• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: HNL sezona 2020/2021  (Prikazano: 19263 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline SandroB

• Veteran
Odg: HNL sezona 2020/2021
« Odgovori #375 u: Veljača 10, 2021, 12:11:52 »
  • Ne vjerujem baš da će od ožujka kolo voditi Mauro Tomišić i Mladen Mladenović...
    29.08.2013., proud to be there

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #376 u: Veljača 11, 2021, 12:06:25 »
  • Budicin dobio pedalu nakon šta je Istra jučer izgubila od Šibenika, pritom su imali dvije stative i dominaciju cijele utakmice.

Trenutno su zadnji, sa dva boda manje od Lokomotive.

Offline duke

• Junior
    « Odgovori #377 u: Veljača 11, 2021, 15:07:50 »
  • Budicin dobio pedalu nakon šta je Istra jučer izgubila od Šibenika, pritom su imali dvije stative i dominaciju cijele utakmice.

Mogli su mu dati jos sansu protiv nas, kako nama ide mogla bi Istra do bodova.

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #378 u: Veljača 11, 2021, 21:48:19 »

Nije trebao otići iz Orijenta, ovo se znalo da će mu se desiti prije ili kasnije.
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
    "... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #379 u: Veljača 12, 2021, 12:46:28 »
  • Fanovi osiječkog trenera Bjelice jedan post za vašu dušu:

"Kako komentira i gleda na sukob Mamić Mišković protiv sudačke organizacije?
    "Mi smo fokusirani samo na sebe. Mi smo što se sudaca dali svoje mišljenje. Imamo povjerenje u suca koji nam sudi i svakoga suca. Pogreška će uvijek biti i u njima treba biti dostojanstven. Zato ne bih komentirao rekao bih njihovo udruživanje jer nas to samo motivira da budemo još jači i motiviraniji", objasnio je Osijekov trener."
    https://sportske.jutarnji.hr/sn/nogomet/hnl/pobjeda-na-maksimiru-bila-bi-medu-najdrazima-a-udruzivanje-rijeke-i-dinama-dodatno-nas-motivira-15050071

Ne potežući licemjerje ove izjave i njegovu memoriju koja je očito u rangu zlatne ribice.
    Prima li tko opkladu da će nakon druge pogreške sudaca na njihovu štetu (jer njih će kako sam kaže uvijek biti pa čekamo da dođu na red) priča biti dijametralno suprotna?
    Itko?
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #380 u: Veljača 12, 2021, 13:05:02 »
  • Nema ovdje fanova Nenada Bjelice. Respektiramo ga kao trenera, to je uglavnom to.

Offline ispod stijena

• Veteran
    « Odgovori #381 u: Veljača 12, 2021, 13:37:47 »
  • Nekako je osjećaj da se treneri tu uglavnom ne respektiraju! :)

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #382 u: Veljača 12, 2021, 13:39:35 »
  • Ovisi o treneru.

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #383 u: Veljača 12, 2021, 13:54:02 »
  • Ne respektiram Bjelicu. I ono malo što mi je bio bitan zbog stvarno fantastične selekcije i stvaranja najjačeg Dinama od Eduardovog je izgubio kmečanjem o suđenju još u Dinamu, a samo podebljao ovim lažima da se on u suđenje ne miješa.

Generalno je jedan od boljih domaćih trenera - s tim da realno baš i nema neku konkurenciju. A i lakše je stvarati momčad u Dinamu i Osijeku gdje su manje-više neograničeni budžeti u odnosu na ostatak lige. S tim budžetom ovo što pruža u Osijeku je blagi očaj. Svaka čast na samo 3 poraza u 20 kola, ali pola utakmica se svodi na penale ili Bočkajeve slobodnjake. Igrom nimalo uvjerljiv, ali rezultati su tu pa ne mogu previše srat.

Uglavnom nebitan, kao i svi ostali zapadno od tunela Učka odnosno sjeverno/istočno/južno od Senja.

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #384 u: Veljača 12, 2021, 13:58:36 »
  • Uglavnom nebitan, kao i svi ostali zapadno od tunela Učka odnosno sjeverno/istočno/južno od Senja.
    Južno od Senja obitava bivši trofejni igrač i budući trofejni trener Rijeke.  8)

Offline SandroB

• Veteran
    « Odgovori #385 u: Veljača 12, 2021, 14:35:14 »
  • Fanovi osiječkog trenera Bjelice jedan post za vašu dušu:

"Kako komentira i gleda na sukob Mamić Mišković protiv sudačke organizacije?
    "Mi smo fokusirani samo na sebe. Mi smo što se sudaca dali svoje mišljenje. Imamo povjerenje u suca koji nam sudi i svakoga suca. Pogreška će uvijek biti i u njima treba biti dostojanstven. Zato ne bih komentirao rekao bih njihovo udruživanje jer nas to samo motivira da budemo još jači i motiviraniji", objasnio je Osijekov trener."
    https://sportske.jutarnji.hr/sn/nogomet/hnl/pobjeda-na-maksimiru-bila-bi-medu-najdrazima-a-udruzivanje-rijeke-i-dinama-dodatno-nas-motivira-15050071

Ne potežući licemjerje ove izjave i njegovu memoriju koja je očito u rangu zlatne ribice.
    Prima li tko opkladu da će nakon druge pogreške sudaca na njihovu štetu (jer njih će kako sam kaže uvijek biti pa čekamo da dođu na red) priča biti dijametralno suprotna?
    Itko?

Pretpostavljam da je dio priče o fanovima Bjelice išao i meni, jer sam napisao da bismo u ovom trenutku imali sigurno više bodova da nas je vodio Bjelica. I to je sve od mog "obožavanja" Bjelice. Tu sam više bocnuo Rožmana i njegovo glavinjanje i nesnalaženje u ulozi favorita. Slažem se s drugim dijelom tvog posta; on je uvijek djelovao jako napuhan i drzak kad mu nisu bile po volji neke odluke sudaca; sad zapravo glumi Miškovića i njegov fair play kroz sve ove godine... dok nije puk'o s Gabrilom.

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #386 u: Veljača 12, 2021, 18:08:45 »
  • Malo zezancije u uvodnih par riječi što se odmah štrecate.  8)
    Ovi bijelkosi skoro gori od bifkanovaca, odmah skaču na zadnje noge.  ;D ;D ;D ;D ;D
    Neka više dečki počnu rasturati i pobjeđivati jer ćemo inače svi otići u kvas.

BTW svi smo tu na ovom forumu iz jednog razloga, a to su osjećaji prema Rijeci. To što netko nekad napiše ovo ili ono, nije zbog toga što je nekakav seronja koji misli da je popio svu pamet svijeta, nego piše baš iz te ljubavi prema klubu kojem želi sve najbolje. Taj netko će prvi biti sretan, ako se sve ono što je nekad napisao izjalovi i Rijeka napravi rezultat. Taj netko tko tu "serucka" po ovom ili onom treneru, ovom ili onom igraču isto tako misli da je taj trener i taj igrač najbolji na svijetu jer je naš. Zar mislite da je to potrebno objašnjavati na ovom forumu? Molim vas.

Zato bijelkosi drž'te se jer za 9 dana ćete jesti diplome kad vam Rožica rasturi omiljenog trenera na proste faktore.  8)

Offline SandroB

• Veteran
    « Odgovori #387 u: Veljača 12, 2021, 23:42:14 »
  • Malo zezancije u uvodnih par riječi što se odmah štrecate.  8)
    Ovi bijelkosi skoro gori od bifkanovaca, odmah skaču na zadnje noge.  ;D ;D ;D ;D ;D
    Neka više dečki počnu rasturati i pobjeđivati jer ćemo inače svi otići u kvas.

BTW svi smo tu na ovom forumu iz jednog razloga, a to su osjećaji prema Rijeci. To što netko nekad napiše ovo ili ono, nije zbog toga što je nekakav seronja koji misli da je popio svu pamet svijeta, nego piše baš iz te ljubavi prema klubu kojem želi sve najbolje. Taj netko će prvi biti sretan, ako se sve ono što je nekad napisao izjalovi i Rijeka napravi rezultat. Taj netko tko tu "serucka" po ovom ili onom treneru, ovom ili onom igraču isto tako misli da je taj trener i taj igrač najbolji na svijetu jer je naš. Zar mislite da je to potrebno objašnjavati na ovom forumu? Molim vas.

Zato bijelkosi drž'te se jer za 9 dana ćete jesti diplome kad vam Rožica rasturi omiljenog trenera na proste faktore.  8)

Nitko ne može imati tako bijelu kosu, koliko ti imaš bijele bafe i bradu... vidim na fotki  :)

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #388 u: Veljača 13, 2021, 10:21:31 »
  • Dobro jutro.

Ima li još koji genije ovdje koji preferira da Osijek skine Dinamo, ili smo tu genijalnost zakopali?

*jbga
    « Zadnja izmjena: Veljača 13, 2021, 10:53:31 od Fornax »

Offline D10S

• Forza Fiume
    • Slobodna Država Rijeka
    « Odgovori #389 u: Veljača 13, 2021, 10:38:31 »
  • Ne znam za Osijek ali znam za nk bezlicni  8)
    "A ver nenés, con lo que me gusta a mi comprar fincas, caballos finos, mujeres buenas y conciencias papi".