• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Europska sezona 2020/21  (Prikazano: 40283 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline delgadillo

• Veteran
Odg: Europska sezona 2020/21
« Odgovori #15 u: Srpanj 16, 2020, 13:59:44 »
  • Trenutno smo drugi ispod crte za nositeljstvo u 3.pretkolu. Znali li netko ( d?) gdje nas mora posrat da se pomaknemo prema gore?

https://onedrive.live.com/view.aspx?resid=4FE4712A1E3EA4FA!293&ithint=file%2Cxlsx&authkey=!ADkGldrPjJ1UdUc
    tadija i buda, kompića dva

Offline river

• Forza Fiume
    « Odgovori #16 u: Srpanj 27, 2020, 17:30:04 »
  • Trenutno smo drugi ispod crte za nositeljstvo u 3.pretkolu. Znali li netko ( d?) gdje nas mora posrat da se pomaknemo prema gore?

https://onedrive.live.com/view.aspx?resid=4FE4712A1E3EA4FA!293&ithint=file%2Cxlsx&authkey=!ADkGldrPjJ1UdUc

Izgleda da se moramo pomiriti sa time da nismo nositelji. Popois potencijalnih protivnika je dojmljiv. Igra se samo jedna utakmica što povećava šanse, a još ako se ubode domaći teren to je to.

https://kassiesa.net/uefa/seedel2020.html

Offline Senad Brkić

• Veteran
    « Odgovori #17 u: Srpanj 28, 2020, 01:12:34 »
  • Jel vrijedi pravilo gola u gostima? U tom slučaju bi nam bilo čak bolje vani igrat. Ako bude bez publike pogotovo.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Kontra mraku, kontra sili... http://i.minus.com/iSASYvn3yJBVf.gif

Offline river

• Forza Fiume
    « Odgovori #18 u: Srpanj 28, 2020, 07:36:17 »
  • Jel vrijedi pravilo gola u gostima? U tom slučaju bi nam bilo čak bolje vani igrat. Ako bude bez publike pogotovo.

Ako je neka šala ja ju nisam skužio. :) Igra se jedna utakmica, nema tu golova u gostima.

Offline Snjesko

• Veteran
    « Odgovori #19 u: Srpanj 28, 2020, 09:01:58 »

Izgleda da se moramo pomiriti sa time da nismo nositelji. Popois potencijalnih protivnika je dojmljiv. Igra se samo jedna utakmica što povećava šanse, a još ako se ubode domaći teren to je to.

Pa zapravo još ima šanse da budemo nositelji. Sigurno smo drugi ispod crte, a trenutno smo peti ispod crte. Ako Lokomotiva ispadne odmah u 2 pretkolu LP onda smo 4 ispod crte. Ako Cluj bude prvak u Rumunjskoj (zaostaje par bodova, ali jos ima međusobnu utakmicu s prvim) te Young Boys u Švicarskoj (što je 99%) onda se još mičemo. Uglavnom, Ostajemo ispod crte zasad, to je sigurno. Trebati ce nam da 2 ili 3 kluba s vecim koeficijentom ispadnu u prvom pretkolu, što je realno teško, ali moguće s obzirom i na format natjecanja.
    S druge strane, u playofu sigurno nismo nositelji, stoga bi najbolje bilo ne bit nositelj u trecem nego izvuc nekog slabijeg, prolaznog u 3 pretkolu sa velikim koeficijentom koji ce naravno proc 2 pretkolo (a ja ovdje vidim realno 3 dobre mogucnosti koje bi odmah potpisao - Apoel, Bate i Steaua, i jos nekoliko koje su OK tipa Malmo, Kopenhagen i Basel) i onda bit nositelj u 4 pretkolu.

Nema laganog puta kako god se okrene, jer ce u 4 rundi ostat sve dobre ekipe.
    « Zadnja izmjena: Srpanj 28, 2020, 11:29:15 od Snjesko »

Offline ispod stijena

• Forza Fiume
    « Odgovori #20 u: Srpanj 28, 2020, 10:41:05 »
  • Men' 'nako izgleda da bi realnije prošli Rapid, Bešiktaš ili Plzen nego ovo...

Obzirom kako nas je kugla htjela u zadnjih par sezona, uvijek smo najgore moguće varijante izvlačili.

Nadam se da ćemo se uspjeti dokopati mjesta nositelj u 3 pretkolu

Offline Senad Brkić

• Veteran
    « Odgovori #21 u: Srpanj 28, 2020, 11:10:13 »

Ako je neka šala ja ju nisam skužio. :) Igra se jedna utakmica, nema tu golova u gostima.
    Čitao si neki Uefin pravilnik pa mi odgovaraš ili nagađaš?

Kod nas u kupu kad se igra jedna utakmica nema gola u gostima, al to je zato jer domaćin bude slabije rangirana ekipa pa je ovako to nekako fer.

Ako odlučuje ždrijeb, i ako Rijeka mora na noge, lupam, Dinamu Tbilisi, zašto joj to ne bi bilo kompenzirano pravilom pogotka u gostima.

Samo moje razmišljanje, al pitao sam dal možda netko zna podatak.

Kontra mraku, kontra sili... http://i.minus.com/iSASYvn3yJBVf.gif

Online Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #22 u: Srpanj 28, 2020, 11:25:30 »
  • Da li igdje postoji kup-natjecanje s jednom utakmicom gdje vrijedi gol u gostima? Ja za to nisam čuo.

Offline Snjesko

• Veteran
    « Odgovori #23 u: Srpanj 28, 2020, 11:27:43 »

Kod nas u kupu kad se igra jedna utakmica nema gola u gostima, al to je zato jer domaćin bude slabije rangirana ekipa pa je ovako to nekako fer.

Ako odlučuje ždrijeb, i ako Rijeka mora na noge, lupam, Dinamu Tbilisi, zašto joj to ne bi bilo kompenzirano pravilom pogotka u gostima.

Znači ako igraš 3:3 ili više recimo onda prolazi dalje gostujuća ekipa zbog golova u gostima, osim ako je za domaće netko zabio hat-trik. Ako je 2:2 onda se pucaju penali i to tako da gostujuća ekipa puca 5, a domaća 4, pa tko da više. Ako je 1:1, onda isto 5 na 4 s tim da se pucaju na suprotnim stranama tako da domaći pucaju na sjever. Ako je 0:0, onda samo golmani pucaju penale, a brani suparnički igrač s brojem 10 na leđima i to u smjeru u kojem puše vjetar.
    Doduše, nisam siguran da je to u pravilniku, to je samo moje razmišljanje.
    « Zadnja izmjena: Srpanj 28, 2020, 11:30:36 od Snjesko »

Offline goginho

• Forza Fiume
    « Odgovori #24 u: Srpanj 28, 2020, 11:56:08 »
  • Ma kakvi pravilnici bokte, nerješeno - produžeci - penali.. mislim ne kužim šta bi drugo moglo biti, kad bi se to trebao aktivirati gol u gostima, šta sa 0:0..  ::)

Online Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #25 u: Srpanj 28, 2020, 12:06:06 »
  • Ako se ne varam, razmatra se i da se pravilo gola u gostima ukine u produžecima.

Offline river

• Forza Fiume
    « Odgovori #26 u: Srpanj 28, 2020, 12:14:30 »

Kako bi to funkcioniralo? Ako je 0:0 prolazi domaćin, ako je 3:3 gost?

Offline goginho

• Forza Fiume
    « Odgovori #27 u: Srpanj 28, 2020, 12:15:08 »
  • Ako se ne varam, razmatra se i da se pravilo gola u gostima ukine u produžecima.

Sad tu ne kužim ko tu koga trola, ko se zajebava a ko je ozbiljan?  ;D

All qualifying ties will be single-leg matches. These matches will take place behind closed doors.
    Video Assistant Referee (VAR) will not be introduced for the group phase, as was planned. It will still be used in the knockout stage, with introduction for the group stage in 2021/22.

https://www.uefa.com/uefaeuropaleague/news/025e-0fac7d3c463c-cd4fe1542272-1000--2020-21-uefa-europa-league-all-you-need-to-know/

Zašto bez var-a kvale i grupe, ne kužim..
     s obzirom da se igra bez gledatelja domaćinstvo i nije velika prednost.
    Nema nekih detalja..

Offline river

• Forza Fiume
    « Odgovori #28 u: Srpanj 28, 2020, 12:18:35 »

Pa zapravo još ima šanse da budemo nositelji. Sigurno smo drugi ispod crte, a trenutno smo peti ispod crte. Ako Lokomotiva ispadne odmah u 2 pretkolu LP onda smo 4 ispod crte. Ako Cluj bude prvak u Rumunjskoj (zaostaje par bodova, ali jos ima međusobnu utakmicu s prvim) te Young Boys u Švicarskoj (što je 99%) onda se još mičemo. Uglavnom, Ostajemo ispod crte zasad, to je sigurno. Trebati ce nam da 2 ili 3 kluba s vecim koeficijentom ispadnu u prvom pretkolu, što je realno teško, ali moguće s obzirom i na format natjecanja.
    S druge strane, u playofu sigurno nismo nositelji, stoga bi najbolje bilo ne bit nositelj u trecem nego izvuc nekog slabijeg, prolaznog u 3 pretkolu sa velikim koeficijentom koji ce naravno proc 2 pretkolo (a ja ovdje vidim realno 3 dobre mogucnosti koje bi odmah potpisao - Apoel, Bate i Steaua, i jos nekoliko koje su OK tipa Malmo, Kopenhagen i Basel) i onda bit nositelj u 4 pretkolu.

Nema laganog puta kako god se okrene, jer ce u 4 rundi ostat sve dobre ekipe.

Da, malo sam predoslovno gledao tablicu na linku koji sam dao. Ako prođe nekoliko ekipa iz 1. pretkola sa slabijim koeficijentom onda se i mi penjemo.

Offline river

• Forza Fiume
    « Odgovori #29 u: Srpanj 28, 2020, 12:22:30 »

Sad tu ne kužim ko tu koga trola, ko se zajebava a ko je ozbiljan?  ;D

All qualifying ties will be single-leg matches. These matches will take place behind closed doors.
    Video Assistant Referee (VAR) will not be introduced for the group phase, as was planned. It will still be used in the knockout stage, with introduction for the group stage in 2021/22.

https://www.uefa.com/uefaeuropaleague/news/025e-0fac7d3c463c-cd4fe1542272-1000--2020-21-uefa-europa-league-all-you-need-to-know/

Zašto bez var-a kvale i grupe, ne kužim..
     s obzirom da se igra bez gledatelja domaćinstvo i nije velika prednost.
    Nema nekih detalja..

Fornax je vjerojatno mislio na to da u fazama kada se igraju dvije utakmice i dođe do produžetaka, da onda gol u gostima ne vrijedi u produžecima. Znači ti dobiješ doma 2:1, u gostima izgubiš 1:2 i ideš u produžetke. Na kraju produžetaka izgubiš 2:3 i ideš dalje zbog gola u gostima. Tako je bilo dosad, ali već se ranije spominjala mogućnost da ako je nakon produžetaka ukupni rezultat i dalje neriješen, pa koliko god bilo golova, da se to promijeni i da idu penali.