• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: 1. kolo HNL-a, Rijeka - Varaždin, subota 20.07. 19:00  (Prikazano: 2042 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ispod stijena

• Senior
Odg: 1. kolo HNL-a, Rijeka - Varaždin, subota 20.07. 19:00
« Odgovori #90 u: Srpanj 23, 2019, 16:03:32 »
  • 1
  • 0
  • A jednog dana kad ultras kultura neumitno iščezne, šta onda?

Negdje sam čitao da su mladi sve manje i manje zainteresirani za taj đir (što mislim da je dio šireg sociološkog fenomena gdje su dječaci iz generacije u generaciju sve nježniji, a i stopa seksa među tinejdžerima je na najnižoj razini unazad 30 godina il nešto).

Brekalo  :o
    Jel ostaješ u Wolfsburga  ???

Offline Gnjusna Izdajica

• Forza Fiume
    « Odgovori #91 u: Srpanj 23, 2019, 16:06:39 »
  • 0
  • 0
  • Inače na slici se vidi izgradnja atletske dvorane koja je otvorena 2010.
    Da me netko pitao rekao bih da se igralo po danu.

Ali niti ta slika, niti transparent na njoj, niti ta utakmica protiv Metalista nisu obilježili taj dan. Ono što je bitno za taj dan je prvi upis na ovom forumu moje malenkosti

Citat: Pipistrello Volante
    IZVRSNO!

Užasno vam puno hvala!!!
    Pozdrav svima na stadionu - ako veæ ne možemo tamo vrištat - psovat æemo i vrištat po Budimpešti!

btw... pozdrav i gnjusnoj izdajici... prepoznat æe se kad ovo proèita!

Samo tvoj gnjusni izdajica æe veèeras biti na Kantridi dok nekih tamo neæe biti....

Samo da mi srce ne otkaže.

Neki ovdje će se prepoznati.
    Inače zanimljivih 40 stranica o toj tekmi: http://www.forza-fiume.com/forum/index.php/topic,2049.0.html
    since 01.05.1982. RIJEKA – TETEKS 2:2

Online TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #92 u: Srpanj 23, 2019, 16:24:46 »
  • 0
  • 0
  • Ne znam zašto. Smith i nije toliko loš. Ima brzinu, a i relativno prolazan centaršut.

Vrijeme za deranje diploma... :)

Online Fornax

• Forza Fiume
    • Jebo vse ki nismo mi
    « Odgovori #93 u: Srpanj 23, 2019, 16:41:26 »
  • 0
  • 0
  • Ja sam ne tako davne 2016. pokazivao vrata Keku i Bradariću. Za ovo prvo mi je žao.

Online Fornax

• Forza Fiume
    • Jebo vse ki nismo mi
    « Odgovori #94 u: Srpanj 23, 2019, 16:50:57 »
  • 0
  • 0

• Jedino nije baš fer jer je jedno Varaždin, a drugo Dinamo kod 3:0.
    Uf, ovaj post mi je promakao. Dakle Armada sad mora objavljivat before and after video da bi ukazala ljudima na razliku između sa i bez...

Nije dobro...

Offline BUDALA

• Junior
    « Odgovori #95 u: Srpanj 23, 2019, 19:18:57 »
  • 0
  • 4
  • Malo da se vratimo na temu: https://telesport.telegram.hr/hnl-statistika/igrac-kola-dominik-livakovic/

Citat:
    Najviši postotak posjeda lopte imala je Rijeka (60,9 posto), a močad Igora Bišćana upisala je i najviši postotak točnih dodavanja, 91 posto.
    Citat:
    Rijeka je uputila najveći broj dodavanja u suparnički kazneni prostor (36, od čega 16 točnih)
    Citat:
    Riječki defenzivni vezni Ivan Lepinjica imao je čak 111/114 (97 posto) točnih dodavanja
    Stvarno imponira njegova mirnoća i to se savršeno vidi iz ovih brojki. Također, vidi se to da vjerojatno igra previše na sigurno. Ali to je puuuuuno manji problem za ispraviti, jer vidi se da ima kvalitetnu loptu, samo mu treba malo više slobode i samopouzdanja, a to će bez problema doći s nastupima. Još kad malo razvije fiziku, po meni u njemu ima materijala za reprezentativca i igrača za najveće lige.

U momčadi kola:
    Citat:
    Dario Župarić (292), Rijeka

Imao 67/74 točnih dodavanja (0/1 u suparnički šesnaesterac), dobio 9/10 duela i 1/1 start na loptu, presjekao šest dodavanja (jedno na suparničkoj polovici terena) te osvojio devet ‘ničijih’ lopti (dvije na suparničkoj polovici).

Citat:
    Robert Murić (336), Rijeka

Osim što predvodi statističke kategorije broja dobivenih duela (16/24) i uspjelih driblinga (10/14), predvodi i listu strijelaca nakon prvog kola u kojem je dvaput zabio iz dva pokušaja. Usto je upisao 39/45 točnih dodavanja (1/2 ključno, 4/9 u 16m), uspješno startao na loptu 4/4 puta, dvaput presjekao dodavanje (jednom na suparničkoj polovici terena) te osvojio pet ‘ničijih’ lopti (četiri na suparničkoj polovici).

Pored 2 spektakularna gola i najviše uspješnih driblinga, ima i najviše dobivenih duela u cijelom kolu. Ej, od svih 120+ igrača, najviše dobivenih duela ima "pičkičasti hipster".  8)

Ha ha a protiv koga je to Rijeka igrala zadnje kolo, drugoligaša i praktički naše filijale gdje je pola momčadi ili bivši igrači ili sadašnji na posudbi, koji ima badjet 10 puta manji od nas...jake usporedbe...vidit ćemo gemišteka protiv gorštaka kako će odigrat...
    UPRAVA NAPOLJE!(Mamićeve kuje ližete mu skute)