• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: 13. kolo HNL-a, Rijeka - Gorica, subota 26.10. 17:30  (Prikazano: 4559 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline D10S

• Forza Fiume
  • Slobodna Država Rijeka
Odg: 13. kolo HNL-a, Rijeka - Gorica, subota 26.10. 17:30
« Odgovori #15 u: Listopad 26, 2019, 19:20:05 »
  • ovo je dno dna a ne run and gun.
    "A ver nenés, con lo que me gusta a mi comprar fincas, caballos finos, mujeres buenas y conciencias papi".

Offline lavic

• Veteran
    « Odgovori #16 u: Listopad 26, 2019, 19:28:13 »
  • Gadljivo za gledati.
    Ali potez utakmice ide publici... jednim udarcem kazna klubu i asistencija za gol

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #17 u: Listopad 26, 2019, 19:30:11 »
  • Suzdržat ću se komentara do kraja utakmice.

Da ne budem prevulgaran je li.

Ovo sam napisao na poluvremenu u Koprivnici prošlo kolo.

Mislim da je vrijeme za kratku stanku od svega ovoga tj potrudit ću se, ali neće stanka dugo trajati jer budimo realni, pratilo se i u težim vremenima.

Stanku od ovih poluproizvoda koji mlate veće pare nego što će 90% države ikada vidjeti, od legendi kluba koje "su tu dok god ima novaca" koje ih dovode, od laptop-trener-klauna, od stanja na tribinama, i još puno puno drugih stvari.

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #18 u: Listopad 26, 2019, 19:31:08 »
  • Mislim da bi možda bilo najbolje da ostatak sezone gledam na televiziji, jer mi se sve ovo već lagano počinje gadit.

Offline D10S

• Forza Fiume
    • Slobodna Država Rijeka
    « Odgovori #19 u: Listopad 26, 2019, 19:40:40 »
  • ako se trener ne sabere, a slijedi nam bezlicni, dinamo a ni gostovanje dolje nije daleko, letit ce jako brzo.
    "A ver nenés, con lo que me gusta a mi comprar fincas, caballos finos, mujeres buenas y conciencias papi".

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #20 u: Listopad 26, 2019, 19:45:28 »
  • Opa pa nisam to ni primjetio.

Raspored do zimske pauze:
    30.10. Varaždin (Kup)
    3.11. Osijek
    10.11. DINAMO
    24.11. Inter
    30.11. Hajduk
    7.12. ISTRA
    14.12. VARAŽDIN

18.12. Dinamo

Od 8 utakmica imamo 5 gostovanja. Dvije utakmice s Dinamom koji je ove sezone klub lige petice. Od preostalih 6 utakmica tu su gostovanja Osijeku i Hajduku.

Offline black label

• Forza Fiume
    « Odgovori #21 u: Listopad 26, 2019, 19:59:35 »
  • S obzirom na ovo veceras ni kod Varazdina, a bome ni Inkera nismo favoriti.

Al nek smo mi prodisali.

[emoji2357]

Poslano sa mog JSN-L21 koristeći Tapatalk
    « Zadnja izmjena: Listopad 26, 2019, 20:02:55 od black label »
    ''Investicija koja me čini sretnim i zadovoljnim. Vratio sam dug svom gradu. Rezultati mogu biti bolji ili slabiji, ali kamp i stadion su moja najveća pobjeda. Svih nas na Kantridi''

Offline Senad Brkić

• Veteran
    « Odgovori #22 u: Listopad 26, 2019, 20:14:41 »
  • Imamo lose selekcioniranu ekipu. s Biscanom bi danas bilo 0:0, ovo je bilo tragikomicno, al zazivat tjeranje trenera nakon par tjedana se zove samo ovako: TOVARLUK!

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Kontra mraku, kontra sili... http://i.minus.com/iSASYvn3yJBVf.gif

Offline Projekt Teanna

• Forza Fiume
    « Odgovori #23 u: Listopad 26, 2019, 20:30:20 »
  • Nakon što smo u prvih 10 minuta dozvolili DVA čista zicera Gorici sve mi je bilo jasno. Imamo neiskusnog trenra, koji ne izaziva respekt, ali kod nikoga i koji samo zna pričati priče i misli da je u video igrici. Abnormalno trofejnog trenera (u odnosu na svoju karijeru), koji igra na rezultat, a koji je u životu igrao najveće utakmice u svijetu nogometa smo potjerali. Navijači Rijeke se međusobno mrze, atmosfera na tribinama je gora nego ikad. Posjeta mizerna, sjever otužno prazan. Za ovu sezonu nade nema. Tko je htjeo staru Rijeku i orgije frustracija kao nekad, čestitam dobio je to. Neka uživa. Rožman = Bračun bez lakiranih cipela. Ne ista igra, nego ista klasa i sličan učinak.
    "Velika ljubav prema klubu naglo se smanjila kada je postalo jasno da ju, ako klub vodiš, treba potkrijepiti i novcem. Što Mišković čini od prvog dana i tako već 7 godina." - D. Vukušić
    Dežurni katastrofičari... koji ne skrivaju guštanje... opet će, izgleda, morati 'pojesti govno'. - D.V

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #24 u: Listopad 26, 2019, 20:37:00 »
  • Imamo lose selekcioniranu ekipu. s Biscanom bi danas bilo 0:0, ovo je bilo tragikomicno, al zazivat tjeranje trenera nakon par tjedana se zove samo ovako: TOVARLUK!
    Bez brige, do zimske pauze, kad budemo na -10 od bilih tića ili više, otić će sam. Postoji naziv za čovjek koji na teren pošalje obrambenu liniju Tomečak - Escoval - Punčec - Smolčić. Teška riječ, pa neću. Ja sam fin, pristojan i odmjeren.

Ali moram reći ovo - kad jedan navijač Rijeke digne ruku na drugoga na tribini, to je za mene to, zdravo đaci. Nema dalje. Ne mislim na neki onako usputni bitchslap tipa "kuš pičko", nego na ružne scene gdje Riječanin Riječanina gleda kao Srbin Šiptara. Bojim se da je samo pitanje dana i jebeš mi sve, ja neću bit tamo da to gledam.

Gonite se gospodo svi u tri pičke materine.

Offline SandroB

• Veteran
    « Odgovori #25 u: Listopad 26, 2019, 20:38:04 »
  • Ne likujem što sam dobro predvidio, jer sam sretan jedino kad mi pišamo po protivnicima i mirno privodimo utakmicu kraju. Ali kad sam rekao da će se za svaku pobjedu krv trebat ispišati, tu misao su mi ovi naši izgubljeni jako lijepo uokvirili, da ni sam nisam vjerovao.

Ovo je bilo ono "1995-1996" sranje, kad si u 15. minuti utakmice svjestan da ne možeš zabiti, osim slučajno, a da ćemo inkasirati gajbu-dvije barem. Prerano smo došli od šampionske ekipe do negledljive ekipe. Konfuzija i apsurd okolo-naokolo.

Trener koji je zamazao oči "napadačkim nogometom", od kojega bi najpoštenije bilo čuti "nije ovo za mene". Nekoliko teških deficitarnih mjesta u ekipi, kao da nas vode Kirigin i Ivošević, a ne moćni gazda i legendarni direktor.

Armada... ne znam više što bih rekao. Valjda je problem u meni, još u prvim godinama milenija znao sam putovati s njima, navijati po bizarnim tribinama poput Velike. Nekome to izgleda davno, meni se čini jučer. Valjda se ipak puno toga dogodilo "od jučer do danas", danas su oni i ja dva svijeta. Recimo da im i ne zamjeram, valjda sam ja ostario. Očito su neki novi klinci tamo, odrasli na Thompsonu. Pamtim prvu generaciju Armade, oni su masovno išli na Azru i na "Zvuk za zrak". Ma dobro...

Žao mi Franka, ne daj Bože da mu prođe glavom kako se zajebo… a što je najgore, po onome kako su djelovali na terenu, ne znam mogu li za još nekoga od igrača reći da mi ga žao.
    « Zadnja izmjena: Listopad 26, 2019, 20:40:17 od SandroB »
    29.08.2013., proud to be there

Offline Ton(i)to

• Veteran
    • Vešo:"Ovo je 'istorija"
    « Odgovori #26 u: Listopad 26, 2019, 20:53:45 »
  • Kad je Rožman dolazio, stekao sam dojam da je pričalica, nekakav anti-Kek. Za sada tako ispada. Ovo što smo mi danas igrali je jedna od najgorih Rijeka na Rujevici. Potpuno su nas zasluženo pobijedili, neovisno o 1. golu i kiksu Prskala, kojega mi je žao jer je do tada bio jako dobar, najbolji kod nas vjerojatno. Toliko loših dodavanja koja nisu neprecizna nego se igrači ne razumiju, brdo balona u zraku, masa njihovih ničijih lopti. Smiješno.

Dajmo mu vremena do kraja godine.

Bišćana mi je i dalje žao, potrošili smo jedan talent. Ne znam zašto.

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #27 u: Listopad 26, 2019, 20:55:22 »
  • Bišćana mi je i dalje žao, potrošili smo jedan talent. Ne znam zašto.
    Znaš.

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #28 u: Listopad 26, 2019, 20:57:59 »
  • Ja sam fin, pristojan i odmjeren.

(...)

Gonite se gospodo svi u tri pičke materine.

;D ;D

https://www.rijekadanas.com/rozman-nakon-poraza-solidno-prvo-poluvrijeme-ali-ne-i-drugo/

Ne znam što očekivati od momčadi koju trenira osoba koja ovako nešto izjavi...

Offline SandroB

• Veteran
    « Odgovori #29 u: Listopad 26, 2019, 21:00:32 »
  • Kad je Rožman dolazio, stekao sam dojam da je pričalica, nekakav anti-Kek. Za sada tako ispada. Ovo što smo mi danas igrali je jedna od najgorih Rijeka na Rujevici. Potpuno su nas zasluženo pobijedili, neovisno o 1. golu i kiksu Prskala, kojega mi je žao jer je do tada bio jako dobar, najbolji kod nas vjerojatno. Toliko loših dodavanja koja nisu neprecizna nego se igrači ne razumiju, brdo balona u zraku, masa njihovih ničijih lopti. Smiješno.

Dajmo mu vremena do kraja godine.

Bišćana mi je i dalje žao, potrošili smo jedan talent. Ne znam zašto.

U principu bih se složio, ali "dajmo mu vremena do kraja godine" u ovom trendu igre, atmosfere, straha, nepovjerenja, neangažmana predsjednika i direktora… pa mi smo izvan Europe debelo. Bez Europe sezona 2020/21 je pušing rođo do daske... pa još veća depra. Ali ajde... možda nas iznenadi protiv Osijeka i Dinama... napadačkim nogometom! Nikad se ne bih sprdao s Rijekom, ali ovo mi nažalost izgleda kao teška sprdačina... napadački nogomet.
    29.08.2013., proud to be there