• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Volim grad koji teče (generalna tema o Rijeci i Riječanima)  (Prikazano: 24152 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Fornax

• Forza Fiume
Odg: Volim grad koji teče (generalna tema o Rijeci i Riječanima)
« Odgovori #480 u: Prosinac 30, 2020, 10:11:16 »
  • Jedan od komentara na Burićevu novu kandidaturu: "Ovaj je ko onaj iz Alan Forda koji se stalno pokušava ubit, a nikako da uspije."  ;D

Stvarno, čovjek je postao profesionalni gubitnik izbora.

O Marku Filipoviću sam (od ljudi koji ga znaju) čuo okej stvari, za Štimca nisam baš upućen.

Katarina Peović... To je kao da ja idem za gradonačelnika Križevaca il nešto. Čudakinja.

Miletić... Vjeroučitelj koji je nekako od pljuvača po politici došao do potpredsjednika Mosta... Dao bih mu da vodi grad na mjesec dana samo da vidim na šta bi to ličilo. Ali pod uvjetom da ima neki reset gumb, za slučaj da napravi neko veće sranje.

Offline SandroB

• Veteran
    « Odgovori #481 u: Prosinac 30, 2020, 12:35:31 »
  • Jedan od komentara na Burićevu novu kandidaturu: "Ovaj je ko onaj iz Alan Forda koji se stalno pokušava ubit, a nikako da uspije."  ;D

Stvarno, čovjek je postao profesionalni gubitnik izbora.

O Marku Filipoviću sam (od ljudi koji ga znaju) čuo okej stvari, za Štimca nisam baš upućen.

Katarina Peović... To je kao da ja idem za gradonačelnika Križevaca il nešto. Čudakinja.

Miletić... Vjeroučitelj koji je nekako od pljuvača po politici došao do potpredsjednika Mosta... Dao bih mu da vodi grad na mjesec dana samo da vidim na šta bi to ličilo. Ali pod uvjetom da ima neki reset gumb, za slučaj da napravi neko veće sranje.

Jel' se kandidirao Marinko Koljanin? Nešto je diskretno najavljivao...
    29.08.2013., proud to be there

Offline D2

• Forza Fiume
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
    "... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #484 u: Veljača 22, 2021, 12:02:11 »
  • http://www.fiuman.hr/evo-sto-kandidati-za-gradonacelnika-planiraju-poduzeti-oko-zabice/

Kandidati za gradonačelnika na jednom konkretnom primjeru.

Štimac - pretvoriti Žabicu u trg, kolodvor zapadnije u onim raspadajućim zgradama prema željezničkom kolodvoru, i u realnijem obujmu, max. 3 godine + EU sredstva
    Burić - na Delti pored Export Drvo, 3-6 mjeseci
    Mezak - rekordni rok, sa svim funkcijama, sredstva iz EU, moderno, bla bla, bez ijedne činjenice
    Ivaniš - "kolodvor je veoma važan", treba posebna pažnja za planiranje
    Babić - natkrio bi i očistio aktualni, stavio rampe da taksisti ne mogu uletavati, pa onda s tim privremenim rješenjem tražio konkretno
    Blečić Jelenović/Lista za Rijeku - predugačko, ništa konkretno, isto kao Mezak i Ivaniš, treba detaljno analizirati
    Ostrogović/HDZ - nema ni projekt, ali dovest će 36 novih autobusa jer HDZ brine o Rijeci
    Miletić/MOST - dat će nekom sa Prometnog faksa da napravi projekt
    Filipović/SDP - bez komentara
    Peović/Radnička fronta - bez komentara

Odnosno, Štimac i Burić jedini imaju nekakvu legitimno konkretnu ideju koju mogu provesti u djelo prvi dan mandata.
    Babić i Miletić populističke izjave.

Sve ostalo su bezidejni odgovori fino upakirani u frazu "potrebna je analiza prije izrade projekta, ali ne vjerujte drugima jer lažu" jer eto, tko bi rekao da se od kandidata za gradonačelnika očekuje da ima bar odokativnu ideju što bi napravio sa najvećim smećem u centru grada koje je rak rana već 20 godina.

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #485 u: Veljača 22, 2021, 13:06:05 »
  • Treba država srediti željeznicu, u Zagrebu bi mogli biti vlakom prije nego autobusom o Splitu, Osijeku da i ne pričamo, ali mi smo najpametniji pa se od grada do grada i dalje vozimo autobusima.
    BTW mene taj kolodvor ni najmanje ne tangira u planovima kandidata, ali da je "lakmus papir" dosadašnje sposobnosti vlasti u Rijeci je.

"Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
    "... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Offline Gnjusna Izdajica

• Forza Fiume
    « Odgovori #486 u: Veljača 22, 2021, 21:24:44 »
  • Čini mi se da je danas štovani premijer 'repetirao retorički pištolj' i slučajno fiktivno pucao u fiktivnu nogu svojem kandidatu u Rijeci.

(upotreba retorike i fikcije je namjerna u slučaju da me kontaktira javna pravobraniteljica)

Di mi živimo....
    since 01.05.1982. RIJEKA – TETEKS 2:2