• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: 1. kolo HNL-a, Rijeka - Varaždin, subota 20.07. 19:00  (Prikazano: 2331 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Gnjusna Izdajica

• Forza Fiume
1. kolo HNL-a, Rijeka - Varaždin, subota 20.07. 19:00
« u: Srpanj 17, 2019, 14:12:42 »
  • 3
  • 0
  • Krastavci i superkup su za nama,
    Dobili smo neke, ali ne i Dinama.

U prijelaznom izgubili samo Slugu (?),
    al golmana listu ipak imamo podugu.

Uigravanje bi treblo bit zadaća laka,
    Jer produžili smo i Gorgona i Čolaka.

Niš to ne znači, bodovi se samo broje,
    I europski nastupi koji moral nam kroje.

Pa neka što punija bude Rujevička bina,
    na prvoj tekmi, protiv pridošlice - Varaždina.
    since 01.05.1982. RIJEKA – TETEKS 2:2

Offline D2

• Forza Fiume
    Odg: 1. kolo HNL-a, Rijeka - Varaždin, subota 20.07. 19:00
    « Odgovori #1 u: Srpanj 17, 2019, 15:52:28 »
  • 0
  • 0
  • Gnjus zaista nadahnuto za prvu utakmicu, da li se to po jutru dan poznaje?

Očekujem pravu "mušku" utakmicu i pregršt golova.

PS na S tribini neće biti barem 3 pretplatnika jer nismo u Rijeci, da se ne brinete i ne svađate puno u raspravama oko broja na tribinama.  8)  ;D ;D ;D ;D ;D
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #2 u: Srpanj 17, 2019, 16:38:50 »
  • 0
  • 0
  • A i Z će biti opustošen za tri duše. Već vidim upise katastrofe. :)
    Ako je Sluga još tu bilo bi zgodno da brani i da se pošteno oprostimo s njim.
    I tri boda uz plijesak Benku!

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #3 u: Srpanj 17, 2019, 16:44:25 »
  • 0
  • 0
  • Da, bilo bi dobro da se bar pojavi na stadionu ako vec neće branit. Da dobije pljesak, zasluženi.
    Tri boda, obavezno
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #4 u: Srpanj 18, 2019, 09:06:23 »
  • 0
  • 0

• A i Z će biti opustošen za tri duše. Već vidim upise katastrofe. :)
    Ako je Sluga još tu bilo bi zgodno da brani i da se pošteno oprostimo s njim.
    I tri boda uz plijesak Benku!

Hebate led Vado pa to je već 6 pretplatnika manje, što smo to učinili?!? U postocima je to već respektabilnih 0,15% manja posjećenost pretplatnika! Derbi navijač i pozeri kojima Varaždin nije napet ili im nešto smeta (novi dresovi, Pile, vremenski uvjeti,... pick one).  8)

PS nego uvijek negdje u ovo vrijeme imamo rasprave i čuđenja kako je posjeta slaba i gdje su silni pretplatnici, zašto ne ustupe karte ako već ne dolaze, itd, itd... Posjeta se uvijek uspoređuje s brojem pretplatnika što je i OK, jer tu se radi ipak o velikom postotku, ako ne i svim, stalnim posjetiocima Rujevice (za ostale znamo zašto ne dolaze u ećem broju jer su pojedinačne karte na dan utakmice preskupe i jedino ih se značajno više proda za derbije ili ako Rijeka ima ekstremno dobru sezonu).
    Odgovor je vrlo jednostavan, ljeto je. Ljudi koriste svaki slobodan trenutak i odlaze vikendom van grada. Posjeta bi bila malo bolja jedino kada bi se utakmice igrale u nedjeljnom večernjem terminu jer bi ljudi stigli na utakmicu, skrativši vikend. Zato za neko realno praćenje Rijeke uzmite posjete od 9. mjeseca na dalje kad počinje škola i velika većina polako smanjuje vikend odlaske iz Rijeke.

"Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.

Offline d

• Forza Fiume
      • http://samorijeka.com
    « Odgovori #5 u: Srpanj 18, 2019, 09:32:19 »
  • 0
  • 0
  • U zadnje 2 godine je recimo prosjek u prva 3 kola čak 5300 što je jako lijepa brojka (samo jedna tekma je bila derbi s Hajdukom, i bez nje je prosjek 5000).

Sigurno ljeti nekoliko pati posjeta zbog godišnjih itd, ali mislim da to pokrije zanos nove sezone, predstojeće europe, (nekad) novih igrača itd.. a zima negativnije utječe na posjetu nego ljeto.

Offline Fornax

• Forza Fiume
    • Jebo vse ki nismo mi
    « Odgovori #6 u: Srpanj 18, 2019, 09:34:51 »
  • 0
  • 0
  • Citat:
    Zato za neko realno praćenje Rijeke uzmite posjete od 9. mjeseca na dalje kad počinje škola i velika većina polako smanjuje vikend odlaske iz Rijeke.

Mislim da brojke opovrgavaju tu tezu. Prošle sezone su prva dva kola (Gorica, Inter) oba bila debelo iznad ukupnog godišnjeg prosjeka (u kojem su uračunati i derbiji). S time da je oba puta "navjerniji" sjever bio manje od 50% popunjen, a "obiteljski" istok preko 80% pun.

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #7 u: Srpanj 18, 2019, 10:18:19 »
  • 0
  • 0
  • Citat:
    Zato za neko realno praćenje Rijeke uzmite posjete od 9. mjeseca na dalje kad počinje škola i velika većina polako smanjuje vikend odlaske iz Rijeke.

Mislim da brojke opovrgavaju tu tezu. Prošle sezone su prva dva kola (Gorica, Inter) oba bila debelo iznad ukupnog godišnjeg prosjeka (u kojem su uračunati i derbiji). S time da je oba puta "navjerniji" sjever bio manje od 50% popunjen, a "obiteljski" istok preko 80% pun.

Zaboravljaš euforiju zbog godine prije.  ;) Ne gledati samo jednu godinu.

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #8 u: Srpanj 18, 2019, 10:22:34 »
  • 0
  • 0
  • U zadnje 2 godine je recimo prosjek u prva 3 kola čak 5300 što je jako lijepa brojka (samo jedna tekma je bila derbi s Hajdukom, i bez nje je prosjek 5000).

Sigurno ljeti nekoliko pati posjeta zbog godišnjih itd, ali mislim da to pokrije zanos nove sezone, predstojeće europe, (nekad) novih igrača itd.. a zima negativnije utječe na posjetu nego ljeto.

Sve jako ovisi o rezultatu i vremenskim prilikama što se zime tiče. Znam, teško je to sve uzeti u obzir i statistički vrednovati, ali prošla sezona u ovom "zimskom" djelu je u sebi imala loš rezultat, ostavku Keka, bojkot Armade i vremenske uvjete gdje se ne sjećam da li sam jednu utakmicu u zimskom djelu išao, a da nisam ili bio u kišnom izdanju ili mislio o tome hoće li pasti sada ili za koju minutu kiša.

Offline Fornax

• Forza Fiume
    • Jebo vse ki nismo mi
    « Odgovori #9 u: Srpanj 18, 2019, 10:23:26 »
  • 0
  • 0
  • Citat:

Čini mi se da si prespavao jednu sezonu. :)

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #10 u: Srpanj 18, 2019, 11:05:43 »
  • 0
  • 0
  • Citat:

Čini mi se da si prespavao jednu sezonu. :)

Ma to je takozvana pijana sezona, tu je još bilo euforije. Ono liga prvaka, desna strana netaknuta na početku, euro skupina, ....  8)

Offline Gnjusna Izdajica

• Forza Fiume
    « Odgovori #11 u: Srpanj 18, 2019, 11:15:01 »
  • 0
  • 0
  • Ma to je takozvana pijana sezona
    Mislim da nam samo fali pijani transfer da popunimo kolekciju. Ili, prema nekim upisima, je svaki naš transfer bar pripit. Srećko?!
    since 01.05.1982. RIJEKA – TETEKS 2:2

Online TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #12 u: Srpanj 20, 2019, 10:07:14 »
  • 0
  • 0
  • Gorgon ozlijeđen što valjda znači igranje Bušnje. A to nimalo ne zvuči loše, netko okomitiji na lijevom krilu.

Prskalo - Raspopović, Punčec, Župarić, Tomečak - Lepnjica, Halilović - Kvržić, Pavičić, Bušnja - Čolak

Offline Fornax

• Forza Fiume
    • Jebo vse ki nismo mi
    « Odgovori #13 u: Srpanj 20, 2019, 10:24:03 »
  • 0
  • 0
  • Gorgon ozlijeđen što valjda znači igranje Bušnje.
    Ne znam gdje bi od šoka. Koliko je ozbiljno?

Offline d

• Forza Fiume
      • http://samorijeka.com
    « Odgovori #14 u: Srpanj 20, 2019, 10:33:55 »
  • 0
  • 0
  • Gorgon ozlijeđen što valjda znači igranje Bušnje.
    Ne znam gdje bi od šoka. Koliko je ozbiljno?

Ne zna se još:

Citat:
    jedina novost je ozljeda Gorgona koji nije trenirao od Superkupa. Osjetio je bol u koljenu. Vidjet ćemo da li će trebati obavljati dodatne pretrage.

http://www.novilist.hr/Sport/NK-Rijeka/IGOR-BISCAN-Nije-mala-stvar-izgubiti-prvoga-vratara-ali-imamo-Prkija-i-tu-smo-mirni