• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Rabuzinovo sunce 19/20  (Prikazano: 7718 puta)

moreplovac i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Snjesko

• Veteran
Odg: Rabuzinovo sunce 19/20
« Odgovori #195 u: Ožujak 11, 2020, 22:58:11 »
  • 0
  • 0
  • Realno klub nije mogao nista ako Osijek nije pristao na odgodu. A ne budimo licemjerni, ni mi ne bi pristali, tako da...

Offline river

• Forza Fiume
    « Odgovori #196 u: Ožujak 12, 2020, 07:28:26 »
  • 0
  • 0
  • Situacija se tako brzo mijenja da me ne bi čudilo da već danas ili sutra dođe do odluke o prekidu prvenstva, pa time i Kupa.

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #197 u: Ožujak 12, 2020, 07:40:39 »
  • 0
  • 0
  • A to je, u svijetlu danasnjih cinjenica i jedini razuman postupak. Zabraniti sva okupljanja.

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #198 u: Ožujak 12, 2020, 08:29:28 »
  • 0
  • 0
  • Tako je, prekinut će se natjecanje do tog datuma, kao i HNL.

To šta mi imamo dopredsjednika HNS-a, a ne možemo odgoditi termin utakmice za kraj sezone, to je druga priča.

Offline Fornax

• Forza Fiume
    • Jebo vse ki nismo mi
    « Odgovori #199 u: Ožujak 12, 2020, 08:51:43 »
  • 0
  • 0
  • Ja sam donedavno još smatrao da se pretjeruje, ali sudeći po razvoju situacije, nije se dovoljno ozbiljno shvatilo. Jebeš nogomet. Kompletna svjetska ekonomija će doživjeti velik udarac, zašto bi profesionalni sport bio pošteđen?

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #200 u: Ožujak 12, 2020, 08:52:06 »
  • 0
  • 0
  • Realno klub nije mogao nista ako Osijek nije pristao na odgodu. A ne budimo licemjerni, ni mi ne bi pristali, tako da...

Klub je u svom obraćanju mogao reći taj podatak, koji je ključan ako je istinit.
    Licemjerni? Nisam siguran da ne bi pristali, ne mogu se točno sjetiti, ali mi se vrti da je već bilo situacija.
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #201 u: Ožujak 12, 2020, 09:02:07 »
  • 0
  • 0
  • Ja sam donedavno još smatrao da se pretjeruje, ali sudeći po razvoju situacije, nije se dovoljno ozbiljno shvatilo. Jebeš nogomet. Kompletna svjetska ekonomija će doživjeti velik udarac, zašto bi profesionalni sport bio pošteđen?

Preciziraj to "nije se dovoljno ozbiljno shvatilo"? Gdje i tko? U Kini, Italiji, Hrvatskoj....?
    Koliko sam ja upućen u situaciju kod nas, shvatilo se, dovoljno ozbiljno se shvatilo i poduzimale su se i poduzimaju se mjere, prikladne i ovisne o razvoju situacije. Pričam i govorim o službenim institucijama čiji je to posao. Pa nema 2 tjedna da su nas Slovenci prozivali zbog tada uvedenih mjera na granici.

Paušalne, izjave takvog tipa su ružne ako se ne potkrijepe činjenicama.
    « Zadnja izmjena: Ožujak 12, 2020, 09:07:32 od D2 »
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.

Offline Fornax

• Forza Fiume
    • Jebo vse ki nismo mi
    « Odgovori #202 u: Ožujak 12, 2020, 09:07:24 »
  • 0
  • 0
  • Objavljena verzija:

Citat:
    "HNK Rijeka obavještava sve navijače da će se utakmica polufinala Kupa Hrvatske između rijeke i @nkosijek 18. ožujka (Stadion HNK Rijeka, 17:30 sati) igrati pred praznim tribinama.

Verzija koju su trebali objaviti:

Citat:
    "HNK Rijeka obavještava sve navijače da @nkosijek nije pristao na predloženu odgodu utakmice polufinala Kupa Hrvatske 18. ožujka (Stadion HNK Rijeka, 17:30 sati), te će se ista, usprkos našem protivljenju, igrati pred praznim tribinama.

Eto, brate. Time se možda antagonizira drugi klub, ali taj klub je već samim odbijanjem odgode antagonizirao nas, tako da ne vidim problem. Ko im jebe bezličnu mater.

Paušalne, izjave takvog tipa su ružne ako se ne potkrijepe činjenicama.
    Nažalost, znam za konkretne slučajeve gdje su ljudi sa simptomima bolesti još do prije tjedan dana ulazili u Hrvatsku pritom na granici lažući odakle dolaze i nisu pregledani. Je li ti to dovoljna činjenica? Možemo se samo molit da su imali običnu gripu, jer ako nisu, stvar je već vrlo vjerojatno izvan kontrole.

A što se neozbiljnog shvaća općenito tiče, čak je i jedna Sanja Barić neki dan na fejsu objavila status u stilu "ljudi prestanite paničariti, obična gripa je opasnija". Taj način razmišljanja je sjebao Talijane i zato sad imaju trijažu u bolnicama, kao da je rat. Moram priznati da me šokiralo kad sam pročitao da se od bolesnika starijih od 65 s teškim simptomima u ovom trenutku praktički diglo ruke.
    « Zadnja izmjena: Ožujak 12, 2020, 09:16:48 od Fornax »

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #203 u: Ožujak 12, 2020, 09:12:07 »
  • 0
  • 0
  • Citat:
    "HNK Rijeka obavještava sve navijače da @nkosijek nije pristao na predloženu odgodu utakmice polufinala Kupa Hrvatske 18. ožujka (Stadion HNK Rijeka, 17:30 sati), te će se ista, usprkos našem protivljenju, igrati pred praznim tribinama.

Eto, brate. Time se možda antagonizira drugi klub, ali taj klub je već samim odbijanjem odgode antagonizirao nas, tako da ne vidim problem. Ko im jebe bezličnu mater.

Točno.
    Ili isto to samo bez ",usprkos našem protivljenju," pa se ni ne zamjeraš "sportskim prijateljima iz Osijeka"  ;) ;D ;D . Jer realno možeš se ti protiviti koliko hoćeš, ali pita se dvojicu i mora doći do dogovora i još onda povrh toga i taj dogovor mora amenovati HNS.

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #204 u: Ožujak 12, 2020, 09:16:03 »
  • 2
  • 0
  • "našem protivljenju?" to biš dodao?
    Zbilja? I to na dan kada je proglašena pandemija? Ajde malo skini te navijačke naočale i pogledaj realno situaciju. Nije za igranje s gledateljima. Nije čak ni za igranje i vejrujem da se neće ni igrati.

No, ono što me najviše smeta je da bi neki htjeli da se spustimo na razinu ulice, na način na koji Hajduk (i ne samo Hajduk) govori o suparnicima. Valja samo još jednom pogledati video Brbića na 24h i pitajte se: "zar ja baš želim da se moj klub ponaša na taj način? Zar ja baš želim da predsjednik kulba za kojeg navijam govori na taj način?". Hajdukova pr mašinerija koju neki zazivaju je dno-dna, svi su im krivi, svugdje paranoično vide unutrašnje i vanjske neprijatelje. Rade po sistemu podijeli, etiketiraj pa vladaj. Jadno. Populistički.
    Izrazito mi je drago da se naš PR ne spušta na taj nivo.

Offline Fornax

• Forza Fiume
    • Jebo vse ki nismo mi
    « Odgovori #205 u: Ožujak 12, 2020, 09:19:39 »
  • 0
  • 0
  • Vado, koji vrag? Pa ne zagovaram igranje pred gledateljima, zagovaram odgodu do zadnjeg mogućeg trenutka, pa u najgorem slučaju i otkazivanje kupa. Ko jebe jedan Rabuzin. Osijeku to možda znači sve na svijetu, ali ja već moram brojat naša Sunca u svom potpisu kad nisam siguran imamo li ih 5 ili 6.  ;D

Izrazito mi je drago da se naš PR ne spušta na taj nivo.
    Sad govorimo o krajnostima. Nitko od kluba ne traži da se spusti na nivo jebenog Hajduka (ni da želimo, ne bi znali kako, treba jedna ekstra doza primitivizma svojstvena za one krajeve)... Samo bih volio kad bi klub s malo manjom rezervom komunicirao sa svojim članovima, jer ovako, umjesto "Zajedno smo Rijeka" dojam je "Mi smo Rijeka, Vi ste naši konzumenti". Nakon onih Miškovićevih prosera o "navijačkoj dioptriji" (mislim da je to prvi put da me stvarno doveu u situaciju da ga pošaljem u tri pičke materine) dobro bi došlo malo iskoristiti ovaj pozitivan moment i ponovno povezati tribine i upravu. Ovakav silenzio stampa koji se prakticira je kontraproduktivan.
    « Zadnja izmjena: Ožujak 12, 2020, 09:24:32 od Fornax »

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #206 u: Ožujak 12, 2020, 10:01:36 »
  • 0
  • 0
  • Razmisli kako bi se moglo sve interpretirati fraza poput "našem protivljenju".
    U ovom slučaju kada se puno toga ne zna i kada nije sigurno hoće li već sutra čitava država u blokadu najbolje je jednostavno ne izlagati se glupostima.

A što se tiče našeg PRa možda smo malo hladi, ali bolje to nego li druga krajnost. Naravno, slažem se ima tu jako puno mjesta za napredak i bolju komunikaciju s navijačima i novinarima. Sjetimo se samo stupidnih presica s Bišćanom. Tamo se svašta događalo, ali ne bih rekao da je ovo bila prilika za tako što. Iznimna i prepipava je ovo situacija.

Offline Fornax

• Forza Fiume
    • Jebo vse ki nismo mi
    « Odgovori #207 u: Ožujak 12, 2020, 10:26:03 »
  • 0
  • 0
  • Ok, briši to "naše protivljenje", dovoljan je onaj prvi dio iz kojeg je vidljivo da smo tražili odgodu i da je Osijek taj zbog kojeg je neće biti.

A evo i malo pozitive, prva tri registrirana pacijenta u RH su čini se izlječena.

Offline Snjesko

• Veteran
    « Odgovori #208 u: Ožujak 12, 2020, 10:28:30 »
  • 1
  • 0
  • Verzija koju su trebali objaviti:

Citat:

Ne, nisu. Šta bi konkretno time dobili? Spuštat se na nivo tuge s juga? Daj malo upalite mozak, po propozicijama je da se može odgodit ako oba kluba pristanu. Prosječno, pa i ispodprosječno inteligentnoj osobi je jasno da bi klub radije igrao pred punim tribinama i zbog financija i zbog potpore koja može bit ključna glede prolaska u ovakvim utakmicama. Ako biš išao srat po Osijeku jer nisu odgodili, a sutra biš se u sličnoj situaciji postavio na isti način nije modus operandi Rijeke, nego nekih drugih klubova i dobro je da je tako.

Offline Fornax

• Forza Fiume
    • Jebo vse ki nismo mi
    « Odgovori #209 u: Ožujak 12, 2020, 10:49:15 »
  • 0
  • 0
  • Bullshit. Kad je Rijeka nekome zadnji put odbila odgodu?