• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Europska sezona 2020/21  (Prikazano: 40288 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline D10S

• Forza Fiume
  • Slobodna Država Rijeka
Odg: Europska sezona 2020/21
« Odgovori #390 u: Svibanj 25, 2021, 10:39:21 »
  • Posteno je odradio posao ali je dinamov igrac a iduce sezone ne zelimo gledat dinamove igrace na posudbi kod nas, mislim da je to Malerovo misljenje koje uostalom dijelimo svi.
    Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača.

Offline Zelko Maler

• Forza Fiume
    « Odgovori #391 u: Svibanj 25, 2021, 11:08:12 »
  • Posteno je odradio posao ali je dinamov igrac a iduce sezone ne zelimo gledat dinamove igrace na posudbi kod nas, mislim da je to Malerovo misljenje koje uostalom dijelimo svi.

tako je, malo sam se i ja krivo izrazio, Nevistic i Stefulj su dobri igraci, bez greske , i napredovat ce sigurno, Kulen nije, pa nisu ova dva zaboravili igrati nogomet, ja sam uvjeren da ce Nevistic biti jedinica u Dinamu ( ako prodaju Livakovica) i da ce braniti kao kod nas na jesen, a da ce Stefulj  gađati u trepavicu, samo ne Colaka nego Petkovica, nisu oni zaboravili igrati nogomet, problem je s glavom, Kulen je druga prica, posuđene Diamovove igrace ne zelim vise gledati u Rijeci,  ja sam za ostanak Menala, ali da postane nas igrac, dajte nam papire i evo vam postotak, posudba ne, najvise me strah da Gazda to ne shvaca, najveci strah imam da bi Kulen mogao ostati, a da bi mogli doci na posdubu npr Antonio Marin i Kastrati, najezim se kad to pisem, to nam ne treba, radije cemo sami nesto smisliti, ima igraca ako se i nema para, samo ne ovo

Offline D10S

• Forza Fiume
    • Slobodna Država Rijeka
    « Odgovori #392 u: Svibanj 25, 2021, 11:27:16 »

tako je, malo sam se i ja krivo izrazio, Nevistic i Stefulj su dobri igraci, bez greske , i napredovat ce sigurno, Kulen nije, pa nisu ova dva zaboravili igrati nogomet, ja sam uvjeren da ce Nevistic biti jedinica u Dinamu ( ako prodaju Livakovica) i da ce braniti kao kod nas na jesen, a da ce Stefulj  gađati u trepavicu, samo ne Colaka nego Petkovica, nisu oni zaboravili igrati nogomet, problem je s glavom, Kulen je druga prica, posuđene Diamovove igrace ne zelim vise gledati u Rijeci,  ja sam za ostanak Menala, ali da postane nas igrac, dajte nam papire i evo vam postotak, posudba ne, najvise me strah da Gazda to ne shvaca, najveci strah imam da bi Kulen mogao ostati, a da bi mogli doci na posdubu npr Antonio Marin i Kastrati, najezim se kad to pisem, to nam ne treba, radije cemo sami nesto smisliti, ima igraca ako se i nema para, samo ne ovo

Ako nam se Misko ufurao da opet moze osvojiti 3. mjesto sa posudjenim igracima iz dinama onda smo najebali. Samo ovaj put tribine valjda nece biti prazne  8)

Online Mjoksiglandi

• Morčić
    • **
    « Odgovori #393 u: Svibanj 25, 2021, 11:29:45 »
  • Ma švabe su tu iza ugla, novi ciklus sve novo  ;D

Offline D10S

• Forza Fiume
    • Slobodna Država Rijeka
    « Odgovori #394 u: Svibanj 25, 2021, 11:33:49 »

Ohladio sam se od tih Svaba a onda ih svako malo netko od vas  spominje. Snjesko je otisao toliko daleko pa tvrdi da je sve gotovo ali nece covjek da kaze nista konkretno  :(.

Online Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #395 u: Svibanj 25, 2021, 11:36:21 »
  • Ja ću još jednom drobiti o oblicima posudbi jer mi se čini da se olako priča da su posudbe loše, a nisu (bar ne sve).
    Nije isto a) posuditi Menala i Kulenovića, testirati ih i onda ako se pokažu kao dobrima otkupiti ih i b) prodati igrače poput Nevistića i Štefulja te ih zadržati na posubdi.

Prvi model posudbe je dobar: igrač dođe, igra, ako se potvrdi otkupi ga se po unaprijed zadanim parametrima i ćao đaci. Menalo se pokazao kao materijal za otkup, Kulenović ne. Grozna bi greška bila da smo otkupili Kulenovića u startu i sada ostali s bremenom njegove plaće i slabih igara. Dakle, ovaj model posube je smislen za nas. Čak i kad se radi o Dinamu (iako je to iritantno, ali je ok jer smo mi ti koji odlučujemo).

Drugi model je loš jer prodaš igrača, on ostaje, ali pitanje je ima li motivacije igrati. Nevistić je još nešto i odigrao i ne bih previše po njemu, ali Štefulj je sasvim propao i pokazao koliko su takve posudbe štetne za nas. Ne samo da nam ostaje nemotiviran igrač, nego još tog igrača i razvijamo, a od njega više koristi nemamo. Iritantno je jer nismo u kontroli, radimo za drugoga i ispadamo kao da smo sluge Dinama (ili bilo koga drugog), a sam igrač ako nije motiviran, poput Štefulja, je uteg čitavoj momčadi.

Dakle, nemam ništa protiv prvog oblika posudbi. Čak ni iz Dinama jer se NAMA isplati. Ali imam sve protiv drugog oblika posuđivanja jer smo u podaničkoj ulozi.

Online Mjoksiglandi

• Morčić
    • **
    « Odgovori #396 u: Svibanj 25, 2021, 11:43:33 »

Ohladio sam se od tih Svaba a onda ih svako malo netko od vas  spominje. Snjesko je otisao toliko daleko pa tvrdi da je sve gotovo ali nece covjek da kaze nista konkretno  :(.

Ma jasno, toliko price a medijski popraceno 0 tako da sumnjam iako ono sto su meni rekli je da su oni u klubu, dogovoreno, ruke stisak Elio Pisak ali u kojem postotku, funkciji nemam pojma. Isto je za Andrica i za ovaj retro dres. Vrijeme ce vrlo brzo pokazati ako ima nesto u ovim rekla-kazala

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #397 u: Svibanj 25, 2021, 14:33:03 »
  • Ja ću još jednom drobiti o oblicima posudbi jer mi se čini da se olako priča da su posudbe loše, a nisu (bar ne sve).
    Nije isto a) posuditi Menala i Kulenovića, testirati ih i onda ako se pokažu kao dobrima otkupiti ih i b) prodati igrače poput Nevistića i Štefulja te ih zadržati na posubdi.

Prvi model posudbe je dobar: igrač dođe, igra, ako se potvrdi otkupi ga se po unaprijed zadanim parametrima i ćao đaci. Menalo se pokazao kao materijal za otkup, Kulenović ne. Grozna bi greška bila da smo otkupili Kulenovića u startu i sada ostali s bremenom njegove plaće i slabih igara. Dakle, ovaj model posube je smislen za nas. Čak i kad se radi o Dinamu (iako je to iritantno, ali je ok jer smo mi ti koji odlučujemo).

Drugi model je loš jer prodaš igrača, on ostaje, ali pitanje je ima li motivacije igrati. Nevistić je još nešto i odigrao i ne bih previše po njemu, ali Štefulj je sasvim propao i pokazao koliko su takve posudbe štetne za nas. Ne samo da nam ostaje nemotiviran igrač, nego još tog igrača i razvijamo, a od njega više koristi nemamo. Iritantno je jer nismo u kontroli, radimo za drugoga i ispadamo kao da smo sluge Dinama (ili bilo koga drugog), a sam igrač ako nije motiviran, poput Štefulja, je uteg čitavoj momčadi.

Dakle, nemam ništa protiv prvog oblika posudbi. Čak ni iz Dinama jer se NAMA isplati. Ali imam sve protiv drugog oblika posuđivanja jer smo u podaničkoj ulozi.

To je to
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #398 u: Svibanj 25, 2021, 14:38:13 »
  • Igrači za prebijanje Nevistića i Štefulja se još nisu definirali, a po meni bi trebali u najkraćem roku, ne da dolaze u listopadu. Spominjao se Antonio Marin kao jedan od tih igrača, ali pretpostavljam kad je riječ o tome da to igrači potpisuju za Rijeku, nikakve posudbe.
    Recimo taj Roko Jurisic je odmah uletio par utakmica, kasnije ga je mrak popapao, ništa od njega.
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline lavic

• Veteran
    « Odgovori #399 u: Svibanj 25, 2021, 20:01:59 »

Ja pak načuo da je sada u igri Dubai ekipa koja je Mišku rekla uzmi ili ostavi. Prilično imućna ekipa.
    Vrijeme će pokazati

Offline D10S

• Forza Fiume
    • Slobodna Država Rijeka
    « Odgovori #400 u: Svibanj 25, 2021, 20:11:14 »

Ja pak načuo da je sada u igri Dubai ekipa koja je Mišku rekla uzmi ili ostavi. Prilično imućna ekipa.
    Vrijeme će pokazati

Da nisu to ovi sto zele investirat u Hr.Dragovoljac  :)?

Offline Grozni

• Veteran
    • Forza Fiume
    • FF
      • Gospoda
    « Odgovori #401 u: Svibanj 25, 2021, 23:04:27 »
  • Teško mi povjerovati da je investicija kod nas povezana s nečim drugim, kao nogometom, lako podmažu par političara, pa rade što hoće (bivio) a nama prodaju priče i polako uzimaju komad po komad mora, i prodaju smeće koje ne mogu prodavati u ozbiljnim državama.
    Alan Ford treba staviti pod obaveznu lektiru u škole.

Svi ljudi nam unose radost u život..neki svojim dolaskom, neki svojim odlaskom.

Offline Snjesko

• Veteran
    « Odgovori #402 u: Svibanj 26, 2021, 10:56:32 »

Ja samo prenosim što sam čuo. Nisu informacije iz prve ruke, ali su iz 2 neovisna izvora, recimo oboje iz treće ruke :)
    Kako god, nadam se da će nešto bit od tih priča

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #403 u: Svibanj 26, 2021, 13:18:34 »

Ohladio sam se od tih Svaba a onda ih svako malo netko od vas  spominje. Snjesko je otisao toliko daleko pa tvrdi da je sve gotovo ali nece covjek da kaze nista konkretno  :( .

Ja samo prenosim što sam čuo. Nisu informacije iz prve ruke, ali su iz 2 neovisna izvora, recimo oboje iz treće ruke :)
    Kako god, nadam se da će nešto bit od tih priča
    Ta 2 neovisna izvora imaju isti izvor ili ...?  8)

"+1, nije problem izgubit ali očekujem ove sezone da u porazu nekome jaja odgrizemo " - by River92 20.6.2022.
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
    "... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Offline river

• Forza Fiume
    « Odgovori #404 u: Svibanj 26, 2021, 13:27:17 »
  •   ;D ;D