• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Volim grad koji teče (generalna tema o Rijeci i Riječanima)  (Prikazano: 1538 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Online D2

• Forza Fiume
Odg: Volim grad koji teče (generalna tema o Rijeci i Riječanima)
« Odgovori #60 u: Rujan 11, 2019, 11:55:21 »
  • 1
  • 0
  • Ne zahebavajte se, znamo gdje to treba investirati!
    Idemo sve u kandidaturu za 21. MIR 202x.
    Go Rijeka, go, go!

PS I Vrdoljak će uskočiti, riješena stvar!

Možda upali, jednom već je: This time next year we'll be champions!

Ex:
    od. 23.01.2018. - Tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi! ;)
    iza 21.05.2017. - Lovely jubbly!
    negdje u vrijeme Rubeše - This time next year we'll be champions!

Online Šejn

• Inćun
    • *
    « Odgovori #61 u: Rujan 11, 2019, 12:00:59 »
  • 0
  • 0
  • Zato imamo željeznički kolodvor da podigne prosjek.

Zadnji put sam bio tamo kad je Bijeli vlak odlazio u Zg po prvi trofej u Kekovoj eri. Putovali smo ciglih pet sati. Strojovođa  Tošiba Koludo u Japanu bi počinio ritualni harakiri odmah i momentalno kad bi saznao za kolege u HŽ-u.

Imao sam na tom peronu osjećaj kao da sam ušao u ekran vestern špagetija zvanog "For a few dollars more" u nas prevedenog "Za dolar više", da sam na Divljem zapadu kojeg prethodnog stoljeća i bilo je samo pitanje trenutka kad će prejebeno opaki revolveraš Lee Van Cleef izaći sa svojom ragom u lov na ucijenjene glave pod okriljem krilatice...

Where life had no value, death, sometimes, had its price. That is why the bounty killers appeared.

A Đoni bi pak zarežao...

Stajao sam na peronu ljeta gospodnjeg
    moglo je biti prošlo stoljeće
    kao i jučer
    iza zavjese.

Online D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #62 u: Rujan 11, 2019, 12:36:57 »
  • 0
  • 0
  • Nego baš nešto gledam malo te Mediteranske igre, od kad su nas prveslali s njima izgubila se nekako ta ljubav prema njima pa su iznenada postale sporedne i totalno nevažne.
    Od 2015 postoje i Mediterranean Beach Games  :o  i taman se traži organizator onih 2023. Ono samo vodeni sportovi, plaža i tako to. Idemo u organizaciju! Uredi se Kantrida za to i malo plaže oko nje, sve stane tamo ;)

Kaže Wiki:

The International Mediterranean Games Committee held a meeting on October 20, 2012 in Mersin, Turkey, and decided to organize the Mediterranean Beach Games every 4 years starting from 2015. The Games consist only water sports and beach sports, which aim at bringing together young athletes of the Mediterranean area, giving them the opportunity to participate in sport events.[12]

Pescara, Italy was awarded the rights to host the first edition of the Mediterranean Beach Games from 28 August to 6 September.[13] The sports included in the program of the 1st Mediterranean Beach Games are the following: Aquathlon, Beach Handball, Beach Soccer, Beach Tennis, Beach Volley, Beach Wrestling, Finswimming, Canoe Ocean Racing, Open Water Swimming, Rowing Beach Sprint, Water Ski.

Ex:

Online Fornax

• Forza Fiume
    • Fuck everyone who isn't us.
    « Odgovori #63 u: Rujan 11, 2019, 13:32:16 »
  • 0
  • 0
  • Mediteranske igre su uvijek bile nevažne. Mi smo ti koji smo im uvijek izmišljali važnost.

Online D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #64 u: Rujan 11, 2019, 13:53:39 »
  • 0
  • 0
  • Mediteranske igre su uvijek bile nevažne. Mi smo ti koji smo im uvijek izmišljali važnost.

Nemoj tako, zar su nas držali u zabludi?!? Ne, ja to ne mogu vjerovati, šokiran sam.

No moraš priznati, ove Mediteranske igre na plaži su ipak prava stvar. To je ipak ono nešto. Zamisli, napokon bi dobili pješčanu plažu i mogli bi napokon igrati pravi picigin, u moru do kičice, a ne se bacati po šljunku i u pol metra mora.

Ex:

Online TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #66 u: Rujan 14, 2019, 17:08:46 »
  • 0
  • 0
  • http://www.novilist.hr/Vijesti/Crna-kronika/Voznja-u-pijanom-stanju-Anasu-Sharbiniju-nova-kazna-zbog-prometnog-prekrsaja

Vožnja u pijanom stanju: Anasu Sharbiniju nova kazna zbog prometnog prekršaja

Citat:
    kažnjen je sa 600 kuna

Ok

Citat:
    Sharbini je oglašen krivim zbog slučaja što se odigrao još 18. prosinca 2016. godine

Ok, 3 godine za presudu

Citat:
    utvrđeno da je za upravljačem pod utjecajem 1,04 promila alkohola

Ok znači duplo od dozvoljenog (kako je to samo 600kn?)

U trenucima kada je v.d. urednika NL-a fotograf koji i nema neku pozitivnu reputaciju u gradu, ovakvo se blaćenje objavljuje na portalu. Ne primjećujem da se za svaku osobu koju policija uhvati sa jednim promilom piše članak sa imenom, prezimenom, slikom i kratkom biografijom.