• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: HNL sezona 2020/2021  (Prikazano: 19266 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline D10S

• Forza Fiume
  • Slobodna Država Rijeka
Odg: HNL sezona 2020/2021
« Odgovori #405 u: Veljača 13, 2021, 18:28:19 »
  • Silva busi iznutra  ;D 8). Ajmo Rile daj gol  :D.
    « Zadnja izmjena: Veljača 13, 2021, 18:32:08 od D10S »
    "A ver nenés, con lo que me gusta a mi comprar fincas, caballos finos, mujeres buenas y conciencias papi".

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #406 u: Veljača 13, 2021, 18:34:21 »
    Jesi ulovio kako se Rile umalo požvalio s Oršićem?

Offline D10S

• Forza Fiume
    • Slobodna Država Rijeka
    « Odgovori #407 u: Veljača 13, 2021, 18:37:53 »
    Jesi ulovio kako se Rile umalo požvalio s Oršićem?

Nisam isao za tim.
    "A ver nenés, con lo que me gusta a mi comprar fincas, caballos finos, mujeres buenas y conciencias papi".

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #408 u: Veljača 13, 2021, 19:08:17 »
  • Rile dva žuta u 3-4 minute, pocrvenio u debiju.

Crkni Rile. :)

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #409 u: Veljača 13, 2021, 19:08:22 »

• Rile kralju, sunce ti jebem blesavo.  ;D

Offline duke

• Junior
    « Odgovori #410 u: Veljača 13, 2021, 19:35:11 »
  • Stisao bezlični u nastavku,  Dinamo kad se ispuše je banana.

Offline d

• Forza Fiume
      • http://samorijeka.com
    « Odgovori #411 u: Veljača 13, 2021, 19:35:25 »
  • Najbolja stvar s ove utakmice je što je Bočkaj dobio 3. žuti i ne igra protiv nas sljedeći vikend. Upravo su nam drastično porasle šanse za dobar rezultat  ;D

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #412 u: Veljača 13, 2021, 19:44:50 »
  • Tresla se brda, rodio se kurac. Dok je Dinamo igrao, ovi nisu mogli ništa. A i dobrih pol sata su protiv tog ispuhanog Dinama igrali s igračem više, pa opet ništa.

Offline goginho

• Forza Fiume
    « Odgovori #413 u: Veljača 13, 2021, 20:03:51 »
  • Ma kakav jebeni Bjelica, šta je vama... Rijeci treba netko Bjeličinim karakteristikama, ne taj smrad osobno.

Bjelica i Rožman su dvije krajnosti. Prepotentna seljačina s visokom razinom sportske inteligencije nasuprot beskarakternog šmrkljavca s nultom dozom samokritike. Idelano bi bilo nešto na pola puta.

Slažem se, dobar post..

Offline m

• Veteran
    « Odgovori #414 u: Veljača 13, 2021, 21:10:36 »
  • Bjelica je jedan od najkiselijih gubitnika koje smo imali prilike gledati. Evo sad nakon utakmice priča kako je Dinamo potrošio 15M eura u zadnja 2 tjedna a oni ništa.. ubogi, jadni Osijek! Santini je bit će došao za 10 deka kulena i malo čvaraka. Najmanje 10 kvalitetnih igrača su doveli ove sezone, koliko je samo Bjeličin ugovor i onda još ima obraza pričati o novcima.

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #415 u: Veljača 13, 2021, 22:09:56 »
  • Ništa taj s Osijekom neće napraviti, prije će Hajduk biti prvak nego oni.
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
    "... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Offline SandroB

• Veteran
    « Odgovori #416 u: Veljača 13, 2021, 23:00:27 »
  • Moglo bi ovo ići i u rubriku "bivši igrači...", ali upravo ovdje se nekoliko puta spominje Krunoslav Rendulić, pa ako vas zanima, možete pročitati, ako ne... preskočite. Iz prve ruke:

U kontaktu sam s njim. Kolega mi je s faxa; Kineziološki u Zg, specijalistički studij. To je 4-semestralni studij nakon Više trenerske (Viša je po novome 6-semestralni Stručni studij trenerskog smjera). On je specijalizirao kondicijsku pripremu, ja plivanje; ali smo zajedno slušali veliki broj predmeta. Naravno... spojila nas i njegova igračka epizoda u Rijeci. Rekao bih - i više od epizode, meni je ostao u lijepom sjećanju. Diplomirali smo prije godinu-dvije...

Vrijedno je o njemu znati sljedeće: taj faks nije za bacit. Ruku na srce, nije kao studij medicine, ali ima ispita, tj. profesora na kojima studenti lome zube, odustaju. Neki profesori stvarno puno traže i ne daju popust ni najvrhunskijim sportašima, treba dobro sažvakati gradivo. S nama su na godini bili i braća Sinković, Snježana Pejčić... svi su morali učiti kao da nisu sportskih terena ni treninga vidjeli u životu.

Želim reći... bedaci su odustajali mahom na Višoj trenerskoj. OK... nepravedno prema onima koji nisu bili u mogućnosti iz drugih razloga završiti studij... netko nije imao vremena za knjigu, neki možda ni novaca. Ali oni koji su bili tudumi za savladavanje gradiva... nije im tamo bilo mjesta.

Dakle, zaključujete... Rendulić nije tudum. Samim time što je pohađao taj Specijalistički studij, u svijetu fudbalera ili trenera je vrhunski intelektualac. Oni mrvicu ambiciozniji eventualno upišu "nogometnu akademiju", ovo je nekoliko stupnjeva iznad. Oni manje ambiciozni (tako se pričalo, ograđujem se) kupuju "papire" u Bosni.

Rendulić je bio na SVIM predavanjima. Nije bilo potrebno, ali dolazio je baš na sva predavanja i sve vježbe. Meni je to bilo malo lakše, jer sam morao doputovati iz Rijeke, pa se tamo smjestiti i... kad sam već tamo, idiotski bi bilo propustiti nešto. Kruno je bio tamo doma i nije "morao", ali je svejedno dolazio. Totalno zainteresiran, uključen. Aktivan. Komunikativan, uključen u jedno, dva veća društva kolegica i kolega. Hodao po fasku s ruksakom, knjigama, bilježnicom, olovkom, sve zapisivao. Da sve ovo spojim u dvije riječi - željan znanja.

U svakom razgovoru britak, inteligentan, duhovit. Okretan, izlazio na ispite, raspitivao se za materijale, tražio, kopao, povezivao se u viber i fb grupe.

To je njegov profil. Po svemu sudeći, daleko iznad prosjeka. Simon je, čini mi se, kineziološke struke i kapa mu do poda na tome, očito nije tutlek, ali njega ne poznam. Rendulića znam i ako sam nekome uspio još malo dočarati i približiti sliku o njemu, drago mi je.

Bez ikakve namjere ili spekulacija o tome bi li on u ovom trenutku bio dobar za nas. Da... spomenuli smo nedavno u razgovoru Rijeku i cijeli ambijent (Europu, HNL, navijače)... sa simpatijama gleda na nas.
    29.08.2013., proud to be there

Offline ispod stijena

• Veteran
    « Odgovori #417 u: Veljača 14, 2021, 00:07:44 »
  • Jel platio kavu na predavanjima?

Sjećam se neke izjave pokojnog Mladena Romica kada je dovodio Rendulica kako je izjavio da ovaj zastupa sam sebe i da je teži pregovarač od najžešćeg managera, a lovu bi lakše izbio Škotu i Židovu zajedno...ajm

Ajmo za ozbac...

Apsolutno NE Rendulicu.

Zašto?

Pa kebote on igra sa 3, slovima (tri) stopera iza!?

Prvih 7 kola je igrao sa 2, slovima (dva) i osvojio 4, slovima (četiri) boda.

Onda u 8 kolu stavlja tri stopera i osvaja tri boda na Poljudu i nakon toga gubi utakmicu od Dinama.

Šibenik danas ima 24 boda, 4 je osvojio sa dva stopera , 20 sa 3 stopera.

Znaci 16% bodova sa dva iza , 84% bodova sa tri iza. Mislim da je to dobro izračunato...Valjda...
    Isprike sto to nije podijeljeno na faze odnosno poluvremena pa da imamo 42 utkqmice...
    Isprike...

Iz svega navedenog , osobno bih da Rozman ostane na klupi

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #418 u: Veljača 14, 2021, 09:42:01 »
  • Ti si samo nadrkan što Sandra i Rendulu puste u Three Monkeys.  ;D

Offline SandroB

• Veteran
    « Odgovori #419 u: Veljača 14, 2021, 10:43:56 »
  • Jel platio kavu na predavanjima?

Sjećam se neke izjave pokojnog Mladena Romica kada je dovodio Rendulica kako je izjavio da ovaj zastupa sam sebe i da je teži pregovarač od najžešćeg managera, a lovu bi lakše izbio Škotu i Židovu zajedno...ajm

Ajmo za ozbac...

Apsolutno NE Rendulicu.

Zašto?

Pa kebote on igra sa 3, slovima (tri) stopera iza!?

Prvih 7 kola je igrao sa 2, slovima (dva) i osvojio 4, slovima (četiri) boda.

Onda u 8 kolu stavlja tri stopera i osvaja tri boda na Poljudu i nakon toga gubi utakmicu od Dinama.

Šibenik danas ima 24 boda, 4 je osvojio sa dva stopera , 20 sa 3 stopera.

Znaci 16% bodova sa dva iza , 84% bodova sa tri iza. Mislim da je to dobro izračunato...Valjda...
    Isprike sto to nije podijeljeno na faze odnosno poluvremena pa da imamo 42 utkqmice...
    Isprike...

Iz svega navedenog , osobno bih da Rozman ostane na klupi

E... za kavu ne znam; nisam to pratio  :) . Nisam nikad bio "jedan na jedan" na kavi, zapravo rijetko "1 na 1" uopće, osim u nekoj "Rijeka" ćakuli po hodnicima ispred predavaonice. A kad si masovno u kantini, doslovno se ne zna 'ko pije, 'ko plaća.

Za glavninu tvog posta... ne ulazim u to, kako sam rekao, koliko bi on nama bio pogođen. Jedna stvar je, po meni, veliki plus... ponavljam, pametan je dečko, željan znanja. Očito želi u svijetu trenerskog posla biti netko 'ko ne igra samo na galamu, hormone, "motivaciju" ili štelu. Ulijeva puno više povjerenja od ekipe a la Ištuk.
    29.08.2013., proud to be there