• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: 8. kolo HNL-a, Rijeka - Hajduk, nedjelja 15.09. 19:00  (Prikazano: 2359 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline lavic

• Veteran
Odg: 8. kolo HNL-a, Rijeka - Hajduk, nedjelja 15.09. 19:00
« Odgovori #30 u: Rujan 12, 2019, 00:26:26 »
  • 0
  • 0
  • Nadam se da je to korak naprijed. Zaista da.
    Mada, ja sam osobno uvijek više pobornik revolucije nego evolucije. Mali koračići mi jedu živce. Ajmo napraviti ili nemojmo. Ne drkaj me malo po malo.
    Ništa loše, valjda me razumiješ?

Online Fornax

• Forza Fiume
    • Fuck everyone who isn't us.
    « Odgovori #31 u: Rujan 12, 2019, 00:28:19 »
  • 0
  • 0
  • Mada, ja sam osobno uvijek više pobornik revolucije nego evolucije.
    TAKO JE!

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #32 u: Rujan 12, 2019, 07:38:46 »
  • 0
  • 0
  • A poznato je kako revolucija jede svoju djecu, kanibali jedni.
    Možda upali, jednom već je: This time next year we'll be champions!

Ex:
    od. 23.01.2018. - Tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi! ;)
    iza 21.05.2017. - Lovely jubbly!
    negdje u vrijeme Rubeše - This time next year we'll be champions!

Offline joy_division

• Forza Fiume
    « Odgovori #33 u: Rujan 12, 2019, 07:40:30 »
  • 0
  • 0
  • A ne znam s kim se Vas dvojica zapravo svađate.

Stavio sam obavijest da će bit podrška igračima na treningu.

Tko će doć, doći će. Tko neće, neće.

Ovo nije rasprava o bojkotu, bojkot se nastavlja jer klub i dalje ignorira zahtjev Armade da se makne Pilipović. I to je to.

Što se tiče finala Kupa, navijalo se jer se na gostovanjima navija.

Ne znam što je sada toliko negativno u cijeloj priči.

Eto, neću više na ovu temu.
    Ivan Mance: "Šanse su 50-50, to znači da bih ja htio da dođe, a on zasad neće."

Offline Projekt Teanna

• Forza Fiume
    « Odgovori #34 u: Rujan 12, 2019, 08:27:45 »
  • 0
  • 0
  • Čemu onda ovo, ne vidim logiku?
    Doći ćemo malo ometati trening, ali na utakmici se jebite bez nas?
    Jbte, hoće li to ikada završiti  :'(

Pa logično je. Daje se podrška igračima pred derbi s velikim rivalom.

Bojkot nije nikada niti bio usmjeren protiv igrača.

Uostalom, ovo nije prvi, a vjerujem niti zadnji put da se ovo radi. Ništa neuobičajeno.

A može se na to gledati i na kao još jedan korak u dobrom smjeru, recimo.

Ne zaboravimo vrlo glasno i jasno "igrajte pederi" od Armade više puta prošle sezone uoči bojkota i glasan, ali neslužben stav istina, da su "igrači bojkotirali Keka" pa galama na parkingu "neka oni idu ća", kao i želju (intervju predsjednika Armade u NL) da se uđe u svlačionicu i objasni igračima neke stvari.

Bojkot je od početka bio usmjeren u 100 smjerova (postoje priopćenja), sada je samo na Pileta i to je ok. Ako i nije bio nikad protiv igrača, ali dojam je drugačiji ispao iako zbilja možda nitko nikad nije napisao ništa protiv igrača kroz FB, NL i ostala glasila koja Armada koristi.

Što se tiče podrške na treningu, pederski, ali lijepo :), korak unatrag nije sigurno! Osobno bojkotiram sve ovakve vannastavne aktivnosti do prestanka bojkota! A tko zna, možda se nešto neplanirano, pozitivno desi u petak :)

Poraz Rijeke i orgije frustracija na tribini Z bi moglo smekšati tvrdoglavo i pravedno srce Miškovića, a pobjeda Rijeke vratiti prošlogodišnju pozitivu. Sve samo ne remi, remi ne odgovara nikome osim Dinamu, ali Burić vs. Bišćan + Jović, Zebec, Bel, Vučemilović...

...da li staviti 100kn na remi i 200 na pobjedu Rijeke? Da bude za dobru klopu ili pozitivna 0 :)
    « Zadnja izmjena: Rujan 12, 2019, 08:29:19 od Projekt Teanna »
    "Velika ljubav prema klubu naglo se smanjila kada je postalo jasno da ju, ako klub vodiš, treba potkrijepiti i novcem. Što Mišković čini od prvog dana i tako već sedam godina." - Danijel Vukušić, 24sata.hr

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #35 u: Rujan 12, 2019, 08:29:18 »
  • 3
  • 0
  • Malo zafrkancije, Joy.
    Nećemo valjda pred utakmicu s tovarima biti ozbiljni?
    Revijalne utakmice trebaju proći u takvom ozračju.

Ex:

Offline Projekt Teanna

• Forza Fiume
    « Odgovori #36 u: Rujan 12, 2019, 08:34:41 »
  • 0
  • 0
  • Malo zafrkancije, Joy.
    Nećemo valjda pred utakmicu s tovarima biti ozbiljni?
    Revijalne utakmice trebaju proći u takvom ozračju.

Piši još!

Ja sam izgubio svoj podcjenjivački mojo prema ekipi koja u 21. stoljeću ima gotovo isto bodova u grupnoj fazi Europske lige (3) koliko i Kone golova u cijeloj karijeri u europskim utakmicama (2).
    "Velika ljubav prema klubu naglo se smanjila kada je postalo jasno da ju, ako klub vodiš, treba potkrijepiti i novcem. Što Mišković čini od prvog dana i tako već sedam godina." - Danijel Vukušić, 24sata.hr

Online Fornax

• Forza Fiume
    • Fuck everyone who isn't us.
    « Odgovori #37 u: Rujan 12, 2019, 08:43:38 »
  • 1
  • 0
  • Ne zaboravimo vrlo glasno i jasno "igrajte pederi" od Armade više puta prošle sezone uoči bojkota i glasan, ali neslužben stav istina, da su "igrači bojkotirali Keka" pa galama na parkingu "neka oni idu ća",
    Kud sreće da je prošlo i da je Kek ostao bar još mjesec dana, a ti neki od "onih" odjebali zauvijek iz Rijeke. Ovako ih i dalje moramo trpit. Dobro znamo koji su to "oni" i tko se to ogriješio o klupsku disciplinu i prošao nekažnjeno. Od toga mi se dan danas jako sere.

kao i želju (intervju predsjednika Armade u NL) da se uđe u svlačionicu i objasni igračima neke stvari.
    Jebote, sve bih dao da mogu zaviriti u paralelni svemir u kojem je klub to dopustio.

Offline Projekt Teanna

• Forza Fiume
    « Odgovori #38 u: Rujan 12, 2019, 08:46:41 »
  • 1
  • 0
  • Nadam se da je to korak naprijed. Zaista da.
    Mada, ja sam osobno uvijek više pobornik revolucije nego evolucije. Mali koračići mi jedu živce. Ajmo napraviti ili nemojmo. Ne drkaj me malo po malo.
    Ništa loše, valjda me razumiješ?

Život je prekratak za evoluciju! Ali kada smo već ozbiljni, čovjek se u 500-600 godina i par generacija nije promijenio biološki, a došli smo od bacanja govana na pločnik susjedu po glavi kao uzročnika Crne smrti do mehatroničkih implantanata, kloniranja, sudaranja bozona, otkrivanja tamne energije, materije, naslova prvaka... Di ćeš veće evolucije. Dobro ne baš svi.

https://www.slobodnadalmacija.hr/dalmacija/split/clanak/id/616531/gadarija-na-korak-do-splita-po-cesti-teku-fekalije-je-li-moguce-da-ljudi-ovo-rade-a-posebnu-ulogu-odigrao-je-covjek-koji-split-zeli-ovrsiti-za-150-milijuna-kuna

Hmmmm Crna smrt! Fenomenalan nadimak i mogao bi odgovarati jer ove sezone ju sije. Biti će zanimljivo vidjeti sa Frankom kako će se nadopunjavati!

Online Šejn

• Inćun
    • *
    « Odgovori #39 u: Rujan 12, 2019, 09:01:39 »
  • 3
  • 0
  • Prije svake odigrane utakmice predmetnih rivala uobičajeno se novinari osvrnu na one protekle, one u prošlosti. Rade se statistike, spomenu se najbolji golgeteri, međusobni trenerski učinci i slično.

Kad su u pitanju južnjaci posebna je poslastica prisjetiti se kretenarija u izvedbi njihovih pratitelja na tribinama.
    Iz mnoštva, izdvojio bi sljedeće...

Glasnogovornik Magaradi...

Kao što je poznato, već na prošloj utakmici smo imali jedan performans (narančasti kombinezoni) kojim smo željeli ukazati na uvjete koje kao gostujući navijači imamo na Rujevici, a sve s ciljem da se neke stvari promijene. Međutim, to se nije dogodilo te se organizatori utakmice i dalje prema nama odnose kao prema stoci.

Drugom prilikom njih osmorica izvjesili su transparent:

- Ovo nije zbog tebe, ti nikad nisi sam, ovo je zbog njih, ovo je zbog nas!

Na prvi primjer dometnuo bih ovo...

Kavez je uređen i dotjeran s mnogo ukusa. Cijenjeni arhitekti su dali sebi maštu na volju, pa ga sačinili upravo onako kako treba vođeni krilaticom, “za koga je-dobro je“. Još je i predobro, ako mene pitate. Kada su gostujući ljubitelji loptanja došli odjeveni u narančaste zatvoreničke kombinezone, jedan specijalno atraktivan primjerak se neviđenom umješnošću svojstvenoj vrsti kojoj pripada ((Mandrillus sphinx- primat porodice Cercopithecidae odnosno narodski rečeno, majmun), hitro uzverao na vrh kaveza gdje je uznosito pokazivao crveno-bijeli dres beogradske Crvene Zvezde. Razgovijetno se čulo da arlauče:“ Gledajte ljudi, ovo mi je pradida orjunaš ostavija u nasljeđe“. Možda će ovaj put južnjački modni izričaj evoluirati. Izgledno je uprizorenje u otmjenim “bilim“ košuljama zvanim “stezulja“, jerbo se rukavi tog ekskluzivnog odjevnog predmeta vezuju na leđima tako da ruke budu sapete. Ne bez razloga. Takove košulje su poznate i pod nazivom “luđačke“.

Što se tiče drugog primjera...

Francuski  znanstvenik Jean-François Champollion imao je neobičan talent za jezike. Već do svoje šesnaeste godine svladao je dvanaestak jezika, a s devetnaest je postao asistent na sveučilištu. Budući da je s vremenom postao stručnjak za orijentalne jezike, povjeren mu je zadatak dešifriranja hijeroglifa. To je uspio učiniti 1822. godine pomoću poznatog kamena iz Rosette, koji su pronašli francuski vojnici u Egiptu za vrijeme Napoleonove ekspedicije 1799. godine.

Da je kojim slučajem Jean među živima kosu bi si počupao od očaja i bijesa, ali poruku odgonetnuti ne bi mogao.

Rekao bi mu:“Ne sekirajte se genijalni znanstveniče, to vam je spliCko stanje uma. Nije ga moguće dešifrirati, jedino lobotomizirati“.

« Zadnja izmjena: Rujan 12, 2019, 09:14:02 od Šejn »

Offline D2

• Forza Fiume

Ex:

Offline Projekt Teanna

• Forza Fiume
    « Odgovori #41 u: Rujan 12, 2019, 09:57:47 »
  • 0
  • 0
  • Bacih malo oko na južnjačko glasilo. Evo jedna mala trivia. Kaže novi bili tić da mu je nona iz Rijeke.

https://www.slobodnadalmacija.hr/sport/hajduk/clanak/id/622804/novi-napadac-bijelih-ima-tetovazu-na-hrvatskom-a-split-ga-je-vec-39kupio39-juznoamericka-atmosfera-ludnica-od-navijanja-a-grad-paraliziran-od-prometa-odmah-sam-se-osjetio-kao-kod-kuce

Bolje da ne dovodi baku u Hrvatsku. Gospođa je čitam pobjegla za 2. svjetskoga vrata, sad se vrati i vidi da rat još traje! Pa onda vidi onoga javnoga lika sa brčićima od Adolfa na Rivi kako pije kavu pa ili je srce strefi ili ga izroka nečim (ako je bila na jednoj strani, ili mu plati kavu, ako je bila na drugoj), kako god bude baka će se uznemiriti, umjesto da uživa u zlatnim godinama.

Offline joy_division

• Forza Fiume
    « Odgovori #42 u: Rujan 12, 2019, 10:12:22 »
  • 0
  • 0

• Ne zaboravimo vrlo glasno i jasno "igrajte pederi" od Armade više puta prošle sezone uoči bojkota i glasan, ali neslužben stav istina, da su "igrači bojkotirali Keka" pa galama na parkingu "neka oni idu ća", kao i želju (intervju predsjednika Armade u NL) da se uđe u svlačionicu i objasni igračima neke stvari.

Bojkot je od početka bio usmjeren u 100 smjerova (postoje priopćenja), sada je samo na Pileta i to je ok. Ako i nije bio nikad protiv igrača, ali dojam je drugačiji ispao iako zbilja možda nitko nikad nije napisao ništa protiv igrača kroz FB, NL i ostala glasila koja Armada koristi.

Što se tiče podrške na treningu, pederski, ali lijepo :), korak unatrag nije sigurno! Osobno bojkotiram sve ovakve vannastavne aktivnosti do prestanka bojkota! A tko zna, možda se nešto neplanirano, pozitivno desi u petak :)

Poraz Rijeke i orgije frustracija na tribini Z bi moglo smekšati tvrdoglavo i pravedno srce Miškovića, a pobjeda Rijeke vratiti prošlogodišnju pozitivu. Sve samo ne remi, remi ne odgovara nikome osim Dinamu, ali Burić vs. Bišćan + Jović, Zebec, Bel, Vučemilović...

...da li staviti 100kn na remi i 200 na pobjedu Rijeke? Da bude za dobru klopu ili pozitivna 0 :)

Pisao sam već o tome. Keka nisu bojkotirali samo igrači već i sve ostale strukture u klubu počevši od Miškovića. A kuloari su pričali koji su to igrači bili kolovođe.

Na kraju nije bilo ništa od toga i nikome nije pala dlaka s glave.

Ivan Mance: "Šanse su 50-50, to znači da bih ja htio da dođe, a on zasad neće."

Offline Gnjusna Izdajica

• Forza Fiume
    « Odgovori #43 u: Rujan 12, 2019, 11:15:06 »
  • 2
  • 0
  • Toliko 'tinte' se prolilo oko bojkota, a proliti će se još i više. Pa evo još jednog upisa na tu temu.

Na ovoj utakmici, bar meni, matematika je prilično egzaktna: tko mi više ide na živce? Hajduk ili Pile?
    Recimo svjetski potez Armade bi bio da dođe masovno na tekmu, navija recimo prvih 15 minuta onako da sve grmi, završi s 'Pile odlazi' i potom utihne.
    Jbš priopčenja putem medija, izlaske na ove ili one prosvjede, upise po mrežama i forumima - tribina je gdje navijačka skupina živi i s koje dolaze najupečativljive poruke.
    Jbš i bojkot - pokaži ljudima kako je bilo i kako može biti.
    Barem ja tako mislim i sanjarim.

I još jedna stvar koja mi je totalno interesantna cijelo ovo vrijeme. Gospodina Pilipović Renata velika večina (i ja eto) oslovljavaju po nadimku Pile. Osobno nadimak ću koristiti za osobe koje su mi na ovaj ili onaj način bliske. Ako se želim od nekoga distancirati nisam baš siguran da je nadimak pravi put.
    since 01.05.1982. RIJEKA – TETEKS 2:2

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #44 u: Rujan 12, 2019, 11:36:45 »
  • 2
  • 0

• I još jedna stvar koja mi je totalno interesantna cijelo ovo vrijeme. Gospodina Pilipović Renata velika večina (i ja eto) oslovljavaju po nadimku Pile. Osobno nadimak ću koristiti za osobe koje su mi na ovaj ili onaj način bliske. Ako se želim od nekoga distancirati nisam baš siguran da je nadimak pravi put.

Na koji level si ti uspio ovo dignuti.   8) ;D Savršenstvo!

Uvodimo novu kategoriju (ne)oslovljavanja na forumu.

Kategorije neoslovljavanja na forumu:
    A) osobe čije se ime ne smije spominjati
        - one osobe koje su svojim postupcima toliko iziritirale forumski puk da im se ime ne spominje. Prilikom neizbježnog stavljanja u kontekst o njima se govori kao o "onaj", "igrač s brojem X", itd...

B) osobe čiji se nadimak ne koristi
       - one osobe koje su svojim postojanjem ili aktivnošću razorile sklad foruma ili idilu u odnosima unutar HNK Rijeke. U upisima u kojima se spomniju koristi se njihovo puno ime i prezime. Time se postiže ozbiljnost teksta prilikom njihova spominjanja i stvara se distanca od istih.

Dalje se očekuje razrada novih kategorija kako se budu razvijali odnosi i dešavale situacije, trenutno su u uporabi dvije gore navedene.

Ex: