• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Europska sezona 2020/21  (Prikazano: 38530 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline at72

• Pionir
Odg: Europska sezona 2020/21
« Odgovori #105 u: Rujan 18, 2020, 09:19:05 »
  • Seeded
    1 Sporting CP (POR) / Aberdeen (SCO)
    2 Mura (SVN) / PSV Eindhoven (NED)
    3 Copenhagen (DEN) / Piast Gliwice (POL)

Unseeded
    4 LASK (AUT) / Dunajská Streda (SVK)
    5 Rijeka (CRO) / Kolos Kovalivka (UKR)
    6 Rosenborg (NOR) / Alanyaspor (TUR)

Moglo je bolje, moglo je i gore...
    nadam se Muri  ;)

Offline Snjesko

• Veteran
    « Odgovori #106 u: Rujan 18, 2020, 09:42:39 »
  • Jedino Kopenhagen doma je prolazan. Jako tesko, ali prolazan. Sporting i PSV nemamo sanse ni tu ni tamo

Offline Hell Sin key

• Veteran
    « Odgovori #107 u: Rujan 18, 2020, 09:45:57 »
  • Se to igra na dvije?

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #108 u: Rujan 18, 2020, 10:03:48 »
  • Na jednu.

Mislim da imamo najslabiji kadar u zadnjih par godina, daleko najlošijeg trenera, nemamo ključnog igrača u veznom redu, a po novom nemamo ni provjerenog ofanzivca tjedan dana prije trećeg pretkola tako da nažalost smatram da nas ne treba nimalo zamarati ždrijeb playoffa jer do njega nećemo ni doći.

A u samom ždrijebu, idealan redoslijed bi bio, naravno doma: Mura-Piast-Aberdeen-Kopenhagen-PSV-Sporting.

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #109 u: Rujan 18, 2020, 10:33:57 »
  • Ni da sno kompletni nam ne bih davao puno sansi za prolaz. Ovako, ako prodjemo Kolos vec cemo to smatrati uspjehom.

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #110 u: Rujan 18, 2020, 11:00:43 »
  • Sažetak Aris - Kolos:

https://vimeo.com/459288606

Nezahvalno je izvlačiti zaključke iz 6-minutnog sažetka, ali je dojam da je prošla slabija ekipa. Još prošle sezone bismo bili izraženi favoriti protiv ovih, ali sada... 50:50.

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #111 u: Rujan 18, 2020, 11:01:09 »
  • Bez napadača će biti jako teško nadajmo se da će Čolak ostat do te utakmice u protivnom jako teško ovo prolazimo a kako god okrenemo treba ih shvatit jako ozbiljno bit će tijesno tvrdo i teško.

Čolak je neupotrebljiv obzirom na situaciju oko njega, odnosno upotrebljiv nam je koliko i Rista i Yateke.
    On je dobar igrač samo ako ide 100% bez zadrške, a trenutno je njegova glava očito u svemu samo ne u davanju golova za Rijeku.
    Nažalost Rista nam se ozlijedio, Yateke operiran, drugog nemamo....... evo iskreno išao sam guglati i vidim Turčin nam je u kadru. (on je bio počeo OK u Varaždinu, ali je onda nestao je bila kakva ozljeda u pitanju ili ...)
    Radije bih igrao u formaciji bez napadača ili s Turčinom u napadu nego s ovakvim Čolakom u ekipi.
    Neka mu je sretno i neka čim prije ode ili neka produži ugovor s Rijekom jer ovo oko transfera nije dobro ni za nas ni za njega.
    Uostalom sjetimo se Aberdeena 2015. Tomečak, Leovac, sve igrači koji su čekali odlazak, igrali su..., ali se osjetila kočnica, podsvijest utiče na igru jako.

BTW
    I da Aberdeen nam se opet smiješi kao mogući suparnik ako prođemo Kolos. ;)
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
    "... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #112 u: Rujan 18, 2020, 11:14:39 »
  • Sažetak Aris - Kolos:
    https://vimeo.com/459288606
    Nezahvalno je izvlačiti zaključke iz 6-minutnog sažetka, ali je dojam da je prošla slabija ekipa. Još prošle sezone bismo bili izraženi favoriti protiv ovih, ali sada... 50:50.

Ekipa koja svaku godinu uspije izboriti ulazak u viši rang natjecanja, je ekipa koju treba shvatiti jako ozbiljno i koja sigurno ima ono nešto.
    Naša prednost je ipak iskustvo igranja ovakvih utakmica i da imamo kompletan kadar na raspolaganju bio bih siguran u naš prolaz, pogotovo što igramo doma.
    Ovako s desetkovanim kadrom, demoraliziranom ekipom koju se blati sa svih strana, očekujem čudo i prolaz samo ako se iznenada desi neki klik i probudi inat.
    Simon says idemo dalje ;)
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #113 u: Rujan 18, 2020, 11:55:45 »
  • Malo se previse po Colaku oplelo. Ok, protiv Osijeka nije bio na razini, ali sjetimo se njegovih goliva na vaznim utakmicama. Nije da ih nedostaje. Ako bude i dalje s nama bir ce itekako vazan u borbi s Kolisom i ne sumnjam da xe dati sve od sebe. A ne kao Tomecak svojedobno.
    Uglavnom, malo previse se omalovazava nas klub, a precesto to sami cinimo. Valjda pitanje mentaliteta. Uglavnom, vjerujem da Kolosa prolazimo, a za dalje... rekao bih trebat ce nam jako puno srece.

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #114 u: Rujan 18, 2020, 12:09:06 »
  • Malo se previse po Colaku oplelo. Ok, protiv Osijeka nije bio na razini, ali sjetimo se njegovih goliva na vaznim utakmicama. Nije da ih nedostaje. Ako bude i dalje s nama bir ce itekako vazan u borbi s Kolisom i ne sumnjam da xe dati sve od sebe. A ne kao Tomecak svojedobno.
    Uglavnom, malo previse se omalovazava nas klub, a precesto to sami cinimo. Valjda pitanje mentaliteta. Uglavnom, vjerujem da Kolosa prolazimo, a za dalje... rekao bih trebat ce nam jako puno srece.

Ono što su Tom i Leovac imali sa Aberdeenom se isto dešava i s Čolakom sada. Zašto misliš da oni tada nisu htjeli? Osim ako nemaš info iz pouzdanih izvora, ali onda ne vjerujem da bi ih vraćali nazad u ekipu.
    To je jednostavno tako desi se kočnica i to je to, svi smo od krvi i mesa (izraz ne koristim posprdno).
    Što se Čolaka tiče nije baš da ga je i pred kraj sezone išlo, popravio je dojam s 4 gola Istri, ali ispromašivao se dosta u onoj crnoj rupi koju je ekipa imala po nastavku sezone što nas je koštalo drugog mjesta.
    Nemoj me krivo razumjeti ne mislim da on namjerno slabo igra, jednostavno ovo sve ima utjecaja na njega kao što vjerujem da je imalo i na njih. Od velikih očekivanja kluba transferom do pritiska koje svaki napadač ima jer se mora na utakmici pokazati golovima (napadači i golmani su posebne biljke jer je njihov učinak najviše na meti i vidljiv).
    Zato mu želim čim prije okončanje transfera ili ostanak, što god samo neka ta trakavica završi.

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #115 u: Rujan 18, 2020, 14:29:34 »
  • Nemam nikakve insajderske informacije glede Tomečaka i Leovca. Flop je bio vidljiv i koštao nas je prolaza. Je li bilo namjerno - iskreno se nadam da nije.
    Što se tiče Čolaka, da - vjerojatno si u pravu, ali mogu biti i drugi faktori u igri. Mi smo uz Lokomotivu jedina ekipa iz HNLa koja je igrala u kolovozu i morala se držati natjecateljskog ritma. Tako da i taj faktor valja uračunati u ovosezonske slabije rezultate momčadi i Čolaka.
    Ja bih rado Čolaka gledao do kraja euro kvalifikacija. Pa što bude. Nek onda parti ili još bolje - ostane! Treba nam kvalitete u napadu, a on je ima.

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #116 u: Rujan 18, 2020, 14:29:49 »
    Cijenimo svi Čolaka, ali sad ga ne ide, ali ovo ostalo što si napisao za klub se 100 posto slažem. Čak bih rekao kao da se čeka prilika.
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline Snjesko

• Veteran
    « Odgovori #117 u: Rujan 18, 2020, 14:30:20 »
  • Dakle Kopenhagen u gostima.

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #118 u: Rujan 18, 2020, 14:34:01 »
  • Eto jedinstvene prilike da zaigramo s desetoricom iza lopte u 98,3% utkamice. :) :)

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #119 u: Rujan 18, 2020, 15:34:43 »
  • Dakle Kopenhagen u gostima.
    Plitak potok!