• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: 1. kolo HNL-a, Rijeka - Varaždin, subota 20.07. 19:00  (Prikazano: 2580 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Fornax

• Forza Fiume
  • Jebo vse ki nismo mi
Odg: 1. kolo HNL-a, Rijeka - Varaždin, subota 20.07. 19:00
« Odgovori #30 u: Srpanj 21, 2019, 09:28:18 »
  • 0
  • 0
  • Prki sigurno nije bio najbolje postavljen, na ovoj poziciji nije mogao ništa ali nezz šta je radio toliko vani,
    Prki je zaboravio s kime ima posla. U 95/100 slučajeva se ovdje igrač s loptom ne uspijeva izboriti za šut.

Offline goginho

• Forza Fiume
    « Odgovori #31 u: Srpanj 21, 2019, 09:35:17 »
  • 0
  • 0
  • Prki sigurno nije bio najbolje postavljen, na ovoj poziciji nije mogao ništa ali nezz šta je radio toliko vani,
    Prki je zaboravio s kime ima posla. U 95/100 slučajeva se ovdje igrač s loptom ne uspijeva izboriti za šut.

možda, lopta je trebala biti izbijena ili blokirana ali svejedno nezz koji qrac je on izlazio u takvoj situaciji?

anyway, drago mi je da je na golu, uvijek sam smatrao da je pomalo nefer zamjenjen kao jedinica nakon osvajanja duple krune i da je zaslužio više kredita, ali klupska politika je bila mlađi golman s mogućnošću zarade što je također razumljivo. osim kod gola, imao je nekoliko 'bisernih' ispucavanja preko noge, brate mili ne može si to dozvoliti, jer nam suparnik lupa neku polukontru.

danas se traže golmani koji dobro igraju nogom u polju, Alisson, Ter Stegen, Neuer, Ederson, a Prkiju preko noge pređe gotovo svako ispucavanje bez značajnijeg pritiska.. bojim se da se mora opet dokazivati, ali kvale za EL su pred vratima i kiksevi su jebeno skupi..

Offline Fornax

• Forza Fiume
    • Jebo vse ki nismo mi
    « Odgovori #32 u: Srpanj 21, 2019, 09:40:32 »
  • 0
  • 0
  • uvijek sam smatrao da je pomalo nefer zamjenjen kao jedinica nakon osvajanja duple krune i da je zaslužio više kredita,
    Šta nije imao nekih problema s leđima? Imao je loših partija, Hajduku je praktički poklonio pobjedu na Rujevici po onoj buri. Ali isto tako je Slugi dugo trebalo da se digne na neki solidan nivo.

Offline Projekt Teanna

• Forza Fiume
    « Odgovori #33 u: Srpanj 21, 2019, 09:40:52 »
  • 0
  • 0
  • Odlična utakmica. Mi prvo poluvrijeme baš kao Osijek npr. raskidano, usprkos golu, ali drugo rutina i da nije Murke kao Messi / Kone zabio predivan gol zabili bi nešto drugo.

Moja lista top 3 igrača utakmice:

1. Murić
    2. Lepinjica (jebote kakve lopte ima, pogotovo 2. pol)
    3. Kvrzic

Nagrada Projektovo srce za jučerašnju tekmu: Župarić (stijena, uklizavao, izbacivao, malo i vukao...)

Tko za Murića nebi došao na stadion taj mi nije jasan, ali 4700 gledatelja za 20.7. i Varaždin je fenomenalna posjeta, vrlo iznenađujuća. Da su bili tu i oni koji zbog 2. pomoćnog ne dolaze bilo bi preko 5000 i savršena nogometna noć, ali i ovako čista pozitiva i pozdravljanje tribina i naravno glavni znak da je sve ok sa lovom: VATROMET! Rokaj Miško! I hvala.

Jedino je Benko malo razočarao sa kmečanjem i foliranjem, ali dobro pobrao je pljesak na kraju. Kao i Vuga na početku i Vuk kod zamjene.
    « Zadnja izmjena: Srpanj 21, 2019, 09:42:23 od Projekt Teanna »
    "Velika ljubav prema klubu naglo se smanjila kada je postalo jasno da ju, ako klub vodiš, treba potkrijepiti i novcem. Što Mišković čini od prvog dana i tako već 7 godina." - D. Vukušić
    Dežurni katastrofičari... koji ne skrivaju guštanje... opet će, izgleda, morati 'pojesti govno'. - D.V

Offline Fornax

• Forza Fiume
    • Jebo vse ki nismo mi
    « Odgovori #34 u: Srpanj 21, 2019, 09:43:52 »
  • 1
  • 0
  • 2. Lepinjica (jebote kakve lopte ima, pogotovo 2. pol)
    Ako s Lepim ne probijemo 10 milijuna, džabe nam sve.

Kao i Vuga na početku i Vuk kod zamjene.
    Kako se zaboravljaju neke stvari. Al dobro, i ja sam mu zapljeskao.

Offline Projekt Teanna

• Forza Fiume
    « Odgovori #35 u: Srpanj 21, 2019, 09:44:27 »
  • 0
  • 0
  • uvijek sam smatrao da je pomalo nefer zamjenjen kao jedinica nakon osvajanja duple krune i da je zaslužio više kredita,
    Šta nije imao nekih problema s leđima? Imao je loših partija, Hajduku je praktički poklonio pobjedu na Rujevici po onoj buri. Ali isto tako je Slugi dugo trebalo da se digne na neki solidan nivo.

Poštujem vrlo Prskala, ali kad vidim Nevistića preko puta kako brani i kako izgleda na terenu i kako raspoređuje autoritativno suigrače ne mogu ne pomisliti da je totalni luđak ga dao na posudbu. Totalni.
    "Velika ljubav prema klubu naglo se smanjila kada je postalo jasno da ju, ako klub vodiš, treba potkrijepiti i novcem. Što Mišković čini od prvog dana i tako već 7 godina." - D. Vukušić
    Dežurni katastrofičari... koji ne skrivaju guštanje... opet će, izgleda, morati 'pojesti govno'. - D.V

Offline goginho

• Forza Fiume
    « Odgovori #36 u: Srpanj 21, 2019, 09:56:17 »
  • 0
  • 0

Poštujem vrlo Prskala, ali kad vidim Nevistića preko puta kako brani i kako izgleda na terenu i kako raspoređuje autoritativno suigrače ne mogu ne pomisliti da je totalni luđak ga dao na posudbu. Totalni.

Nevistić lani nije bio standardna jedinica u Varaždinu, branio je koliko se sjećam 20 tekmi.. treba mu puna sezona, mislim da je jako dobra odluka posudba..

Je, Prki je imao kiks, i neku povredu ali lako je zamjenen, bez nekog kredita

Offline Best of the Best

• Inćun
    • *
    « Odgovori #37 u: Srpanj 21, 2019, 10:02:20 »
  • 1
  • 0
  • Nismo još na nekoj razini, osim dvije mastorije Murića složene su tek dvije šanse za gol:

- ulazak Čolaka nakon lopte u prostor i obrana Nevistića
    - udarac Bušnje

Što je premalo s obzirom da smo igrali protiv novopečenog prvoligaša. Potrebno je više okomitosti i manje pimplanja u 16. Trebaju poraditi na polukontrama - svaka polukontra mora rezultirati udarcem na gol.

Atmosfera iznenađujuće dobra, skoro 5000 gledatelja, odličan orkestar koji je tribine povremeno bacao u trans, pored zapada uključivao se i istok, navijanje bez divljanja. Prava europska atmosfera dostojna Rijeke.

Offline ispod stijena

• Senior
    « Odgovori #38 u: Srpanj 21, 2019, 10:04:37 »
  • 0
  • 0
  • Nakon ovog se pise samo pobjeda i individualne akcije Murica.
    Imao je i par povratnih sprinteva i uklizavanja. Najbolja njegova utakmica u dresu Rijeke skembi unatoč.

Kvrzic totalno van forme. Nadam se da ono prošle sezone nije bio labuđi pjev.
    Isto tako Prskalo, ništa radi gola, vise radi govora tijela.

Zašto Vuk nije bio ni na klupi?

Ostalo standard. Pavičić pospan, Lepinjica bi po meni trebao biti aktivniji, kao da je u prvim utakmicama imao vise slobode, odnosno da je vise riskirao i pokušavao.

Najviše se digao Halilovic, motoričan , nudi se i pokušava.
    Tomecak rutinirano i Raspopovic je u drugom poluvremenu se dizao dosta visoko izmjenjivi poziciju sa Kvrzicem.

Offline Projekt Teanna

• Forza Fiume
    « Odgovori #39 u: Srpanj 21, 2019, 10:09:57 »
  • 0
  • 0
  • Nismo još na nekoj razini, osim dvije mastorije Murića složene su tek dvije šanse za gol:

- udarac Bušnje

Što je premalo s obzirom da smo igrali protiv novopečenog prvoligaša. Potrebno je više okomitosti i manje pimplanja u 16. Trebaju poraditi na polukontrama - svaka polukontra mora rezultirati udarcem na gol.

Atmosfera iznenađujuće dobra, skoro 5000 gledatelja, odličan orkestar koji je tribine povremeno bacao u trans, pored zapada uključivao se i istok, navijanje bez divljanja. Prava europska atmosfera dostojna Rijeke.

Da, baš ugodna obiteljsko-europska atmosfera. Mali Sarpsborg, da nije bilo opravdanog jebanja majke netalentiranom sudcu za obje strane.

Jertec je odlično stajao na terenu, tko bi rekao da će od padavičara doći takav defenzivni veznjak, bježali smo od njega dok laku konjicu u sredini nije zamijenio Capan. A što se tiče udaraca na gol, čekam Vadu da nešto kaže jer za mene je ovo bio mali Arsenal jučer, odnosno htjeli smo prečesto ući s loptom u gol. Što smo i uspjeli :)

Tibor je motoričan i divlja na terenu, ali griješio je previše jučer da bi me zadovoljio, ali inače je on zlata vrijedan nam.
    « Zadnja izmjena: Srpanj 21, 2019, 10:11:32 od Projekt Teanna »

Offline Fornax

• Forza Fiume
    • Jebo vse ki nismo mi
    « Odgovori #40 u: Srpanj 21, 2019, 10:15:06 »
  • 0
  • 0
  • - ulazak Čolaka nakon lopte u prostor i obrana Nevistića
    Kvržić mu je tu dao fenomenalnu loptu. Onda opet u drugom poluvremenu (čim se vratio na svoju prirodnu poziciju):

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #41 u: Srpanj 21, 2019, 10:29:40 »
  • 1
  • 1
  • Kakva atmosfera ljudi moji, o čemu vi pričate? Pa nama sa tribine nogometnog stadiona svira limena glazba svakih 10 minuta, navijalo se možda 120 sekundi ukupno. Ne kužim što sam ja to gledao jučer, a što vi? Tribine kao u Koprivnici.

Netko je spomenuo Nevistića gore, a on sa svojih 197cm dobije gol iz slobodnjaka u svoj kut, nije se ni pomaknuo s crte. Ostatak utakmice jedino što je obranio je bio udarac Čolaka u 1.p., ovo ostalo je ili u njega ili pored/preko gola.

Offline D10S

• Forza Fiume
    • Slobodna Država Rijeka
    « Odgovori #42 u: Srpanj 21, 2019, 10:36:03 »
  • 0
  • 0
  • zaliti se na Prskala koji nije branio gotovo 2 sezone a do nedavno smo imali golmana koji je svako malo kiksao ... strava  ;D

Meni bi Kvrza igrao DB.
    "A ver nenés, con lo que me gusta a mi comprar fincas, caballos finos, mujeres buenas y conciencias papi".

Offline Best of the Best

• Inćun
    • *
    « Odgovori #43 u: Srpanj 21, 2019, 11:24:35 »
  • 1
  • 1

- udarac Bušnje

Da, baš ugodna obiteljsko-europska atmosfera. Mali Sarpsborg, da nije bilo opravdanog jebanja majke netalentiranom sudcu za obje strane.

Jertec je odlično stajao na terenu, tko bi rekao da će od padavičara doći takav defenzivni veznjak, bježali smo od njega dok laku konjicu u sredini nije zamijenio Capan. A što se tiče udaraca na gol, čekam Vadu da nešto kaže jer za mene je ovo bio mali Arsenal jučer, odnosno htjeli smo prečesto ući s loptom u gol. Što smo i uspjeli :)

Tibor je motoričan i divlja na terenu, ali griješio je previše jučer da bi me zadovoljio, ali inače je on zlata vrijedan nam.

Atmosfera super sa dosta potencijala za budućnost. Prava primorska i europska bez balkanizama, tipa ubij ovog ubij onog. Baš sam ponosan da se može dobro navijati i bez crnih fantomki.

Upravo tako, kao Arsenal. Igrač u 16 mora pucati na gol a ne skrivati loptu.

Treba više odvažnosti na svim poljima igre. Mada će to doći sa utakmicama.

Tibor se pokazao kao vrlo zahvalan igrač, nije neka klasetina ali zna i može. Sjetimo se kako su ga dočekali susjedi, pljuvačina po dečku a još nije bio niti dres obukao.

Offline Best of the Best

• Inćun
    • *
    « Odgovori #44 u: Srpanj 21, 2019, 11:40:04 »
  • 0
  • 0
  • - ulazak Čolaka nakon lopte u prostor i obrana Nevistića
    Kvržić mu je tu dao fenomenalnu loptu. Onda opet u drugom poluvremenu (čim se vratio na svoju prirodnu poziciju):

Kvrža DB, Murquessi na krilu, Raspopović neka se malo strpi. Kvrža je samo u proljetnom dijelu sezone skupio 10 asista na DB.