• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: 2. kolo HNL-a, Lokomotiva - Rijeka, subota 27.07. 21:00  (Prikazano: 1397 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline moreplovac

• Forza Fiume
Odg: 2. kolo HNL-a, Lokomotiva - Rijeka, subota 27.07. 21:00
« Odgovori #45 u: Srpanj 28, 2019, 11:48:00 »
  • 0
  • 0
  • Joj da, ona lopta Murica za Pavketa čisti bombon. Dolazili su Loncar i colak u sredinu šteta da ju nije uspio zavrnut ali ne krivim ga.
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline D10S

• Forza Fiume
    • La positiva
    « Odgovori #46 u: Srpanj 28, 2019, 12:01:04 »
  • 0
  • 0
  • Da je Pavke zabio sad bi pricali da je Muriceva lopta bila potez utakmice. Takvi potezi donose EL.
    "A ver nenés, con lo que me gusta a mi comprar fincas, caballos finos, mujeres buenas y conciencias papi".

Offline Fornax

• Forza Fiume
    • Jebo vse ki nismo mi
    « Odgovori #47 u: Srpanj 28, 2019, 12:20:53 »
  • 0
  • 0

• Sad kad bi meni Bišćan objasnio tko ovdje šta igra...

Da je Pavke zabio sad bi pricali da je Muriceva lopta bila potez utakmice.
    Apsolutno. Jedino što je Pavičić stvarno vrhunski usrao s onim pokušajem driblanja golmana. Mislim da se tu vidi malo kriza samopouzdanja, jer recimo Čolak bi na njegovom mjestu bez razmišljanja odmah išao na loptu i pucao, pa šta bude, a kod Pavičića se malo vidjelo oklijevanje.
    « Zadnja izmjena: Srpanj 28, 2019, 13:18:33 od Fornax »

Offline ispod stijena

• Senior
    « Odgovori #48 u: Srpanj 28, 2019, 16:27:50 »
  • 1
  • 0

• Sad kad bi meni Bišćan objasnio tko ovdje šta igra...

Objasnio bi tebi i kolegi D10S da igrači tipa Muric ne nose ligu Uefe, bez obzira na lucidan potez.
     Tu su lucidno ostala dva igrača Lokosice sama jer Murinjo nije ispratio do kraja.
    A dobro se vidi u donjem dijelu ekrana da se i Lončar vraća.
    To je rizik “visokog” postavljanja beka.
    Nisam vidio akciju Rijeke koja ne prethodila ovom, ali za zaključiti je da je Tomecak ostao visoko, Puncec je išao zatvarati njegovu poziciju, Zuparic prvu stativu, Tomecak u “ispadanju” povratnu loptu, Kvrzic glumi drugog stopera.
    Upitna je pozicija Lepinjice odnosno sto je prethodilo akciji...možda su i lepi i Tomecak u prethodnoj akciji zbog krivog pasa ispali. Da je to na postavljenu obranu bilo bi problematično.
    Uglavnom Puncec, Zuparic i Kvrzic su najmanje krivi u ovoj situaciji...

Offline D10S

• Forza Fiume
    • La positiva
    « Odgovori #49 u: Srpanj 28, 2019, 16:32:35 »
  • 0
  • 0
  • jbg, koliko je do sada Puncec kiksao pa moze onda i umjetnik. Svakako ce prije on donijeti EL nego primjerice Puncec.
    "A ver nenés, con lo que me gusta a mi comprar fincas, caballos finos, mujeres buenas y conciencias papi".

Offline Fornax

• Forza Fiume
    • Jebo vse ki nismo mi
    « Odgovori #50 u: Srpanj 28, 2019, 17:03:31 »
  • 0
  • 0
  • jbg, koliko je do sada Puncec kiksao pa moze onda i umjetnik. Svakako ce prije on donijeti EL nego primjerice Puncec.
    Punčecu piši faul za žuti karton na rubu 16, gdje je Zebec Uzuniju ni krivom ni dužnom dao žuti za simuliranje.

Osim toga, korektna partija.

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #51 u: Srpanj 28, 2019, 17:08:40 »
  • 0
  • 0
  • Punčec neloš jučer, bezvezna izbijanja u aut kad može preko centra, ali sasvim solidan na opće čuđenje. Na slici iznad fali Lončar koji nije ispratio desnog beka #26, mora istrčati Punčec, i čitava obrana se miče za jedan ulijevo radi čega Kvrža ostaje između dva igrača i još radi grešku pritrčavanja pa je Uzuni ostao sam. Sreća pa je...

Offline D10S

• Forza Fiume
    • La positiva
    « Odgovori #52 u: Srpanj 28, 2019, 17:09:14 »
  • 0
  • 0
  • Osim toga ako se ne varam za tu akciju Lokosa koja je umalo razultirala golom glavni je krivac Halil koji je krivo dodao loptu i dok traje  kontranapad on lagano trci natrag kao da se to njega ne tice.

Kad spominjem kikseve Punceca mislim na ove dvije sezone koliko je tu ...a i u zadnjoj je kiksao i primili smo gol.
    « Zadnja izmjena: Srpanj 28, 2019, 17:11:18 od D10S »

Offline Projekt Teanna

• Forza Fiume
    « Odgovori #53 u: Srpanj 28, 2019, 19:40:11 »
  • 0
  • 0
  • Sjećam se toga da. U pravu si. Za naslov HNL-a nije dovoljno biti najbolji na travnjaku samo, iako smo srećom bili pa je naslov potpuno čist.
    "Velika ljubav prema klubu naglo se smanjila kada je postalo jasno da ju, ako klub vodiš, treba potkrijepiti i novcem. Što Mišković čini od prvog dana i tako već 7 godina." - D. Vukušić
    Dežurni katastrofičari... koji ne skrivaju guštanje... opet će, izgleda, morati 'pojesti govno'. - D.V