• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: 23. kolo HNL-a, Rijeka - Osijek, subota 22.02. 17:30  (Prikazano: 3434 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Snjesko

• Veteran
Odg: 23. kolo HNL-a, Rijeka - Osijek, subota 22.02. 17:30
« Odgovori #105 u: Veljača 25, 2020, 21:49:40 »
  • 0
  • 0
  • Ovdje sve jasno pise. I s tim se potpuno slazem. Suditi svaki kontakt rukom je idiotski i srecom nije po pravilima. Dakle, nema govora o penalu za Osijek

Offline Fornax

• Forza Fiume
    • Jebo vse ki nismo mi
    « Odgovori #106 u: Veljača 25, 2020, 22:09:58 »
  • 0
  • 0
  • Ovdje sve jasno pise. I s tim se potpuno slazem. Suditi svaki kontakt rukom je idiotski i srecom nije po pravilima. Dakle, nema govora o penalu za Osijek
    Kulušić je ovo nazvao "sivom zonom". Čini se da je ovo jedan od onih slučajeva gdje je sudac u pravu, što god dosudio. U svakom slučaju, Mateo Beusan bi sigurno proširio priču i krenuo citirat pravila, za razliku od Strahonje koji priča vrlo šturo i općenito. Ono što mene neopisivo nervira je kad jedan Novi list prenese njegov sud kao da je sveto pismo (neovisno o kontroverznom pedigreu dotičnoga). Naravno da se nitko nije udostojio naknadno ažurirati članak alternativnim tumačenjem s HNTV-a.

Možda je vrijeme da vratimo onaj transparent na istok.  :D

Offline SandroB

• Junior
    « Odgovori #107 u: Svibanj 26, 2020, 09:10:36 »
  • 2
  • 3
  • Zanimljiv datum danas... jedna od jačih scena o kojoj se malo pričalo - majmun od Bubala daje gol i slavi, dolaze mu suigrači, čestitaju (ruku na srce, nisu bili u euforiji), a jedan od njih (Ergović) odgurne ga i kaže mu "šta radiš, budalo jedna...".
    29.08.2013., proud to be there

Offline Fornax

• Forza Fiume
    • Jebo vse ki nismo mi
    « Odgovori #108 u: Svibanj 26, 2020, 10:27:47 »
  • 0
  • 0
  • Uopće se ne sjećam tog detalja. Vjerojatno zato jer snimku tog gola nisam vidio 20 godina. Ali pamtim Bubalovu provokaciju nakon gola u prvom kolu 99/00.

Offline Projekt Teanna

• Forza Fiume
    « Odgovori #109 u: Svibanj 26, 2020, 12:24:38 »
  • 0
  • 0
  • Trauma, frustracija i gorčina je bila duga, velika i bolna, 2017. je nestala, ali sigurno bi uronio u dubinu duše da se prisjetim tih osjećaja da je ovo polufinale kupa pred gledateljima. Kad već u Osijeku se toliko boje atmosfere na Rujevici pa da se užance ne zatru, ali na njihovu sreću neće imati taj pritisak.

Na njihovu nesreću, Rožman je utrpao skoro 10 komada prvoligašima u 2 pripremne tekme i "nije zadovoljan" :) Neću napisati javno, ali objektivno se nadam gaženju i onda redu do Potoka za Šibenik (razmak od 2m za red za karte) :)
    "Velika ljubav prema klubu naglo se smanjila kada je postalo jasno da ju, ako klub vodiš, treba potkrijepiti i novcem. Što Mišković čini od prvog dana i tako već 7 godina." - D. Vukušić
    Dežurni katastrofičari... koji ne skrivaju guštanje... opet će, izgleda, morati 'pojesti govno'. - D.V

Offline SandroB

• Junior
    « Odgovori #110 u: Svibanj 26, 2020, 14:32:29 »
  • 0
  • 0
  • Uopće se ne sjećam tog detalja. Vjerojatno zato jer snimku tog gola nisam vidio 20 godina. Ali pamtim Bubalovu provokaciju nakon gola u prvom kolu 99/00.

Mislio sam da nikad neću vidjeti taj detalj iz istog razloga kao i ti. Frend koji je stajao na sjeveru tu utakmicu rekao mi je, to "slavlje" odigralo se njima pred nosom, ispred naše F. Nakon 15 godina mi vrag nije dao mira, pa sam pogledao (VHS kaseta je i dalje čitava) i jasno zumiranom, Ergoviću se vide te riječi i sasvim jasno da je napao Bubala. A par mjeseci nakon toga (0:1), da... Bubalo je izvrtao uši kao Gavranović. Kad smo već kod toga... Cibalijini Ultrasi su zaslužili možda i još koji kompliment za onaj transparent 21.05.2017. OK... ako se ne varam, počašćeni su bili pizzama još na tribini.
    29.08.2013., proud to be there