• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Simon Rožman  (Prikazano: 27194 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline d

• Forza Fiume
    • http://samorijeka.com
Odg: Simon Rožman
« Odgovori #15 u: Rujan 24, 2019, 12:05:23 »
  • [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=T6d1jQz99t8[/youtube]

Offline d

• Forza Fiume
    « Odgovori #16 u: Rujan 24, 2019, 12:14:21 »
  • Kaže Srećko da je potpisao na 3 godine. (jučer je negdje pisalo da je potpisao samo do kraja godine)

Offline Projekt Teanna

• Forza Fiume
    « Odgovori #17 u: Rujan 24, 2019, 12:21:33 »
  • INDEX.HR
    Citat:
    Zahvala klubu na povjerenju i prilici. Stvarno su me divno primili. Druga stvar, mogu reći da je ova odluka za dolaskom bila laka i teška. Laka jer se radi o dobro organiziranom klubu koji je uvijek konkurentan. Ljudi ovdje vole klub. Pričao sam s Matjažom Kekom, uvijek je pričao da je ovdje super atmosfera, da je publika 12. igrač. Nadam se da će nam publika pomoći u svim utakmicama. Ipak, bila je teška odluka jer je Igor Bišćan napravio dobar rad ovdje i ulazim u velike cipele", rekao je Rožman u uvodu.

NOVI LIST
    Citat:
    Hvala klubu na povjerenju i prilici, divno su me primili ovdje na Rujevici. Mogu kazati da je moja odluka bila vrlo laka, a s druge strane u maloj mjeri i vrlo teška. Laka jer sam došao u top organizirani klub, prepoznatljiv u regiji s uvijek jasnim i visokim ciljevima. U klub s dobrim i kvalitetnim igračima koji imaju veliku želju i ambiciju. Znam i da ljudi ovdje vole klub i znaju prepoznati rad i neki sadržaj na terenu.

Kakva su to plitka đubrad te sportska piskarala na Indexu.

Neka je došao mladi Kek! Jebi se Igore ti i tvoj skor sa Hajdukom. NISAM TE NIKAD VOLIO! :)

SIMONE POVEDI NAS!!!!!!!!
    "Velika ljubav prema klubu naglo se smanjila kada je postalo jasno da ju, ako klub vodiš, treba potkrijepiti i novcem. Što Mišković čini od prvog dana i tako već 7 godina." - D. Vukušić
    Dežurni katastrofičari... koji ne skrivaju guštanje... opet će, izgleda, morati 'pojesti govno'. - D.V

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #18 u: Rujan 24, 2019, 13:12:27 »
  • Dobro nam došao i sretno tebi s nama i nama s tobom. ;)
    I kao što stalno mantram neka nam to traje što duže, jer igra se ne stvara nakon jedne utakmice.

Nego dečko je mlad, možemo li nakon Dalića očekivati i otvorenu komunikaciju s forumom?
    Tada je bila tema ako se ne varam Pitaj Dalu! TIR radiš li na tome?

'Ajmo Simone imaš otvoreni poziv na suradnju  8)  tema te čeka.

"Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
    "... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Offline Projekt Teanna

• Forza Fiume
    « Odgovori #19 u: Rujan 24, 2019, 13:30:04 »
  • Prvo pitanje za laptop trenera bi mi bilo "Koji laptop imaš?", a drugo "Koliko ti je sezona trebalo da osvojiš Ligu prvaka sa Domžalama u Football manageru?". Treće i poslijednje "Koliko ga mrziš?".
    "Velika ljubav prema klubu naglo se smanjila kada je postalo jasno da ju, ako klub vodiš, treba potkrijepiti i novcem. Što Mišković čini od prvog dana i tako već 7 godina." - D. Vukušić
    Dežurni katastrofičari... koji ne skrivaju guštanje... opet će, izgleda, morati 'pojesti govno'. - D.V

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #20 u: Rujan 24, 2019, 13:51:20 »
  • Kek ga je volio. Samo kažem. :)

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #21 u: Rujan 24, 2019, 13:54:46 »
  • A nije baš. Malo je iskrivljena Kekova slika o njemu po medijima, nije baš da je neki njegov ljubimac. Krivo su prenesene neke izjave po svemu sudeći. Jasno, nema tu negative, ali nije istina da ga je "Kek odabrao" primjerice.

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #22 u: Rujan 24, 2019, 13:59:00 »
  • Ma jao, kbk. Ako će nam kriteriji bit vezani za to šta tko misli i osjeća za Hajduk, onda nismo ništa bolji od južne braće.

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #23 u: Rujan 24, 2019, 14:13:00 »
  • Ma jao, kbk. Ako će nam kriteriji bit vezani za to šta tko misli i osjeća za Hajduk, onda nismo ništa bolji od južne braće.

Točno, u potpunosti se slažem s tobom. Nema smisla opterećivati se time što tko o njima misli i osjeća.

Ti osjećaji ionako dođu na pravo mjesto vremenom, već će se oni sami potruditi u razvijanju pravih, istinskih osjećaja koje gaji svaki navijač Rijeke prema njima.  8)
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
    "... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Offline Projekt Teanna

• Forza Fiume
    « Odgovori #24 u: Rujan 24, 2019, 14:19:16 »
  • A dajte, mora Simon imati nešto prljavo iz prošlosti. Neki kostur! Nije to to, da ga svi u startu podržavaju.

Offline d

• Forza Fiume
    « Odgovori #25 u: Rujan 24, 2019, 14:28:48 »

• Offline Projekt Teanna

• Forza Fiume
    « Odgovori #26 u: Rujan 24, 2019, 14:31:27 »
  • Evo našao sam.

Simon Rožman je igrao za samo tri kluba u karijeri. Celje, Mons Claudius i Kovinar Štore. Za Mons je igrao 2002.

https://en.wikipedia.org/wiki/Simon_Ro%C5%BEman

Mons Claudius se zvao do 1992. NK BRATSTVO! BRATSTVO S KIM????

https://en.wikipedia.org/wiki/NK_Mons_Claudius

Oj Simone, komunisto, sve se mijenja, ti si isti!!!!

Offline Projekt Teanna

• Forza Fiume
    « Odgovori #27 u: Rujan 24, 2019, 14:37:20 »
  • https://telesport.telegram.hr/price/anti-kek-na-rujevici/

Govnjarski članak vezano za Rijeku. Ok za Rožmana.

Ima li idealnije sredine u HNL-u za raditi od Rijeke?

Osijek - komarci, 2000 ljudi na stadionu, nesposobni predsjednik (anti-Miško) i incidentni igrači, pritisak da moraš nešto osvojiti, a nisi nikad ništa osim poklona 1999.
    Dinamo - uđeš u skupine LP, sutra te smjene dekretom, pritisak i uplitanje u struku
    Hajduk - šaka u glavu na ulici, šaka u glavu na terenu, KBC radi predinfarktnog stanja, 100 lobija i managera i Hamed Kone

Offline BUDALA

• Senior
    « Odgovori #28 u: Rujan 24, 2019, 15:20:01 »
  • Pa ima Dinamo...gazda ne smije preko grane...Zove Bjelicu na Skype...ovaj se pravda ne čujem dobro šteka mi veza guzda prešo sam na Tele2....
    UPRAVA NAPOLJE!(Mamićeve kuje ližete mu skute)

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #29 u: Rujan 24, 2019, 15:37:29 »
  • Mi smo bili skoro pa idealna sredina za rad... Što je nekima očito jako smetalo.