• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Volim grad koji teče (generalna tema o Rijeci i Riječanima)  (Prikazano: 24260 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline D2

• Forza Fiume
Odg: Volim grad koji teče (generalna tema o Rijeci i Riječanima)
« Odgovori #375 u: Ožujak 04, 2020, 20:14:22 »
  • Da netko pred tebe stavi platu sa pljesnjivom fetom kruha, psećim govnom i potrošenim kondomom, što od to troje bi stavio u usta?
    Nešto što nisam probao do sada, ako ništa promjene radi. Jednolična ishrana nije poželjna.
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
    "... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #376 u: Ožujak 15, 2020, 14:28:06 »
  • Znači u trenucima kad je koronavirus (i njegove posljedice na ljude, društvo, ekonomiju...) praktički jedina relevantna tema na planeti, umjesto Ivana Đikića, Igora Rudana, Vilija Beroša ili nekog trećeg, ovaj debil Stanković u Nedjeljom u 2 opet dovodi ovog našmrkanog kretena Miletića...

BTW, Miletić upravo najavio da ulazi u MOST. Toliko o tome da ne ide u politiku.  ;D

Offline ispod stijena

• Veteran
    « Odgovori #377 u: Ožujak 16, 2020, 12:28:45 »
  • Znači u trenucima kad je koronavirus (i njegove posljedice na ljude, društvo, ekonomiju...) praktički jedina relevantna tema na planeti, umjesto Ivana Đikića, Igora Rudana, Vilija Beroša ili nekog trećeg, ovaj debil Stanković u Nedjeljom u 2 opet dovodi ovog našmrkanog kretena Miletića...

BTW, Miletić upravo najavio da ulazi u MOST. Toliko o tome da ne ide u politiku.  ;D

Rudan je bio pred koji tjedan, Vili vjerovatno ima PUNO pametnijeg posla, a iako nema, valjda se čovjek može tu i tamo odmoriti, a Đikić koliko znam radi u njemačka pa bi po nekim smjernicama trebao u "samoizolaciju". Uostalom, valjda i na ljudsku psihu djeluje da se na korak i odmaknemo od korone...

Uostalom, što je toliki problem kod vjeroučitelja!? Koliko znam čovjek realno ništa loše nije učinio osim što nekima nije simpatičan.

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #378 u: Ožujak 16, 2020, 12:52:30 »
  • Đikić je prije par dana bio gost na HRT4, a Miletić više nije vjeroučitelj.  ;)

Koliko znam čovjek realno ništa loše nije učinio osim što nekima nije simpatičan.
    Ovi koga pitaš. Neće se baš svaki riječki roditelj ili učitelj složiti s ovom tvrdnjom.
    « Zadnja izmjena: Ožujak 16, 2020, 12:57:00 od Fornax »

Offline ispod stijena

• Veteran
    « Odgovori #379 u: Ožujak 16, 2020, 14:04:40 »
  • Đikić je prije par dana bio gost na HRT4, a Miletić više nije vjeroučitelj.  ;)

Idem cinkat Ivu, možda dobijem 8 iljada  :o

Za vjeroučitelja koji više to nije imam neko mišljenje na koje su međuostalim i roditelji te djece utjecali koji u stvarnosti i nisu praktični vjernici, kao i njegove sad već bivše kolege...

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #380 u: Ožujak 16, 2020, 14:13:51 »
  • Za vjeroučitelja koji više to nije imam neko mišljenje na koje su međuostalim i roditelji te djece utjecali koji u stvarnosti i nisu praktični vjernici, kao i njegove sad već bivše kolege...
    Također.

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #381 u: Ožujak 29, 2020, 14:44:02 »
  • https://radio.hrt.hr/radio-rijeka/clanak/pgz-ukupno-36-oboljelih-nema-novih-slucajeva/225588/

Bojim se da ne ureknem (*kuca o drvo*), ali mi se ovdje držimo puno bolje od očekivanja. Zagreb je nažalost pogodio taj nesretni potres... Kod njih tek tjekom idućeg tjedna očekujem skok u broju zaraženih. Bog daj da sam u krivu.

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #382 u: Ožujak 30, 2020, 11:03:37 »
  • Jutros potvrđen 1 novi slučaj zaraze u PGŽ.

Offline Evri

• Junior
    « Odgovori #383 u: Ožujak 30, 2020, 11:27:53 »
  • Izgleda da izolacija ipak daje nekakve rezultate iako je prerano za takve zaključke , ako za nekih 10 dana ostane ovako onda je to to, puno purgera je bilo prisiljeno doći u ove krajeve nakon potresa i za nekih 7-10 će se vidjeti da li su i donijeli virus sa sobom

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #384 u: Ožujak 30, 2020, 11:43:45 »
  • Budući da se sad već puno više testira nego u početku, jako je ohrabrujuće da nije došlo do većeg porasta potvrđenih slučajeva. Općenito je na nivou države situacija bolja od predviđanja.

Brojke od jutros:
    Dalmacija - 19
    Istra - 3
    Slavonija - 3
    PGŽ - 1

Čeka se sjeverozapad. Zagreb će vjerojatno imati najveću brojku.

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #385 u: Ožujak 30, 2020, 15:43:25 »
  • Čini se da od ove jutrošnje presice imamo još 4 nova.

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #386 u: Ožujak 31, 2020, 15:39:58 »
  • http://www.novilist.hr/Vijesti/Hrvatska/Od-1.-travnja-svugdje-jeftiniji-plin-samo-u-Rijeci-usteda-nalik-prvoaprilskoj-sali

Citat:
    S početkom travnja pojeftinjuje plin za kućanstva, pri čemu najveći hrvatski opskrbljivač Gradska plinara Zagreb-Opskrba cijene smanjuje za 5,3 posto. Međutim, u Energu će se od prvog travnja držati odluke HERA-e i snizit će cijene taman onoliko koliko je regulator propisao, za oko jedan posto.

- Sukladno navedenoj odluci, krajnja cijena plina za kućanstva na distributivnom području Energa od 1. travnja 2020. bit će niža u odnosu na trenutačnu cijenu za prosječnih 0,93 posto. Razlog tome je smanjenje referentne cijene plina za 0,0061 kn/kWh i korekcije varijabilnog iznosa troška za opskrbu plinom, u odnosu na 2019. regulacijsku godinu, poručili su za Novi list iz Energa u veljači.

Dovoljna su samo prva dva odlomka ;D

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #387 u: Ožujak 31, 2020, 16:21:25 »
  • Baš lijepo za vidjeti socijalnu osjetljivost kod Kirigina i ekipe u ovim teškim vremenima. 

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #388 u: Travanj 01, 2020, 14:20:22 »

• Offline D10S

• Forza Fiume
    • Slobodna Država Rijeka
    « Odgovori #389 u: Travanj 01, 2020, 17:40:38 »

• do prije samo 10 dana nisu imali niti jednog a sad su uvjerljivo 2. ipak ce u ligu prvaka.
    "A ver nenés, con lo que me gusta a mi comprar fincas, caballos finos, mujeres buenas y conciencias papi".