• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Playoff EL, 1. ut. Gent - RIJEKA, četvrtak, 22.8.2019., 20:30  (Prikazano: 5312 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Fornax

• Forza Fiume
Odg: Playoff EL, 1. ut. Gent - RIJEKA, četvrtak, 22.8.2019., 20:30
« Odgovori #60 u: Kolovoz 22, 2019, 22:27:44 »
  • Statistika kaže da su nas pojeli. A opet, da je Prki bio malo više inspiriran, mogli smo čekati uzvrat s prednošću. Ovako, aktivan rezultat i to je ono što bih bio potpisao prije utakmice...

Sad sve ovisi o tome kako je Kvrža. A nije baš izgledalo ohrabrujuće.

Offline Gnjusna Izdajica

• Forza Fiume
    « Odgovori #61 u: Kolovoz 22, 2019, 22:28:02 »
  • Repriza Olympiakosa. Nadam se s drugačijim krajem doma.
    since 01.05.1982. RIJEKA – TETEKS 2:2

Offline lavic

• Veteran
    « Odgovori #62 u: Kolovoz 22, 2019, 22:29:48 »
  • Aktivan rezultat, možemo se nadati.
    Ali, kako sam rekao nakon Osijeka da bi dobili uz podršku bojkotaša tako i sada mislim da će faliti taj postotak energije koji donosi huk. Šteta, to više nije ni pucanj u nogu nego amputacija obje.

Offline black label

• Forza Fiume
    « Odgovori #63 u: Kolovoz 22, 2019, 22:29:59 »
  • Nije ni cudno da mu se to desilo. Razina na kojoj igra zadnjih godinu dana je ipak dosta visoka. Valjda ce Tomecak bit spreman

Poslano sa mog JSN-L21 koristeći Tapatalk

''Investicija koja me čini sretnim i zadovoljnim. Vratio sam dug svom gradu. Rezultati mogu biti bolji ili slabiji, ali kamp i stadion su moja najveća pobjeda. Svih nas na Kantridi''

Offline black label

• Forza Fiume
    « Odgovori #64 u: Kolovoz 22, 2019, 22:31:17 »
  • Aktivan rezultat, možemo se nadati.
    Ali, kako sam rekao nakon Osijeka da bi dobili uz podršku bojkotaša tako i sada mislim da će faliti taj postotak energije koji donosi huk. Šteta, to više nije ni pucanj u nogu nego amputacija obje.
    Popni se na ogradu i kreni i bit ce navijanja

''Investicija koja me čini sretnim i zadovoljnim. Vratio sam dug svom gradu. Rezultati mogu biti bolji ili slabiji, ali kamp i stadion su moja najveća pobjeda. Svih nas na Kantridi''

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #65 u: Kolovoz 22, 2019, 22:36:43 »
  • Ovo je pet klasa iznad nas i ne treba bježati od toga. Ovo večeras je maksimum kojeg možemo pružiti u podređenoj poziciji i realno, da je napravio zamjenu minutu ranije i izvukao Yaremchuka, pitanje što bi bilo. Jasno pitanje kako bi završilo i da je isti zabio mrtvaca u 1.p., ali to su te šbbkbb.

Jakost isto kao Salzburg i Olympiakos svojedobno, tj. gore jer je tada razlika realno bila manja nego sad. Pozitivno je što teoretski imamo neloše šanse u uzvratu, ali gol u gostima malo znači jer će ga zabiti i oni. Sa kadrom od 13-14 igrača, od kojih su barem njih 4-5 ako ne i više nažalost doživotni HNL igrači nemaš što tražiti protiv Genta koji po (subjektivnom) transfermarktu vrijedi više nego Dinamo, čijih par igrača već ima ohoho utakmica Premiershipa, a barem trojicu večeras Premiership tek čeka...

Ti isti bojkotaši su večeras uredno nebojkotirali gore 1500km od Rijeke, kad smo već kod njihovih prioriteta.

Offline Ton(i)to

• Veteran
    • Vešo:"Ovo je 'istorija"
    « Odgovori #66 u: Kolovoz 22, 2019, 22:42:58 »
  • Svaka časti ekipi na srčanoj utakmici i Bišćanu koji je opet to dobro, zapravo odlično posložio.

Kratko: ovi su osjetno bolji. Nitko od naših ne bi imao mjesto kod njih u prvih 11. Šteta 1. gola, totalno bezveze primljen.
    Šanse postoje, ali su male. Ovi će nas ozbiljno shvatiti, odgodili su sljedeće kolo za vikend.

Da, i mene podsjeća situacija na Olympiakos. A Dida Đeđe je strašan igrač.

Niš', na Rujevicu sljedeći četvrtak i nadati se čudu.

Offline lavic

• Veteran
    « Odgovori #67 u: Kolovoz 22, 2019, 23:03:42 »
  • Istina je, svaka čast svakome tko je potegao gore i poderao grlo.
    Samo ne vidim smisao polovičnog bojkota. Dat sve od sebe da napraviš jebeno gostovanje i navijaš za isti klub kojeg kući bojkotiraš. Oprosti, ali ja ne razumijem i ne vidim logiku.
    Svjesno si uskraćuješ šansu i priliku za još poneko europsko gostovanje. Zato kažem pucanj u nogu.

Nadam se da ćemo ipak doma biti mrvicu agresivniji bez obzira na razliku u trci i kvaliteti.
    Imat ćemo svoje šanse. Vjerujem u čudo.

Offline goginho

• Forza Fiume
    « Odgovori #68 u: Kolovoz 22, 2019, 23:14:00 »
  • Predefanzivno smo stajali, veza nije postojala i samo smo im ispucavali lopte i pustili igru, logično je da nismo izdržali..

E sad, da li su oni toliko jači ili smo mi igrali preplašeno, nezz, vidit ćemo uskoro, ali unatoč rezultatu, nisam zadovoljan viđenom ne-igrom

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #69 u: Kolovoz 22, 2019, 23:40:47 »
  • Pokušali smo neku pas igru kratkim loptama nakon primljenog drugog gola i vidjelo se kako su Gentovci spremni na to - pritisak na sredini je bio izuzetan. Očito čekaju da netko uđe u sredinu i onda ga stisnu ne bi li ušli u brzi reposjed i brzom predajom lopte prema naprijed stvorili šansu.
    S nama tako nisu mogli igrati sve dok smo mi forsirali duge lopte i/ili izuzetno brzu tranziciju kroz par dodira. Iz takve akcije je i Halilović zabio (a i oba gola protiv Aberdeena u Škotskoj su pali iz takvih akcija). Nažalost, duge lopte nam baš i ne funkcioniraju jer Acosty kada dobije dvoboj onda ta lopta ode tko-zna-gdje. A Čolak danas baš i nije uspijevao u tome.
    Da bi tako što izbjegli, igru dugim loptama je li, trebaju nam igrači koji su sposbni držati posjed kroz pas igru. A nama osim Halilovića u prvoj postavi i nije bilo takvog igrača. Pavičić koji je među boljima u tome je out. Gorgon i Murić koji fino barataju loptom i mogu kroz par dodavanja izbiti svaku obranu su van forme (Murić) ili rekonvalescenti. A pridružio se i Kvržić toj skupini ozlijeđenih.

Na Ruji će biti gadno jer pretpostavljam da Kvržića nema, koji ne samo da je jedan od onih koji dobro igra na desnom beku nego nam je i izuzetno važan u gradnji napada (u zadnja tri gola koje smo dali on je direktno učestvovao). Stoga je za pretpostaviti da ćemo igrati s limitiranim bekovima koji će malo sudjelovati u igri prema naprijed. A upravo na bočnim pozicijama je Gent najtanji. Kvalitetniju pas igru bez Pavičića u sredini ćemo teško ostvariti. Čak i da im prepustimo igru na Rujevici će biti teško jer nam, opet, nedostaju igrači koji lagano prenose loptu naprijed (Kvržić, Pavičić), a kad to preuzme raditi Capan vidjeli smo kako završi (sjetite se Osijeka).
    Jedna od opcija je igra s dugim loptama na Čolaka i Gorgona (na kojeg je gotovo svaka Slugina duga lopta išla prošle godine) pa što bude.

Uglavnom, pred najvažniju utakmicu u sezoni ulazimo s kadrom prošaranom ozlijedama.

Offline black label

• Forza Fiume
    « Odgovori #70 u: Kolovoz 22, 2019, 23:56:31 »
  • Ma bit ce to doma druga prica.

Offline D10S

• Forza Fiume
    • Slobodna Država Rijeka
    « Odgovori #71 u: Kolovoz 23, 2019, 00:00:46 »
  • oni ce nama sigurno zabiti 1 a vjerojatno i 2 gola ... a mi njima 3-4 gola jako tesko.
    "A ver nenés, con lo que me gusta a mi comprar fincas, caballos finos, mujeres buenas y conciencias papi".

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #72 u: Kolovoz 23, 2019, 00:07:28 »
  • Treba vjerovati.
    Meni se čini kao da su ovi fizički jači, svaki duel izguraju naše.
    Nadam se drugačijoj taktici, svrsishodnijoj. Moram pogledat ponovo jer onako s tribine je teško ocjenjivati.
    Izgubili Kvrzu ali možda Tomi bude OK.
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #73 u: Kolovoz 23, 2019, 07:31:27 »
  • Kratko: ovi su osjetno bolji. Nitko od naših ne bi imao mjesto kod njih u prvih 11.
    Budući da za Franka Andrijaševića tamo nema mjesta ni na klupi, onda stvarno ne vidim tko od ovih naših bi tamo vidio prve momčadi.

Offline Šejn

• Morčić
    • **
    « Odgovori #74 u: Kolovoz 23, 2019, 08:02:01 »
  • Sigurno da bi bilo dobro da imamo malo više opcija, ali sada je tako kako je, nema smisla otvarati te teme koje će otvoriti neke druge teme a neće ništa promijeniti. Imamo što imamo, borimo se s tim, borit ćemo se i dalje, dat ćemo sve od sebe pa ćemo vidjeti što će biti - rekao je Bišćan uz dodatak da je Kvržićeva ozljeda vjerojatno teže prirode.

Vrlo jezgroviti prikaz stanja.

Naslućujem i prilično nezadovoljstvo. Zanima me kako će reagirati u slučaju da Rijeka ne prođe.