• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Superkup, Dinamo - Rijeka, 13.07. 20:00  (Prikazano: 678 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline moreplovac

• Forza Fiume
Odg: Superkup, Dinamo - Rijeka, 13.07. 20:00
« Odgovori #30 u: Srpanj 17, 2019, 13:38:43 »
  • 0
  • 0
  • .....
    PS
    Ne volim te izjave, Dinamo je puno jači od nas. Savjetovao bih Igoru da to izbjegava . Em nije sportski, em
    mene osobno strašno živcira..
    Ovo, također
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline Projekt Teanna

• Forza Fiume
    « Odgovori #31 u: Srpanj 17, 2019, 14:07:25 »
  • 0
  • 0
  • Bišćan je tu da pobjeđuje Dinamo, otkriva igrače i osvaja trofeje. Ovo prvo još ima bolji score s njima, ovo zadnje - kvačica. Ovo u sredini - čekamo transfer Lepog. Ok jebe ga Hajduk malo da bi osobno nacrtao zlatna muda unutar srca na papiru i napisao Igor.

E sada svatko je pojedinac. Kek je respektirao i Aluminij što je i sportski. Malo bode, ali ono... Čovjek je teški realist, kaže kako je. Jer jači jesu. I to puno. Nepobijedivi nisu i to nije rekao. I pobijeđivao ih je. Za bonbone prema navijačima imamo Capana :D
    "Velika ljubav prema klubu naglo se smanjila kada je postalo jasno da ju, ako klub vodiš, treba potkrijepiti i novcem. Što Mišković čini od prvog dana i tako već sedam godina." - Danijel Vukušić, 24sata.hr

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #32 u: Srpanj 17, 2019, 14:38:32 »
  • 0
  • 0
  • Ne ježi se odmah. Bišćan je više nego opravdao angažman. Vidi se da je (po meni) više taktičar, dok je kek polagao u automatizaciju. Neznam kakav je motivator jer izjave ala Ciro ne daje a vjerojatno je u svlačionici druga priča od ove za medije.
    Uglavnom sjela bi mi jedna pobjeda protiv hajduka (iako mi je dinamet mrži)  ala pobjeda protiv Istre čisto da zaboravim poljudsku ljagu. Sve ostalo zadovoljan čak i bunker protiv dinama. I korekcija izjava.
    Nek nastavi ovako i nek nam poput Gospodina donese duplu krunu pa će pored statue Generala zasjat i jedna zlatna muda.
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo