• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: 15. kolo HNL-a, Rijeka - Dinamo, nedjelja 10.11. 17:30  (Prikazano: 2179 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline SandroB

• Pionir
Odg: 15. kolo HNL-a, Rijeka - Dinamo, nedjelja 10.11. 17:30
« Odgovori #75 u: Studeni 11, 2019, 11:46:57 »
  • 1
  • 1
  • Mislim da je game over… realno. Nikad ne prizivam crni scenarij, ali... što bi pokojni Spajić rekao - ne može ovo sranje riješiti ni Alan Ford. Veliki je problem što ne može sad preko noći klub dopeljati trenera znalca i autoriteta. A mora preko noći, ako se misli uhvatiti vlak za Europu. Samo takav (autoritet) treba ovim pičkicama (čast iznimkama).
    29.08.2013., proud to be there

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #76 u: Studeni 11, 2019, 11:48:45 »
  • 0
  • 0
  • Dame i gospodo, desni bek, iskusni 30-godišnji Ivan Tomečak. Tankirao je i Aberdeen pred 4 godine.

https://gfycat.com/fearlessshoddyhind

Offline joy_division

• Forza Fiume
    « Odgovori #77 u: Studeni 11, 2019, 12:09:45 »
  • 0
  • 0
  • A pogledaj malo ostale golove pa vidi koji je masakr Župarić napravio jučer.

Za tako iskusnog igrača previše vrlo početničkih pogrešaka. Čak sumnjivo previše.
    Ivan Mance: "Šanse su 50-50, to znači da bih ja htio da dođe, a on zasad neće."

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #78 u: Studeni 11, 2019, 13:17:57 »
  • 0
  • 0
  • Za Župarića odavno vjerujem da tankira tako da me on ne čudi nimalo, zato sam ga i preskočio. Plus poznati je kikser.

Lepinjica ima 20 godina pa šta god napravio u prvoj kalendarskoj godini igranja ozbiljne lige, mogu razumjeti dok god pokazuje napredak.

Ovog lapana pak ne mogu opisati riječima, ništa bolji nije ni Gorgon u situaciji iznad gdje trčkara jednakim tempom, a Oršić laganini sam ko duh.

Offline ispod stijena

• Senior
    « Odgovori #79 u: Studeni 11, 2019, 13:42:11 »
  • 0
  • 0
  • Dame i gospodo, desni bek, iskusni 30-godišnji Ivan Tomečak. Tankirao je i Aberdeen pred 4 godine.

https://gfycat.com/fearlessshoddyhind

Ovdje ti Tomečak čuva Leovca, tako da krivca treba tražiti u Župariću ili Gorgonu...
    Po linijama postavljanja Župarić bi trebao preuzeti Oršića, ali on gleda loptu i ide štiti prostor od nemam pojma koga...

Inače, ja isto ne sumnjam u neka ekstra tnakiranja. Jednostavno ovaj Župarić, primjerice je glavom negdje drugdje. Koncentracija je u k***u

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #80 u: Studeni 11, 2019, 13:55:28 »
  • 1
  • 0
  • Ne može desni bek čuvat lijevog beka, a desno krilo čuvat lijevo krilo, gdje to ima? Vidi se linija 4 od iza i kako on od početka ne da kaska za njom nego zna da kaska i samo trčkara.

Čim 11 igrača gleda loptu nastaje problem, zato je Gent pet dimenzija iznad, jer ljudi trče bez lopte i odmah panika. Što dovoljno govori o kvaliteti kadra i voljnom momentu. Tovare mrzim i njihov model je suicid, ali njihovi igrači ne bi izašli sa terena nakon 0-5 od Dinama. Ili ako bi izašli, sutradan pola ljudi i igrača u klubu bi dobilo otkaze i podnosile bi se ostavke. Kod nas se i dalje analizira.

Offline black label

• Forza Fiume
    « Odgovori #81 u: Studeni 11, 2019, 14:37:46 »
  • 0
  • 0
  • Ne može desni bek čuvat lijevog beka, a desno krilo čuvat lijevo krilo, gdje to ima? Vidi se linija 4 od iza i kako on od početka ne da kaska za njom nego zna da kaska i samo trčkara.

Čim 11 igrača gleda loptu nastaje problem, zato je Gent pet dimenzija iznad, jer ljudi trče bez lopte i odmah panika. Što dovoljno govori o kvaliteti kadra i voljnom momentu. Tovare mrzim i njihov model je suicid, ali njihovi igrači ne bi izašli sa terena nakon 0-5 od Dinama. Ili ako bi izašli, sutradan pola ljudi i igrača u klubu bi dobilo otkaze i podnosile bi se ostavke. Kod nas se i dalje analizira.
    Bravo. Bas tako

Poslano sa mog JSN-L21 koristeći Tapatalk

''Investicija koja me čini sretnim i zadovoljnim. Vratio sam dug svom gradu. Rezultati mogu biti bolji ili slabiji, ali kamp i stadion su moja najveća pobjeda. Svih nas na Kantridi''

Offline ispod stijena

• Senior
    « Odgovori #82 u: Studeni 11, 2019, 15:21:25 »
  • 0
  • 0

Na ovoj fotografiji u začetku akcije Leovac ni ne postoji jer je u donjem lijevom kutu, ovaj u sredini je Oršić, loptu prima Ivanušec. Nakon driblinga i ulaska u sredinu, Ivanušec i Oršić se "križaju" i Oršić ulazi na drugu stativu.
    Po tebi evo, koja bi trebala biti kretnja Tomečaka?
    Ovdje se lijepo vidi da sva telad gleda loptu, TOmečak gleda i kretnja mu je prema Leovcu da ta lopta ne ide skroz lijevo.

U tome i je stvar, što naš laptop trener tuče samo po teoriji pa zato i je to tako kako je...

« Zadnja izmjena: Studeni 11, 2019, 15:25:38 od ispod stijena »

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #83 u: Studeni 11, 2019, 15:48:52 »
  • 2
  • 0
  • Srećko
    Treba li možda ekipi angažirati psihoterapeuta?

Pa, da. To je vječno pitanje kada stvari u jednoj momčadi krenu na lošije. Onda se smatra da treba angažirati i psihoterapeuta. Možemo o tome razmišljati. Praksa pokazuje u današnjem nogometu da su treneri više psihoterapeuti nego što moraju voditi ekipu. Mi ćemo nakon današnjeg razgovora razmotriti trebamo li nekoga i angažirati.
    Ima jedan, zove se Dr. Ante Pavlovic, trenutno je u zatvoru ali je ko taman za vas
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline Fornax

• Forza Fiume
    • Jebo vse ki nismo mi
    « Odgovori #84 u: Studeni 11, 2019, 16:18:52 »
  • 0
  • 0
  • Rijeci ne treba nikakav psihoterapeut, nego provjetravanje svlačione i odrasla osoba na klupi.

Offline goginho

• Forza Fiume

Offline Fornax

• Forza Fiume
    • Jebo vse ki nismo mi
    « Odgovori #86 u: Studeni 11, 2019, 21:36:39 »
  • 1
  • 0
  • Primjedbe na Bišćana:
    -Rijeka igra ružno.
    -Rijeka igra previše defanzivno (prerano se zatvara)
    -Ekipa nema kondicije.
    -Kronični problemi s ozljedama (vjerojatno kao simptom loše tjelesne pripreme)

Rožman:
    -Bolikurčina i nedisciplina u momčadi
    -Najgora obrana HNL-a
    -Suicidalna taktika potpuno neprilagođena protivniku (Gorica, Dinamo)
    -pasivno vođenje utakmice, bez reakcija i korekcija

Kakve zaključke izvući? Svašta se moglo reći za Bišćanovu  Rijeku, ali ne i da je slaba, nemoćna i neozbiljna. Glavni razlog nezadovoljstva bile su ozljede. Sada imamo Rijeku koja izgleda kao da joj ostanak u ligi nije garantiran.

Ali, kako Rožica kaže, proanalizirat ćemo.

Offline Snjesko

• Veteran
    « Odgovori #87 u: Studeni 12, 2019, 12:54:46 »
  • 0
  • 0

• Ovdje se lijepo vidi da sva telad gleda loptu, TOmečak gleda i kretnja mu je prema Leovcu da ta lopta ne ide skroz lijevo.

Čekaj tebi ništa nije sumnjivo u tome da Tomečak čuva neopasnog Leovca, a ne Oršića koji ulazi na poziciju između stopera i beka dakle između Župarića i njega i ostaje sam? U ovoj situaciji činjenica Župarić ne gleda uopće kamo je tko nego samo loptu, ali Tomečak lagano trčkara, a na njeguvo poziciju ulazi protivnički napadač. Pa kad već vidiš da kasniš i da je Oršić sam na drugoj, pa barem potrči, a ne lagano trčkarat iako si ušao u igru na poluvremenu, dakle 24 minute prije ovoga. Strašno.
    Tomečak je jednako loš i lijevo i desno, nema tu pomoći.

Offline black label

• Forza Fiume
    « Odgovori #88 u: Studeni 12, 2019, 13:28:00 »
  • 0
  • 0
  • Da, na kraju krajeva, nebitno ciji je to igrac, ali brate nemozes ovako trckarat. Prelose

Poslano sa mog JSN-L21 koristeći Tapatalk

''Investicija koja me čini sretnim i zadovoljnim. Vratio sam dug svom gradu. Rezultati mogu biti bolji ili slabiji, ali kamp i stadion su moja najveća pobjeda. Svih nas na Kantridi''

Offline ispod stijena

• Senior
    « Odgovori #89 u: Studeni 26, 2019, 23:40:26 »
  • 0
  • 0
  • Trener koji protiv Dinama koji Atalanti uvali 4, Šahtaru 5 i igrati će knockout LP krene sa jednim defanzivnim veznim nije ozbiljan trener.
    Neće taj klub igrati KO lige prvaka  ;)
    A šta san van reka, ( da upotrijebim mehiko narječje )