih strana. Jednostavno nisi mogao popiti toliko. Ulazak u teren je pak bilo ateriranje pijanog bedaka na travnjak. Vrijedno svih bolova koji su uslijedili idućih dana.
    Lagano me probolo u želucu čitajući ovo... Al dobro, ne smijem bit nezahvalan, kad se samo sjetim na koji način sam završio na stadionu protiv Stuttgarta... Nisam trebao ić iz privatnih razloga (to je bio jedan kompliciran i težak period za mene), prijatelj me doslovno zvao sat vremena prije utakmice i kaže "imam kartu viška, aj sa mnom". Nisam ni slutio kakva me večer čeka i da će to postati uspomena za čitav život.

Offline ispod stijena

• Senior
  • 0
  • 0
  • TA utakmica, za mene je bila ona protiv Osijeka na Rujevici kad je Franko zabio penal i digao 8...netom prije početka je Belupo dobio Dinamo.
    Bila je srijeda... i sjećam se da je utakmica počela u , čini mi se u 20h...
    Došao sam doma negdje cca 23:37. A otišao sam direktno sa stadiona doma, a do kuće mi možda treba 15 minuta.
    Kad sam stigao žena je samo u čudu priupitala : “ šta si ti plakao?”...

E da... bio je lijep i taj 21.05.2017.
    Toliko lijep da sam sam sebi rekao sada idem na GO tjedan dana i valjda se Rijeka neće boriti za prvaka sljedećih 5 sezona...