• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: 1. kolo HNL-a, Rijeka - Varaždin, subota 20.07. 19:00  (Prikazano: 2332 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ispod stijena

• Senior
Odg: 1. kolo HNL-a, Rijeka - Varaždin, subota 20.07. 19:00
« Odgovori #45 u: Srpanj 21, 2019, 12:09:24 »
  • 0
  • 0
  • Treba spomenuti i Benka.
    Mislim da je ono njegovo ponašanje jučer u jednu ruku i dokaz zašto ga se u ono vrijeme brze bolje prodalo.
    Igrač je bio dobar, sada je statua koja može igrati samo za utopljenika u 1HNL sto mu ne smeta da suigrače časti sa raznim epitetima, posebice mladje igrače. Čemu onda uopće njegov angažman, šta ti igrači sutra mogu dobiti od njega!?

Atmosfera?
    Budimo pošteni , atmosfera na stadionu je smiješna.
    Mislim da bi u Varaždinu bila tri put bolja iako ni oni nemaju ultrase, a takodjer imaju taj europski stih , tj. finoću.

Online Fornax

• Forza Fiume
    • Jebo vse ki nismo mi
    « Odgovori #46 u: Srpanj 21, 2019, 13:22:48 »
  • 0
  • 0
  • Atmosfera je bila otužna, ali to je vjerojatno nešto na šta se treba naviknuti. Očito je da ni jedna strana neće popustiti i šta je tu je.

Offline Projekt Teanna

• Forza Fiume
    « Odgovori #47 u: Srpanj 21, 2019, 13:48:35 »
  • 0
  • 0
  • Šta znači atmosfera?

Ako znači navijanje iz petnih žila, pjesma 90 minuta, onda da atmosfera je bila dno dna.

Ako znači da se osjećaš apsolutno ugodno na tribinama, uživaš u nogometu, golovima, vremenu sa 0 pljuvača oko sebe, zadovoljavajućom pivom i ćakulom, onda je atmosfera meni bila fenomenalna.
    "Velika ljubav prema klubu naglo se smanjila kada je postalo jasno da ju, ako klub vodiš, treba potkrijepiti i novcem. Što Mišković čini od prvog dana i tako već 7 godina." - D. Vukušić
    Dežurni katastrofičari... koji ne skrivaju guštanje... opet će, izgleda, morati 'pojesti govno'. - D.V

Offline Projekt Teanna

• Forza Fiume
    « Odgovori #48 u: Srpanj 21, 2019, 13:52:34 »
  • 0
  • 0
  • zaliti se na Prskala koji nije branio gotovo 2 sezone a do nedavno smo imali golmana koji je svako malo kiksao ... strava  ;D

Meni bi Kvrza igrao DB.

Sta se netko zali, bo?

Uglavnom od prskala neće biti 1,7m + 20% + bonusi, a od Nevestića, Pandura ili Davida bi moglo, ali najbitnije je dohvatiti Europu, a tu je Prskalo i iskustvo u prednosti, iako još sanjam AEK u Grčkoj i ono boksanje na kraju poluvremena. I Acostyeve udarce glavom...
    "Velika ljubav prema klubu naglo se smanjila kada je postalo jasno da ju, ako klub vodiš, treba potkrijepiti i novcem. Što Mišković čini od prvog dana i tako već 7 godina." - D. Vukušić
    Dežurni katastrofičari... koji ne skrivaju guštanje... opet će, izgleda, morati 'pojesti govno'. - D.V

Offline goginho

• Forza Fiume
    « Odgovori #49 u: Srpanj 21, 2019, 13:53:54 »
  • 0
  • 0
  • Nezz jesam li u manjini ali meni je ta limena glazba jebena, čak malo i vuče na nešto što sam gledao u južnoj americi, čini mi se tekma Boce Juniors..

Naravno da je navijanja ultrasa uz te trube i bubnjeve, bilo bi top, bez klasičnog navijanja nije potpuna atmosfera ali kad se sjetim onih skandiranja iz kranjčevićeve 'igrajte ustaše', onda mi toliko i ne fali

Offline D10S

• Forza Fiume
    • Slobodna Država Rijeka
    « Odgovori #50 u: Srpanj 21, 2019, 13:54:12 »
  • 0
  • 0
  • Šta znači atmosfera?

Ako znači navijanje iz petnih žila, pjesma 90 minuta, onda da atmosfera je bila dno dna.

Ako znači da se osjećaš apsolutno ugodno na tribinama, uživaš u nogometu, golovima, vremenu sa 0 pljuvača oko sebe, zadovoljavajućom pivom i ćakulom, onda je atmosfera meni bila fenomenalna.

ili ti ga kazalisna publika/atmosfera. ja vise volim onu prvu opciju  :).
    « Zadnja izmjena: Srpanj 21, 2019, 13:58:50 od D10S »
    "A ver nenés, con lo que me gusta a mi comprar fincas, caballos finos, mujeres buenas y conciencias papi".

Offline m

• Veteran
    « Odgovori #51 u: Srpanj 21, 2019, 17:25:38 »
  • 0
  • 0
  • Lijepo vrijeme, posjeta i ekipa ali meni to nije to bez pravog navijanja, niti će ikad biti. Čestitke Muriću na odličnim potezima i što je na najbolji mogući način odgovorio na Bišćanove prozivke. Nevistić me na golu VŽ nije impresionirao, osim šta se nije pomakao s crte kod drugog gola par puta nije uhvatio loptu kad je trebao nego mu je ispadala. Lepinjica kao da ima sto utakmica u nogama, ali mora poraditi na brzini predaje lopte. Župarić odličan. Kvržića bih vratio na desnog beka odmah. Čestitke Tomečaku na stotoj utakmici, nisam znao da ih je toliko već skupio.

Offline goginho

• Forza Fiume
    « Odgovori #52 u: Srpanj 21, 2019, 20:02:08 »
  • 0
  • 0
  • Ono što sam spomenuo u vezi limene glazbe da mi je jebena, evo kako to argentinci rade ako koga zanima

Offline koma

• Veteran
    « Odgovori #53 u: Srpanj 22, 2019, 20:13:10 »
  • 0
  • 0
  • Ova pat pozicija Armada - Miško je glupa. Atmosfera je bila očaj. Može Miško, Mance i po novome sportske pričat šta hoće, ali jebat ga , 2 puta Rijeka, Rijeka, par puta Lovranci, to je kao nekad, prije ultrasa u 70-tim i 80-tim. Ima i to draži, ali slabe. NE da mi se razglabat tko je kriv, tko je prav. Dugoročno ova situacija ne vodi nigdje, Armada se može ugasit (ćemu postojat?!, za gostovanja), a Miško može kupit i Slaven Belupo, isti mu je kurac, a jeftiniji je. Inače taj Miško ili ti Egon kako ga neki zovu bi trebao shvatit, da novcem možeš kupiti gotovo sve, neke stvari su neprocijenjive.

Offline Evri

• Morčić
    • **
    « Odgovori #54 u: Srpanj 23, 2019, 00:12:55 »
  • 0
  • 0
  • A frajeru tko tebi brani pokrenuti pjesmu

Offline Best of the Best

• Inćun
    • *
    « Odgovori #55 u: Srpanj 23, 2019, 07:12:06 »
  • 3
  • 0
  • Ova pat pozicija Armada - Miško je glupa. Atmosfera je bila očaj. Može Miško, Mance i po novome sportske pričat šta hoće, ali jebat ga , 2 puta Rijeka, Rijeka, par puta Lovranci, to je kao nekad, prije ultrasa u 70-tim i 80-tim. Ima i to draži, ali slabe. NE da mi se razglabat tko je kriv, tko je prav. Dugoročno ova situacija ne vodi nigdje, Armada se može ugasit (ćemu postojat?!, za gostovanja), a Miško može kupit i Slaven Belupo, isti mu je kurac, a jeftiniji je. Inače taj Miško ili ti Egon kako ga neki zovu bi trebao shvatit, da novcem možeš kupiti gotovo sve, neke stvari su neprocijenjive.

Tebi je dakle Rijeka = Slaven Belupo bez ultrasa?

Klub X bez ultrasa je 2-3 razine manje vrijedan ili slabiji nego što bi bio sa ultrasima?

Ne bih se složio s time.

Ultrasi nisu ništa posebno da dižu vrijednost ili rang kluba. To su mladići koje vode 45-godišnji tinejđeri, ponašaju se čoporativno i teritorijalno, isto se oblače, isto se ponašaju, u sukobu su sa autoritetima, prekomjerno piju, troše razne supstance. Ista stvar kao bezbroj "pokreta" u prošlosti, ovaj je umjesto za recimo neki žanr glazbe vezan za nogomet ili košarku, možda negdje ultrasi eventualno prate hokej. Mada njih većinu boli briga za sportski klub, oni ga prate zbog tučnjava, supstanci, zajebancije, putovanja, imidža vlastitog čopora među čoporima koji prate druge klubove pa se međusobno natječu tko će koga sačekati, osramotiti, tko će kome upasti u grad, tko će više zapaliti petarda i signalnih baklji.
    « Zadnja izmjena: Srpanj 23, 2019, 07:32:20 od Best of the Best »

Offline D10S

• Forza Fiume
    • Slobodna Država Rijeka
    « Odgovori #56 u: Srpanj 23, 2019, 08:10:48 »
  • 0
  • 0
  • A tko je rekao da dizu rang ili vrijednost kluba? Cinjenica je da dizu atmosferu sto je bitno. Trosesnje supstanci i prekomjerno cuganje? Toga ima svugdje a ne samo medju ultrasima.

Meni je kazalisna atmosfera teska banana. Dobro da nismo globalni klub pa da gledam jos hrpu turista.
    « Zadnja izmjena: Srpanj 23, 2019, 08:26:43 od D10S »
    "A ver nenés, con lo que me gusta a mi comprar fincas, caballos finos, mujeres buenas y conciencias papi".

Offline Projekt Teanna

• Forza Fiume
    « Odgovori #57 u: Srpanj 23, 2019, 08:21:53 »
  • 0
  • 0
  • Da smo bar globalni klub i da kupimo Konea za 50 000 eura, a od Kineza zaradimo 5 000 000 samo na dresovima njegovim!

Online Fornax

• Forza Fiume
    • Jebo vse ki nismo mi
    « Odgovori #58 u: Srpanj 23, 2019, 08:25:54 »
  • 0
  • 0
  • Dobro da nismo globalni klub pa da gledam jos hrpu turista.
    U subotu je bilo nešto stranih turista na Istoku. Mislim da bi klub bio itekako sretan da je takvih što više.

Offline D10S

• Forza Fiume
    • Slobodna Država Rijeka
    « Odgovori #59 u: Srpanj 23, 2019, 08:29:03 »
  • 0
  • 0
  • Dobro da nismo globalni klub pa da gledam jos hrpu turista.
    U subotu je bilo nešto stranih turista na Istoku. Mislim da bi klub bio itekako sretan da je takvih što više.

Misko svakako da a bi li ti bio sretan?