• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Rabuzinovo sunce 19/20  (Prikazano: 10132 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline koma

• Veteran
Odg: Rabuzinovo sunce 19/20
« Odgovori #165 u: Veljača 06, 2020, 19:04:45 »
  • 1
  • 0
  • Drago mi je da ste "progledali" u svezi Velkovskog. Još mi je malo Fornax sumnjičav, ali još jedno kolo i on će "trgat diplomu". Inače ono jučer je bilo očajno hladno. U isto vrijeme na našoj staroj nikad prežaljenoj Kantridi je bila bonaca, bonaca, bonaca. Kad sam došao doma - kao da sam na drugi planet banuo. O nekoj velebnoj igri ne bi trebali drvit, bolje smo se snašli u skoro pa nenormalnim uvjetima, zabili gol i onda srcem obranili u drugom dijelu prolaz. Začudio me Rožman šta je izvukao Lončara iz igre, jer mi je bio među boljima. Štefulj mi je nekako folerski odigrao, skoro na šmek, ali gotovo savršeno. Smolčić je i na stoperu par puta zaplivao, Pandur tako tako, nije dobio gol, ima samo 19, ali mi ne djeluje ultra siguran, svaki korner ili nabačaj je stani pani. Hebat ga, kad je malen, realno je nigerijac trebao dobiti priliku prije njega, ali ovaj je naša beba pa se zato Simon odlučio za njega.

Uglavnom taj 3-5-2 sustav ili 5- nešto- nešto kako n akraju ispada nebi trebali više forsirat, jer nam dolaze lakši protivnici koje treba napast. Uz Velkovskog bi trebalo stavit Galovića (a Escoval na klupu), pa čak i Smolčića prije portugalca i probat Štefulja utakmicu dvije, da vidimo jeli ili nije. Vidjet ćemo u nedjelju protiv Belupa. Ne loša ekipa, a mi s imperativom pobjede.

Offline black label

• Forza Fiume
    « Odgovori #166 u: Veljača 06, 2020, 20:06:44 »
  • 0
  • 0
  • Velkovski je odigrao top, ali meni ona Lokomotiva nece brzo izblijedit. Mozda da pricekamo malo s konacnom ocjenom.

Poslano sa mog JSN-L21 koristeći Tapatalk

''Investicija koja me čini sretnim i zadovoljnim. Vratio sam dug svom gradu. Rezultati mogu biti bolji ili slabiji, ali kamp i stadion su moja najveća pobjeda. Svih nas na Kantridi''

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #167 u: Veljača 07, 2020, 13:36:02 »
  • 0
  • 0
  • Velkovski je ispravljao greške Escovala čak i na ovoj Utakmici.
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline goginho

• Forza Fiume
    « Odgovori #168 u: Veljača 07, 2020, 22:04:51 »
  • 0
  • 0
  • Velkovski je ispravljao greške Escovala čak i na ovoj Utakmici.

Ne slažem se, mislim da je ovu tekmu stoperski par odlično odradio pa i ostatak obrane, čak i Smolčić nakon one crne rupe s Lokomotivom u koju je propao..

Sve je dobro završilo, realno to i je Bišćanova taktika s finala kupa, čudi me da se Bijelica nije bolje prilagodio, ali pobjeda je čista, zaslužena, zarađena borbenošću.. ipak ih je pekla ona 'petica', išlo se čvrsto ovdje u svaki duel, sudac je bio odvratan i naklonjen dinamu ali nije uspio uzeti zarađeno..
    Idemo dalje, dalek je put do trofeja u kupu, a i drugog mjesta, neće biti lako, ekipa oscilira, stručni stžer se još traži, a ne možemo reći da su im omogućili ikakva pojačanja..

Offline Projekt Teanna

• Forza Fiume
    « Odgovori #169 u: Veljača 27, 2020, 08:28:43 »
  • 0
  • 0
  • https://www.index.hr/vijesti/clanak/u-rijeci-potvrdjen-treci-slucaj-koronavirusa-u-hrvatskoj/2160148.aspx

Da li će se HNK Bezlični izvući i tražiti (a zasigurno i dobiti jer do 18.3. će biti još puno više slučajeva posvuda) utakmicu bez publike?  Koliko su isprepadani Rujevicom jadni i grubim ričima kao što su "hebem ti sudac mater" i sl. njima bi to stvarno i mogla biti prednost.

S obzirom da ljudi kupuju sapun kao da se nikad prali nisu, rekao bi da su šanse da se igra bez publike 80% već sad s tendencijom porasta. Nadam se odgodi za travanj (s obzirom da smo mi na zahtjev Osijeka izašli njima u susret i odgodili na NJIHOVU molbu!).
    "Velika ljubav prema klubu naglo se smanjila kada je postalo jasno da ju, ako klub vodiš, treba potkrijepiti i novcem. Što Mišković čini od prvog dana i tako već 7 godina." - D. Vukušić
    Dežurni katastrofičari... koji ne skrivaju guštanje... opet će, izgleda, morati 'pojesti govno'. - D.V

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #170 u: Veljača 27, 2020, 09:28:00 »
  • 0
  • 0
  • Naše ruke su čiste, misli koji put prljave, ali ne vidim razloga da se utakmica igra pred praznim tribinama. Previše se frke diglo oko malo opasnije gripe.

Offline Projekt Teanna

• Forza Fiume
    « Odgovori #171 u: Veljača 27, 2020, 09:35:51 »
  • 0
  • 0
  • Nije problem gripa, problem su ljudi. Ako se Serie A igra pred praznim i EL, može i HNL, tj. kup.
    "Velika ljubav prema klubu naglo se smanjila kada je postalo jasno da ju, ako klub vodiš, treba potkrijepiti i novcem. Što Mišković čini od prvog dana i tako već 7 godina." - D. Vukušić
    Dežurni katastrofičari... koji ne skrivaju guštanje... opet će, izgleda, morati 'pojesti govno'. - D.V

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #172 u: Veljača 27, 2020, 10:27:24 »
  • 0
  • 0
  • Lombardija je žaršna točka virusa. Rijeka nije. Za sada. Ako bude - onda je odgoda sasvim primjerena. Ali, ako ostane sve kako je - ni odgoda, ni igranje pred praznim tribinama nema smisla.
    A pogotovo nema smisla igrati pred praznim tribinama. To je tek anti-nogometna propaganda.

Offline D10S

• Forza Fiume
    • Slobodna Država Rijeka
    « Odgovori #173 u: Veljača 27, 2020, 11:53:53 »
  • 0
  • 0
  • Ja se uzdam u Miskovo lupanje o stol kako nk bezlicni ne bi zatrazio i dobio utakmicu bez publike  :D.
    "A ver nenés, con lo que me gusta a mi comprar fincas, caballos finos, mujeres buenas y conciencias papi".

Online D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #174 u: Veljača 27, 2020, 13:10:57 »
  • 2
  • 0
  • Zato je najbolje pratiti utakmice sa Sjevera, tamo nas je najmanje na m2 pa je i vjerojatnost zaraze manja.  8)
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.

Offline Gnjusna Izdajica

• Forza Fiume
    « Odgovori #175 u: Veljača 27, 2020, 15:15:42 »
  • 0
  • 0
  • Zato je najbolje pratiti utakmice sa Sjevera, tamo nas je najmanje na m2 pa je i vjerojatnost zaraze manja.  8)
    Pogrešno. U večini slučajeva je najbolje biti gost (na jugu). Just saying.
    since 01.05.1982. RIJEKA – TETEKS 2:2

Online Fornax

• Forza Fiume
    • Jebo vse ki nismo mi
    « Odgovori #176 u: Ožujak 09, 2020, 18:32:42 »
  • 0
  • 0
  • Šta to ekipa na Sportnet forumu priča o Osijeku bez gledatelja? Ni na jednom portalu nema ništa.

EDIT: Na ovo se misli:
    https://www.index.hr/vijesti/clanak/potvrdjen-13-slucaj-koronavirusa-u-hrvatskoj-uvode-se-nove-stroze-mjere/2163522.aspx

Stvarno se nadam da nismo toliki debili. Ali ako bi stvarno došlo do toga, onda treba odgodit utakmicu, a ne kao talijani, da igraju derbi kola pred praznim tribinama. LeBron James ih je baš ružno posrao neki dan.

Jebote, neusporedivo veću štetu je do sada napravila histerija oko korone, od samog virusa.
    « Zadnja izmjena: Ožujak 09, 2020, 18:38:50 od Fornax »

Offline d

• Forza Fiume
      • http://samorijeka.com
    « Odgovori #177 u: Ožujak 09, 2020, 21:00:14 »
  • 1
  • 0
  • Stvarno se nadam da nismo toliki debili. Ali ako bi stvarno došlo do toga, onda treba odgodit utakmicu, a ne kao talijani, da igraju derbi kola pred praznim tribinama. LeBron James ih je baš ružno posrao neki dan.

Odgodit za kad? Za mjesec dana kad će situacija potencijalno bit još gora?

Po meni su glupe te priče i od talijanskih igrača i od LeBrona, kao igramo za publiku. Da, ali nije (ni blizu) to samo publika na stadionu. Dapače, da igraš samo za tih par desetaka tisuća ljudi sigurno ne bi zarađivao sve te puste milijune. Plaćen si i popularan zato jer te doslovno milijuni ljudi ili čak milijarde diljem svijeta gledaju i zato šuti i igraj. Pa što ako nema publike uz teren?

Naravno da treba odgađati utakmcie kada se desi neka izvanredna okolnost u jednom danu ili tjednu. Ali kada je izvjesno da se situacija neće smiriti za tjedan ili dva, onda mislim da je apsolutno bolje odigrati sve do kraja pa makar dobrim dijelom i pred praznim tribina nego kompletno prekinuti ili poništiti prvenstvo. Rasporedi su nakrcani i s domaćim natjecanjima i europskim ligama, onda i europskim prvenstvom i početkom sljedeće sezone.. jednostavno se ne može nikako sve pauzirati na par mjeseci.

Online Fornax

• Forza Fiume
    • Jebo vse ki nismo mi
    « Odgovori #178 u: Ožujak 09, 2020, 21:33:45 »
  • 0
  • 0
  • Profesionalni sport u SAD-u je malo drugačiji svijet, tamo je normalno da se lige stopiraju na dulje vrijeme zbog štrajkova i sl. Zadnji veliki štrajk u NHL-u je trajao čak pet mjeseci.

A ako je situacija stvarno tako kataklizmična, onda jebeš HNL, za očekivati je da otpada i Euro, i Olimpijada u Tokiju.

EDIT:
    https://www.tportal.hr/vijesti/clanak/beros-objasnio-zasto-nisu-zabranjeni-veci-skupovi-vec-je-samo-preporuka-da-se-ne-odrzavaju-foto-20200309

Citat:
    'Epidemiološka struka je procijenila s obzirom na broj oboljelih da je na snazi samo preporuka izbjegavanja masovnih okupljanja. Tu se radi o socijalnoj distanciranosti. Nadamo se da će s toplijim vremenom završiti i koronavirus. Za očekivati je jenjavanje virusa. Zdravstveni sustavi se razlikuju od zemlje do zemlje. Bitna je stalna izmjena komunikacije. Nabave sirovina i proizvodnje lijekova', objašnjava Beroš.

Znači do daljnjega ipak nema pražnjenja tribina. Osim Poljudskih.
    « Zadnja izmjena: Ožujak 09, 2020, 21:49:05 od Fornax »

Offline D10S

• Forza Fiume
    • Slobodna Država Rijeka
    « Odgovori #179 u: Ožujak 10, 2020, 23:56:29 »
  • 0
  • 0
  • Finale kupa kralja sociedad vs at.bilbao je predvidjeno za 18.04. Ako se nastavi ovakva situacija savez predlaze da se tekma odgodi za 5. ili cak 6.mj. Radje nego da se igra pred praznim tribinama. Dakle tekma sa osijekom neka se odgodi umjesto da se odgra bez publike.

Sto se prvensva tice u spanjolskoj iduca ce se 2 kola igrat bez publike. Ako se situacija pogorsa moglo bi se prekinut prvenstvo.

Za nas navijace rijeke bilo bi super da se vec danas prekine prvenstvo  ;D
    "A ver nenés, con lo que me gusta a mi comprar fincas, caballos finos, mujeres buenas y conciencias papi".