• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Volim grad koji teče (generalna tema o Rijeci i Riječanima)  (Prikazano: 24161 puta)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline delgadillo

• Junior
Odg: Volim grad koji teče (generalna tema o Rijeci i Riječanima)
« Odgovori #465 u: Srpanj 13, 2020, 19:40:46 »
  • A jbg, to se tako danas radi, mediji su jako moćno oružje.
    Hvala tatta.

Offline Šejn

• Morčić
    • **
    « Odgovori #466 u: Srpanj 13, 2020, 20:04:03 »
  • Baš jebiga. Mediji su najmoćniji stvor na Zemlji. Dovoljno su moćni da nevine učine krivima, a krive nevinima.

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #467 u: Srpanj 17, 2020, 11:58:34 »

• Ja sam imao ogromnu želju biti uhljeb... Ali uhljebi nisu htjeli mene. I sudbina kleta me odvede u privatni sektor, pa sad svojim radom punim tuđi džep, umjesto da neradom praznim vaše džepove.

Offline Fornax

• Forza Fiume

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #469 u: Rujan 09, 2020, 09:46:34 »

• https://www.novilist.hr/rijeka-regija/rijeka/nastavljaju-se-guzve-i-cekanja-u-redovima-pred-salterima-autotroleja-radi-izrade-pokaza/

Autotrolej se fantastično prilagodio epidemiološkoj situaciji.

Hmmm, meni mala jučer išla napraviti i kaže da nije bila neka enormna gužva, odnosno manje nego što zna biti. Problem je i što djeca znaju masovno cijeli razred skupa ići napraviti pa to izgleda onda gore nego što je u zbilji.
    Nemoj me krivo shvatiti ne branim ih i trebali su sigurno nešto promjeniti sukladno situaciji, ali članci sada već po defaultu naginju senzaciji pa je realnost uvijek negdje između.

Evo i ja jučer skočio do MUPa, odgađao par mjeseci jer kad god bi prolazio iz auta bi mi se činilo da su velike gužve. Jučer kažem, idem probati i nije bilo sve skupa ispred ulaza 10 ljudi. Potrefilo se.
    I sada da kreneš pisati o tome ovisi što želiš prezentirati, sliku kada je bilo gužva ispred ili sliku od samo 10 ljudi koji pored toga stoje na popriličnom razmaku i svi s maskama.

Možda i novinari idu sa željom da se nešto pozitivno promjeni pa znaju ako ne dignu frku na n-tu i malo na zasole da nitko neće rit mrdnuti.
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
    "... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Offline Gnjusna Izdajica

• Forza Fiume
    « Odgovori #470 u: Rujan 09, 2020, 10:14:27 »
  • Čuj, da su napisali naslov 'Nema gužve pred štandom na Korzu' nitko ne bi niti otvorio članak.
    Ovakav naslov privuče pozornost - evo i na FF forumu se raspravlja o tome.
    since 01.05.1982. RIJEKA – TETEKS 2:2

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #471 u: Rujan 09, 2020, 10:59:55 »
  • Ja sam neki dan prošao pored šaltera na Delti, red od pedesetak ljudi.

Offline Hell Sin key

• Veteran
    « Odgovori #472 u: Rujan 09, 2020, 11:13:45 »
  • Ma kaos,kameno doba,boli me kurac za naslov,ovo je primjer kako ne uzeti novce.
    I da se razumijemo,kao i gotovo uvijek,nije kriva teta na šalteru nego guzonje koje su internet shvatile kao "fora" oruđe. Nabijem nas svih skupa na kurčinu

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #473 u: Rujan 09, 2020, 11:24:46 »
  • Samo jedna stvar koja je mene opako raspizdila svojevremeno. Kad je pokrenut RCC, bilo je rečeno kako će svaka poslovnica Erste banke imati funkciju Autotrolejevog šaltera.
    To je trajalo valjda mjesec dana. Da ne govorim da bi ti u banci uvalili formular koji si već prethodno ispunio u Autroleju. Užas, koliko je to bilo neuhodano.

Plus, bilo je i ogorčenih bivših klijenata Erste banke koji su prijetili tužiti grad jer nisu htjeli banci davati svoje podatke, a bez toga nema pokaza. Pa se postavilo pitanje može li korištenje javnog prijevoza biti uvjetovano poslovanjem s privatnom bankom (ne može).

Offline SandroB

• Veteran
    « Odgovori #474 u: Rujan 16, 2020, 09:35:01 »
  • Sretan rođendan Radio Rijeci uz najemotivniji trenutak u povijesti emitiranja RR !

https://www.youtube.com/watch?v=fS1mf0-7kLA
    29.08.2013., proud to be there

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #475 u: Listopad 15, 2020, 08:24:48 »
  • Kako rekoše za ovu famoznu rekonstrukciju Krešimirove, najveći infrastrukturni zahvat u 100 godina... Pa jebenu ste odvodnju izveli, nema šta.

Offline D2

• Forza Fiume
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
    "... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Offline Fornax

• Forza Fiume

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #479 u: Prosinac 30, 2020, 09:21:19 »
  • https://www.fiuman.hr/buric-predlaze-novi-autobusni-kolodvor-na-delti-za-pola-godine-i-10-milijuna-kuna/

https://radio.hrt.hr/radio-rijeka/clanak/bivsi-ravnatelj-kbc-a-rijeka-davor-stimac-kandidirao-se-za-gradonacelnika/254548/

Standardno je tu Burić, a odnedavno i Štimac.

Pored Filipovića kao političkog anonimusa tj. bio je desna ruka Obiju zadnjih koliko već godina, Peović koja cilja na komunističke Titoljupce te Miletića koji cilja na prave hrvatske obitelji (muž, žena) s dvoje djece (oboje hetero), svi redovni na nedjeljnoj misi, sljedeće godine mislim da napokon dobivamo novog, malo drukčijeg gradonačelnika.

Morao sam zaguglati, impresivan je podatak da su od osamostaljenja Hrvatske naš grad vodila dva gradonačelnika - Linić prvih 7, a Obersnel proteklih 20 (!) godina.