• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Rabuzinovo sunce 19/20  (Prikazano: 21611 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline D2

• Forza Fiume
Odg: Rabuzinovo sunce 19/20
« Odgovori #480 u: Kolovoz 02, 2020, 21:36:52 »
  • Da Nikica
    Lijepo je vidjeti bivše u ovakvim prigodama. Jedan od osvajača kupova.
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
    "... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Offline Evri

• Junior
    « Odgovori #481 u: Kolovoz 02, 2020, 21:56:47 »
  • I Bjelica je korektan ?

Offline SandroB

• Senior
    « Odgovori #482 u: Kolovoz 02, 2020, 22:50:56 »
  • I Bjelica je korektan ?

Ne znam zašto Bjelicu i Tomića trpati u isti koš. Bjelica vodi utakmicu bahato i iritantno protivničkim navijačima, kod Tomića ne pamtim ništa slično, u izjavama uvijek više nego odmjeren. Navedi mi trenera koji bi u jučerašnjim okolnostima, neposredno nakon onako izgubljenog kupa rekao "od srca čestitam Rijeci".
    29.08.2013., proud to be there

Offline Evri

• Junior
    « Odgovori #483 u: Kolovoz 02, 2020, 23:01:08 »
  • Zašto ? Zato jer su si dozvolili da budu  treneri klubova koji su rak rana HR nogometa , ne kužim kako ti to ne smeta , on trenira ekipu koja ne smije uzeti bod starijoj sestri do trenutka kada je sestra riješila prvenstvo, pa to je javna tajna i to je tebi ok , tko god si dozvoli  radi karijere otići u jedan od ta dva kluba za mene je nemoralna osoba koju ne želim blizu moga kluba a to sto je on pristojan ili dobar trener to je. Jeziv problem, mogao je iskoristiti svoju kvalitetu i pristojnost negdje drugdje ....za mene su i on i Bjelica isto govno drugo pakovanje

Offline SandroB

• Senior
    « Odgovori #484 u: Kolovoz 02, 2020, 23:35:33 »
  • Zašto ? Zato jer su si dozvolili da budu  treneri klubova koji su rak rana HR nogometa , ne kužim kako ti to ne smeta , on trenira ekipu koja ne smije uzeti bod starijoj sestri do trenutka kada je sestra riješila prvenstvo, pa to je javna tajna i to je tebi ok , tko god si dozvoli  radi karijere otići u jedan od ta dva kluba za mene je nemoralna osoba koju ne želim blizu moga kluba a to sto je on pristojan ili dobar trener to je. Jeziv problem, mogao je iskoristiti svoju kvalitetu i pristojnost negdje drugdje ....za mene su i on i Bjelica isto govno drugo pakovanje

Ovo brat-sestra mi je toliko prežvakana priča da ju više ne jebem 2%. Pa nisam idiot, naravno da me smeta, ali mi je postalo totalno irelevantno, pogotovo kad s naše adrese frcaju bomboni "Lokosi su igrali najljepši nogomet", "čestitam Meštroviću" i "učimo od najboljih". Smeta me jako puno toga u domaćem nogometu, ali ako ću tjerati samo principe, odvelo bi me predaleko. Onda ne bih ni navijao za klub koji njeguje prijateljske odnose s tom umjetnom tvorevinom. Ili bi, kako su već neki naveli, sasvim drugim očima gledao Franka ili Maleša. Štoviše, Franko u šampionskoj sezoni nije slavio gol kojeg je dao Lokomotivi. A, zamisli... naš Franko... pa kako može biti tako odvratan?!? Jebi ga, naša realnost je surova... dio smo te parade licemjerja i amen, koliko god to bilo teško priznati. A u tim uvjetima mogu gledati po mom guštu na Bjelicu i Tomića, osobno primjećujem znatnu razliku.

Offline Evri

• Junior
    « Odgovori #485 u: Kolovoz 03, 2020, 09:31:26 »
  • Očigledno gledamo na stvari različito ali sve je to normalno , da ne umaratmo ekipu mislim da smo se razumjeli
    Pozz FF

Offline SandroB

• Senior
    « Odgovori #486 u: Kolovoz 03, 2020, 10:28:33 »
  • Očigledno gledamo na stvari različito ali sve je to normalno , da ne umaratmo ekipu mislim da smo se razumjeli
    Pozz FF

A i to što kažeš :-)

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #487 u: Kolovoz 26, 2020, 17:21:52 »
  • Prvi puta od kada se igra sa trenutnim sustavom Hrvatskog nogometnog kupa, Dinamo je izgubio status prvog nositelja i to je mjesto preuzela Rijeka.

Rezultat se računa unazad 5 godina, a u tom vremenu Rijeka je osvojila 3 trofeja a 2 puta kada nisu osvojili igrali su polufinale.
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo