• Forum
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: HNL sezona 2020/2021  (Prikazano: 13861 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline moreplovac

• Forza Fiume
Odg: HNL sezona 2020/2021
« Odgovori #120 u: Kolovoz 28, 2020, 10:49:08 »
  • Gnjus, si na godišnjem?
    Tema za Istru.

Meanwhile
    https://www.facebook.com/21311789176/posts/10158042293919177/
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #121 u: Rujan 03, 2020, 10:59:59 »
  • https://www.sportcom.hr/regionalni-sport/rijeka/kornavirus-na-rujevici-otkazana-pripremna-utakmica-protiv-opatije-novi-slucaj-zaraze-u-momcadi-rijeke

Onaj neimenovani koji nije igrao protiv Istre bi trebao biti Lončar. A sad me zanima tko je sve pokleknuo. Srećom je sada reprezentativna pauza pa se svi mogu zalječiti.
    A, valja paziti i na Bjonda. Ako on pokupi, zbog poznih godinica mogao bi partit. Ipak nije on Manolić.

Offline goginho

• Forza Fiume

Offline lavic

• Veteran
    « Odgovori #123 u: Rujan 03, 2020, 12:43:06 »
  • Ne znam kako vi, ali mene muči malo. Ne mogu reći točno što, ali loš neki osjećaj.
    - loša igra protiv loših ekipa, a derbiji tek dolaze
    - optimizam na forumu i u osobnim kontaktima prilično nizak
    - ulqganje u ekipu nula, samo prodaja (Dinamo je neki svoj svijet za HNL, hajduk je riješio nesuglasice s sudačkom organizacijom, Osijek trenera plaća milijun eura...)

Ne znam točno što me muči, crne misli kažu da klizimo u prosjek a da se nitko ne uzbuđuje previše

Offline goginho

• Forza Fiume

Offline Fornax

• Forza Fiume
    • Bring Back RP4
    « Odgovori #125 u: Rujan 03, 2020, 13:52:17 »
  • Ne znam kako vi, ali mene muči malo. Ne mogu reći točno što, ali loš neki osjećaj.
    - loša igra protiv loših ekipa, a derbiji tek dolaze
    - optimizam na forumu i u osobnim kontaktima prilično nizak
    - ulqganje u ekipu nula, samo prodaja (Dinamo je neki svoj svijet za HNL, hajduk je riješio nesuglasice s sudačkom organizacijom, Osijek trenera plaća milijun eura...)

Ne znam točno što me muči, crne misli kažu da klizimo u prosjek a da se nitko ne uzbuđuje previše
    Nema koristi da se uzbuđujemo, u klubu su očito ambicije najniže još od vremena kada je glavna ambicija bila dočekati kraj godine bez odlaska u likvidaciju.

Ja osobno ne vjerujem da ova trenutna Rijeka ima prevelike šanse protiv Arisa, za moderan europski nogomet smo prespori, obranu nam buše faktički poluamaterske ekipe, a na klupi sjedi slabić koji pola vremena izgleda kao da se želi objesit o najbliži reflektor.

But I've been wrong before.

Offline Gnjusna Izdajica

• Forza Fiume
    « Odgovori #126 u: Rujan 03, 2020, 15:01:04 »
  • Nema koristi da se uzbuđujemo, u klubu su očito ambicije najniže još od vremena kada je glavna ambicija bila dočekati kraj godine bez odlaska u likvidaciju.
    Ja osobno ne vjerujem da ova trenutna Rijeka ima prevelike šanse protiv Arisa, za moderan europski nogomet smo prespori, obranu nam buše faktički poluamaterske ekipe, a na klupi sjedi slabić koji pola vremena izgleda kao da se želi objesit o najbliži reflektor.
    But I've been wrong before.
    Svi smo čuli za pasivni-agresivizam, ali ovo je ipak level up: pesimistični-optimizam :)

Ali isto to najbolje opisuje navijače Rijeke (bar onu gupaciju u koju sebe ubrajam: polu centralne ičke). Uvijek je sve tako tmurno i crno, ali u dubini duše, dok god ima i teoretske mogučnosti, vjeruješ da ćemo biti prvaci (ili ući u EL grupu, ili osvojiti kup).
    since 01.05.1982. RIJEKA – TETEKS 2:2

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #127 u: Rujan 03, 2020, 15:28:28 »
  • Ma što vi pričate? Pesimizam? Tmurno? Crno? Optimizam na forumu na niskim granama?
    tsk tsk...

Očito ste pod stresom ili u nekom nesretnom nizu životnih događaja. Odite prošetat lungomare ili malo na ribe, počastite se nekom finom klopom i pićem i odmorite.
    Rožman ne ulijeva povjerenja ali toliko defetizma ne vidjeh ni na onkologiji.

Ako ne pomaže navucite roza cvike koje ste stavili u ladicu. Ili se sjetite da smo prije mjesec dana osvojili kup.

@ Fornax: ambicije nisu najniže. One su iste od prvog dana kada su Mišković, Bjondo i ekipica im preuzeli uzde našeg klupa: izboriti Europu te doći što dalje moguće u Kupu i Europi.

Offline goginho

• Forza Fiume
    « Odgovori #128 u: Rujan 03, 2020, 17:26:18 »
  • Ma što vi pričate? Pesimizam? Tmurno? Crno? Optimizam na forumu na niskim granama?
    tsk tsk...

Očito ste pod stresom ili u nekom nesretnom nizu životnih događaja. Odite prošetat lungomare ili malo na ribe, počastite se nekom finom klopom i pićem i odmorite.
    Rožman ne ulijeva povjerenja ali toliko defetizma ne vidjeh ni na onkologiji.

Ako ne pomaže navucite roza cvike koje ste stavili u ladicu. Ili se sjetite da smo prije mjesec dana osvojili kup.

@ Fornax: ambicije nisu najniže. One su iste od prvog dana kada su Mišković, Bjondo i ekipica im preuzeli uzde našeg klupa: izboriti Europu te doći što dalje moguće u Kupu i Europi.

https://www.novilist.hr/sport/nk-rijeka/simon-rozman-skupina-europske-lige-nije-realnost-vec-san-od-kojeg-ne-odustajemo/

To je članak od 11.8.. Meni to ne zvuči ni ambiciozno niti hrabro, već ono ako uspijemo super, ako ne, nikom ništa jer nismo dovoljno kvalitetni za to.
     Pila naopako, smanjivanje pritiska rezultata na ekipu? Ne vjerujem, jer na tribini im nema ko zviždati, predsjednik ne postavlja ultimatum niti dovodi skupa pojačanja, a i igramo ko da 'ne gori pod nogama',  onako neki malo jači rekrecijski ritam u novom prvenstvu..

Offline Fornax

• Forza Fiume
    • Bring Back RP4
    « Odgovori #129 u: Rujan 03, 2020, 17:53:37 »
  • https://www.novilist.hr/sport/nk-rijeka/simon-rozman-skupina-europske-lige-nije-realnost-vec-san-od-kojeg-ne-odustajemo/

To je članak od 11.8.. Meni to ne zvuči ni ambiciozno niti hrabro, već ono ako uspijemo super, ako ne, nikom ništa jer nismo dovoljno kvalitetni za to.
     Pila naopako, smanjivanje pritiska rezultata na ekipu? Ne vjerujem, jer na tribini im nema ko zviždati, predsjednik ne postavlja ultimatum niti dovodi skupa pojačanja, a i igramo ko da 'ne gori pod nogama',  onako neki malo jači rekrecijski ritam u novom prvenstvu..
    Rožman je nakon poraza u Osijeku ekšli rekao nešto u stilu "ovo je naš limit". Na takvom načinu razmišljanja je teško graditi nekakav optimizam.

Offline goginho

• Forza Fiume
    « Odgovori #130 u: Rujan 03, 2020, 18:08:21 »
  • https://www.novilist.hr/sport/nk-rijeka/simon-rozman-skupina-europske-lige-nije-realnost-vec-san-od-kojeg-ne-odustajemo/

Rožman je nakon poraza u Osijeku ekšli rekao nešto u stilu "ovo je naš limit". Na takvom načinu razmišljanja je teško graditi nekakav optimizam.

Znam, sjećam se.. sa tim stavom teško ćeš nekog uvjeriti da leti po terenu

Offline m

• Veteran
    « Odgovori #131 u: Rujan 05, 2020, 16:26:56 »
  • Bjelica se vratio u Osijek kad je nanjušio pare, sad je i on opet lokalpatriot. Zanima me živo reakcija Kohorte. Hajduk prodao Ismajlija za 3M navodno. I jedno i drugo dobri potezi konkurenata po mom mišljenju.

Offline D10S

• Forza Fiume
    • Slobodna Država Rijeka
    « Odgovori #132 u: Rujan 05, 2020, 17:53:50 »
  • moze nk bezlicni dovest i najboljeg trenera na svijetu ali prvenstvo nece osvojiti. A onda neka se razocarani madjar pokupi doma.
    "A ver nenés, con lo que me gusta a mi comprar fincas, caballos finos, mujeres buenas y conciencias papi".

Offline Fornax

• Forza Fiume
    • Bring Back RP4
    « Odgovori #133 u: Rujan 05, 2020, 18:32:05 »
  • moze nk bezlicni dovest i najboljeg trenera na svijetu ali prvenstvo nece osvojiti. A onda neka se razocarani madjar pokupi doma.
    Ovo su Tovari govorili za nas. Pa je onda doli zavladala opća pomutnja kad smo uzeli.

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #134 u: Rujan 05, 2020, 19:49:55 »
  • Dinamo je opet u padu. Nemaju trenera. Ako upucaju malo veću svotu novaca kao što smo mi svojevremeno - pravenstvo im onda nije daleko. Bjelica je provjeren trener, ali treba vidjeti štima li sve ostalo. Nama su trebale tri sezone da se posložimo i nadjačamo Dinamo (koji je onda bio dosta moćan).